Regaty Pamięci

3 - 4 wrz 2022

Wilków Morskich 17/19, 60-480 Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 115 Agnieszka Kiełczewska JKW Poznań 26.08.2022, 14:05
2 POL 1801 ALEKSANDER Siwiec Wałecka Akademia Żeglarska 27.08.2022, 18:23
3 POL 107 Barbara Bartkowiak OŚ AZS Poznań 29.08.2022, 09:24
4 POL 16 Mateusz Fiałkowski KŻ Mewa Poznań 29.08.2022, 21:05
5 POL 902 Mikhail Lashko PKM LOK Poznań 31.08.2022, 08:54
6 POL 9 Anna Witczak ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
7 POL 141 OSKAR OTTO ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
8 POL 142 JEREMIASZ KONIECZNY ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
9 POL 145 MAGDALENA LASKOWSKA ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
10 POL 66 LAURA TOMIKOWSKA ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
11 POL 126 MARTYNA MARIAK ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
12 POL 1766 Antoni Krzyżaniak ŻMKS Poznań 01.09.2022, 20:11
13 POL 4 Jakub Gulczyński ŻMKS Poznań 01.09.2022, 20:11
14 POL 176 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 01.09.2022, 20:11
15 POL 70 Damian Sieczkowski ŻLKS Poznań 02.09.2022, 13:44
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 170885 Aleksander Kapela JKW Poznań 30.08.2022, 12:55
2 POL 192834 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 31.08.2022, 08:54
3 POL 207358 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 31.08.2022, 08:54
4 POL 168060 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 31.08.2022, 08:54
5 POL 176460 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 31.08.2022, 08:54
6 POL 190828 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 01.09.2022, 09:49
7 POL 220731 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 01.09.2022, 16:54
8 POL 215962 Krzysztof Dzilne ŻLKS Poznań 01.09.2022, 16:54
9 POL 208733 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 01.09.2022, 16:54
10 POL 220730 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 01.09.2022, 16:54
11 POL 174481 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 01.09.2022, 20:11
12 POL 166297 Antoni Kramer JKW Poznań 01.09.2022, 20:20
13 POL 182211 Jerzy Gałęza JKW Poznań 01.09.2022, 20:56
14 POL 216603 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 01.09.2022, 23:21
15 POL 218546 Amelia Szygenda JKW Poznań 02.09.2022, 18:40
16 POL 160831 Wiktor Chmielewski JKW Poznań 02.09.2022, 19:01
ILCA 6 (Laser Radial)
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 207580 Natalia Malinowska JKW Poznań 29.08.2022, 14:08
2 POL 166297 Andrzej Nycz JKW Poznań 30.08.2022, 08:44
3 POL bez numeru Krzysztof Olejnik SEJK Pogoń Szczecin 30.08.2022, 20:47
4 POL 207349 George Lashko PKM LOK Poznań 31.08.2022, 08:54
5 POL 215820 Nawojka Ślusarska PKM LOK Poznań 31.08.2022, 08:54
6 POL 160406 Jeremi Ślusarski PKM LOK Poznań 31.08.2022, 08:54
7 POL 204311 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 31.08.2022, 08:54
8 POL 212649 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 31.08.2022, 20:59
9 POL 217561 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 01.09.2022, 16:54
10 POL 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań 01.09.2022, 16:54
11 POL 215952 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 01.09.2022, 16:54
12 POL 180752 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 01.09.2022, 20:11
13 POL 188235 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 01.09.2022, 20:11
14 POL 197721 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 01.09.2022, 20:11
15 POL 194939 Jan Kamieński JKW Poznań 01.09.2022, 21:20
Optimist
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1014 Jacek Rybczyński JKW Poznań 20.08.2022, 15:03
2 POL 1611 Maja Czajkowska JKW Poznań 23.08.2022, 13:36
3 POL 2148 Filip Modzelewski OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
4 POL 1151 Lila Klewenhagen OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
5 POL 941 Alicja Tychmanowicz OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
6 POL 1272 Maciej Urbaniak OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
7 POL 1198 Kalina Czajkowska OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
8 POL 1390 Ada Wilińska OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
9 POL 1574 Lena Roszak OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
10 POL 1497 Łucja Borkowska OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
11 POL 1959 Maks Czarnecki OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
12 POL 991 Marta Gajdzińska OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
13 POL 1229 Adam Wycinka OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
14 POL 920 Ignacy Pospieszny OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
