Regaty Warte Poznania

7 - 8 maj 2022

Wilków Morskich 13, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań 26.04.2022, 22:17
2 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 29.04.2022, 10:30
3 Barbara Bartkowiak 2008 OŚ AZS Poznań 03.05.2022, 16:28
4 Marcin Staniewicz 2002 Jacht Klub Koszalin 03.05.2022, 16:41
5 Filip Pańczyszyn 2007 WKŻ Wolsztyn 03.05.2022, 23:32
6 Alicja Siputa 2005 WKŻ Wolsztyn 03.05.2022, 23:32
7 Nicolas Głowacki 2006 WKŻ Wolsztyn 03.05.2022, 23:32
8 Wiktoria Bazyli 2007 WKŻ Wolsztyn 03.05.2022, 23:32
9 Mateusz Fiałkowski 2007 KŻ Mewa Poznań 04.05.2022, 11:55
10 Jan Pachla 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 04.05.2022, 14:01
11 Jacek Baryła 1961 Jacht Klub Koszalin 04.05.2022, 19:46
12 Bartosz Leżała 2006 UKŻ Środa Wielkopolska 04.05.2022, 20:04
13 Borys Boratyński 1966 Jacht Klub Koszalin 04.05.2022, 20:40
14 Bartosz Miziewicz 2002 ŻLKS Poznań 04.05.2022, 21:22
15 Wiktor Grajek 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 04.05.2022, 23:14
16 Jakub Bendowski 2009 WKŻ Wolsztyn 05.05.2022, 00:15
17 Gabriela Dziamska 2009 Kościański Klub Żeglarski 05.05.2022, 09:06
18 Paweł Glumiński 2006 Kościański Klub Żeglarski 05.05.2022, 10:27
19 Jacek Woźny 2001 UKŻ Środa Wielkopolska 05.05.2022, 11:40
20 Maksymilian Markow 2003 YKP Kraków 05.05.2022, 12:00
21 Eliza Kałużna 2008 Jacht Klub Koszalin 05.05.2022, 15:42
22 Adam Langner 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 05.05.2022, 16:58
23 JEREMIASZ KONIECZNY 2007 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
24 OSKAR OTTO 2007 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
25 LAURA TOMIKOWSKA 2004 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
26 ANNA WITCZAK 2004 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
27 MAGDALENA LASKOWSKA 2007 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
28 MARTYNA MARIAK 2005 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
29 Magda Winiarska 2006 YKP Kraków 05.05.2022, 17:58
30 Olivier Starostka 2007 UKŻ Wodniak Piła 05.05.2022, 18:30
31 Maciej Pytliński 2005 YKP Kraków 05.05.2022, 22:33
32 Witold Pytliński 2007 YKP Kraków 05.05.2022, 22:54
33 Vincent Wojtkowiak 2006 KŻ Kotwica Rogoźno 06.05.2022, 08:41
34 Stanisław Filipiak 2006 KŻ Kotwica Rogoźno 06.05.2022, 08:49
35 Stanisław Horoszkiewicz 2007 KŻ Kotwica Rogoźno 06.05.2022, 08:59
36 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS Poznań 06.05.2022, 21:46
37 Paweł Kluczyński 1982 OŚ AZS Poznań 06.05.2022, 22:04
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Beniamin Kobierski 1975 19.04.2022, 09:42
2 Juliusz Reichelt 1956 ŻLKS Poznań 19.04.2022, 15:23
3 Jakub Micewski 2005 ŻLKS Poznań 22.04.2022, 15:38
4 Robert Gabrysiak 1967 24.04.2022, 11:31
5 Piotr Witkowski 1968 KŻ Kotwica Rogoźno 25.04.2022, 20:21
6 Marek Jarocki 1970 ŻLKS Poznań 25.04.2022, 22:01
7 Piotr Rosinski 1963 02.05.2022, 23:45
8 Łukasz KIelnar 1980 03.05.2022, 11:09
9 Andrzej Romanowski 1965 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 19:29
10 Lesław Gondek 1962 LOK Garland Gliwice 05.05.2022, 10:28
11 Bartosz Szydlowski 1985 Sailing Legia 06.05.2022, 20:53
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Krzysztof Dzilne 2006 ŻLKS Poznań 22.04.2022, 11:47
2 Maksym Osiński 2008 ŻLKS Poznań 22.04.2022, 11:47
3 Martyna Seroka 2008 ŻLKS Poznań 22.04.2022, 11:47
4 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 22.04.2022, 11:47
5 Wiktor Chmielewski 2008 JKW Poznań 02.05.2022, 22:01
