Rybnickie Regaty Żeglarskie

5 - 7 kwi 2019

Jezioro Rybnickie, Rybnik, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 180701 Marcin Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 12.03.2019, 21:54
2 POL 210088 Radosław Jankowski Nauticus YC Olsztyn 18.03.2019, 10:25
3 POL 209431 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 27.03.2019, 20:41
4 POL 188233 Wojciech Wionczek KŻ FALA Brzeg 28.03.2019, 09:43
5 POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 30.03.2019, 20:04
6 POL 164398 Grzegorz Wionczek KŻ FALA Brzeg 01.04.2019, 22:32
7 POL 92638 Tomasz Kłodaś RKS Lasery Zegrze 02.04.2019, 05:39
8 POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ Mewa Poznań 03.04.2019, 10:36
9 POL 212647 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 04.04.2019, 14:14
Laser 4.7
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 161687 Zuzanna Widomska TS Kuźnia Rybnik 07.03.2019, 15:54
2 SVK 192635 Alexander Miškov Yacht Club Limar 08.03.2019, 11:55
3 SVK 176678 Michaela Pačinová Yacht Club Limar 10.03.2019, 17:21
4 POL 205650 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 11.03.2019, 07:46
5 POL 205180 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 11.03.2019, 07:46
6 POL 180733 Iga Marcisz TS Kuźnia Rybnik 12.03.2019, 21:35
7 POL 210947 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 12.03.2019, 22:14
8 POL 19557 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 17.03.2019, 16:38
9 POL 173379 KACPER WALĘGA KS Spójnia Warszawa 17.03.2019, 18:22
10 POL 165720 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 17.03.2019, 19:12
11 POL 166302 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 17.03.2019, 19:52
12 POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 18.03.2019, 10:25
13 POL 210005 Michal Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 18.03.2019, 10:25
14 POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 18.03.2019, 10:25
15 POL 215782 Tymoteusz Wysocki Nauticus YC Olsztyn 18.03.2019, 10:25
16 POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus YC Olsztyn 18.03.2019, 10:25
17 POL 111111 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 18.03.2019, 20:57
18 POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 20.03.2019, 15:24
19 POL 215172 Kamila Wietki YKP Kraków 20.03.2019, 15:25
20 POL 191862 Maria Prus-Głowacka OŚ AZS Poznań 21.03.2019, 21:33
21 POL 150266 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 22.03.2019, 21:09
22 POL 17664 TERESA MASZTALERZ TKŻ Toruń 24.03.2019, 20:45
23 POL 198209 OLIWIA DRÓŻYŃSKA TKŻ Toruń 24.03.2019, 20:45
24 POL 192860 ALEKSANDRA MAŃKOWSKA TKŻ Toruń 24.03.2019, 20:45
25 POL 191813 SARA WIŚNIEWSKA TKŻ Toruń 24.03.2019, 20:45
26 POL 178466 TYTUS CZAJKOWSKI TKŻ Toruń 24.03.2019, 20:45
27 POL 171258 Marcel Skubański KŻ Nysa 26.03.2019, 12:31
28 POL 17 Paweł Szota KŻ Nysa 26.03.2019, 12:47
29 POL 197749 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 26.03.2019, 18:52
30 POL 209834 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 27.03.2019, 18:27
31 POL 201561 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 27.03.2019, 18:27
32 POL 191839 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 27.03.2019, 18:27
33 POL 201940 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 27.03.2019, 18:27
34 POL 182524 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 28.03.2019, 09:06
35 POL 180701 Hanna Koczar TS Kuźnia Rybnik 29.03.2019, 22:32
36 POL 213144 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 31.03.2019, 17:19
37 POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 31.03.2019, 19:14
38 POL 214823 Andrzej Nowakowski MKS Dwójka Warszawa 31.03.2019, 21:58
39 POL 203046 NINA Łypaczewska LOK Garland Gliwice 31.03.2019, 23:04
40 POL 60733 Oliwier Rubinkowski LOK Garland Gliwice 01.04.2019, 11:27
41 POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 01.04.2019, 11:44
42 POL 10 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 01.04.2019, 18:30
43 POL 201835 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 01.04.2019, 19:44
44 POL 185706 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 02.04.2019, 16:03
45 POL 218947 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 02.04.2019, 17:31
