5 - 6 wrz 2020

XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz

Osobowicka 70A, Wrocław, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław OCS*
(5.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
8.00
2 POL POL 9512 Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
UKS Żeglarz Wrocław 1
(1.00)
3*
(3.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
11.00
3 POL POL 9127 Kszysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
UKS Żeglarz Wrocław 2
(2.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
DNF*
(5.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
16.00
4 POL POL 9857 Mikołaj Marek
Hanna Balcerek
2004
2008
UKS Żeglarz Wrocław 3
(3.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
DNF*
(5.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
21.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 186213 Michał Kuchtyn 2007 UKS BRYG Wrocław 2
(2.00)
2
(2.00)
6
(6.00)
1
(1.00)
8*
(8.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
14.00
2 POL POL 201018 Michał Bortkiewicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław 5
(5.00)
DNF*
(11.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
19.00
3 POL POL 189084 Ida Kozło 2006 UKS Żeglarz Wrocław 4
(4.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
6*
(6.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
20.00
4 POL POL 207722 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS Żeglarz Wrocław 1
(1.00)
8*
(8.00)
5
(5.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
24.00
5 POL POL 19183 Maciej Chybiński 2005 UKS Żeglarz Wrocław 7*
(7.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
2
(2.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
4
(4.00)
6
(6.00)
33.00
6 POL POL 197949 Emilia Bałdych 2006 UKS Żeglarz Wrocław 3
(3.00)
3
(3.00)
9
(9.00)
10*
(10.00)
4
(4.00)
8
(8.00)
5
(5.00)
3
(3.00)
35.00
7 POL POL 189351 Maximilian Sitek 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 6
(6.00)
6
(6.00)
3
(3.00)
5
(5.00)
6
(6.00)
7
(7.00)
7
(7.00)
9*
(9.00)
40.00
8 POL POL 7248 Noah Hugeth 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 8
(8.00)
5
(5.00)
8
(8.00)
9*
(9.00)
9
(9.00)
5
(5.00)
8
(8.00)
7
(7.00)
50.00
9 POL POL 173379 Natasza Idkowiak 2007 UKŻ Pirat Bolesławiec 9*
(9.00)
7
(7.00)
7
(7.00)
7
(7.00)
5
(5.00)
9
(9.00)
9
(9.00)
8
(8.00)
52.00
10 POL POL 167671 Jakub Ulczycki 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 10*
(10.00)
9
(9.00)
10
(10.00)
8
(8.00)
10
(10.00)
10
(10.00)
10
(10.00)
10
(10.00)
67.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 205301 Vincent Peter 1981 UKS Żeglarz Wrocław 1
(1.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
3*
(3.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
12.00
2 POL POL 168845 Wincenty Grochowski 2003 UKŻ Pirat Bolesławiec 4*
(4.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
12.00
3 POL POL 167664 Przemysław Chybiński 1973 UKS Żeglarz Wrocław 2
(2.00)
5*
(5.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
23.00
