Regaty z Pasją

19 - 20 cze 2021

Siemianówka, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Klasa Nazwa Załoga Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Omega Sport Tachion Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
Tak
Tak
08.06.2021, 11:40
2 Omega Sport Ontex Paweł Kalota
Krzysztof Rubinkowski
Jakub Wróblewski
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
Tak
08.06.2021, 12:04
3 Omega Sport Midlife Crisis Marcin Piotrowski
Michał Świtała
Maciej Gancewski
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA
Tak
Tak
08.06.2021, 12:55
4 Omega Sport Instal Pro Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
08.06.2021, 22:56
5 Omega Sport Instal Pro II Maciej Gałązka
Remigiusz Horodyski
Jan Anasiewicz
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
08.06.2021, 23:02
6 Omega Sport Pronaw Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Jan Walczak
Pronaw AKM Gdańsk
Tak
Tak
09.06.2021, 12:16
7 Omega Sport PG Racing II Kacper Wysocki
Jan Stremlau
Katarzyna Piernicka
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
09.06.2021, 14:49
8 Omega Sport PG Racing III Marcin Styborski
Paweł Leksycki
Karolina Żurek
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
09.06.2021, 15:05
9 Omega Sport Aleksandra Jędryczka
Wirginia Fajfer
Kajetan Januszewski
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
09.06.2021, 23:27
10 Omega Sport Proconet Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Krzysztof Juras
Tak
Tak
13.06.2021, 00:43
11 Omega Sport PORTA Sailing Team Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
Porta Sailing Team
Tak
Tak
13.06.2021, 20:53
12 Omega Sport Andrzej Mańczak
Justyna Mańczak
Michał Boryniec
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów
TKKF LOTOS
Tak
Tak
14.06.2021, 10:04
13 Omega Sport BORA Racing Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
Tak
14.06.2021, 13:40
14 Omega Sport Yellow Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
Loyalty Point Racing Team
Tak
Tak
14.06.2021, 14:58
15 Omega Sport Piotr Sikorski
Ela Malarz
Beniamin Piksa
Yacht Club Sztag AWF Katowice
Tak
Tak
14.06.2021, 21:36
16 Omega Sport Michał Kępski
Michał Markiewicz
Maksymilian Zaniewski
AZS Politechnika Rzeszowska
Tak
Tak
14.06.2021, 21:46
17 Omega Sport Vector Sails Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Bartłomiej Banasik
Vector Sails
Tak
Tak
14.06.2021, 22:26
18 Omega Sport Lion Sailing Team Jacek Kamiński
Bolesław Cieślak
Bartosz Kowalski
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
Tak
17.06.2021, 16:09
19 Omega Sport Małgorzata Kosciuczuk
Ewelina Jakubowska
Zuzanna Pestyk
Tak
Tak
17.06.2021, 21:31
Omega Standard
# Klasa Nazwa Załoga Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Omega Standard LIRA Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Ksawery Wierzbicki
LIRA KKŻ Kościan
Tak
Tak
08.06.2021, 10:47
2 Omega Standard Krzysztof Łazarski
Bartosz Hajdukiewicz
Bartosz Bogucki
Robert's Port
Tak
Tak
08.06.2021, 14:50
3 Omega Standard PUCYFIK Michal Gajda
Bartosz Mach
Wojciech Lewiński
YC Rewa
Tak
Tak
08.06.2021, 16:56
4 Omega Standard Ama Krzysztof Grajewski
Maciek Wiśniak
Waldemar Stec
Dach System Sailing Team
Tak
Tak
08.06.2021, 17:09
5 Omega Standard Monster Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Mateusz Patrzalek
Monster Sailing Wrocław
Tak
Tak
08.06.2021, 17:45
6 Omega Standard A-037 Wojciech Dziurdź
Adam Dziurdź
Katarzyna Czarniecka
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka
Tak
Tak
10.06.2021, 17:05
7 Omega Standard COVID-200 Przemysław Brzeziński
Przemysław Lewosz
Paweł Bronowicz
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka
Tak
Tak
10.06.2021, 19:38
8 Omega Standard Kaliber 48 Tomasz Staśkiewicz
Maciej Ganc
Aleksandra Ciwoniuk
KŻ Petrochemia Płock
Tak
Tak
11.06.2021, 09:04
9 Omega Standard Robert's Port Emil Bałdyga
Robert Śliwiński
Bartosz Hajdukiewicz
Robert's Port
Tak
Tak
11.06.2021, 16:26
10 Omega Standard LOB-SA Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
Tak
Tak
13.06.2021, 16:35
11 Omega Standard Bitnair Nowa Sól Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Bartosz Skrzypczak
Tak
Tak
13.06.2021, 20:24
12 Omega Standard PORTA Sailing Team Artur Pęksyk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
Porta Sailing Team
Tak
Tak
13.06.2021, 21:00
13 Omega Standard Wojciech Chomik
Michał Luto
Kamil Musielak
Tak
Tak
13.06.2021, 23:34
14 Omega Standard Wodna Pasja Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Joanna Pestyk
KSW Fregata - Pogoria 1
Tak
Tak
14.06.2021, 09:13
15 Omega Standard CEZAR Maciej Garniewski
Bartek Ksok
Adam Konecki
DŻYGIT Białystok
Tak
Tak
14.06.2021, 11:28
16 Omega Standard Jakub Jarocki
Maciej Drozdowski
Karol Suchodoła
UKŻ Michałowo
Tak
Tak
15.06.2021, 11:27
17 Omega Standard Jerzy Górko
Maciej Żarkowski
Wojciech Kołosoch
Korab
Tak
Tak
17.06.2021, 16:02
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.