27 - 28 kwi 2019

Wiosenny Puchar JKW

Jezioro Kierskie, Poznań
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 1 1 1 8* 1 4.00
2 POL POL 209038 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 13* 4 2 2 3 11.00
3 POL POL 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań 4 3 5 7* 2 14.00
4 POL POL 180724 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2 5 4 9* 5 16.00
5 POL POL 168053 Hanna Burdziej UKS Barnim Goleniów 3 13* 3 10 6 22.00
6 POL POL 170199 Wiktor Borkowski AZS Poznań 5 12* 7 1 11 24.00
7 POL POL 209036 KRZYSZTOF OLEJNIK UKS Barnim Goleniów 15* 2 9 3 10 24.00
8 POL POL 214119 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 8 8 8 5 13* 29.00
9 POL POL 190828 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 20* 10 6 11 4 31.00
10 POL POL 180767 Agnieszka Jankowiak ŻMKS-Poznań 10 7 14* 6 9 32.00
11 POL POL 166584 Cezary Popielski AZS Poznań 6 9 DNF* 4 15 34.00
12 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 12 6 10 18* 7 35.00
13 POL POL 208738 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 7 17* 12 16 8 43.00
14 POL POL 203177 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 9 16* 13 14 12 48.00
15 POL POL 188824 Sarah Goetz AZS Poznań 19* 14 17 12 14 57.00
16 POL POL BN Dominika Sawicka UKS Barnim Goleniów 14 11 15 21* 19 59.00
17 POL POL 209471 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 17 20* 11 13 20 61.00
18 POL POL 169707 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 11 15 20* 19 16 61.00
19 POL POL 182527 WANDA SZYLIŃSKA KS Centrum Żeglarskie 16 18* 16 17 18 67.00
20 POL POL 186837 KAJETAN KASKA KS CŻ Szczecin 18 19* 19 15 17 69.00
21 POL POL 210946 MATEUSZ HRYMAJŁO KS CŻ Szczecin DNF* 21 18 20 21 80.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 212649 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 1 6* 1 1 1 4.00
2 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 3 2 4 8* 6 15.00
3 POL POL 191832 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań 7 10* 2 5 3 17.00
4 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 2 3 7* 7 5 17.00
5 POL POL 169707 Kacper Jaskuła ŻMKS-Poznań OCS* 5 3 10 4 22.00
6 POL POL 178115 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 5 9* 9 2 7 23.00
7 POL POL 204343 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 4 11* 6 6 9 25.00
8 POL POL 188235 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 6 7 11 3 12* 27.00
9 POL POL 200986 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 11 4 13* 13 2 30.00
10 POL POL 20 Maurycy Robakowski ŻLKS Poznań 9 13* 8 4 10 31.00
11 POL POL 215004 ANTONI BORKOWSKI AZS Poznań 12 1 10 11 16* 34.00
12 POL POL 160735 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 14* 8 5 9 13 35.00
13 POL POL 190828 Maciej Berkau JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 8 12* 12 12 8 40.00
14 POL POL 212632 Jędrzej Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 10 15* 15 14 15 54.00
15 POL POL 18857 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 16 17* 14 17 11 58.00
16 POL POL 186235 Stefan Marciniak AZS Poznań 15 18* 16 16 14 61.00
17 POL POL 210946 GABRIEL MAŁECKI KS CŻ Szczecin 18* 14 18 15 17 64.00
18 POL POL 190823 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13 16 19 20 DNF* 68.00
19 POL POL BN KAUP MATEUSZ KS CŻ Szczecin 19 20* 17 19 19 74.00
20 POL POL 81 Mikołaj Warot JKW Poznań 17 19 20 21* 20 76.00
21 POL POL 182211 piotr vogel JKW Poznań 20 21* 21 18 18 77.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 212632 Jakub Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 1 2 2 3* 2 7.00
2 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 3 6* 3 1 1 8.00
3 POL POL 311111 MICHAŁ MACIASZCZYK KS CŻ Szczecin 2 4 DSQ* 4 3 13.00
4 POL POL 191832 Wojciech Kotowski ŻMKS-Poznań 4 3 DNF* 2 4 13.00
5 POL POL 210944 KACPER LUDWIŃSKI KS CŻ Szczecin 6 1 1 7* 7 15.00
6 POL POL 193512 JĘDRZEJ BERING KS CŻ Szczecin 5 5 DNF* 5 5 20.00
7 POL POL 185443 SZYMON PAWLIK KS CŻ Szczecin 7* 7 4 6 6 23.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 5 wyścigach