4 POL POL 200522 Michał Klimko 2006 UKS Żeglarz Wrocław 5*
(5.00)
4
(4.00)
5
(5.00)
4
(4.00)
5
(5.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
34.00
5 POL POL 8 Ignacy Sławiński 2003 UKS Żeglarz Wrocław 3
(3.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
DNS*
(6.00)
DNS
(6.00)
DNS
(6.00)
DNS
(6.00)
35.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 1491 Mateusz Tokarski 2008 UKS Żeglarz Wrocław 1
(1.00)
2*
(2.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
7.00
2 POL POL 1504 Julia Turniak 2008 UKS Żeglarz Wrocław 2
(2.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
2
(2.00)
4
(4.00)
2
(2.00)
5*
(5.00)
15.00
3 POL POL 1750 Marysia Sajewicz 2008 UKS Żeglarz Wrocław 4
(4.00)
4
(4.00)
6
(6.00)
DNF*
(21.00)
1
(1.00)
5
(5.00)
3
(3.00)
23.00
4 POL POL 1751 Antoni Gabryszewski 2009 UKS Żeglarz Wrocław 13
(13.00)
OCS*
(21.00)
2
(2.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
26.00
5 POL POL 1370 Pola Czerwińska 2008 UKS Żeglarz Wrocław 3
(3.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
10*
(10.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
9
(9.00)
35.00
6 POL POL 1626 Jan Tesarowicz 2008 UKŻ Pirat Bolesławiec 7
(7.00)
3
(3.00)
DSQ*
(21.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
10
(10.00)
6
(6.00)
36.00
7 POL POL 1593 Filip Dudziński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 6
(6.00)
6
(6.00)
3
(3.00)
6
(6.00)
9
(9.00)
8
(8.00)
10*
(10.00)
38.00
8 POL POL 493 Maja Kowalska 2010 UKS Żeglarz Wrocław 11
(11.00)
10
(10.00)
7
(7.00)
4
(4.00)
15*
(15.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
40.00
9 POL POL 1853 Anastasiia Semenchenko 2010 UKS Żeglarz Wrocław 10*
(10.00)
7
(7.00)
8
(8.00)
9
(9.00)
8
(8.00)
7
(7.00)
8
(8.00)
47.00
10 POL POL 1104 Kajetan Tokarski 2010 UKS Żeglarz Wrocław 8
(8.00)
13*
(13.00)
12
(12.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
11
(11.00)
12
(12.00)
56.00
11 POL POL 7357 Hanna Wróbel 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 12
(12.00)
14
(14.00)
10
(10.00)
DNF*
(21.00)
11
(11.00)
9
(9.00)
7
(7.00)
63.00
12 POL POL 1720 Jakub Pasieka 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 5
(5.00)
8
(8.00)
9
(9.00)
DNF*
(21.00)
14
(14.00)
15
(15.00)
15
(15.00)
66.00
13 POL POL 1705 Julita Jaworska 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 9
(9.00)
9
(9.00)
14
(14.00)
DNF*
(21.00)
12
(12.00)
13
(13.00)
14
(14.00)
71.00
14 POL POL 43 Michalina Misiak 2006 UKS Żeglarz Wrocław 15
(15.00)
12
(12.00)
11
(11.00)
8
(8.00)
13
(13.00)
16*
(16.00)
13
(13.00)
72.00
15 POL POL 1493 Marta Sochacka 2008 UKS Żeglarz Wrocław 14
(14.00)
16
(16.00)
13
(13.00)
DNF*
(21.00)
10
(10.00)
12
(12.00)
11
(11.00)
76.00
16 POL POL 39 Monika Śliwa 2010 UKS Żeglarz Wrocław 16
(16.00)
17
(17.00)
15
(15.00)
DNF*
(21.00)
16
(16.00)
17
(17.00)
16
(16.00)
97.00
17 POL POL 18 Michał Misiak 2008 UKS Żeglarz Wrocław 17
(17.00)
15
(15.00)
17
(17.00)
OCS*
(21.00)
19
(19.00)
18
(18.00)
18
(18.00)
104.00
18 POL POL 1893 Miłosz Chybiński 2010 UKS Żeglarz Wrocław OCS*
(21.00)
18
(18.00)
