21 - 22 kwi 2018

Wiosenny Puchar JKW

Jezioro Kierskie, Poznań, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 212588 Dawid Kania ŻLKS Poznań 0 0 0 3.00
2 NED NED BN Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2 3 4 9.00
3 POL POL 7 Jakub Marciniak JKW Poznań 4 4 3 11.00
4 POL POL 210944 Michał Maciaszczyk KSCŻ SZCZECIN 8 2 2 12.00
5 POL POL 9 Tomasz Misiak JKW Poznań 3 7 5 15.00
6 POL POL 191832 Wojciech Kotowski ŻLKS Poznań 5 6 6 17.00
7 POL POL 168771 Szymon Pawlik KSCŻ SZCZECIN 9 5 9 23.00
8 POL POL 170199 Aleksander Unruh AZS Poznań 7 9 7 23.00
9 POL POL 193442 Jacek Roszyk ŻLKS Poznań 6 10 8 24.00
10 POL POL 193512 Kacper Ludwinski KSCŻ SZCZECIN 10 8 10 28.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 17448 Rafał Szubert ŻLKS Poznań 3 3 1 7.00
2 POL POL 209471 Gerard Polaczyk UKŻ Lamelka 1 1 6 8.00
3 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 5 2 3 10.00
4 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska UKŻ Lamelka 2 5 5 12.00
5 POL POL 174480 Kacper Jaskuła ŻLKS Poznań 4 4 4 12.00
6 POL POL 209036 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 6 6 2 14.00
7 POL POL 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań 11 12 7 30.00
8 POL POL 195304 Marysia Prus-Głowacka AZS Poznań 10 9 11 30.00
9 POL POL 189084 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 12 10 10 32.00
10 POL POL 160405 Hugo Marciniak JKW Poznań 18 7 14 39.00
11 POL POL 180730 Aleksandra Długołęcka ŻLKS Poznań 8 8 25 41.00
12 POL POL 180767 Dominik Konieczny ŻLKS Poznań 14 14 13 41.00
13 POL POL 188824 Sarah Goetz AZS Poznań 15 11 16 42.00
14 POL POL 190828 Maksymilian Kalupa JKW Poznań 7 OCS 9 43.00
15 POL POL 170199 Antoni Borkowski AZS Poznań 9 OCS 8 44.00
16 POL POL 169707 Michał Grzesiek ŻLKS Poznań 16 17 15 48.00
17 POL POL 166584 Cezary Popielski AZS Poznań 13 OCS 12 52.00
18 POL POL 4 Majka Brzezińska UKS Osiemnastka 21 16 17 54.00
19 POL POL 1 Mikołaj Warot JKW Poznań 17 18 19 54.00
20 POL POL 185443 Kasia Miłoś UKS Osiemnastka 22 15 18 55.00
21 POL POL 159432 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 19 13 24 56.00
22 POL POL 182527 Karolina Daśko UKS Osiemnastka 20 20 20 60.00
23 POL POL 166297 Piotr Voegel JKW Poznań 24 19 23 66.00
24 POL POL 166749 Liwia Tomikowska ŻLKS Poznań 23 21 22 66.00
25 POL POL 7 Mateusz Kaup KS CŻ Szczecin DNF 22 21 70.00
26 POL POL 1A Adam Urbaniak ŻLKS Poznań 25 23 26 74.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 18221 Jakub Cymerman UKS Barnim Goleniów 6 2 2 10.00
2 POL POL 156889 Jarosław Libenko AZS Poznań 1 10 4 15.00
3 POL POL 191834 Piotr Józwiak ŻLKS Poznań 2 9 5 16.00
4 POL POL 160406 Patryk Zeberski PKM LOK Poznań 8 8 1 17.00
5 POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 4 1 13 18.00
6 POL POL 210946 Mateusz Szymczak KS CŻ Szczecin 11 4 3 18.00
7 POL POL 186235 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 5 3 10 18.00
8 POL POL 205646 Julia Tomaszewska AZS Poznań 3 5 11 19.00
9 POL POL 176641 Daniel Smoliński KS CŻ Szczecin 13 6 6 25.00
10 POL POL 7 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 7 7 12 26.00
11 POL POL 210943 Jedrzej Bering KS CŻ Szczecin 9 12 7 28.00
12 POL POL 159652 Maksymilian Pasich UKS Barnim Goleniów 12 14 8 34.00
13 POL POL 178115 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 15 11 9 35.00
14 POL POL 200843 Maurycy Robakowski ŻLKS Poznań 10 13 15 38.00
15 POL POL 160410 Jakub Szymanowicz KSW BALTIC 16 15 14 45.00
16 POL POL 200987 Katarzyna Król KS CŻ Szczecin 14 16 16 46.00
17 POL POL 18342 Julia Kowalczyk UKS Osiemnastka 17 17 17 51.00
18 POL POL 204311 Maciej Berkau PKM LOK Poznań DNF DNF DNF 57.00
Laser Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 3 wyścigach