Rybnickie Regaty Żeglarskie

8 - 10 kwi 2016

Rybnik, Polska

Wyniki regat
Laser 4.7 - Kobiety
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 195312 Magda Staniczek KS Energetyk Jaworzno 2 1 1 2 2 5* 2 2 12.00
2 POL 193787 Aleksandra Puzyna OŚ AZS Poznań 4* 2 3 1 4 3 3 1 17.00
3 POL 197949 Julia Sieczkowska OŚ AZS Poznań 3 4 2 5 8* 2 1 4 21.00
4 POL 191839 Karolina Mikulec KŻ Horn Kraków 1 6 5 4 1 1 5 10* 23.00
5 POL 197728 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 5 3 4 10* 6 4 7 5 34.00
6 POL 182212 Krolina Żurek KS AZS AWFiS Gdańsk 8 7 6 3 5 11 18* 11 51.00
7 POL 200984 Dominika Kęska UKŻ Wiking Toruń 14 25* 12 7 15 7 4 3 62.00
8 POL 207348 Weronika Folmer RKS Lasery Zegrze 17* 5 7 11 14 9 8 8 62.00
9 POL 198202 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 6 8 17* 14 10 6 6 15 65.00
10 POL 195574 Anna Michalska UKŻ Wiking Toruń 13 12 10 9 11 8 14 20* 77.00
11 POL 189351 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 16 10 15 8 3 13 19* 14 79.00
12 POL 164430 Maria Hartel LOK Garland Gliwice 7 24* 14 13 7 12 10 17 80.00
13 POL 197723 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 21* 11 13 17 17 10 12 7 87.00
14 POL 155036 Kaja Hanys UKŻ Wiking Toruń 18 9 8 19 9 21 9 23* 93.00
15 POL 178466 Małgorzata Weber UKŻ Wiking Toruń 26* 16 9 18 13 15 15 12 98.00
16 POL 180742 Natalia Borusińska UKS FIR Warszawa 9 18 18 6 22* 14 13 21 99.00
17 POL 179375 Maria Grabska SYC Zefir Drakkar Poraj 10 19 25* 22 12 16 22 9 110.00
18 POL 195310 Monika Wołkowyska UKS FIR Warszawa 28* 15 19 12 23 17 11 19 116.00
19 POL 182529 Oliwia Chabowska UKS FIR Warszawa 24 20 16 16 18 25* 17 13 124.00
20 POL 180701 Karolina Siergiej TS Kuźnia Rybnik 25 13 11 20 16 27* 24 16 125.00
21 POL 208738 Zuzanna Kaplita UKS FIR Warszawa 12 23 26 25 31* 20 26 6 138.00
22 POL 1927691 Magdalena Smagowicz KS Energetyk Jaworzno 23 14 23 21 20 18 29 30* 148.00
23 POL 160735 Maja Tokarczyk LOK Garland Gliwice 19 29* 24 15 24 19 25 22 148.00
24 POL 198207 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 15 22 22 29 21 33* 21 26 156.00
25 POL 194896 Gawlińska Kinga MKŻ Arka Gdynia 20 27* 27 24 27 24 23 18 163.00
26 POL 134457 Elżbieta Smyczek TS Kuźnia Rybnik 22 28* 20 26 19 23 28 25 163.00
27 POL 19531 Julia Szymczak UKS FIR Warszawa 27 21 29 28 26 22 30* 24 177.00
28 POL 193442 Dominika Krukowska UKS FIR Warszawa 31* 30 28 27 30 29 20 29 193.00
29 POL 100 Natalia Krajewska UKS FIR Warszawa 30 33* 30 31 29 31 16 27 194.00
30 POL 166302 Natalia Szczepańska UKS FIR Warszawa 29 26 21 32* 32 28 27 31 194.00
31 POL 203096 Agata Kęska UKŻ Wiking Toruń 11 17 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 203.00
32 POL 185701 Maja Korwin-Mikke UKS FIR Warszawa 32* 31 31 23 25 30 32 32 204.00
33 POL 198201 Anita Sośnierz KS Energetyk Jaworzno DNC* DNC DNC DNC 28 26 31 28 218.00
34 POL 19820 Amelia Buska UKS FIR Warszawa 33* 32 32 30 33 32 33 33 225.00
Laser 4.7 - Mężczyźni
Laser Radial
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.