18
(18.00)
DNF
(21.00)
17
(17.00)
14
(14.00)
17
(17.00)
105.00
19 POL POL 578 Nina Kulka 2008 UKS "LATAJĄCY HOLENDER" WROCŁAW OCS*
(21.00)
11
(11.00)
OCS
(21.00)
DNF
(21.00)
18
(18.00)
20
(20.00)
DNF
(21.00)
112.00
20 POL POL 1 Julian Bogacz UKS Żeglarz Wrocław DNF*
(21.00)
19
(19.00)
16
(16.00)
DNF
(21.00)
20
(20.00)
19
(19.00)
19
(19.00)
114.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 0502 Jakub Stański 2011 UKŻ Pirat Bolesławiec 1
(1.00)
2*
(2.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
7.00
2 POL POL 8 Jan Tomaszewski 2007 UKS Żeglarz Wrocław 3
(3.00)
9*
(9.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
13.00
3 POL POL 15 Jacopo Saglio 2010 UKS Żeglarz Wrocław 10
(10.00)
12*
(12.00)
5
(5.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
32.00
4 POL POL 2 Stanisław Radomski 2008 UKS Żeglarz Wrocław 8
(8.00)
10
(10.00)
3
(3.00)
11*
(11.00)
4
(4.00)
6
(6.00)
6
(6.00)
37.00
5 POL POL 9 Bruno Czyż 2009 UKS Żeglarz Wrocław 15*
(15.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
10
(10.00)
6
(6.00)
10
(10.00)
8
(8.00)
39.00
6 POL POL 3 Ryszard Wróbel 2011 UKS Żeglarz Wrocław DNF*
(19.00)
13
(13.00)
9
(9.00)
9
(9.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
4
(4.00)
42.00
7 POL POL 12 Tomasz Bagiński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 6
(6.00)
4
(4.00)
DNF*
(19.00)
3
(3.00)
9
(9.00)
11
(11.00)
9
(9.00)
42.00
8 POL POL 17 Maksymilian Janiszewski UKS Żeglarz Wrocław 12*
(12.00)
6
(6.00)
8
(8.00)
6
(6.00)
8
(8.00)
4
(4.00)
10
(10.00)
42.00
9 POL POL 7 Ignacy Pasławski 2011 UKS Żeglarz Wrocław 2
(2.00)
OCS*
(19.00)
11
(11.00)
5
(5.00)
7
(7.00)
12
(12.00)
12
(12.00)
49.00
10 POL POL 10 Jan Rusnak 2014 UKS Żeglarz Wrocław 14*
(14.00)
8
(8.00)
7
(7.00)
7
(7.00)
14
(14.00)
8
(8.00)
7
(7.00)
51.00
11 POL POL 13 Andrzej Nowicki 2011 UKS Żeglarz Wrocław 9
(9.00)
11
(11.00)
DNF*
(19.00)
12
(12.00)
10
(10.00)
7
(7.00)
3
(3.00)
52.00
12 POL POL 11 Laura Kosińska 2013 UKS Żeglarz Wrocław 5
(5.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
8
(8.00)
15*
(15.00)
14
(14.00)
14
(14.00)
54.00
13 POL POL 5 Jakub Wojnar 2012 UKS Żeglarz Wrocław 7
(7.00)
5
(5.00)
10
(10.00)
DNF*
(19.00)
13
(13.00)
9
(9.00)
11
(11.00)
55.00
14 POL POL 1516 Witold Wanot 2013 UKS Żeglarz Wrocław 4
(4.00)
3
(3.00)
DNF*
(19.00)
DNF
(19.00)
DNS
(19.00)
DNS
(19.00)
DNS
(19.00)
83.00
15 POL POL 6 Michalina Hartwig 2010 UKS Żeglarz Wrocław 11
(11.00)
DNF*
(19.00)
12
(12.00)
DNF
(19.00)
11
(11.00)
15
(15.00)
15
(15.00)
83.00
16 POL POL 4 Konrad Bosakiewicz UKS Żeglarz Wrocław 13
(13.00)
14
(14.00)
13
(13.00)
13
(13.00)
DNS*
(19.00)
DNS
(19.00)
DNS
(19.00)
91.00
17 POL POL 16 Kamil Kulka 2010 UKS "LATAJĄCY HOLENDER" WROCŁAW 16
(16.00)
OCS*
(19.00)
OCS
(19.00)
OCS
(19.00)
12
(12.00)
13
(13.00)
13
(13.00)
92.00
18 POL POL 14 Anna Nowicka 2013 UKS Żeglarz Wrocław DNF*
(19.00)
15
(15.00)
14
(14.00)
DNF
(19.00)
16
(16.00)
16
(16.00)
DNS
(19.00)
99.00
Cadet Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Optimist UKS Wyniki oficjalne po 7 wyścigach