Regaty Super O'Pen CUP w klasa OpenSkiff

19 - 20 wrz 2020

Sopot, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Open Skiff
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Aleksander Siwiec 2008 AKŻ 90 NAKIELNO 14.09.2020, 14:05
2 Julia Jędrzejczyk 2008 KŻ Horn Kraków 14.09.2020, 17:34
3 Teresa Milbałer 2007 KŻ Horn Kraków 14.09.2020, 17:34
4 Hanna Kusztejko 2008 KŻ Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
5 Antonina Liro 2008 KŻ Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
6 Bernard Narecki 2007 KŻ Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
7 Adam Fengler 2008 KŻ Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
8 Kajetan Poziemski 2007 KŻ Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
9 Maciej Obarski 2006 KŻ Horn Kraków 14.09.2020, 17:48
10 Krzysztof Królik 2006 Sail & Ski Klub Warszawa 14.09.2020, 21:56
11 Konstanty Skwarlo 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 15.09.2020, 12:25
12 Małgosia Zielińska 2008 Akademia Żeglarstwa Prestige 15.09.2020, 18:04
13 Wiktor Welenc 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 15.09.2020, 22:16
14 Maksym Kowalewski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 16.09.2020, 10:08
15 Mikołaj Ankiewicz 2009 Akademia Żeglarstwa Prestige 16.09.2020, 10:35
16 Kacper Płoszaj 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 16.09.2020, 11:30
17 Wiktor Sebastiański 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 16.09.2020, 12:04
18 Laura Kwiatkowska 2009 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
19 Tymoteusz Siutkowski 2009 Opti CWM Gdynia 17.09.2020, 14:55
20 Nikodem Gibała 2008 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
21 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
22 Mikołaj Nędza 2010 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
23 Max Berliński 2006 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
24 Julianna Ponto 2008 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
25 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia 17.09.2020, 14:55
26 Stanisław Filipczyk 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 17.09.2020, 23:21
27 Patryk Glinka 2008 Akademia Żeglarstwa Prestige 18.09.2020, 08:36
28 Lena Adamska 2009 Akademia Żeglarstwa Prestige 18.09.2020, 08:42
29 Milan Utschik 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 18.09.2020, 12:21
30 Fryderyk Julke 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 18.09.2020, 15:39
31 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2020, 17:22
32 Aleksander Paczos 2008 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2020, 17:22
33 Róża Boons 2010 Akademia Żeglarstwa Prestige 18.09.2020, 17:33
34 Jakub Rozwadowski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 19.09.2020, 09:43
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.