6 Jan Sawicki 2008 JKW Poznań 03.05.2022, 14:25
7 Jędrzej Anioła 2007 JKW Poznań 04.05.2022, 00:15
8 Martyna Stachowiak 2008 KŻ Mewa Poznań 04.05.2022, 11:55
9 Krystian Linow 2011 KŻ Mewa Poznań 04.05.2022, 11:55
10 Stanisław Cholewicki 2007 JKW Poznań 04.05.2022, 12:32
11 Aleksander Kapela 2006 JKW Poznań 05.05.2022, 07:14
12 Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań 05.05.2022, 07:52
13 Piotr Grzesiek 2009 PKM LOK Poznań 05.05.2022, 07:52
14 Antoni Kramer 2009 JKW Poznań 05.05.2022, 19:53
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 22.04.2022, 11:47
2 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 22.04.2022, 11:47
3 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 22.04.2022, 11:47
4 Tomasz Bendlewski 2004 ŻLKS Poznań 22.04.2022, 11:47
5 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań 04.05.2022, 11:55
6 Jeremi Ślusarski 2006 PKM LOK Poznań 05.05.2022, 07:52
7 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 05.05.2022, 07:52
8 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 06.05.2022, 21:46
9 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 06.05.2022, 21:46
10 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 06.05.2022, 21:46
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Aleksander Unruh 2000 OŚ AZS Poznań 06.05.2022, 17:48
Micro
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Michal Kelemen
Peter Surin
Richard Malovany
1980
1988
1991
03.05.2022, 09:06
2 Andrzej Gorzelak
Artur Wissuwa
Stanisław Gorzelak
1970
1968
2006
MicroClass Poland 03.05.2022, 10:34
3 Michał Brzozowski
Wojciech Moczkowski
Jarosław Florczak
1988
1988
1960
03.05.2022, 10:42
4 Piotr Mańczak
Filadelfia Bachorz
Bartosz Jędrychowicz
1984
1996
1985
ŻLKS Poznań 03.05.2022, 19:14
5 Maciej Grodzki
Maja Grodzka
Marcin Peczka
1966
1997
1979
Klub Marynistyczny Kaper 03.05.2022, 20:46
6 Tomasz Szychowiak
Łukasz Paszko
Maciej Ruwiński
1970
1992
1980
77 Racing Club Gdańsk 06.05.2022, 07:09
7 Janusz Olszewski
Alicja Antczak Kuczynska
1969
1979
06.05.2022, 14:51
Optimist
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Oliwier Żyła 2013 JKW Poznań 30.04.2022, 17:53
2 Tytus Sautycz 2010 JKW Poznań 01.05.2022, 08:34
3 Jan Nycz 2011 JKW Poznań 03.05.2022, 19:00
4 Jan Wajda 2013 JKW Poznań 03.05.2022, 23:20
5 Filip Mazur 2010 KŻ Mewa Poznań 04.05.2022, 11:55
6 Zofia Kaczmarek 2013 KŻ Mewa Poznań 04.05.2022, 11:55
7 Nina Krawczyk 2012 KŻ Mewa Poznań 04.05.2022, 11:55
8 Franciszek Kaczmarek 2013 KŻ Mewa Poznań 04.05.2022, 11:55
9 Klaudia Lipińska 2010 JKW Poznań 04.05.2022, 13:47
10 Leon Napierała 2010 Kościański Klub Żeglarski 04.05.2022, 15:36
11 Antonina Prymas 2009 UKŻ Środa Wielkopolska 04.05.2022, 19:28
12 Lila Klewenhagen 2012 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
13 Witold Prus-Głowacki 2011 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
14 Matylda Szafranek 2012 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
15 Lena Roszak 2009 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
16 Ida Siekierczak 2013 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
17 Kalina Czajkowska 2010 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
18 Ignacy Pospieszny 2009 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
19 Ada Wilińska 2008 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
20 Filip Modzelewski 2009 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
21 Łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
22 Maks Czarnecki 2009 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
