XI regaty o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna

7 - 8 sie 2021

Wdzydze Kiszewskie, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
ŻUKS Stężyca 01.08.2021, 11:47
2 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca 01.08.2021, 11:47
3 Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
ŻUKS Stężyca 01.08.2021, 11:47
4 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca 01.08.2021, 11:47
5 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Graczyn 03.08.2021, 12:48
6 Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
2006
2009
UKS Wodniacy Graczyn 03.08.2021, 12:50
7 Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
UKS Wodniacy Graczyn 03.08.2021, 12:52
8 Karola Markowska
Blanka Barełkowska
2007
2009
UKS Wodniacy Graczyn 03.08.2021, 12:54
9 Paulina Schütz
Zofia Przybyła
2021
2008
UKS Wodniacy Graczyn 03.08.2021, 12:57
10 Filip Nowak
Olaf Plichta
2021
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 06.08.2021, 22:18
11 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy 06.08.2021, 22:28
12 Tymoteusz Roszkowski
Michał Pawela
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 06.08.2021, 22:37
13 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 06.08.2021, 22:47
Optimist
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Joanna Roman 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 28.07.2021, 12:36
2 Hanna Fałat 2007 KŻ Perkoz Zarzecze 30.07.2021, 09:22
3 Jerzy Fałat 2009 KŻ Perkoz Zarzecze 30.07.2021, 09:22
4 ALICJA STRĄCZYŃSKA KS AZS AWFiS Gdańsk 31.07.2021, 15:04
5 Paweł Głuszyk 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.08.2021, 20:59
6 Martyna Rozalewska 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.08.2021, 20:59
7 Zuzanna Zawiślak 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.08.2021, 20:59
8 Piotr Malec 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.08.2021, 20:59
9 Nina Dźwigoń 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.08.2021, 20:59
10 Anna Chełchowska 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.08.2021, 20:59
11 Małgorzata Głowacka 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.08.2021, 20:59
12 Weronika Dembowska 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.08.2021, 20:59
13 Olga Dźwigoń 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.08.2021, 20:59
14 Aleksandra Zawadowicz 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.08.2021, 20:59
15 Franciszek Ebertowski UKS Tolkmicko 06.08.2021, 08:09
16 Ignacy Świątecki UKS Tolkmicko 06.08.2021, 08:09
17 Sebastian Jaworski UKS Tolkmicko 06.08.2021, 08:09
18 Mikołaj Kacprzak 2009 UKS WIKING KAMIENICA KRÓLEWSKA 06.08.2021, 18:56
19 Patrycja Kaszuba 2009 06.08.2021, 18:58
20 Marta Kaszuba 2008 UKS WIKING KAMIENICA KRÓLEWSKA 06.08.2021, 19:00
21 Jan Browarczyk 2009 UKS WIKING KAMIENICA KRÓLEWSKA 06.08.2021, 19:02
22 Zofia Seredyńska GKM Cedrus 06.08.2021, 21:37
23 Kinga Tomaszewska GKM Cedrus 06.08.2021, 21:43
24 Agata Wasąg GKM Cedrus 06.08.2021, 21:46
25 Bruno Wasąg GKM Cedrus 06.08.2021, 21:48
26 Maksymilian Lewandowski Opti CWM Gdynia 06.08.2021, 21:52
27 Iga Chylińska Opti CWM Gdynia 06.08.2021, 21:55
28 Larysa Królasik 06.08.2021, 21:58
29 Zosia Hucińska Opti CWM Gdynia 06.08.2021, 21:59
30 Natalia Jasicka Opti CWM Gdynia 06.08.2021, 22:03
31 Aleksandra Kosowska Opti CWM Gdynia 06.08.2021, 22:08
32 Maja Janus Opti CWM Gdynia 06.08.2021, 22:10
33 Kuba Świtalski UKS Wodniacy Graczyn 06.08.2021, 23:36
34 Tomasz Stoltmann 2009 UKS Wodniacy Graczyn 06.08.2021, 23:36
35 Aleksander Hinc 2009 UKS Wodniacy Graczyn 06.08.2021, 23:36
36 Nina Kucharska 2011 UKS Wodniacy Graczyn 06.08.2021, 23:36
37 Gracjan Chabowski KS DAMROKA Chmielno 07.08.2021, 08:19
38 Amelia Wica UKŻ Lamelka Kartuzy 07.08.2021, 08:50
39 Karolina Połocka UKŻ Lamelka Kartuzy 07.08.2021, 08:51
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.