8 - 10 kwi 2016

Rybnickie Regaty Żeglarskie

Rybnik, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 195312 Magda Staniczek KS ENERGETYK Jaworzno 2 1 1 2 2 5* 2 2 12.00
2 POL POL 193787 Aleksandra Puzyna AZS Poznań 4* 2 3 1 4 3 3 1 17.00
3 POL POL 197949 Julia Sieczkowska AZS Poznań 3 4 2 5 8* 2 1 4 21.00
4 POL POL 191839 Karolina Mikulec KŻ "Horn" Kraków 1 6 5 4 1 1 5 10* 23.00
5 POL POL 197728 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 5 3 4 10* 6 4 7 5 34.00
6 POL POL 182212 Krolina Żurek KS AZS AWFiS Gdańsk 8 7 6 3 5 11 18* 11 51.00
7 POL POL 200984 Dominika Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 14 25* 12 7 15 7 4 3 62.00
8 POL POL 207348 Weronika Folmer RKS "Lasery" Zegrze 17* 5 7 11 14 9 8 8 62.00
9 POL POL 198202 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 6 8 17* 14 10 6 6 15 65.00
10 POL POL 195574 Anna Michalska UKŻ "Wiking" Toruń 13 12 10 9 11 8 14 20* 77.00
11 POL POL 189351 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 16 10 15 8 3 13 19* 14 79.00
12 POL POL 164430 Maria Hartel KW LOK "Garland" Gliwice 7 24* 14 13 7 12 10 17 80.00
13 POL POL 197723 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 21* 11 13 17 17 10 12 7 87.00
14 POL POL 155036 Kaja Hanys UKŻ "Wiking" Toruń 18 9 8 19 9 21 9 23* 93.00
15 POL POL 178466 Małgorzata Weber UKŻ "Wiking" Toruń 26* 16 9 18 13 15 15 12 98.00
16 POL POL 180742 Natalia Borusińska UKS FIR Warszawa 9 18 18 6 22* 14 13 21 99.00
17 POL POL 179375 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 10 19 25* 22 12 16 22 9 110.00
18 POL POL 195310 Monika Wołkowyska UKS FIR Warszawa 28* 15 19 12 23 17 11 19 116.00
19 POL POL 182529 Oliwia Chabowska UKS FIR Warszawa 24 20 16 16 18 25* 17 13 124.00
20 POL POL 180701 Karolina Siergiej TS "Kuźnia" Rybnik 25 13 11 20 16 27* 24 16 125.00
21 POL POL 208738 Zuzanna Kaplita UKS FIR Warszawa 12 23 26 25 31* 20 26 6 138.00
22 POL POL 1927691 Magdalena Smagowicz KS ENERGETYK Jaworzno 23 14 23 21 20 18 29 30* 148.00
23 POL POL 160735 Maja Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 19 29* 24 15 24 19 25 22 148.00
24 POL POL 198207 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 15 22 22 29 21 33* 21 26 156.00
25 POL POL 194896 Gawlińska Kinga MKŻ Arka Gdynia 20 27* 27 24 27 24 23 18 163.00
26 POL POL 134457 Elżbieta Smyczek TS "Kuźnia" Rybnik 22 28* 20 26 19 23 28 25 163.00
27 POL POL 19531 Julia Szymczak UKS FIR Warszawa 27 21 29 28 26 22 30* 24 177.00
28 POL POL 193442 Dominika Krukowska UKS FIR Warszawa 31* 30 28 27 30 29 20 29 193.00
29 POL POL 100 Natalia Krajewska UKS FIR Warszawa 30 33* 30 31 29 31 16 27 194.00
30 POL POL 166302 Natalia Szczepańska UKS FIR Warszawa 29 26 21 32* 32 28 27 31 194.00
31 POL POL 203096 Agata Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 11 17 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 203.00
32 POL POL 185701 Maja Korwin-Mikke UKS FIR Warszawa 32* 31 31 23 25 30 32 32 204.00
33 POL POL 198201 Anita Sośnierz KS ENERGETYK Jaworzno DNC* DNC DNC DNC 28 26 31 28 218.00
34 POL POL 19820 Amelia Buska UKS FIR Warszawa 33* 32 32 30 33 32 33 33 225.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 192769 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 1 2 6* 3 1 5 4 3 19.00
2 POL POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 4 RET* 4 1 2 9 14 9 43.00
3 POL POL 174566 Wojciech Chodakowski KŻ "Horn" Kraków 2 OCS* 2 6 11 1 3 19 44.00
4 POL POL 190544 Stefan Borek UKS FIR Warszawa 25* 7 1 4 8 10 5 12 47.00
5 POL POL 191813 Jakub Stremlau UKŻ "Wiking" Toruń 14 5 5 16* 9 3 7 4 47.00
6 POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn UKS FIR Warszawa 6 1 22* 9 13 6 13 2 50.00
7 POL POL 201121 Kostek Sawicki KS AZS AWFiS Gdańsk 22 4 12 8 10 7 OCS* 1 64.00
8 POL POL 189349 Piotr Masztalerz UKŻ "Wiking" Toruń 24* 9 7 2 24 4 12 7 65.00
9 POL POL 182208 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 3 3 11 5 15 16 OCS* 15 68.00
10 POL POL 178293 Maksymilian Michalik UKS FIR Warszawa 16 8 30* 13 4 15 6 8 70.00
11 POL POL 162915 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 17 19 16 10 5 2 20* 6 75.00
12 POL POL 180716 Krawczyk Michał KS AZS AWFiS Gdańsk 5 14 14 20 21* 12 2 11 78.00
13 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Horn" Kraków 11 10 9 7 18 BFD* 10 26 91.00
