5 - 6 sie 2020

Ustka Charlotta Sailing Days

Ustka, Polska
Wyniki
Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
5 Laser 4.7 POL POL 166279 Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia 27.07.2020, 19:51
10 Laser 4.7 POL POL 179127 Maksymilian Kabat 2006 CHKŻ Chojnice 28.07.2020, 21:58
24 Laser 4.7 POL POL 193510 Aleksander Kosowski 2006 CHKŻ Chojnice 31.07.2020, 08:42
19 Laser 4.7 POL POL 194897 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 30.07.2020, 18:03
32 Laser 4.7 POL POL 196045 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów 02.08.2020, 23:44
13 Laser 4.7 POL POL 197724 Alicja Wróblewska 2007 YKP Gdynia 29.07.2020, 18:14
40 Laser 4.7 POL POL 198200 Aleksander Ponto 2004 YKP Gdynia 04.08.2020, 09:03
15 Laser 4.7 POL POL 200987 Wanda Szylińska 2005 Centrum Żeglarskie Szczecin 29.07.2020, 21:43
36 Laser 4.7 POL POL 207350 Oskar Sawicki 2006 UKS Barnim Goleniów 03.08.2020, 19:13
25 Laser 4.7 POL POL 208158 Janina Dmochowska 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 31.07.2020, 19:37
26 Laser 4.7 POL POL 208727 Jakub Marciniak 2005 KSW Baltic Dziwnów 31.07.2020, 20:21
39 Laser 4.7 POL POL 209465 Filip Oleszczyk 2005 UKS Barnim Goleniów 03.08.2020, 21:09
14 Laser 4.7 POL POL 211218 Igor Rudek 2006 YKP Gdynia 29.07.2020, 19:20
1 Laser 4.7 POL POL 213144 Krzysztof Szczodrowski 2005 CHKŻ Chojnice 23.07.2020, 21:20
7 Laser 4.7 POL POL 213207 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 28.07.2020, 09:22
3 Laser 4.7 POL POL 213549 MIŁOSZ MICHALAK 2005 YKP Gdynia 27.07.2020, 19:45
37 Laser 4.7 POL POL 214345 Michał Skubisz 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa 03.08.2020, 20:06
34 Laser 4.7 POL POL 214346 Kacper Rodziewicz 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa 03.08.2020, 17:29
Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
33 Laser Radial POL POL 18342 Tomasz Gajda 2005 Centrum Żeglarskie Szczecin 03.08.2020, 13:58
23 Laser Radial POL POL 111111 Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.07.2020, 21:21
4 Laser Radial POL POL 183128 Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia 27.07.2020, 19:47
35 Laser Radial POL POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 03.08.2020, 18:34
20 Laser Radial POL POL 196348 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 30.07.2020, 18:07
8 Laser Radial POL POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 28.07.2020, 13:49
17 Laser Radial POL POL 203021 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 30.07.2020, 10:04
21 Laser Radial POL POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 30.07.2020, 18:25
27 Laser Radial POL POL 205645 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 01.08.2020, 18:35
29 Laser Radial POL POL 208738 Marek Szczepankowski 2005 UKS Barnim Goleniów 02.08.2020, 10:59
31 Laser Radial POL POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów 02.08.2020, 23:42
9 Laser Radial POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 28.07.2020, 20:04
12 Laser Radial POL POL 210887 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia 29.07.2020, 15:51
30 Laser Radial POL POL 210943 Dawid Werner 2004 Centrum Żeglarskie Szczecin 02.08.2020, 12:40
22 Laser Radial POL POL 212205 Filip Kapała 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 30.07.2020, 21:13
11 Laser Radial POL POL 213144 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 29.07.2020, 09:18
6 Laser Radial POL POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 YKP Gdynia 27.07.2020, 21:09
18 Laser Radial POL POL 216603 Tomek Bendlewski 2004 YKP Gdynia 30.07.2020, 13:24
Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
28 Laser Standard POL POL 210943 Michał Maciaszczyk 1997 Centrum Żeglarskie Szczecin 02.08.2020, 10:57
2 Laser Standard POL POL 210945 Jędrzej Bering 2001 Centrum Żeglarskie Szczecin 27.07.2020, 14:33
16 Laser Standard POL POL 210946 Gabriel Małecki 2004 KS Centrum Żeglarskie 30.07.2020, 09:41
38 Laser Standard POL POL 215007 Wojciech Antoniak 2002 Centrum Żeglarskie Szczecin 03.08.2020, 20:32