13 - 15 kwi 2018

Rybnickie Regaty Żeglarskie

Rybnik, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 166705 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 1* 1 1 1 1 1 1 1 7.00
2 POL POL 18 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 4 2 2 5* 2 4 2 4 20.00
3 POL POL 180701 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 3 5 3 4 7* 3 3 3 24.00
4 POL POL 1 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6* 3 6 2 3 2 4 5 25.00
5 POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 2 4 5 3 5 7* 5 2 26.00
6 POL POL 144752 Wojciech Wionczek Fala Brzeg 5 6 4 7* 4 5 7 6 37.00
7 POL POL 164398 Grzegorz Wionczek Fala Brzeg 7* 7 7 6 6 6 6 7 45.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 194911 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 1 1 4 4 1 OCS* 5 16.00
2 POL POL 206823 Klara Sobczyk CHKŻ Chojnice 3 12* 6 1 2 3 2 17.00
3 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 4 2 2 12* 3 6 1 18.00
4 POL POL 191831 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2 3 1 5 7 13 15* 31.00
5 POL POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 6 6 7 2 4 10 14* 35.00
6 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 5 7 11 8 12* 2 4 37.00
7 POL POL 18683 Natalia Ciszek MKS "Dwójka" Warszawa 10 10 13* 7 6 4 7 44.00
8 POL POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 7 5 5 14* 10 9 8 44.00
9 POL POL 100 Olga Hanslik KW LOK "Garland" Gliwice 11 4 3 15* 14 1 13 46.00
10 POL POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 9 13* 9 3 5 12 10 48.00
11 POL POL 161687 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 8 8 8 6 13 11 16* 54.00
12 POL POL 203046 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 14* 11 10 10 11 5 9 56.00
13 POL POL 162878 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty Chełm Śląski 16 9 DNF* 11 16 8 3 63.00
14 POL POL 207349 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17* 16 15 17 8 7 6 69.00
15 POL POL 197719 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 13 17* 16 9 9 14 12 73.00
16 POL POL 150258 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 15 14 12 13 17* 15 11 80.00
17 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 12 15 14 16 15 16 17* 88.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 218947 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 5* 1 1 2 1 5 2 12.00
2 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 8 3 OCS* 5 1 4 24.00
3 POL POL 1 Jasiu Krawczyk CHKŻ Chojnice 1 6 9 1 8 4 15* 29.00
4 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2 11* 6 11 2 7 1 29.00
5 ITA ITA 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 6 3 4 9* 7 6 3 29.00
6 POL POL 201561 Leon Gniadek KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 8 5 5 5 4 11* 5 32.00
7 POL POL 212589 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 4 4 2 3 OCS* 8 13 34.00
8 POL POL 208421 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 9 2 12 4 3 13* 7 37.00
9 POL POL 208733 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 10 7 7 7 14 17* 8 53.00
10 POL POL 186836 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 12 10 11 10 RET* 2 9 54.00
11 POL POL 205334 Wiktor Polaczek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 22* 15 17 6 17 10 10 75.00
12 POL POL 155036 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 16* 12 8 16 11 14 14 75.00
13 POL POL 190828 Maksymilian Kalupa JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 11 13 10 8 16 18* 18 76.00
14 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 7 14 16 15 9 16 17* 77.00
15 POL POL 211258 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 19 9 14 OCS* 6 19 11 78.00
16 POL POL 195310 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 15 17* 15 13 10 12 16 81.00
17 POL POL 201940 Kamil Lenczowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 13 19 19 17 13 3 DSQ* 84.00
18 ITA ITA 20334 Wojtek Kikmunter CHKŻ Chojnice 14 20 13 12 21* 21 12 92.00
19 POL POL 15943 Hugo Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 18 16 24* 14 12 9 24 93.00
20 POL POL 1895 Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok 20 23* 23 19 22 15 6 105.00
21 POL POL 185708 Mateusz Balicki UKS "Żeglarz" Wrocław 17 18 18 20 19 20 21* 112.00
22 POL POL 170891 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 24 26* 20 18 15 22 20 119.00
23 POL POL 201832 Mikołaj Dąbrowski UKS "Żeglarz" Wrocław 23 22 21 21 23 24* 19 129.00
24 POL POL 100 Nikodem Pytlik Jacht Klub Pogoria III 25 27* 26 22 18 26 22 139.00
25 POL POL 95312 Radosław Gałecki KS ENERGETYK Jaworzno DNF* 25 27 23 20 25 23 143.00
26 POL POL 191838 Grzegorz Rusecki KS ENERGETYK Jaworzno 26 24 22 DNF* DNF 23 25 148.00
27 POL POL 210287 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 21 21 25 DNF* DNF DNF DNF 151.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 1 2 1 1 3 DNF* 9.00
2 NZL NZL 1 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 3 9* 1 3 2 2 3 14.00
3 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 4 7 4 2 12* 1 2 20.00
4 POL POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 7 5 20* 5 3 4 4 28.00
5 POL POL 160406 Patryk Żeberski PKM LOK Poznań 15 4 3 4 7 OCS* 1 34.00
6 ITA ITA 1 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 2 8 8 6 9 6 13* 39.00
7 POL POL 194843 Kaja Hanys UKŻ Wiking Toruń 5 17* 11 7 4 7 6 40.00
8 POL POL 209834 Wojciech Chodakowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 9 10 7 8 16* 5 5 44.00
9 POL POL 199296 Krystian Nawrat KW Garland LOK Gliwice 10 6 9 9 23* 8 12 54.00
10 POL POL 198208 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 16 3 19* 16 6 12 7 60.00
11 POL POL 201940 Wiktor Kreft KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 13 13 5 18* 11 10 9 61.00
12 POL POL 197719 Piotr Dorywała UKS "Żeglarz" Wrocław 11 2 10 10 18 19* 14 65.00
13 POL POL 204342 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 8 15 6 20 8 13 DNF* 70.00
14 POL POL 15503 Łukasz Czerwiec UKS "Żeglarz" Wrocław 22 16 DNF* 12 5 9 8 72.00
15 POL POL 191831 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 12 11 12 17* 13 11 15 74.00
16 POL POL 160918 Jan Lipowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 23* 20 18 15 10 16 11 90.00
17 POL POL 197726 Przemysław Baranowski UKŻ 7 Białystok 6 12 15 14 21 23 RET* 91.00
18 POL POL 192682 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 14 23* 14 21 14 14 16 93.00
19 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz KS "Omega" Kraków 19 22 16 23* 17 15 10 99.00
20 POL POL 203117 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 18 14 17 19 20* 17 18 103.00
21 CZE CZE 198739 Jakub Sindelka MYC ZS 20 19 21* 11 15 21 21 107.00
22 POL POL 204311 Maciej Berkau PKM LOK Poznań 17 21 13 13 24 OCS* 20 108.00
23 POL POL 201561 Anna Trędowska KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 21 18 22* 22 19 18 19 117.00
24 POL POL 161661 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze DNF* DNF DNF 24 22 20 17 135.00
25 POL POL 16970 Filip Zajączkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 24 24 23 25* 25 22 22 140.00
Laser Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser 4.7 - Kobiety Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 7 wyścigach