46 POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 02.04.2019, 18:54
47 POL bez numeru Jan Styś LOK Garland Gliwice 02.04.2019, 22:01
48 POL 160732 Mateusz Śledzik LOK Garland Gliwice 03.04.2019, 12:20
49 POL 167671 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 03.04.2019, 14:44
50 POL 205136 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 03.04.2019, 16:12
51 POL 197815 Piotr Hofman LOK Garland Gliwice 03.04.2019, 16:18
52 POL 208738 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 03.04.2019, 18:35
53 POL 205651 IGOR FAŁOWSKI YC PTTK Beskid Nowy Sącz 03.04.2019, 21:52
54 POL 190828 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 03.04.2019, 22:03
55 POL 178466 Kuba Matysik YKP Kraków 03.04.2019, 22:21
56 POL 20110 Karolina Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 04.04.2019, 10:07
57 POL 164434 Maciej Wójcik TS Kuźnia Rybnik 04.04.2019, 18:08
Laser Radial
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 211258 Maciej Jarosz Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 10.03.2019, 11:20
2 POL 206497 Maciej Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 13.03.2019, 18:22
3 POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 18.03.2019, 10:25
4 POL II Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz 18.03.2019, 22:01
5 POL 207586 TOMASZ KOWALSKI TKŻ Toruń 24.03.2019, 20:45
6 POL 196964 HUBERT LIPIŃSKI TKŻ Toruń 24.03.2019, 20:45
7 POL 194842 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 26.03.2019, 12:22
8 POL 201940 Wiktor Kreft KŻ Horn Kraków 27.03.2019, 18:27
9 POL 201561 Anna Trędowska KŻ Horn Kraków 27.03.2019, 18:27
10 POL 174566 Piotr Kubica KŻ Horn Kraków 27.03.2019, 18:27
11 POL 195574 Anna Michalska UKŻ Siódemka Białystok 28.03.2019, 18:53
12 POL 173836 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 31.03.2019, 18:25
13 POL 207291 Alicja Spruch MKS Dwójka Warszawa 31.03.2019, 22:03
14 POL 204343 Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań 03.04.2019, 10:36
15 POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 03.04.2019, 12:39
16 POL 190828 Mikołaj Warot JKW Poznań 03.04.2019, 20:24
17 POL 9 SZYMON PASIUT YC PTTK Beskid Nowy Sącz 03.04.2019, 21:46
18 POL 204342 Maciej Jachymski TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 22:00
19 POL 177820 Grzegorz Malitowski LOK Garland Gliwice 04.04.2019, 09:10
20 POL 198208 Maja Korwin-Mikke MKS Dwójka Warszawa 04.04.2019, 12:16
21 POL 212958 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 04.04.2019, 13:42
22 POL 180728 Krzysztof Racz RKS Lasery Zegrze 06.04.2019, 09:12
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 CZE 828 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub 07.03.2019, 19:47
2 SVK 27 Matej Štefaničiak Yacht Club Limar 09.03.2019, 20:49
3 SVK 38 Sofia Valentinyova Yacht Club Limar 11.03.2019, 14:35
4 SVK 2207 Michal Rolik Slavia DK 19.03.2019, 15:40
5 CZE 833 Tatiana Bělunková YC jezero Hlučín 24.03.2019, 10:31
6 POL 1678 Michał Kaczmarek KŻ Nysa 26.03.2019, 18:55
7 POL 1998 Mateusz Chrobak KŻ Nysa 26.03.2019, 18:57
8 POL 1982 Kacper Michalski KŻ Nysa 26.03.2019, 18:59
9 POL 2080 Patrycja Jałoszyńska KŻ Nysa 26.03.2019, 19:01
10 POL 226 Julia Nosal KŻ Nysa 26.03.2019, 19:03
11 SVK 919 Kristina Kaňuková Yacht & Golf Club 27.03.2019, 17:44
12 POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 29.03.2019, 15:54
13 POL 2051 Miłosz Rubinkowski LOK Garland Gliwice 30.03.2019, 20:33
14 POL 812 Wiktoria Baron UKS Wiking Zarzecze 31.03.2019, 09:33
15 POL 888 Martyna Szpak UKS Wiking Zarzecze 31.03.2019, 09:33
16 POL 830 Wiktoria Urbańska UKS Wiking Zarzecze 31.03.2019, 09:33
17 POL 1899 Julia Szklarska UKS Wiking Zarzecze 31.03.2019, 09:33
18 POL 1110 Hanna Jastrząb UKS Wiking Zarzecze 31.03.2019, 09:39
19 POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 31.03.2019, 17:52
20 POL 1408 Paweł Kornke LOK Garland Gliwice 31.03.2019, 19:34
21 SVK 275 Livia Holesova Yacht & Golf Club 31.03.2019, 22:31
22 POL 1555 Blanka Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 01.04.2019, 09:56
23 POL 1387 Piotr Malitowski LOK Garland Gliwice 01.04.2019, 10:58
24 POL 1964 Maciej Malitowski LOK Garland Gliwice 01.04.2019, 11:03
25 POL 12 Klaudia Lipińska JKW Poznań 01.04.2019, 13:07
