5 - 6 sie 2020

Ustka Charlotta Sailing Days

Ustka, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 166279 Oskar Ponto YKP Gdynia 4 1 1 6.00
2 POL POL 194897 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 3 5 6 14.00
3 POL POL 179127 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 9 2 4 15.00
4 POL POL 208158 Janina Dmochowska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 1 6 11 18.00
5 POL POL 196045 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 6 7 5 18.00
6 POL POL 200987 Wanda Szylińska Centrum Żeglarskie Szczecin 13 3 3 19.00
7 POL POL 207350 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 2 11 12 25.00
8 POL POL 209465 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 5 13 8 26.00
9 POL POL 213207 Julia Wróblewska YKP Gdynia 10 4 14 28.00
10 POL POL 211218 Igor Rudek YKP Gdynia 18 9 2 29.00
11 POL POL 213549 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 17 10 7 34.00
12 POL POL 198200 Aleksander Ponto YKP Gdynia 7 15 13 35.00
13 POL POL 197724 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 8 12 15 35.00
14 POL POL 193510 Aleksander Kosowski CHKŻ Chojnice 12 14 9 35.00
15 POL POL 208727 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 11 16 10 37.00
16 POL POL 213144 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 14 8 16 38.00
17 POL POL 214346 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 16 17 17 50.00
18 POL POL 214345 Michał Skubisz Kołobrzeska Grupa Regatowa 15 18 18 51.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2 5 3 10.00
2 POL POL 203021 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 3 4 4 11.00
3 POL POL 183128 Maciej Iliński YKP Gdynia 5 3 5 13.00
4 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 8 1 7 16.00
5 POL POL 213144 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 13 2 2 17.00
6 POL POL 214823 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 4 6 9 19.00
7 POL POL 205645 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 9 10 1 20.00
8 POL POL 212205 Filip Kapała MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 1 14 8 23.00
9 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 12 7 10 29.00
10 POL POL 216603 Tomek Bendlewski YKP Gdynia 6 11 14 31.00
11 POL POL 194967 Hanna Dmochowska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 10 17 6 33.00
12 POL POL 111111 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 7 15 12 34.00
13 POL POL 208738 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 15 8 11 34.00
14 POL POL 196348 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 14 9 13 36.00
15 POL POL 203062 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 11 12 16 39.00
16 POL POL 18342 Tomasz Gajda Centrum Żeglarskie Szczecin 16 13 15 44.00
17 POL POL 210887 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 17 16 17 50.00
18 POL POL 210943 Dawid Werner Centrum Żeglarskie Szczecin DNF DNF 18 38.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 210943 Michał Maciaszczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 1 1 1 3.00
2 POL POL 210945 Jędrzej Bering Centrum Żeglarskie Szczecin 2 2 2 6.00
3 POL POL 215007 Wojciech Antoniak Centrum Żeglarskie Szczecin 3 3 3 9.00
4 POL POL 210946 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie DNF 4 4 13.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 3 wyścigach