23 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
24 Paweł Wiliński 2010 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
25 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS Poznań 04.05.2022, 21:49
26 Stanisław Urbańczyk 2008 UKŻ Środa Wielkopolska 04.05.2022, 22:08
27 Adam Szymankiewicz 2011 ŻMKS Poznań 04.05.2022, 22:27
28 Szymon Rowecki 2011 ŻMKS Poznań 04.05.2022, 22:27
29 Anna Niklaus 2011 ŻMKS Poznań 04.05.2022, 22:27
30 Maksymilian Flaczyński 2010 ŻMKS Poznań 04.05.2022, 22:27
31 Maksymilian Pluciński 2010 ŻMKS Poznań 04.05.2022, 22:27
32 Antoni Banach 2012 ŻMKS Poznań 04.05.2022, 22:27
33 Aleksandra Stefaniak 2010 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
34 Stanisław Kasprzak 2009 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
35 Martyna Trawczyńska 2008 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
36 Stanisław Błoch 2013 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
37 Antoni Poniecki 2008 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
38 Kamil Marczak 2007 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
39 Paweł Kuchowicz 2011 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
40 Mateusz Kuchowicz 2009 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
41 Barbara Łukomska 2011 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
42 Lena Kasperczyk 2011 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
43 Henryk Klapczyński-Lima 2009 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
44 Ignacy Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 04.05.2022, 23:46
45 MAKSYMILIAN MALINOWSKI 2009 JKW Poznań 05.05.2022, 07:50
46 Maja Dębicka 2010 PKM LOK Poznań 05.05.2022, 08:30
47 Franciszek Marszewski 2011 Kościański Klub Żeglarski 05.05.2022, 14:34
48 SZYMON BACH 2011 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
49 LENA TOMIKOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
50 MAŁGORZATA JERZMANOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
51 PATRYK RATAJ 2009 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
52 WIKTOR DZILNE 2010 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
53 MATEUSZ WŁODARCZAK 2008 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
54 MARCEL HAUFA 2009 ŻLKS Poznań 05.05.2022, 17:41
55 Stanisław Wojciński 2010 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 06.05.2022, 07:36
56 Szymon Tarajkowicz 2013 OŚ AZS Poznań 06.05.2022, 20:17
57 Mikołaj Rawecki 2010 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 06.05.2022, 20:22
58 Mikołaj Łabanowicz 2012 ŻMKS Poznań 06.05.2022, 20:34
59 Agata Trojanek 2013 ŻMKS Poznań 06.05.2022, 20:34
60 Oskar Pluciński 2013 ŻMKS Poznań 06.05.2022, 20:34
61 Wojciech Antkowiak 2013 ŻMKS Poznań 06.05.2022, 20:34
62 Stanisław Trojanek 2011 ŻMKS Poznań 06.05.2022, 20:34
63 Martyna Latusek 2009 JKW Poznań 06.05.2022, 23:34
Snipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jan Sibilski
Bartosz Napierała
1999
2005
ŻLKS Poznań 05.05.2022, 11:00
2 JERZY KUNCEWICZ
ZOFIA URBANIAK
1955
2000
ŻLKS Poznań 05.05.2022, 20:35
3 Dawid Marczak
Adam Madaliński
1978
1971
ŻLKS Poznań 05.05.2022, 21:49
4 Ewa Kulesza
Jakub Kulesza
1977
1977
ŻLKS Poznań 06.05.2022, 12:51
5 Karol Maciejewski
Tomasz Mirowski
1985
1986
ŻLKS Poznań 06.05.2022, 13:48
6 Krzysztof Kluza
Tomasz Miler
1987
1985
ŻLKS Poznań 06.05.2022, 20:58
7 Szymon Polaczyk
Sylwia Polaczyk
1970
1973
KŻ Mewa Poznań 06.05.2022, 21:23
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.