SUPER OPEN CUP II Eliminacje do Mistrzostw Polski w Sprincie klasy OpenSkiff

4 - 5 cze 2022 Bitwy pod Płowcami 61, Sopot, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
U13
U15
1
POL 10611
Paulina Szczepa
Klub Żeglarski Horn Kraków
16*
5
1
2
1
1
1
11.00
1
2
POL 11138
Antonina Liro
Klub Żeglarski Horn Kraków
5
8
9*
1
4
8
3
29.00
1
3
POL 11886
Aniela Frąckowiak
MKŻ Arka Gdynia
9
9
7
3
16*
2
5
35.00
2
4
POL 8643
Kacper Sprengler
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
7
2
2
14*
5
6
14
36.00
3
5
POL 8660
Tymoteusz Gołyszny
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
17*
7
8
8
2
12
2
39.00
2
6
POL 8610
Zuzanna Gałecka
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
2
14
3
5
15*
10
7
41.00
4
7
POL 10517
Szymon Ostaszewski
Klub Żeglarski Horn Kraków
4
3
6
6
17
7
DSQ*
43.00
5
8
POL 12132
Mikołaj Łoboda
MKŻ Arka Gdynia
10
1
16*
11
12
3
8
45.00
3
9
POL 11347
Wiktor Weselak
KS AZS AWFiS Gdańsk
11
11
4
15*
6
4
10
46.00
6
10
POL 11261
Franciszek Kamola
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
6
6
13*
13
8
5
9
47.00
7
11
POL 12037
Maciej Barć
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
1
4
12
16
7
18*
16
56.00
8
12
POL 8186
Lena Adamska
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
12
10
10
19
11
24*
13
75.00
9
13
POL 11271
Karol Stachowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
22
14
7
24*
17
15
78.00
10
14
POL 11701
PATRYK GLINKA
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
8
15
26
4
9
16
OCS*
78.00
11
15
POL 11993
Wojciech Wilczyński
SKZ Ergo Hestia Sopot
13
12
15
22*
20
14
6
80.00
4
16
POL 11097
Jacek Paczos
MKŻ Arka Gdynia
19
26*
21
18
10
13
4
85.00
5
17
POL 11824
Nikodem Gibała
MKŻ Arka Gdynia
15
20
18
23*
14
11
22
100.00
12
18
POL 5903
Pola Sobolew
MKŻ Arka Gdynia
20
18
5
27*
22
19
17
101.00
6
19
POL 10640
ALEKSANDER SIWIEC
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
14
16
19
17
13
26*
24
103.00
13
20
POL 8555
Katarzyna Białek
SKZ Ergo Hestia Sopot
26
29
11
9
3
30*
29
107.00
14
21
POL 8587
Franciszek Kucharski
SKZ Ergo Hestia Sopot
24
13
17
10
23
27
30*
114.00
7
22
POL 10287
Emilia Maksymowicz
Wałecka Akademia Żeglarska
22
21
25
12
28*
9
27
116.00
8
23
POL 12045
Magdalena Łysik
MKŻ Arka Gdynia
23
25*
22
24
21
15
12
117.00
9
24
POL 2
Martyna Paszkiewicz
Wałecka Akademia Żeglarska
18
19
20
20
19
23
25*
119.00
15
25
POL 12041
Mila Faust
MKŻ Arka Gdynia
25
17
23
21
18
21
26*
125.00
10
26
POL 11319
Franciszek Wojciechowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
21
30*
24
25
26
20
11
127.00
16
27
POL 8541
Tadeusz Długosz-Górecki
SKŻ Ergo Hestia Sopot.
30
23
32*
26
27
22
20
148.00
11
28
POL 12087
Maciej Ciągło
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
28
24
31*
29
30
29
18
158.00
12
29
POL 9483
Franciszek Imielski
SKZ Ergo Hestia Sopot
32
27
34*
31
25
34
19
168.00
17
30
POL 12125
Lena Bukowska
MKŻ Arka Gdynia
34
32
28
33
35*
25
28
180.00
13
31
POL 11854
Stanisława Wygońska
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
29
31
36
32
34
39*
21
183.00
14
32
POL 12093
Filip Słomka-Polonis
Klub Żeglarski Horn Kraków
31
28
29
35*
29
35
32
184.00
15
33
POL 11240
Franciszek Przyszlak
KS AZS AWFiS Gdańsk
27
42*
33
30
31
36
36
193.00
18
34
POL 6054
Hanna Pusz
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
38*
35
38
28
33
38
23
195.00
16
35
POL 10649
Laura Przybyłowicz
MKŻ Arka Gdynia
36*
34
30
34
32
32
35
197.00
19
36
POL 9171
Mikołaj Ankiewicz
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
35
33
35
38*
38
28
33
202.00
20
37
POL 10528
Franciszek Niziołek
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
33
37
27
36
39
43*
39
211.00
17
38
POL 10900
Filip Niedbała
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
39
38
41
41
42*
31
31
221.00
18
39
POL 11480
Julia Jabłonowska Wlizło
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
37
39
40
40
36
33
41*
225.00
19
40
POL 11139
Jakub Steinborn
MKŻ Arka Gdynia
40
36
37
39
37
DNS*
37
226.00
21
41
POL 8659
Julian Pierzynowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
DNF*
41
39
37
43
44
38
242.00
20
42
POL 10697
Jakub Podbielski
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
43
40
42
42
OCS*
37
40
244.00
21
43
POL 8655
Ignacy Gawroński
SKŻ Ergo Hestia Sopot.
45
44
46*
46
40
40
34
249.00
22
44
POL 9809
Maksymilian Oskroba
Fundacja Alademia Żeglarstwa PRESTIGE
42
45
43
43
41
41
OCS*
255.00
23
45
POL 12484
Mikołaj Posyniak
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
41
43
45*
44
45
42
43
258.00
24
46
POL 12450
Aleksander Kwietniak
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
44
46*
44
45
44
45
42
264.00
25