16 - 17 cze 2018

Regaty z okazji Dni Morza

Kiekrz, Poznań, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 Laser 4.7 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 1
(1.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
3.00
2 Laser 4.7 POL POL 180752 Kacper Jaskuła ŻMKS-Poznań 2
(2.00)
2
(2.00)
6
(6.00)
10.00
3 Laser 4.7 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 4
(4.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
10.00
4 Laser 4.7 POL POL 173544 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 6
(6.00)
4
(4.00)
2
(2.00)
12.00
5 Laser 4.7 POL POL 170199 Antoni Borkowski AZS Poznań 3
(3.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
13.00
6 Laser 4.7 POL POL 190905 Wiktor Borkowski AZS Poznań 7
(7.00)
6
(6.00)
13
(13.00)
26.00
7 Laser 4.7 POL POL 196888 Joanna Kiełczewska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 10
(10.00)
9
(9.00)
9
(9.00)
28.00
8 Laser 4.7 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 11
(11.00)
14
(14.00)
4
(4.00)
29.00
9 Laser 4.7 POL POL 160730 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 8
(8.00)
8
(8.00)
16
(16.00)
32.00
10 Laser 4.7 POL POL 167806 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 5
(5.00)
OCS
(20.00)
8
(8.00)
33.00
11 Laser 4.7 POL POL 166584 Cezary Popielski AZS Poznań 12
(12.00)
7
(7.00)
14
(14.00)
33.00
12 Laser 4.7 POL POL 17099 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 9
(9.00)
OCS
(20.00)
7
(7.00)
36.00
13 Laser 4.7 POL POL 5 Piotr Vogel JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 16
(16.00)
11
(11.00)
11
(11.00)
38.00
14 Laser 4.7 POL POL 166749 Liwia Tomikowska ŻLKS Poznań 15
(15.00)
15
(15.00)
10
(10.00)
40.00
15 Laser 4.7 POL POL 160406 Illya Zaradny PKM LOK Poznań 13
(13.00)
10
(10.00)
18
(18.00)
41.00
16 Laser 4.7 POL POL 1888 Sarah Goetz AZS Poznań 17
(17.00)
12
(12.00)
12
(12.00)
41.00
17 Laser 4.7 POL POL 7 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 14
(14.00)
13
(13.00)
15
(15.00)
42.00
18 Laser 4.7 POL POL 1 Mikołaj Warot JKW Poznań 18
(18.00)
16
(16.00)
17
(17.00)
51.00
19 Laser 4.7 POL POL 167931 Stanisław Grocholewski AZS Poznań 19
(19.00)
17
(17.00)
19
(19.00)
55.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 Laser Radial POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 1
(1.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
3.00
2 Laser Radial POL POL 186235 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 2
(2.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
6.00
3 Laser Radial POL POL 191834 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 4
(4.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
11.00
4 Laser Radial POL POL 191832 Wojciech Kotowski ŻMKS-Poznań 5
(5.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
12.00
5 Laser Radial POL POL 205152 Wojciech Kamiński JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 3
(3.00)
6
(6.00)
7
(7.00)
16.00
6 Laser Radial POL POL 204311 Maciej Berkau PKM LOK Poznań 6
(6.00)
7
(7.00)
5
(5.00)
18.00
7 Laser Radial POL POL 195317 Maksymilian Kalupa JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 7
(7.00)
5
(5.00)
6
(6.00)
18.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 OPP A POL POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 1
(1.00)
4
(4.00)
1
(1.00)
6.00
2 OPP A POL POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 3
(3.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
6.00
3 OPP A POL POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 4
(4.00)
2
(2.00)
4
(4.00)
10.00
4 OPP A POL POL 2148 Jakub Modzelewski ŻMKS-Poznań 2
(2.00)
6
(6.00)
7
(7.00)
15.00
5 OPP A POL POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS-Poznań 8
(8.00)
5
(5.00)
3
(3.00)
16.00
6 OPP A POL POL 1474 Agnieszka Jankowiak ŻMKS-Poznań 5
(5.00)
3
(3.00)
10
(10.00)
18.00
7 OPP A POL POL 1283 Jan Ptasiński ŻMKS-Poznań 6
(6.00)
