Regaty z okazji Dni Morza

16 - 17 cze 2018

Kiekrz, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 KŻ "Mewa" Poznań 04.06.2018, 09:45
2 POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ "Mewa" Poznań 04.06.2018, 09:45
3 POL 166584 Cezary Popielski 2005 AZS Poznań 10.06.2018, 17:12
4 POL 170199 Antoni Borkowski 2003 AZS Poznań 12.06.2018, 17:56
5 POL 160406 Illya Zaradny 2004 PKM LOK Poznań 12.06.2018, 20:16
6 POL 7 Dobromir Sokołowski 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 12.06.2018, 21:18
7 POL 1888 Sarah Goetz 2005 AZS Poznań 14.06.2018, 15:15
8 POL 188824 David Goetz 2003 AZS Poznań 14.06.2018, 22:06
9 POL 196888 Joanna Kiełczewska 2003 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15.06.2018, 18:58
10 POL 180752 Kacper Jaskuła 2003 ŻMKS-Poznań 15.06.2018, 19:42
11 POL 191832 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS-Poznań 15.06.2018, 19:44
12 POL 167806 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS-Poznań 15.06.2018, 19:45
13 POL 160730 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS-Poznań 15.06.2018, 19:46
14 POL 167931 Stanisław Grocholewski 2005 AZS Poznań 15.06.2018, 19:56
15 POL 5 Piotr Vogel 2018 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15.06.2018, 22:01
16 POL 1 Mikołaj Warot 2005 JKW Poznań 15.06.2018, 22:04
17 POL 173544 Oliwier Urbański 2003 UKS Barnim Goleniów 16.06.2018, 09:17
18 POL 190905 Wiktor Borkowski 2006 AZS Poznań 16.06.2018, 09:42
19 POL 166749 Liwia Tomikowska 2003 ŻLKS Poznań 16.06.2018, 10:18
20 POL 17099 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 16.06.2018, 10:20
Laser Radial
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań 04.06.2018, 09:45
2 POL 186235 Wiktor Grocholewski 2002 AZS Poznań 09.06.2018, 21:05
3 POL 195574 Anna Michalska 1999 PKM LOK Poznań 12.06.2018, 20:22
4 POL 204311 Maciej Berkau 2002 PKM LOK Poznań 12.06.2018, 20:23
5 POL 195317 Maksymilian Kalupa 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 12.06.2018, 21:34
6 POL 195317 Tomek Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 14.06.2018, 23:14
7 POL 205152 Wojciech Kamiński 1998 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15.06.2018, 12:41
8 POL 191832 Wojciech Kotowski 1999 ŻMKS-Poznań 15.06.2018, 19:39
9 POL 191834 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS-Poznań 15.06.2018, 19:40
OPP A
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 39 Andrzej Nycz 2006 PKM LOK Poznań 22.05.2018, 19:33
2 POL 1539 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 22.05.2018, 19:34
3 POL 1460 Aleksandra Jakubowska 2004 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
4 POL 1049 Teresa Zawal 2004 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
5 POL 1474 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
6 POL 2148 Jakub Modzelewski 2004 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
7 POL 1283 Jan Ptasiński 2005 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
8 POL 1870 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
9 SVK 27 Matej Štefaničiak 2004 TJ Motor-Yacht Námestovo 11.06.2018, 20:04
10 POL 2142 Hanna Wiszniowska 2005 JKW Poznań 12.06.2018, 20:53
11 POL 1611 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 12.06.2018, 20:57
12 POL - - - 12.06.2018, 20:59
13 POL 1985 Korneliusz Dębiak 2003 CHKŻ Chojnice 13.06.2018, 14:35
OPP B
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 139 Maria Nycz 2009 PKM LOK Poznań 22.05.2018, 19:36
2 POL 143 Magda Laskowska 2007 PKM LOK Poznań 22.05.2018, 19:37
3 POL 989 Anna Gąsiorek 2007 PKM LOK Poznań 22.05.2018, 19:38
4 POL 1580 Jeremi Ślusarski 2006 KŻ "Mewa" Poznań 04.06.2018, 09:45
5 POL 439 Kajetan Linow 2007 KŻ "Mewa" Poznań 04.06.2018, 09:45
6 POL 1224 Piotr Jakubowski 2006 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
7 POL 1050 Szymon Rossa 2006 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
8 POL 1871 Wojciech Stefaniak 2006 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
9 POL 739 Daniel Śmiałowski 2007 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
10 POL 1278 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
11 POL 1739 Adrian Josh Kurzawa 2006 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
12 POL 1459 Mateusz Kuchowicz 2009 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
13 POL 198 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
