VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar

22 - 23 cze 2019

Poraj, myszkowski, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 129986 Alicja Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 22.05.2019, 19:58
2 POL 179375 Damian Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 22.05.2019, 20:12
3 POL 160735 Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze 27.05.2019, 00:08
4 POL 162878 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty 06.06.2019, 10:35
5 POL BN Dominik Masłoń SYC Zefir Drakkar Poraj 09.06.2019, 14:52
6 POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 13.06.2019, 19:26
7 POL 209834 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 15.06.2019, 10:36
8 POL 191839 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 15.06.2019, 10:36
9 POL 155035 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 15.06.2019, 10:36
10 POL 166479 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 15.06.2019, 10:36
11 POL 206282 Nina Łypaczewska LOK Garland Gliwice 16.06.2019, 02:51
12 POL 1644 Oliwier Rubinkowski LOK Garland Gliwice 16.06.2019, 16:42
13 POL 171258 Marcel Skubański KŻ Nysa 16.06.2019, 17:30
14 POL 17 Paweł Szota KŻ Nysa 16.06.2019, 17:32
15 POL 173836 Kacper Kulawiak KŻ Nysa 16.06.2019, 17:35
16 POL 197749 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 16.06.2019, 17:38
17 POL 197815 Piotr Hofman LOK Garland Gliwice 17.06.2019, 07:09
18 POL 150262 Konstantyn Podwojski LOK Garland Gliwice 17.06.2019, 07:21
19 POL 191838 Radosław Gałecki KS Energetyk Jaworzno 17.06.2019, 07:24
20 POL 203009 Aleksander Szczygielski LOK Garland Gliwice 17.06.2019, 22:41
21 POL 205650 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 18.06.2019, 08:58
22 POL 160732 Mateusz Śledzik LOK Garland Gliwice 18.06.2019, 15:19
23 POL 811312 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 18.06.2019, 19:53
24 POL 201740 Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 19.06.2019, 13:12
25 POL 210287 Michał Tokarczyk LOK Garland Gliwice 20.06.2019, 19:22
26 POL 201835 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 21.06.2019, 18:36
27 POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK Beskid Nowy Sącz 21.06.2019, 19:42
28 POL 161687 Zuzanna Widomska TS Kuźnia Rybnik 21.06.2019, 20:23
29 POL 211879 Maria Grabska SYC Zefir Drakkar Poraj 21.06.2019, 20:25
30 POL 214736 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty 22.06.2019, 08:15
Laser Radial
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 211258 Maciej Jarosz SYC Zefir Drakkar Poraj 13.06.2019, 21:47
2 POL 201940 Wiktor Kreft KŻ Horn Kraków 15.06.2019, 10:36
3 POL 201561 Anna Trędowska KŻ Horn Kraków 15.06.2019, 10:36
4 POL 174566 Piotr Kubica KŻ Horn Kraków 15.06.2019, 10:36
5 POL 195867 Karol Głąbik LOK Garland Gliwice 16.06.2019, 19:03
6 POL 191838 Grzegorz Rusecki KS Energetyk Jaworzno 17.06.2019, 07:24
7 POL 199296 Krystian Nawrat LOK Garland Gliwice 17.06.2019, 21:00
8 POL 182208 Marcin Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 18.06.2019, 17:29
9 POL 211312 Filip Henderek UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 18.06.2019, 19:53
10 POL 194937 Jakub Karalus UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 18.06.2019, 19:53
11 POL 172347 Michał Bednarczyk UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 18.06.2019, 19:53
12 POL 177820 Grzegorz Malitowski LOK Garland Gliwice 18.06.2019, 21:37
13 POL 167664 Sławomir Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 19.06.2019, 12:01
14 EST 206437 Miłosz Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 20.06.2019, 19:15
15 POL 204911 Nikodem Pytlik JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 22.06.2019, 18:12
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.