19 - 20 wrz 2020

Regaty Super O'Pen CUP w klasa OpenSkiff

Sopot, Polska
Wyniki
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 10640 Aleksander Siwiec 2008 AKŻ 90 NAKIELNO 14.09.2020, 14:05
2 POL POL 10564 Julia Jędrzejczyk 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków 14.09.2020, 17:34
3 POL POL 10517 Teresa Milbałer 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 14.09.2020, 17:34
4 POL POL 10626 Hanna Kusztejko 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
5 POL POL 11138 Antonina Liro 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
6 POL POL 10682 Bernard Narecki 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
7 POL POL 10611 Adam Fengler 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
8 POL POL 10452 Kajetan Poziemski 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
9 POL POL 10642 Maciej Obarski 2006 Klub Żeglarski Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
10 POL POL 10702 Krzysztof Królik 2006 Sail & Ski Klub Warszawa 14.09.2020, 21:56
11 POL POL 9147 Konstanty Skwarlo 2006 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 15.09.2020, 12:25
12 POL POL 9476 Małgosia Zielińska 2008 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 15.09.2020, 18:04
13 POL POL 2 Wiktor Welenc 2006 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 15.09.2020, 22:16
14 POL POL 10092 Maksym Kowalewski 2006 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 16.09.2020, 10:08
15 POL POL 9171 Mikołaj Ankiewicz 2009 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 16.09.2020, 10:35
16 POL POL 10366 Kacper Płoszaj 2007 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 16.09.2020, 11:30
17 POL POL 9850 Wiktor Sebastiański 2007 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 16.09.2020, 12:04
18 POL POL 10649 Laura Kwiatkowska 2009 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
19 POL POL 7547 Tymoteusz Siutkowski 2009 OPTI CWM Gdynia 17.09.2020, 14:55
20 POL POL 7845 Nikodem Gibała 2008 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
21 POL POL 11139 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
22 POL POL 11135 Mikołaj Nędza 2010 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
23 POL POL 7482 Max Berliński 2006 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
24 POL POL 9922 Julianna Ponto 2008 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
25 POL POL 8035 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
26 POL POL 5909 Stanisław Filipczyk 2007 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 17.09.2020, 23:21
27 POL POL 9809 Patryk Glinka 2008 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 18.09.2020, 08:36
28 POL POL 8186 Lena Adamska 2009 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 18.09.2020, 08:42
29 POL POL 10528 Milan Utschik 2006 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 18.09.2020, 12:21
30 POL POL 10690 Fryderyk Julke 2007 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 18.09.2020, 15:39
31 POL POL 9425 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2020, 17:22
32 POL POL 10684 Aleksander Paczos 2008 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2020, 17:22
33 POL POL 9150 Róża Boons 2010 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 18.09.2020, 17:33
34 POL POL 10067 Jakub Rozwadowski 2006 AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 19.09.2020, 09:43