8
(8.00)
6
(6.00)
20.00
8 OPP A POL POL 1870 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 7
(7.00)
9
(9.00)
8
(8.00)
24.00
9 OPP A POL POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 10
(10.00)
7
(7.00)
9
(9.00)
26.00
10 OPP A POL POL 39 Andrzej Nycz PKM LOK Poznań OCS
(12.00)
10
(10.00)
5
(5.00)
27.00
11 OPP A POL POL 1539 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 9
(9.00)
11
(11.00)
11
(11.00)
31.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 OPP B POL POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 2
(2.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
4.00
2 OPP B POL POL 1278 Adam Cwojdziński ŻMKS-Poznań 4
(4.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
9.00
3 OPP B POL POL 1829 Stanisław Wojda JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 1
(1.00)
17
(17.00)
3
(3.00)
21.00
4 OPP B POL POL 2634 Angelina Zubel MKŻ Żnin 8
(8.00)
2
(2.00)
11
(11.00)
21.00
5 OPP B POL POL 125 ANNA WITCZAK ŻLKS Poznań 11
(11.00)
6
(6.00)
13
(13.00)
30.00
6 OPP B POL POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS-Poznań 10
(10.00)
11
(11.00)
9
(9.00)
30.00
7 OPP B POL POL 182 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 3
(3.00)
22
(22.00)
6
(6.00)
31.00
8 OPP B POL POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 6
(6.00)
13
(13.00)
25
(25.00)
44.00
9 OPP B POL POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 12
(12.00)
28
(28.00)
8
(8.00)
48.00
10 OPP B POL POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 28
(28.00)
5
(5.00)
17
(17.00)
50.00
11 OPP B POL POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS-Poznań 7
(7.00)
12
(12.00)
31
(31.00)
50.00
12 OPP B POL POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 9
(9.00)
23
(23.00)
19
(19.00)
51.00
13 OPP B POL POL 143 Magda Laskowska PKM LOK Poznań 20
(20.00)
7
(7.00)
26
(26.00)
53.00
14 OPP B POL POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 5
(5.00)
42
(42.00)
7
(7.00)
54.00
15 OPP B POL POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 47
(47.00)
8
(8.00)
4
(4.00)
59.00
16 OPP B POL POL 163 Jan Kamieński JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 18
(18.00)
27
(27.00)
14
(14.00)
59.00
17 OPP B POL POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 30
(30.00)
15
(15.00)
18
(18.00)
63.00
18 OPP B POL POL 25 MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI ŻLKS Poznań 25
(25.00)
4
(4.00)
35
(35.00)
64.00
19 OPP B POL POL 1823 GUSTAW ZALEWSKI TKŻ Toruń 15
(15.00)
48
(48.00)
5
(5.00)
68.00
20 OPP B POL POL 1580 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań 33
(33.00)
19
(19.00)
22
(22.00)
74.00
21 OPP B POL POL 2555 Jan Sawicki JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 16
(16.00)
46
(46.00)
15
(15.00)
77.00
22 OPP B POL POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 37
(37.00)
14
(14.00)
28
(28.00)
79.00
23 OPP B POL POL 670 JEREMIASZ KONIECZNY ŻLKS Poznań 21
(21.00)
26
(26.00)
32
(32.00)
79.00
24 OPP B POL POL 927 Hubert Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13
(13.00)
16
(16.00)
54
(54.00)
83.00
25 OPP B POL POL 1 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 23
(23.00)
39
(39.00)
21
(21.00)
83.00
26 OPP B POL POL 17131 Jan Pachla UKŻ ŚRODA 22
(22.00)
29
(29.00)
33
(33.00)
84.00
27 OPP B POL POL 989 Anna Gąsiorek PKM LOK Poznań 17
(17.00)
24
(24.00)
44
(44.00)
85.00
28 OPP B POL POL 739 Daniel Śmiałowski ŻMKS-Poznań 24
(24.00)
25
(25.00)
41
(41.00)
90.00
29 OPP B POL POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 36
(36.00)
31
(31.00)
24
(24.00)
91.00
30 OPP B POL POL 421 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 14
(14.00)
50
(50.00)
30
(30.00)
94.00
31 OPP B POL POL 673 MARTYNA MARIAK ŻLKS Poznań 39
(39.00)
18
(18.00)
38
(38.00)
95.00
32 OPP B POL POL 2010 JAKUB GIL TKŻ Toruń 31
(31.00)
49
(49.00)
16
(16.00)
96.00