14 POL 460 Alan Kurzawa 2008 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
15 POL 1473 Amelia Kałużyńska 2007 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
16 POL 187 Nela Kasprzyk 2008 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
17 POL 1676 Piotr Grzesiek 2009 ŻMKS-Poznań 05.06.2018, 18:53
18 POL 1671 HANNA ROGOWSKA 2008 TKŻ Toruń 10.06.2018, 20:24
19 POL 67 HIERONIM HENDLER 2008 TKŻ Toruń 10.06.2018, 20:24
20 POL 2010 JAKUB GIL 2006 TKŻ Toruń 10.06.2018, 20:24
21 POL 1823 GUSTAW ZALEWSKI 2007 TKŻ Toruń 10.06.2018, 20:24
22 SVK 38 Sofia Valentínyová 2007 TJ Motor-Yacht Námestovo 11.06.2018, 22:11
23 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
24 POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
25 POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
26 POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
27 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
28 POL 958 Lena Gaweł AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
29 POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
30 POL 99 Ada Wilińska 2008 AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
31 POL 1312 Maksymilian Czarnecki 2009 AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
32 POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
33 POL 1428 Emilia Siekierczak AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
34 POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
35 POL 1421 Łucja Borkowska 2010 AZS Poznań 12.06.2018, 21:19
36 POL 1438 Zuzanna Borucka 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 12.06.2018, 23:10
37 POL 182 Mateusz Kolba 2006 KN Lider Kraków 13.06.2018, 00:27
38 POL 1917 Filip Mendyk 2007 KN Lider Kraków 13.06.2018, 00:27
39 POL 1418 Karolina Mendyk 2009 KN Lider Kraków 13.06.2018, 00:27
40 POL 162 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 13.06.2018, 00:27
41 POL 1662 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 13.06.2018, 00:27
42 POL 1 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 13.06.2018, 00:27
43 POL 1017 Filip Nowosad 2008 KN Lider Kraków 13.06.2018, 00:27
44 POL 2555 Jan Sawicki 2008 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.06.2018, 22:27
45 POL 163 Jan Kamieński 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.06.2018, 22:27
46 POL 978 Grzegorz Janicki 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.06.2018, 22:27
47 POL 2155 Jerzy Gałęza 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.06.2018, 22:27
48 POL 1829 Stanisław Wojda 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.06.2018, 22:27
49 POL 927 Hubert Marciniak 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.06.2018, 22:27
50 POL 1636 Jakub Raszewski 2007 PKM LOK Poznań 15.06.2018, 07:47
51 POL 25 MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI 2007 ŻLKS Poznań 15.06.2018, 08:30
52 POL 1849 JACEK LEWANDOWSKI 2006 ŻLKS Poznań 15.06.2018, 08:38
53 POL 670 JEREMIASZ KONIECZNY 2007 ŻLKS Poznań 15.06.2018, 08:40
54 POL 1485 ANTONI RACHUTA 2005 ŻLKS Poznań 15.06.2018, 08:41
55 POL 125 ANNA WITCZAK 2004 ŻLKS Poznań 15.06.2018, 08:43
56 POL 673 MARTYNA MARIAK 2005 ŻLKS Poznań 15.06.2018, 08:44
57 POL 1627 LAURA TOMIKOWSKA 2004 ŻLKS Poznań 15.06.2018, 08:45
58 POL 17131 Jan Pachla 2005 UKŻ ŚRODA 15.06.2018, 12:25
59 POL 2 Bartosz Leżała 2006 UKŻ ŚRODA 15.06.2018, 12:27
60 POL 102 Wiktor Grajek 2005 UKŻ ŚRODA 15.06.2018, 12:29
61 POL 2625 Kornelia Dobaczewska 2005 MKŻ Żnin 15.06.2018, 20:25
62 POL 2634 Angelina Zubel 2006 MKŻ Żnin 15.06.2018, 20:28
63 POL 1778 Marcel Rumiński 2008 MKŻ Żnin 15.06.2018, 20:29
64 POL 1735 Bartosz Dynia 2009 MKŻ Żnin 15.06.2018, 20:30
65 POL 1016 Wawrzyniec Żelazny 2009 MKŻ Żnin 15.06.2018, 20:32
66 POL 1772 Witold Safijan 2009 MKŻ Żnin 15.06.2018, 20:32
67 POL 7721 Mikołaj Breliński 2012 MKŻ Żnin 15.06.2018, 20:34
68 POL 1307 Bartosz Peczka 2007 MKŻ Żnin 15.06.2018, 20:35
69 POL 421 Bartosz Żmudziński 2008 MKŻ Żnin 15.06.2018, 20:36
70 POL 423 Maciej Kryspin 2007 MKŻ Żnin 15.06.2018, 20:37
71 POL 124 Maksymilian Koschel 2007 ŻLKS Poznań 16.06.2018, 09:43
72 POL 674 Oskar Otto 2007 ŻLKS Poznań 16.06.2018, 09:44
73 POL 794 Aleksander Kania 2007 ŻLKS Poznań 16.06.2018, 09:46
74 POL 880 Marcel Haufa 2009 ŻLKS Poznań 16.06.2018, 09:51
75 POL 2037 Jan Winkler 2009 ŻLKS Poznań 16.06.2018, 09:52
76 POL 1376 Matylda Brelińska 2006 MKŻ Żnin 16.06.2018, 10:37
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.