5 - 7 kwi 2019

Rybnickie Regaty Żeglarskie

Jezioro Rybnickie, Rybnik, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 Pkt
1 POL POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2 1 3.00
2 POL POL 161687 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 1 2 3.00
3 POL POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 5 3 8.00
4 SVK SVK 176678 Michaela Pačinová YC Limar 8 4 12.00
5 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 4 9 13.00
6 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 12 5 17.00
7 POL POL 213144 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 6 11 17.00
8 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 11 7 18.00
9 POL POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 13 6 19.00
10 POL POL 205180 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 7 12 19.00
11 POL POL 198209 OLIWIA DRÓŻYŃSKA TKŻ Toruń 3 17 20.00
12 POL POL 192860 ALEKSANDRA MAŃKOWSKA TKŻ Toruń 9 14 23.00
13 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 16 15 31.00
14 POL POL 190828 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 19 13 32.00
15 POL POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 14 18 32.00
16 POL POL 205650 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg UFD 8 33.00
17 POL POL 17664 TERESA MASZTALERZ TKŻ Toruń 10 23 33.00
18 POL POL 185706 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 18 16 34.00
19 POL POL 191813 SARA WIŚNIEWSKA TKŻ Toruń DSQ 10 35.00
20 POL POL 215172 Kamila Wietki YKP Kraków 15 22 37.00
21 POL POL 20110 Karolina Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 17 20 37.00
22 POL POL 203046 NINA Łypaczewska KW Garland LOK Gliwice 20 19 39.00
23 POL POL 182524 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 22 21 43.00
24 POL POL 201835 Wiktoria Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 21 24 45.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 Pkt
1 POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 1 4.00
2 POL POL 167671 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2 2 4.00
3 POL POL 215782 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 4 3 7.00
4 POL POL 210947 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 1 8 9.00
5 POL POL 209834 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków 5 4 9.00
6 POL POL 201561 Kamil Lenczowski Klub Żeglarski Horn Kraków 7 9 16.00
7 POL POL 210005 Michal Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 12 5 17.00
8 POL POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 6 11 17.00
9 SVK SVK 192635 Alexander Miškov YC Limar 10 7 17.00
10 POL POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 16 6 22.00
11 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 8 14 22.00
12 POL POL 214823 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 11 12 23.00
13 POL POL 10 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 14 10 24.00
14 POL POL 208738 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 15 17 32.00
15 POL POL 19557 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 20 13 33.00
16 POL POL 17 Paweł Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 13 20 33.00
17 POL POL 197815 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 9 25 34.00
18 POL POL 164434 Maciej Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 18 19 37.00
19 POL POL 218947 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 21 18 39.00
20 POL POL 150266 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 25 15 40.00
21 POL POL 178466 Kuba Matysik YKP Kraków 26 16 42.00
22 POL POL 201940 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków 17 26 43.00
23 POL POL 205651 IGOR FAŁOWSKI YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 24 21 45.00
24 POL POL 165720 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 23 22 45.00
25 POL POL 191839 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 22 23 45.00
26 POL POL 60733 Oliwier Rubinkowski KW Garland LOK Gliwice 19 DNF 48.00
27 POL POL bez numeru Jan Styś KW Garland LOK Gliwice DNF 24 53.00
28 POL POL 160732 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 27 27 54.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 Pkt
1 POL POL 195574 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok 1 4 5.00
2 POL POL 211258 Maciej Jarosz Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 7 1 8.00