26 POL 43 Max Niziałkowski UKS Bryg 01.04.2019, 15:56
27 POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 01.04.2019, 15:56
28 POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 01.04.2019, 15:56
29 POL 1492 Emilia Bałdych UKS Żeglarz Wrocław 01.04.2019, 15:56
30 POL 137 Marysia Sajewicz UKS Żeglarz Wrocław 01.04.2019, 15:56
31 POL 1728 Jan Kamienski JKW Poznań 01.04.2019, 16:34
32 POL 1191 Michał Szota KŻ Nysa 01.04.2019, 17:05
33 POL 1354 Anna Chrobak KŻ Nysa 01.04.2019, 17:07
34 POL 1558 Kacper KADŁUBOWSKI LOK Garland Gliwice 01.04.2019, 17:35
35 POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 01.04.2019, 18:02
36 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 01.04.2019, 19:04
37 POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 01.04.2019, 20:50
38 POL 1666 Katarzyna Płaza JK Kotwica Tarnobrzeg 01.04.2019, 22:23
39 POL 2019 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty 01.04.2019, 22:52
40 POL 1782 ALEKSANDRA WOJTOWICZ UKS Silesia Opty 01.04.2019, 22:52
41 POL 1907 ANNA MICHALKIEWICZ UKS Silesia Opty 01.04.2019, 22:52
42 POL 949 ZOFIA MATYSZKIEWICZ UKS Silesia Opty 01.04.2019, 22:52
43 POL 1825 TYMOTEUSZ BREITKOPF UKS Silesia Opty 01.04.2019, 22:52
44 POL 1416 KAROL CAMPR UKS Silesia Opty 01.04.2019, 22:52
45 POL 1713 JAKUB JAWORSKI UKS Silesia Opty 01.04.2019, 22:52
46 POL 879 KACPER KOSTARZ UKS Silesia Opty 01.04.2019, 22:52
47 POL 1973 Wiktoria Komada JK Kotwica Tarnobrzeg 01.04.2019, 22:57
48 POL 1972 Zofia Michałeczko JK Kotwica Tarnobrzeg 01.04.2019, 23:00
49 POL 120 Kacper Stęplowski LOK Garland Gliwice 02.04.2019, 09:54
50 POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk Jaworzno 02.04.2019, 11:26
51 POL 945 Andrzej Nycz JKW Poznań 02.04.2019, 21:04
52 POL 39 Maria Nycz JKW Poznań 02.04.2019, 21:37
53 POL 133 Wojtek Wójcik TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 09:14
54 POL 1324 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 09:14
55 POL 603 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 09:14
56 POL 1284 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 09:14
57 POL 1023 Jakub Oblonk TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 09:14
58 POL 2090 Piotrek Grendziak TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 09:14
59 POL 91 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 09:14
60 POL 174 Marta Orlińska TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 09:14
61 POL 1244 Piotrek Harnasz TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 09:14
62 POL 5 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 09:14
63 POL BN Magdalena Psiuk TS Kuźnia Rybnik 03.04.2019, 09:14
64 POL 1241 Michał Johan LOK Garland Gliwice 03.04.2019, 12:34
65 POL 2052 Michał Godlewski LOK Garland Gliwice 03.04.2019, 15:37
66 POL 1965 Karol Rusin LOK Garland Gliwice 03.04.2019, 17:35
67 POL 964 Michał TRZPIS LOK Garland Gliwice 03.04.2019, 21:25
68 POL 1188 MAKSYMILIAN KOWALCZYK KS Omega Kraków 03.04.2019, 21:56
69 POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 03.04.2019, 22:30
70 POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków 03.04.2019, 22:30
71 POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 04.04.2019, 09:34
72 POL 1370 Pola Czerwińska UKS Żeglarz Wrocław 04.04.2019, 09:34
73 POL 1 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 04.04.2019, 09:34
74 POL 1104 Igor Rzepka UKS Żeglarz Wrocław 04.04.2019, 09:34
75 POL 1852 Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 04.04.2019, 10:26
76 POL 1784 Jan Pifczyk TS Kuźnia Rybnik 04.04.2019, 10:26
77 POL 246 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik 04.04.2019, 10:26
78 POL 976 Kuba Szafarczyk TS Kuźnia Rybnik 04.04.2019, 10:26
79 POL 131 Zofia Jachymska TS Kuźnia Rybnik 04.04.2019, 10:26
80 POL 1624 Wiktoria Sajdak Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 04.04.2019, 12:11
81 POL 1077 Maciej Kowalski LOK Garland Gliwice 04.04.2019, 13:54
82 CZE 812 Ondrej Sindelka Moravský Yacht Klub 05.04.2019, 10:39
83 CZE 836 Adela Rabasova YC jezero Hlučín 05.04.2019, 10:40
84 SVK 1000 Oliver Krivosudsky 05.04.2019, 10:42
85 SVK 12 Sara Hruskova 05.04.2019, 10:44
86 POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 05.04.2019, 10:58
OPP A
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.