Uzdrowisko Dąbki CUP 2022

18 - 19 cze 2022

Dabki k Koszalina, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Instal Pro Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
1972
1981
1972
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
06.06.2022, 15:22
2 Instal Pro II Maciej Gałązka
Remigiusz Horodyski
Marek Borkowski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
06.06.2022, 15:35
3 Midlife Crisis Marcin Piotrowski
Maciej Gancewski
Michał Świtała
1980
1979
1980
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
06.06.2022, 17:48
4 FREESTYLE PARK Piotr Sikorski
Beniamin Piksa
Ela Malarz
Tak
Tak
06.06.2022, 21:54
5 Lion Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Krzysiek Rubin Rubinkowski
1982
1987
YKP Warszawa
Tak
Tak
07.06.2022, 11:28
6 Ontex Paweł Kalota
Marek Wąsowski
Jakub Wróblewski
1992 YKP Warszawa
Tak
Tak
07.06.2022, 12:34
7 BORA Racing Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
1980 YKP Warszawa
Tak
Tak
08.06.2022, 15:58
8 Tachion Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
1979
Tak
Tak
08.06.2022, 22:38
9 Vector Sails Kamil Ortyl
Robert Zawadowicz
Bartłomiej Banasik
Vector Sails
Tak
Tak
09.06.2022, 07:56
10 Pronaw Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
1982 77 Racing Club Gdańsk
Tak
Tak
10.06.2022, 12:13
11 Kacper Wysocki
Jan Stremlau
Natalia Jablonska
PG Racing
Tak
Tak
10.06.2022, 13:00
12 Patryk Kosmalski
Karolina Żurek
Tomasz Lewandowski
2002 PG Racing
Tak
Tak
10.06.2022, 18:30
13 PORTA Sailing Team Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Magda Jaskulska
Porta Sailing Team
Tak
Tak
11.06.2022, 22:52
14 ROTE RAKETE Bożena Skut
Anna Dobrzańska
Wojciech Żyszczyński
1982 Jacht Klub Wrocław
Tak
Tak
12.06.2022, 11:22
15 Apartamenty Marynarskie Paweł Tarnowski
Damian Woroch
Zbigniew Bieguński
1978 MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
12.06.2022, 20:43
16 PG RACING Aleksandra Jędryczka
Zuzanna Tarnawska
Natalia Majewska
1999 PG Racing
Tak
Tak
12.06.2022, 20:43
Omega Standard
# Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 patentywodne.pl Krzysztof Łazarski
Bartosz Hajdukiewicz
Lidia Kowal
1977 Robert's Port Hotel Mikołajki
Tak
Tak
03.06.2022, 19:05
2 Michal Gajda
Bartosz Mach
Mariusz Kolakowski
Yacht Club Rewa
Tak
Tak
08.06.2022, 17:25
3 MYTHOS Marcin Markiewicz
Agata Tołłoczko
Michał Salamon
Tak
Tak
08.06.2022, 17:59
4 LIRA Przemysław Witkowski
Łukasz Talikadze
Jacek Smuszkiewicz
1980 Kościański Klub Żeglarski
Tak
Tak
08.06.2022, 22:06
5 Monster Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
1976
2020
getsix Sailing Team
Tak
Tak
08.06.2022, 22:08
6 jachtkolwiek Zbigniew Zarzeczny
Anna Gawlak-Skomra
Łukasz Skomra
Tak
Tak
10.06.2022, 23:18
7 Paczka z Rusiborza Michal Smuszkiewicz
Maria Gaca
Marcin Piątek
2003 Z wiatrem i pod wiatr
Tak
Tak
12.06.2022, 17:35
8 Gronik Andrzej Moroński
Tomasz Borkowski
Tymoteusz Moroński
1957
Tak
Tak
12.06.2022, 20:04
9 Krzysztof Ruliński
Bartosz Skrzypczak
Daniel Motłoch
1975
1995
1980
Tak
Tak
12.06.2022, 22:28
10 Piotruś Pan Piotr Hupa
Piotr Koziorowski
Mateusz Wolski
1996
1995
1996
UKS Morka Częstochowa
Tak
Tak
13.06.2022, 08:18
11 Karol Nawrot
Eugeniusz NAWROT
Szymon Danielczyk
Tak
Tak
13.06.2022, 08:41
12 Kaliber 48 Tomasz Staśkiewicz
Maciej Ganc
Agnieszka Klingiert
KŻ Petrochemia
Tak
Tak
13.06.2022, 08:47
13 Wodna Pasja Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Joanna Pestyk
1977
1997
1980
Tak
Tak
13.06.2022, 11:57
14 Bitnair Nowa Sól Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
1980
1981
1972
Tak
Tak
13.06.2022, 19:37
15 Ama Krzysztof Grajewski
Ksawery Wierzbicki
Aleksander Pikuła
1977
2003
1999
Tak
Tak
13.06.2022, 20:26
16 Mirosław Misiaszek
Adam Pachowicz
BARTEK NOWAK
MKS Szkuner Myślibórz
Tak
Tak
13.06.2022, 20:28
17 Queen Elizabeth Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
1957
1987
1991
Jacht Klub Portowiec
Tak
Tak
13.06.2022, 22:03
18 Płotka / Grupa ELTRON Piotr Bachman
Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
1989 KŻ Petrochemia
Tak
Tak
13.06.2022, 23:39
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.