X Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska

25 - 26 cze 2022

Poraj, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
DEVOTI-ONE
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Tomasz Szwejkowski 1974 22.06.2022, 17:31
2 Mariusz Wypych 1972 SYC Zefir Drakkar Poraj 22.06.2022, 18:03
3 Maciej Brymora 1998 SYC Zefir Drakkar Poraj 22.06.2022, 23:48
4 Piotr Machel 1967 Jachtklub Stoczni Gdańskiej 25.06.2022, 19:12
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Wiktoria Urbańska 2008 UKS Wiking Zarzecze 14.06.2022, 12:56
2 Weronika Folmer 1999 KST Elektryk Grudziądz 14.06.2022, 21:04
3 Paulina Piotrowska 2009 KST Elektryk Grudziądz 14.06.2022, 21:07
4 Stanisław Osiński 2009 KST Elektryk Grudziądz 14.06.2022, 21:11
5 Oskar Szpręglewski 2007 KST Elektryk Grudziądz 14.06.2022, 21:13
6 Martyna Bystrowska 2005 KS Wiaterni Nowy Targ 15.06.2022, 14:19
7 MICHAŁ KACZMAREK 2007 KŻ Nysa 17.06.2022, 22:17
8 Karol Gaj 2007 TS Kuźnia Rybnik 18.06.2022, 07:34
9 KORNELIA KLIMAS 2007 UKS Silesia Opty 18.06.2022, 10:39
10 KACPER KOSTARZ 2007 UKS Silesia Opty 18.06.2022, 10:39
11 JAKUB JAWORSKI 2007 UKS Silesia Opty 18.06.2022, 10:39
12 Kacper Niewiadomski 2007 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
13 Mateusz Kajanek 2008 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
14 Jan Psiuk 2008 TS Kuźnia Rybnik 20.06.2022, 10:01
15 Magdalena Psiuk 2010 TS Kuźnia Rybnik 20.06.2022, 10:12
16 Marek Pawełczak 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
17 Wiktor Gajda 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
18 Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
19 Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
20 Hanna Fałat 2007 KŻ Perkoz Zarzecze 20.06.2022, 18:06
21 Antoni Machaj 2006 YKP Kraków 21.06.2022, 00:53
22 Weronika Kocieniewska 2006 KST Elektryk Grudziądz 21.06.2022, 21:13
23 Maria Ludwig 2007 LOK Garland Gliwice 22.06.2022, 09:44
24 Walerij Stanisławski 2007 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2022, 13:09
25 Marta i Wójciak 2009 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 14:17
26 Filip Przybyła 2009 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 24.06.2022, 20:01
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Natalia Krysta 2004 UKS Wiking Zarzecze 14.06.2022, 12:56
2 Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj 14.06.2022, 17:48
3 krystian nawrat 1961 LOK Garland Gliwice 17.06.2022, 10:38
4 MARCEL SKUBAŃSKI 2005 KŻ Nysa 17.06.2022, 22:21
5 Wiktoria Harnasz 2005 TS Kuźnia Rybnik 18.06.2022, 08:42
6 Konstantyn Podwojski 2005 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
7 Tomasz Nitka 1987 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
8 Kacper Kadłubowski 2007 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
9 Aleksandra Jędryka 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
10 Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
11 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
12 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
13 Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 20.06.2022, 22:55
14 Maciej Maciejczyk 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 20.06.2022, 22:55
15 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków 21.06.2022, 00:53
16 Paweł Pawlik 1986 LOK Garland Gliwice 22.06.2022, 11:04
17 Piotr Bednar 1981 KS Wiaterni Nowy Targ 23.06.2022, 07:42
Laser Pico
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Maria Grabska
Tymoteusz Śliwiński
2001
2009
SYC Zefir Drakkar Poraj 14.06.2022, 18:03
2 Kuba Zębik
Dominik Górski
1998
2000
SYC Zefir Drakkar Poraj 22.06.2022, 22:57
3 Julia Kozubowicz
Sara Konkol
2006
2006
TS Kuźnia Rybnik
SYC Zefir Drakkar Poraj
25.06.2022, 19:22
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Paweł Ewak 2008 UKS Wiking Zarzecze 14.06.2022, 12:56
2 Antonina Wrońska 2009 UKS Morka Częstochowa 19.06.2022, 15:07
3 Nadia Wielkiewicz 2009 KS Wiaterni Nowy Targ 19.06.2022, 18:08
4 Gabriela Pietrzak 2009 KŻ Nysa 19.06.2022, 21:11
5 Kamila Maziarz 2009 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
6 Michał Johan 2009 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
7 Zuzanna Siergiej 2009 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
8 Miłosz Rubinkowski 2009 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
9 Michał Trzpis 2008 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
10 Jakub Garczyński 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
11 Krzysztof Zawadzki 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
12 Franciszek Kumor 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
13 Jerzy Fałat 2009 KŻ Perkoz Zarzecze 20.06.2022, 18:06
14 Wiesław Brannan 2008 KŻ Perkoz Zarzecze 20.06.2022, 22:52
15 Oskar Furgalski 2009 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 21.06.2022, 00:04
16 Marianna Brdnarz 2009 UKS AKŻ Leszcz 21.06.2022, 00:08
17 Zuzanna Zygmunt 2008 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 21.06.2022, 16:16
18 Małgorzata Kaleta 2009 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 21.06.2022, 18:06
19 Mikołaj Grabowski 2009 UKS AKŻ Leszcz 21.06.2022, 18:26
20 Dominika Kluczka 2010 YKP Gdynia 21.06.2022, 19:51
21 Zofia Matyszkiewicz 2008 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
22 Tymoteusz Breitkopf 2009 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
23 Piotrek Słomka 2009 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
24 Grzegorz Górecki 2010 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
25 Gustaw Kowalski 2009 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
26 Piotrek Harnasz 2009 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
27 Piotrek Grendziak 2008 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
28 Antonina Czwojdrak 2009 UKS Żeglarz Wrocław 22.06.2022, 21:37
