VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar

22 - 23 cze 2019 Poraj, myszkowski, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
1
POL 209834
Leon Gniadek
Klub Żeglarski Horn Kraków
1
2
1
5
1
10*
5
15.00
2
POL 206282
Nina Łypaczewska
KW LOK "Garland" Gliwice
6
1
7
1
6
6
BFD*
27.00
3
POL 205650
Aleksandra Bobula
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
3
3
10
3
9
RET*
1
29.00
4
POL 161687
Zuzanna Widomska
TS "Kuźnia" Rybnik
13
5
3
4
3
1
BFD*
29.00
5
POL 210287
Michał Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
9
8
4
2
2
23*
4
29.00
6
POL 203009
Aleksander Szczygielski
KW LOK "Garland" Gliwice
10*
7
2
7
7
4
3
30.00
7
POL 211879
Maria Grabska
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2
9
14
8
4
5
15*
42.00
8
POL 197749
Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
4
4
11
15
8
16*
2
44.00
9
POL 191839
Kamil Lenczowski
Klub Żeglarski Horn Kraków
12*
11
12
11
5
3
10
52.00
10
POL 166479
Tymoteusz Mika
Klub Żeglarski Horn Kraków
8
6
6
12
14
8
BFD*
54.00
11
POL 197815
Piotr Hofman
KW LOK "Garland" Gliwice
7
21
8
24*
12
2
17
67.00
12
POL 162878
Łucja Węglowska
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
16
19*
5
10
15
9
12
67.00
13
POL 171258
Marcel Skubański
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
15
12
15
14
21*
7
14
77.00
14
POL 155035
Andrzej Pochopień
Klub Żeglarski Horn Kraków
20
25*
13
13
16
14
9
85.00
15
POL 17
Paweł Szota
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
11
18
18
18
19*
12
11
88.00
16
POL 215171
Adelina Wietki
YKP Kraków
5
23
17
9
17
18
BFD*
89.00
17
POL 811312
Maciej Maciejczyk
UKS Pogoria
28*
10
16
20
22
11
13
92.00
18
POL 201835
Wiktoria Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
17
24*
22
23
10
15
7
94.00
19
POL 205651
Igor Fałowski
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
22
17
9
DNS*
RET
17
6
102.00
20
POL 201740
Julia Kozubowicz
TS "Kuźnia" Rybnik
27*
14
27
21
11
22
8
103.00
21
POL 150262
Konstantyn Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
14
13
20
25
18
13
BFD*
103.00
22
POL 191838
Radosław Gałecki
KS ENERGETYK Jaworzno
18
16
28*
26
13
19
23
115.00
23
POL 1644
Oliwier Rubinkowski
KW LOK "Garland" Gliwice
19
15
21
19
20
21
BFD*
115.00
24
POL BN
Dominik Masłoń
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
30*
20
29
6
25
26
16
122.00
25
POL 160735
Natalia Krysta
UKS WIKING Zarzecze
24
27*
24
22
23
20
21
134.00
26
POL 173836
Kacper Kulawiak
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
21
26
19
27*
27
24
19
136.00
27
POL 214736
Szymon Pytlowany
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
25
28*
26
17
24
28
18
138.00
28
POL 179375
Damian Sobota
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
29
22
30
16
26
25
BFD*
148.00
29
POL 129986
Alicja Sobota
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
23
29
23
28
28
RET*
22
153.00
30
POL 160732
Mateusz Śledzik
KW LOK "Garland" Gliwice
26
30*
25
29
29
27
20
156.00