14 POL POL 155035 Kamil Chara KŻ "Horn" Kraków 13 16 13 17 12 8 OCS* 16 95.00
15 POL POL 159482 Jędrzej Marciniak AZS Poznań 8 18 10 24* 23 17 11 14 101.00
16 POL POL 16 Jan Zabłocki AZS Poznań 29 6 17 11 3 BFD* 17 20 103.00
17 POL POL 195782 Filip Rajchert UKS FIR Warszawa 18 11 3 15 16 23* 23 22 108.00
18 POL POL 166297 Maksymilian Jezierski AZS Poznań 26 13 8 18 6 14 26 28* 111.00
19 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 9 25 23 OCS* 14 BFD 1 5 112.00
20 POL POL 160419 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 7 27* 24 26 19 11 18 13 118.00
21 POL POL 183364 Piotr Borczyński UKS FIR Warszawa 15 26* 19 14 17 19 16 18 118.00
22 POL POL 171303 Mateusz Wiche KŻ "Horn" Kraków 10 OCS* OCS 19 20 13 21 21 139.00
23 POL POL 180729 Roch Osiński MKŻ Arka Gdynia 21 24 15 12 25 24 30* 24 145.00
24 POL POL 165720 Przemysław Baranowski UKŻ "Wiking" Toruń 20 15 20 21 OCS* 22 22 29 149.00
25 POL POL 166749 Maurycy Robakowski AZS Poznań OCS* 17 21 23 OCS BFD 9 10 150.00
26 POL POL 166479 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków 12 20 29 27 22 21 24 30* 155.00
27 POL POL 191838 Grzegorz Rusecki KS ENERGETYK Jaworzno 32 12 18 29 29 BFD* 15 23 158.00
28 POL POL 182531 Jakub Macoch SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 19 29* 26 28 26 25 25 17 166.00
29 POL POL 150262 Stanisław Podwojski KS ENERGETYK Jaworzno 28* 22 27 22 27 18 27 27 170.00
30 POL POL 66297 Jędrzej Kąsinowski AZS Poznań 27 23 25 25 28 20 29 31* 177.00
31 POL POL 162878 Krzysztof Tomanek UKŻ "Wiking" Toruń 30 21 28 30 DNF* DNF 19 25 188.00
32 POL POL 160733 Jan Okularczyk KW LOK "Garland" Gliwice DNF* DNF DNF DNF 7 BFD 8 OCS 190.00
33 POL POL 160918 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 23 28 31 31 30 26 28 32* 197.00
34 POL POL 1982011 Krzysztof Mancarz KS ENERGETYK Jaworzno 31 30 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 236.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 185611 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2 5 11* 1 6 3 3 3 23.00
2 POL POL 192682 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 3 13 5 4 1 1 6 OCS* 33.00
3 POL POL 198206 Monika Kłopotowska UKS FIR Warszawa 1 3 12 5 4 13* 2 6 33.00
4 POL POL 158473 Cecylia Borek UKS FIR Warszawa 7 10 9 19* 10 2 1 1 40.00
5 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 4 9 4 6 7 4 9 OCS* 43.00
6 POL POL 166705 Kacper Nowak TS "Kuźnia" Rybnik 8 4 8 3 2 9 11* 10 44.00
7 POL POL 1 Krzysztof Szot UKS FIR Warszawa 12 2 6 2 9 10 OCS* 7 48.00
8 POL POL 195310 Krzysztof Racz Regatowy Klub Sportowy Lasery 11 11 3 7 8 5 16* 4 49.00
9 POL POL 199296 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 14 14 1 13 21* 8 4 5 59.00
10 POL POL 192638 Piotr Ostrowski UKS FIR Warszawa 9 1 2 12 5 14 OCS* DNF 68.00
11 POL POL 194966 Jakub Ziębik SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 19 6 10 16 3 12 5 OCS* 71.00
12 POL POL 168053 Dominik Wojtoniak MKŻ Arka Gdynia 10 7 13 11 12 16* 8 11 72.00
13 POL POL 181 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 17* 8 7 17 14 6 14 13 79.00
14 POL POL 16 Maciej Jedliński YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 13 16 21* 10 16 7 18 2 82.00
15 POL POL 176745 Karol Smajdor YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 15 12 18 8 13 17 20* 8 91.00
16 POL POL 160406 Patryk Żeberski AZS Poznań 18 15 19* 9 11 19 13 12 97.00
17 POL POL 197729 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 6 19 15 OCS* 15 22 10 15 102.00
18 POL POL 19696 Marcin Markiewicz UKS FIR Warszawa 20 20 14 OCS* 17 11 15 14 111.00
19 POL POL 188233 Grzegorz Wionczek KŻ "Horn" Kraków 16 18 16 14 22* 20 12 17 113.00
20 POL POL 19494 Ksenia Kobelak UKS FIR Warszawa 22 23* 17 20 19 21 7 9 115.00
21 POL POL 161661 Wojciech Wionczek Fala Brzeg 5 21 20 15 20 15 DNF* DNF 121.00
22 CZE CZE 196990 Zdenek Dybal YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 23* 17 23 18 18 18 17 18 129.00
23 POL POL 2043431 Tomasz Pierzchała TS "Kuźnia" Rybnik 21 22 22 21 23* 23 19 16 144.00
24 POL POL 160404 Piotr Borowiec KW LOK "Garland" Gliwice DNF* DNF DNF DNF 24 24 21 19 163.00
Laser 4.7 - Kobiety Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 8 wyścigach