29 Hubert Staroń 2008 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Filip Płonka 2010 UKS Wiking Zarzecze 14.06.2022, 12:56
2 Jakub Ewak 2012 UKS Wiking Zarzecze 14.06.2022, 12:56
3 Waldemar Jastrząb 2011 UKS Wiking Zarzecze 14.06.2022, 12:56
4 Jan Zahuta 2013 UKS AKŻ Leszcz 14.06.2022, 13:52
5 Natalia Gąsienica-Wawrytko 2011 KS Wiaterni Nowy Targ 15.06.2022, 14:19
6 Rafał Bednar 2012 KS Wiaterni Nowy Targ 15.06.2022, 14:19
7 Ignacy Jankowski 2011 KS Wiaterni Nowy Targ 15.06.2022, 14:19
8 Piotr Bystrowski 2010 KS Wiaterni Nowy Targ 15.06.2022, 14:19
9 Henryk Farana 2012 UKŻ Moris Pszczyna 16.06.2022, 22:23
10 Anna CHROBAK 2011 KŻ Nysa 17.06.2022, 22:15
11 ADAM ORZESZKO 2010 KŻ Nysa 17.06.2022, 22:18
12 WINCENTY SANECKI 2010 KŻ Nysa 17.06.2022, 22:20
13 MICHAŁ SZOTA 2010 KŻ Nysa 17.06.2022, 22:23
14 Małgorzata Królicka - Twardowska 2012 KŻ Nysa 17.06.2022, 22:26
15 Cezary Budny 2012 KŻ Nysa 17.06.2022, 22:30
16 Olivia FIJAŁKOWSKA 2012 UKS Morka Częstochowa 19.06.2022, 16:15
17 Martyna Musik 2010 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
18 Zuzanna Strużyk 2010 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
19 Konstanty Koziarski 2010 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
20 Piotr Malitowski 2011 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 22:25
21 Dobromiła Czerniak 2011 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
22 Emilia Kabała 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
23 Jakub Błaszczyk 2011 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
24 Anna Zaczkowska 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
25 Zuzanna Kumor 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
26 Zofia Karaś 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
27 Tomasz Guzik 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 20.06.2022, 15:20
28 Michał Wrzoł 2010 UKŻ Moris Pszczyna 20.06.2022, 15:37
29 Adam Kostoń 2011 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 20.06.2022, 17:24
30 Maria Kliś 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 20.06.2022, 20:09
31 Laura Białek 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 20.06.2022, 20:17
32 Aurelia Brannan 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 20.06.2022, 20:28
33 Tymoteusz Zoń 2015 KŻ Perkoz Zarzecze 20.06.2022, 22:47
34 Emilia Zoń 2013 KŻ Perkoz Zarzecze 20.06.2022, 22:49
35 Mikołaj Borek 2014 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2022, 12:08
36 Kalina Ćwiklińska 2010 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 21.06.2022, 18:06
37 Lena Houda 2011 UKS AKŻ Leszcz 21.06.2022, 19:49
38 Maja Szklarz 2010 JK Kotwica Tarnobrzeg 21.06.2022, 22:11
39 Stanisław Mars 2011 UKS AKŻ Leszcz 22.06.2022, 10:03
40 Iga Fidyk 2010 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 10:33
41 Maria Psiuk 2013 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 10:36
42 Mieszko Kowalski 2014 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 10:38
43 Jakub Nowak 2014 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 10:40
44 Maja Bohat 2013 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 12:43
45 Szymon Drobiński 2010 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2022, 13:09
46 Aleksander Tabor 2012 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2022, 13:09
47 Sergiusz Gromowski 2010 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2022, 13:09
48 Stanisław Cygan 2011 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2022, 13:09
49 Jan Celeban 2012 KS Energetyk Jaworzno 22.06.2022, 13:09
50 Zofia Porwoł 2010 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
51 Maksymilian Badaczewski 2012 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
52 Wojciech Kluczniok 2011 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
53 Nicola Darowska 2012 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
54 Elżbieta Psiuk 2011 TS Kuźnia Rybnik 22.06.2022, 13:43
55 Jacopo Saglio 2010 UKS Żeglarz Wrocław 22.06.2022, 17:52
56 Lena Musialska 2012 UKS AKŻ Leszcz 22.06.2022, 18:26
57 Maciej Janiszewski 2010 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 22.06.2022, 21:28
58 Magdalena Papierak 2010 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 22.06.2022, 21:28
59 Bartosz Papierak 2010 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 22.06.2022, 21:28
60 Krzysztof Kaleta 2011 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 22.06.2022, 21:36
61 Jadwiga Czwojdrak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 22.06.2022, 21:40
62 Marika Kurczyna-Motyka 2011 KŻ Horn Kraków 23.06.2022, 05:42
63 Mateusz Nawrat 2010 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 23.06.2022, 14:18
64 HANNA WITOSIŃSKA 2012 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
65 Maksymilian Półtorak 2012 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
66 Filip Słomka-Polonis 2011 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
67 Helena Radziwon 2012 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
68 Olga Przybycień 2011 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
69 Mikołaj Głowa 2010 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
70 Natasza Solarz 2011 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
71 Jan Waśkiewicz 2012 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
72 Karol Niziński 2010 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
73 Franciszek Sowa 2013 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
74 Natalia Maciąg 2013 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
75 Marcel Całek 2013 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
76 Franciszek Całek 2011 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 17:59
77 Gabriela Morawiec-Lanckorońska 2011 KŻ Horn Kraków 25.06.2022, 18:01
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.