3 POL POL 207291 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 5 3 8.00
4 POL POL 196964 HUBERT LIPIŃSKI TKŻ Toruń 4 5 9.00
5 POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 9 11.00
6 POL POL 204343 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 3 8 11.00
7 POL POL 204342 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 11 2 13.00
8 POL POL 180728 Krzysztof Racz RKS Lasery Zegrze 8 10 18.00
9 POL POL 212958 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 13 6 19.00
10 POL POL 201940 Wiktor Kreft Klub Żeglarski Horn Kraków 9 11 20.00
11 POL POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 14 7 21.00
12 POL POL 173836 Stanisław Elmer Regatowy Klub Sportowy Lasery 6 18 24.00
13 POL POL 201561 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 10 17 27.00
14 POL POL 177820 Grzegorz Malitowski KW Garland LOK Gliwice 16 12 28.00
15 POL POL 9 SZYMON PASIUT YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 12 16 28.00
16 POL POL 206497 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 17 13 30.00
17 POL POL 194842 Mateusz Leszko RKS "Lasery" Zegrze 15 15 30.00
18 POL POL 198208 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 18 14 32.00
19 POL POL 174566 Piotr Kubica Klub Żeglarski Horn Kraków 19 19 38.00
20 POL POL 190828 Mikołaj Warot JKW Poznań 20 DNF 40.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 Pkt
1 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 1 1 2.00
2 POL POL 212647 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 2 2 4.00
3 POL POL 180701 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 3 3 6.00
4 POL POL 209431 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 5 4 9.00
5 POL POL 188233 Wojciech Wionczek Fala Brzeg 4 5 9.00
6 POL POL 164398 Grzegorz Wionczek Fala Brzeg 8 6 14.00
7 POL POL 210088 Radosław Jankowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 6 8 14.00
8 POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 7 7 14.00
9 POL POL 92638 Tomasz Kłodaś RKS Lasery Zegrze DNF DNF 22.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 Pkt
1 CZE CZE 812 Ondrej Sindelka Moravský Yacht Klub 4 1 5.00
2 POL POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków 2 3 5.00
3 POL POL 1645 Michał Biedalak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 1 8 9.00
4 POL POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 5 5 10.00
5 POL POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 6 7 13.00
6 POL POL 1624 Wiktoria Sajdak Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 10 4 14.00
7 POL POL 1829 Stanisław Wojda JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 8 9 17.00
8 POL POL 879 KACPER KOSTARZ UKS Silesia Opty Chełm Śląski 13 6 19.00
9 SVK SVK 27 Matej Štefaničiak YC Limar 3 18 21.00
10 POL POL 1728 Jan Kamienski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 9 17 26.00
11 CZE CZE 836 Adela Rabasova YC jezero Hlučín 17 10 27.00
12 POL POL 945 Andrzej Nycz JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 16 11 27.00
13 SVK SVK 38 Sofia Valentinyova YC Limar 7 21 28.00
14 POL POL 1491 Mateusz Tokarski UKS "Żeglarz" Wrocław 30 2 32.00
15 POL POL 1784 Jan Pifczyk TS "Kuźnia" Rybnik 20 12 32.00
16 POL POL 1973 Wiktoria Komada Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 22 16 38.00
17 POL POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 12 27 39.00
18 CZE CZE 828 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub 11 32 43.00
19 POL POL 1972 Zofia Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 29 14 43.00
20 SVK SVK 919 Kristina Kaňuková Yacht & Golf Club 14 29 43.00
21 POL POL 1982 Kacper Michalski KLUB ŻEGLARSKI NYSA 18 25 43.00
22 POL POL 2080 Patrycja Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 21 26 47.00
23 POL POL 1188 MAKSYMILIAN KOWALCZYK KS "Omega" Kraków 34 15 49.00
24 SVK SVK 2207 Michal Rolik Slavia DK 32 20 52.00
25 POL POL 43 Max Niziałkowski UKS BRYG Wrocław 23 30 53.00
26 POL POL 1622 Stanisław Cholewicki JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 38 24 62.00
27 POL POL 1493 Marta Sochacka UKS "Żeglarz" Wrocław 28 34 62.00
28 POL POL 1678 Michał Kaczmarek KLUB ŻEGLARSKI NYSA 27 39 66.00
29 POL POL 1666 Katarzyna Płaza Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 36 36 72.00
30 CZE CZE 833 Tatiana Bělunková YC jezero Hlučín 40 33 73.00