33 OPP B POL POL 124 Maksymilian Koschel ŻLKS Poznań 35
(35.00)
10
(10.00)
52
(52.00)
97.00
34 OPP B POL POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS-Poznań 26
(26.00)
44
(44.00)
27
(27.00)
97.00
35 OPP B POL POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 44
(44.00)
37
(37.00)
23
(23.00)
104.00
36 OPP B POL POL 1485 ANTONI RACHUTA ŻLKS Poznań 27
(27.00)
41
(41.00)
36
(36.00)
104.00
37 OPP B POL POL 1438 Zuzanna Borucka JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 29
(29.00)
57
(57.00)
20
(20.00)
106.00
38 OPP B POL POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 19
(19.00)
40
(40.00)
49
(49.00)
108.00
39 OPP B POL POL 439 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 65
(65.00)
9
(9.00)
37
(37.00)
111.00
40 OPP B POL POL 67 HIERONIM HENDLER TKŻ Toruń 46
(46.00)
55
(55.00)
10
(10.00)
111.00
41 OPP B POL POL 1671 HANNA ROGOWSKA TKŻ Toruń 34
(34.00)
32
(32.00)
45
(45.00)
111.00
42 OPP B POL POL 2 Bartosz Leżała UKŻ ŚRODA 50
(50.00)
52
(52.00)
12
(12.00)
114.00
43 OPP B POL POL 460 Alan Kurzawa ŻMKS-Poznań 42
(42.00)
21
(21.00)
55
(55.00)
118.00
44 OPP B POL POL 1016 Wawrzyniec Żelazny MKŻ Żnin 32
(32.00)
38
(38.00)
48
(48.00)
118.00
45 OPP B POL POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 45
(45.00)
47
(47.00)
29
(29.00)
121.00
46 OPP B POL POL 674 Oskar Otto ŻLKS Poznań 55
(55.00)
33
(33.00)
40
(40.00)
128.00
47 OPP B POL POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 40
(40.00)
34
(34.00)
57
(57.00)
131.00
48 OPP B POL POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 38
(38.00)
35
(35.00)
58
(58.00)
131.00
49 OPP B POL POL 880 Marcel Haufa ŻLKS Poznań 41
(41.00)
30
(30.00)
62
(62.00)
133.00
50 OPP B POL POL 2037 Jan Winkler ŻLKS Poznań 52
(52.00)
36
(36.00)
46
(46.00)
134.00
51 OPP B POL POL 1428 Emilia Siekierczak AZS Poznań 49
(49.00)
54
(54.00)
34
(34.00)
137.00
52 OPP B POL POL 1312 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 48
(48.00)
43
(43.00)
47
(47.00)
138.00
53 OPP B POL POL 187 Nela Kasprzyk ŻMKS-Poznań 51
(51.00)
59
(59.00)
39
(39.00)
149.00
54 OPP B POL POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków 66
(66.00)
20
(20.00)
65
(65.00)
151.00
55 OPP B POL POL 99 Ada Wilińska AZS Poznań 59
(59.00)
53
(53.00)
43
(43.00)
155.00
56 OPP B POL POL 139 Maria Nycz PKM LOK Poznań 57
(57.00)
58
(58.00)
42
(42.00)
157.00
57 OPP B POL POL 102 Wiktor Grajek UKŻ ŚRODA 62
(62.00)
45
(45.00)
59
(59.00)
166.00
58 OPP B POL POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 43
(43.00)
60
(60.00)
66
(66.00)
169.00
59 OPP B POL POL 1473 Amelia Kałużyńska ŻMKS-Poznań 54
(54.00)
66
(66.00)
50
(50.00)
170.00
60 OPP B POL POL 423 Maciej Kryspin MKŻ Żnin 56
(56.00)
63
(63.00)
51
(51.00)
170.00
61 OPP B POL POL 1849 JACEK LEWANDOWSKI ŻLKS Poznań 53
(53.00)
56
(56.00)
64
(64.00)
173.00
62 OPP B POL POL 1676 Piotr Grzesiek ŻMKS-Poznań 61
(61.00)
61
(61.00)
53
(53.00)
175.00
63 OPP B POL POL 1421 Łucja Borkowska AZS Poznań 64
(64.00)
51
(51.00)
61
(61.00)
176.00
64 OPP B POL POL 1636 Jakub Raszewski PKM LOK Poznań 63
(63.00)
62
(62.00)
56
(56.00)
181.00
65 OPP B POL POL 794 Aleksander Kania ŻLKS Poznań 60
(60.00)
64
(64.00)
60
(60.00)
184.00
66 OPP B POL POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków 58
(58.00)
65
(65.00)
63
(63.00)
186.00
67 OPP B POL POL 7721 Mikołaj Breliński MKŻ Żnin 67
(67.00)
67
(67.00)
DNF
(72.00)
206.00
68 OPP B POL POL 1627 LAURA TOMIKOWSKA ŻLKS Poznań DNS
(72.00)
DNS
(72.00)
DNS
(72.00)
216.00
68 OPP B POL POL 1739 Adrian Josh Kurzawa ŻMKS-Poznań DNS
(72.00)
DNS
(72.00)
DNS
(72.00)
216.00
68 OPP B POL POL 198 Antoni Krzyżaniak ŻMKS-Poznań DNS
(72.00)
DNS
(72.00)
DNS
(72.00)
216.00
68 OPP B POL POL 2155 Jerzy Gałęza JACHT KLUB WIELKOPOLSKI DNS
(72.00)
DNS
(72.00)
DNS
(72.00)
216.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
OPP A Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 3 wyścigach