SUPER OPEN CUP II Eliminacje do Mistrzostw Polski w Sprincie klasy OpenSkiff

4 - 5 cze 2022

Bitwy pod Płowcami 61, Sopot, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Open Skiff
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Franciszek Niziołek Akademia Żeglarstwa Prestige 29.05.2022, 08:12
2 Julia Jabłonowska Wlizło 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 29.05.2022, 08:49
3 Aleksander Kwietniak Akademia Żeglarstwa Prestige 29.05.2022, 09:57
4 Stanisława Wygońska 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 29.05.2022, 10:17
5 Franciszek Imielski 2008 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
6 Julian Pierzynowski 2011 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
7 Maciej Ciągło 2010 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
8 Ignacy Gawroński 2011 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
9 Vango Szpakowski 2013 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
10 Katarzyna Białek 2009 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
11 Tadeusz Długosz-Górecki 2010 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
12 Kacper Sprengler 2008 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
13 Franciszek Kucharski 2010 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
14 Wojciech Wilczyński 2010 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
15 Zuzanna Gałecka 2008 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
16 Maciej Barć 2009 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
17 Tymoteusz Gołyszny 2010 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
18 Nicol Lietzau 2007 SKŻ Sopot 29.05.2022, 11:13
19 Filip Niedbała 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 29.05.2022, 13:07
20 ALEKSANDER SIWIEC Akademia Żeglarstwa Prestige 29.05.2022, 18:48
21 Mikołaj Posyniak Akademia Żeglarstwa Prestige 29.05.2022, 19:06
22 Maksymilian Oskroba 2010 Akademia Żeglarstwa Prestige 30.05.2022, 16:43
23 Jakub Podbielski 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 30.05.2022, 18:41
24 Mikołaj Łoboda 2010 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2022, 21:57
25 Laura Przybyłowicz 2009 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2022, 21:57
26 Jakub Steinborn 2009 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2022, 21:57
27 Lena Bukowska 2010 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2022, 21:57
28 Nikodem Gibała 2008 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2022, 21:57
29 Jacek Paczos 2010 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2022, 21:57
30 Mila Faust 2011 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2022, 21:57
31 Magdalena Łysik 2011 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2022, 21:57
32 Pola Sobolew 2010 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2022, 21:57
33 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2022, 21:57
34 Hanna Pusz 2010 Akademia Żeglarstwa Prestige 31.05.2022, 14:44
35 Mikołaj Ankiewicz 2009 Akademia Żeglarstwa Prestige 01.06.2022, 10:58
36 Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk 01.06.2022, 13:13
37 Wiktor Weselak 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 01.06.2022, 17:19
38 Martyna Paszkiewicz 2008 Wałecka Akademia Żeglarska 01.06.2022, 21:37
39 PATRYK GLINKA 2008 Akademia Żeglarstwa Prestige 02.06.2022, 07:20
40 Lena Adamska 2009 Akademia Żeglarstwa Prestige 02.06.2022, 10:05
41 Karol Stachowski 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 02.06.2022, 11:04
42 Emilia Maksymowicz 2010 Wałecka Akademia Żeglarska 02.06.2022, 18:12
43 Paulina Szczepa 2010 KŻ Horn Kraków 02.06.2022, 23:37
44 Szymon Ostaszewski 2008 KŻ Horn Kraków 02.06.2022, 23:37
45 Filip Słomka-Polonis 2011 KŻ Horn Kraków 02.06.2022, 23:37
46 Antonina Liro 2008 KŻ Horn Kraków 02.06.2022, 23:39
47 Franciszek Wojciechowski 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 03.06.2022, 11:08
48 Franciszek Przyszlak 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 03.06.2022, 12:03
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.