Regaty Warte Poznania

7 - 8 maj 2022

Wilków Morskich 13, Poznań, Polska

Wyniki regat
Europa
M Nr Załoga Klub R1 R2 Pkt do 19
1 POL 115 Agnieszka Kiełczewska JKW Poznań 1 1 2.00 -
2 POL 70 Damian Sieczkowski ŻLKS Poznań 5 2 7.00 -
3 POL 157 Adam Langner UKŻ Środa Wielkopolska 2 5 7.00 1
4 POL 128 Bartosz Miziewicz ŻLKS Poznań 4 4 8.00 -
5 POL 158 Jacek Woźny UKŻ Środa Wielkopolska 3 6 9.00 -
6 POL 148 Borys Boratyński Jacht Klub Koszalin 11 3 14.00 -
7 POL 159 Jan Pachla UKŻ Środa Wielkopolska 6 10 16.00 2
8 POL 137 Vincent Wojtkowiak KŻ Kotwica Rogoźno 10 8 18.00 3
9 POL 66 LAURA TOMIKOWSKA ŻLKS Poznań 7 12 19.00 4
10 POL 116 Paweł Kluczyński OŚ AZS Poznań 15 7 22.00 -
11 POL 132 Maksymilian Markow YKP Kraków 14 9 23.00 5
12 POL 144 JEREMIASZ KONIECZNY ŻLKS Poznań 13 13 26.00 6
13 POL 9 ANNA WITCZAK ŻLKS Poznań 17 11 28.00 7
14 POL 149 Marcin Staniewicz Jacht Klub Koszalin 16 15 31.00 -
15 POL 41 Alicja Siputa WKŻ Wolsztyn 9 23 32.00 8
16 POL 138 Bartosz Leżała UKŻ Środa Wielkopolska 8 26 34.00 9
17 POL 1766 Antoni Krzyżaniak ŻMKS Poznań 18 20 38.00 10
18 POL 145 MAGDALENA LASKOWSKA ŻLKS Poznań 19 19 38.00 11
19 POL 3524 Jakub Bendowski WKŻ Wolsztyn 12 28 40.00 12
20 POL 16 Maciej Pytliński YKP Kraków 24 18 42.00 13
21 POL 156 Wiktor Grajek UKŻ Środa Wielkopolska 27 16 43.00 14
22 POL 1625 Jacek Baryła Jacht Klub Koszalin 21 25 46.00 -
23 POL 65 Barbara Bartkowiak OŚ AZS Poznań 26 21 47.00 15
24 POL 127 Eliza Kałużna Jacht Klub Koszalin 31 17 48.00 16
25 POL 141 OSKAR OTTO ŻLKS Poznań 35 14 49.00 17
26 POL 118 Olivier Starostka UKŻ Wodniak Piła 22 30 52.00 18
27 POL 13 Witold Pytliński YKP Kraków 32 22 54.00 19
28 POL 126 MARTYNA MARIAK ŻLKS Poznań 23 31 54.00 20
29 POL 152 Paweł Glumiński Kościański Klub Żeglarski 20 35 55.00 21
30 POL 119 Magda Winiarska YKP Kraków 28 27 55.00 22
31 POL 136 Mateusz Fiałkowski KŻ Mewa Poznań 25 32 57.00 23
32 POL 52 Filip Pańczyszyn WKŻ Wolsztyn 29 29 58.00 24
33 POL 150 Gabriela Dziamska Kościański Klub Żeglarski 37 24 61.00 25
34 POL 139 Stanisław Filipiak KŻ Kotwica Rogoźno 30 36 66.00 26
35 POL 24 Wiktoria Bazyli WKŻ Wolsztyn 34 34 68.00 27
36 POL 4 Nicolas Głowacki WKŻ Wolsztyn 36 33 69.00 28
37 POL 146 Stanisław Horoszkiewicz KŻ Kotwica Rogoźno 33 37 70.00 29
Finn
ILCA 4 (Laser 4.7)
ILCA 6 (Laser Radial)
ILCA 7 (Laser Standard)
Micro
Optimist
Snipe
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.