31 POL POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk 55 19 74.00
32 POL POL 1965 Karol Rusin KW LOK "Garland" Gliwice 26 48 74.00
33 POL POL 246 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik 25 50 75.00
34 POL POL 1713 JAKUB JAWORSKI UKS Silesia Opty Chełm Śląski 19 57 76.00
35 POL POL 1852 Igor Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 24 54 78.00
36 POL POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 51 28 79.00
37 POL POL 603 Matylda Ferenc TS "Kuźnia" Rybnik 35 44 79.00
38 POL POL 812 Wiktoria Baron UKS WIKING Zarzecze 33 47 80.00
39 POL POL 2090 Piotrek Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 47 35 82.00
40 POL POL 1416 KAROL CAMPR UKS Silesia Opty Chełm Śląski 46 37 83.00
41 POL POL 1324 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 42 41 83.00
42 POL POL 12 Klaudia Lipińska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 44 43 87.00
43 POL POL 1408 Paweł Kornke KW LOK "Garland" Gliwice 45 52 97.00
44 POL POL 964 Michał TRZPIS KW LOK "Garland" Gliwice 52 46 98.00
45 POL POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK "Garland" Gliwice 48 51 99.00
46 POL POL 2019 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty Chełm Śląski BFD 13 100.00
47 POL POL 1964 Maciej Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 56 45 101.00
48 POL POL 927 Hubert Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15 DNF 102.00
49 SVK SVK 1000 Oliver Krivosudsky BFD 22 109.00
50 POL POL 226 Julia Nosal KLUB ŻEGLARSKI NYSA 60 49 109.00
51 SVK SVK 12 Sara Hruskova BFD 23 110.00
52 POL POL 888 Martyna Szpak UKS WIKING Zarzecze 59 53 112.00
53 POL POL 91 Aleksander Łukanowski TS "Kuźnia" Rybnik 58 55 113.00
54 POL POL 2052 Michał Godlewski KW LOK "Garland" Gliwice 57 58 115.00
55 POL POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice BFD 31 118.00
56 POL POL 137 Marysia Sajewicz UKS "Żeglarz" Wrocław 31 DNF 118.00
57 POL POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 37 DNF 124.00
58 SVK SVK 275 Livia Holesova Yacht & Golf Club BFD 38 125.00
59 POL POL 1023 Jakub Oblonk TS "Kuźnia" Rybnik 39 DNF 126.00
60 POL POL 1998 Mateusz Chrobak KLUB ŻEGLARSKI NYSA BFD 40 127.00
61 POL POL 1 Julia Turniak UKS "Żeglarz" Wrocław 41 DNF 128.00
62 POL POL 1244 Piotrek Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik DNF 42 129.00
63 POL POL 39 Maria Nycz JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 43 DNF 130.00
64 POL POL 1284 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 49 DNF 136.00
65 POL POL 1907 ANNA MICHALKIEWICZ UKS Silesia Opty Chełm Śląski 50 DNF 137.00
66 POL POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 53 UFD 140.00
67 POL POL 1492 Emilia Bałdych UKS "Żeglarz" Wrocław 54 DNF 141.00
68 POL POL 174 Marta Orlińska TS "Kuźnia" Rybnik BFD 56 143.00
69 POL POL 1370 Pola Czerwińska UKS "Żeglarz" Wrocław BFD 59 146.00
70 POL POL 5 Amelia Ferenc TS "Kuźnia" Rybnik DNF DNF 174.00
70 POL POL 131 Zofia Jachymska TS "Kuźnia" Rybnik DNF DNF 174.00
70 POL POL 976 Kuba Szafarczyk TS "Kuźnia" Rybnik DNF DNF 174.00
70 POL POL BN Magdalena Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik DNF DNF 174.00
70 POL POL 830 Wiktoria Urbańska UKS WIKING Zarzecze BFD DNF 174.00
70 POL POL 1899 Julia Szklarska UKS WIKING Zarzecze DNF DNF 174.00
70 POL POL 1110 Hanna Jastrząb UKS WIKING Zarzecze DNF DNF 174.00
70 POL POL 1104 Igor Rzepka UKS "Żeglarz" Wrocław DNF DNF 174.00
70 POL POL 1191 Michał Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA DNF DNF 174.00
70 POL POL 1354 Anna Chrobak KLUB ŻEGLARSKI NYSA DNF DNF 174.00
70 POL POL 1782 ALEKSANDRA WOJTOWICZ UKS Silesia Opty Chełm Śląski DNF DNF 174.00
70 POL POL 949 ZOFIA MATYSZKIEWICZ UKS Silesia Opty Chełm Śląski DNF DNF 174.00
70 POL POL 1825 TYMOTEUSZ BREITKOPF UKS Silesia Opty Chełm Śląski DNF DNF 174.00
70 POL POL 1558 Kacper KADŁUBOWSKI KW LOK "Garland" Gliwice DNF DNF 174.00
70 POL POL 1077 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice DNF DNF 174.00
70 POL POL 1241 Michał Johan KW LOK "Garland" Gliwice DNF DNF 174.00
70 POL POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice BFD UFD 174.00
Laser 4.7 K Wyniki oficjalne po 2 wyścigach
Laser 4.7 M Wyniki oficjalne po 2 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 2 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 2 wyścigach
OPP Wyniki oficjalne po 2 wyścigach