Regaty Super O'Pen CUP w klasa OpenSkiff

19 - 20 wrz 2020 Sopot, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
Pkt
Open Skiff U13
Open Skiff U15
1
POL 7482
Max Berliński
2006
MKŻ Arka Gdynia
1
1
1
2*
1
4.00
1
2
POL 8035
Aniela Frąckowiak
2008
MKŻ Arka Gdynia
3
11*
3
3
5
14.00
1
3
POL 10067
Jakub Rozwadowski
2006
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
8*
3
4
4
3
14.00
2
4
POL 9425
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
9*
8
5
1
6
20.00
3
5
POL 9922
Julianna Ponto
2008
MKŻ Arka Gdynia
2
16*
2
9
7
20.00
2
6
POL 9147
Konstanty Skwarlo
2006
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
17
5
6
6
29*
34.00
4
7
POL 11138
Antonina Liro
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
4
2
15
19*
15
36.00
3
8
POL 10626
Hanna Kusztejko
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
15
4
14
21*
4
37.00
4
9
POL 10452
Kajetan Poziemski
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
11
9
16*
5
12
37.00
5
10
POL 10702
Krzysztof Królik
2006
Sail & Ski Klub Warszawa
7
12
10
15*
9
38.00
6
11
POL 10649
Laura Kwiatkowska
2009
MKŻ Arka Gdynia
21*
19
8
10
2
39.00
5
12
POL 9809
Patryk Glinka
2008
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
12
7
30*
12
10
41.00
6
13
POL 10690
Fryderyk Julke
2007
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
14*
13
7
8
14
42.00
7
14
POL 10366
Kacper Płoszaj
2007
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
6
20*
12
13
17
48.00
8
15
POL 10682
Bernard Narecki
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
16*
14
9
11
16
50.00
9
16
POL 10092
Maksym Kowalewski
2006
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
10
15
11
17
25*
53.00
10
17
POL 10684
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
22
6
26*
7
22
57.00
7
18
POL 2
Wiktor Welenc
2006
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
13
23*
18
14
13
58.00
11
19
POL 10642
Maciej Obarski
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
23
17
19
25*
11
70.00
12
20
POL 11139
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
5
21
23
23
26*
72.00
8
21
POL 11135
Mikołaj Nędza
2010
MKŻ Arka Gdynia
20
30*
13
20
19
72.00
9
22
POL 10564
Julia Jędrzejczyk
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
30*
10
20
22
21
73.00
10
23
POL 10640
Aleksander Siwiec
2008
AKŻ 90 NAKIELNO
29*
22
28
18
8
76.00
11
24
POL 10517
Teresa Milbałer
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
18
18
22
24*
18
76.00
13
25
POL 9850
Wiktor Sebastiański
2007
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
19
24
17
27*
27
87.00
14
26
POL 8186
Lena Adamska
2009
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
25
29
27
16
DNF*
97.00
12
27
POL 10611
Adam Fengler
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
28
25
21
29*
23
97.00
13
28
POL 7845
Nikodem Gibała
2008
MKŻ Arka Gdynia
26
31*
24
30
20
100.00
14
29
POL 7547
Tymoteusz Siutkowski
2009
OPTI CWM Gdynia
24
28*
25
28
28
105.00
15
30
POL 9476
Małgosia Zielińska
2008
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
27
26
29
26
DNF*
108.00
16
31
POL 5909
Stanisław Filipczyk
2007
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
32
27
31
31
DNF*
121.00
15
32
POL 9171
Mikołaj Ankiewicz
2009
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
31
32
32
32
DNF*
127.00
17
33
POL 10528
Milan Utschik
2006
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
DNF*
DNS
DNS
DNS
24
129.00
16
34
POL 9150
Róża Boons
2010
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
DNF*
DNS
DNS
DNS
DNF
140.00
18