VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar

22 - 23 cze 2019

Poraj, myszkowski, Polska

Wyniki regat
Laser 4.7
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL 209834 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 1 2 1 5 1 10* 5 15.00
2 POL 206282 Nina Łypaczewska LOK Garland Gliwice 6 1 7 1 6 6 BFD* 27.00
3 POL 205650 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 3 3 10 3 9 RET* 1 29.00
4 POL 161687 Zuzanna Widomska TS Kuźnia Rybnik 13 5 3 4 3 1 BFD* 29.00
5 POL 210287 Michał Tokarczyk LOK Garland Gliwice 9 8 4 2 2 23* 4 29.00
6 POL 203009 Aleksander Szczygielski LOK Garland Gliwice 10* 7 2 7 7 4 3 30.00
7 POL 211879 Maria Grabska SYC Zefir Drakkar Poraj 2 9 14 8 4 5 15* 42.00
8 POL 197749 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 4 4 11 15 8 16* 2 44.00
9 POL 191839 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 12* 11 12 11 5 3 10 52.00
10 POL 166479 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 8 6 6 12 14 8 BFD* 54.00
11 POL 197815 Piotr Hofman LOK Garland Gliwice 7 21 8 24* 12 2 17 67.00
12 POL 162878 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty 16 19* 5 10 15 9 12 67.00
13 POL 171258 Marcel Skubański KŻ Nysa 15 12 15 14 21* 7 14 77.00
14 POL 155035 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 20 25* 13 13 16 14 9 85.00
15 POL 17 Paweł Szota KŻ Nysa 11 18 18 18 19* 12 11 88.00
16 POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 5 23 17 9 17 18 BFD* 89.00
17 POL 811312 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 28* 10 16 20 22 11 13 92.00
18 POL 201835 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 17 24* 22 23 10 15 7 94.00
19 POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK Beskid Nowy Sącz 22 17 9 DNS* RET 17 6 102.00
20 POL 201740 Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 27* 14 27 21 11 22 8 103.00
21 POL 150262 Konstantyn Podwojski LOK Garland Gliwice 14 13 20 25 18 13 BFD* 103.00
22 POL 191838 Radosław Gałecki KS Energetyk Jaworzno 18 16 28* 26 13 19 23 115.00
23 POL 1644 Oliwier Rubinkowski LOK Garland Gliwice 19 15 21 19 20 21 BFD* 115.00
24 POL BN Dominik Masłoń SYC Zefir Drakkar Poraj 30* 20 29 6 25 26 16 122.00
25 POL 160735 Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze 24 27* 24 22 23 20 21 134.00
26 POL 173836 Kacper Kulawiak KŻ Nysa 21 26 19 27* 27 24 19 136.00
27 POL 214736 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty 25 28* 26 17 24 28 18 138.00
28 POL 179375 Damian Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 29 22 30 16 26 25 BFD* 148.00
29 POL 129986 Alicja Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 23 29 23 28 28 RET* 22 153.00
30 POL 160732 Mateusz Śledzik LOK Garland Gliwice 26 30* 25 29 29 27 20 156.00
Laser Radial
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.