15 POL 151 Iwo Kabała OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
16 POL 1103 Paweł Wiliński OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
17 POL 99 Stanisław Olszanowski OŚ AZS Poznań 27.08.2022, 21:03
18 POL 3593 Jan Wajda JKW Poznań 29.08.2022, 09:11
19 POL 1622 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 29.08.2022, 13:58
20 POL 127 Franciszek Kaczmarek KŻ Mewa Poznań 29.08.2022, 21:05
21 POL 3518 Zofia Kaczmarek KŻ Mewa Poznań 29.08.2022, 21:05
22 POL 2125 Nina Krawczyk KŻ Mewa Poznań 29.08.2022, 21:05
23 POL 1050 Antoni Banach ŻMKS Poznań 29.08.2022, 21:09
24 POL 1460 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 29.08.2022, 21:09
25 POL 1871 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 29.08.2022, 21:09
26 POL 3723 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 29.08.2022, 21:09
27 POL 3598 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 29.08.2022, 21:09
28 POL 1283 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 29.08.2022, 21:09
29 POL 143 Jagoda Sawicka JKW Poznań 30.08.2022, 08:15
30 POL 149 Jan Nycz JKW Poznań 30.08.2022, 08:32
31 POL 547 Maria Nycz JKW Poznań 30.08.2022, 08:40
32 POL 1580 Filip Mazur KŻ Mewa Poznań 30.08.2022, 14:26
33 POL 1576 Leo Kabała OŚ AZS Poznań 31.08.2022, 09:29
34 POL 958 Gabriela Wiśniewska OŚ AZS Poznań 31.08.2022, 09:29
35 POL 497 Aleksandra Kazana OŚ AZS Poznań 31.08.2022, 09:29
36 POL 3489 SZYMON BACH ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
37 POL 880 ZOFIA JERZMANOWSKA ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
38 POL 1627 LENA TOMIKOWSKA ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
39 POL 2071 MAŁGORZATA JERZMANOWSKA ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
40 POL 1849 PATRYK RATAJ ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
41 POL 40 WIKTOR DZILNE ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
42 POL 1485 MATEUSZ WŁODARCZAK ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
43 POL 125 MARCEL HAUFA ŻLKS Poznań 31.08.2022, 10:35
44 POL 522 Sofia Pushkareva PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
45 POL 1584 Mia Sołtys PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
46 POL 1474 Adam Gruźlewski PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
47 POL 12 Wiktor Pytel PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
48 POL 20801 Piotr Jankowski PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
49 POL 400 Mateusz Albrecht PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
50 POL 175 Adam Albrecht PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
51 POL 978 Maja Dębicka PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
52 POL 1704 Martyna Trawczyńska PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
53 POL 1676 Stanisław Błoch PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
54 POL 1438 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
55 POL 1473 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
56 POL 3537 Aleksandra Stefaniak PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
57 POL 1784 Kamil Marczak PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
58 POL 2142 Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
59 POL 1636 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
60 POL 1870 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
61 POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
62 POL 1522 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
63 POL 1541 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 31.08.2022, 10:39
64 POL 1547 Klaudia Lipińska JKW Poznań 31.08.2022, 11:10
65 POL 105 Basia Gmurek Ostrowska Akademia Sportu 01.09.2022, 09:32
66 POL 3403 Oskar Pluciński ŻMKS Poznań 01.09.2022, 13:13
67 POL 224 Mikołaj Łabanowicz ŻMKS Poznań 01.09.2022, 13:13
68 POL 11871 Lena Stronka ŻMKS Poznań 01.09.2022, 13:13
69 POL 460 Agata Trojanek ŻMKS Poznań 01.09.2022, 13:13
70 POL 146 Antonina Goszczyńska ŻMKS Poznań 01.09.2022, 13:13
71 POL 187 Grzegorz Andruszko ŻMKS Poznań 01.09.2022, 13:13
72 POL 11460 Wojciech Antkowiak ŻMKS Poznań 01.09.2022, 13:13
73 POL 1224 Mikołaj Radomski ŻMKS Poznań 01.09.2022, 13:17
74 POL 78 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 01.09.2022, 23:32
75 POL 1548 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 01.09.2022, 23:35
Snipe
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 29352 Przemysław Skowroński
Ryszard Wąsowicz
ŻLKS Poznań 30.08.2022, 13:26
2 POL 30334 Rafał Zakrzewski
Agnieszka Wiercińska
JKW Poznań 30.08.2022, 21:42
3 POL 30698 Tomasz Zielazek
Emilia Bukała
JKW Poznań 30.08.2022, 23:23
4 POL 30637 Dawid Marczak
ZUZANNA UCIŃSKA-MARCZAK
ŻLKS Poznań 31.08.2022, 20:02
5 POL 30536 Adam Madaliński
Joanna Miężał-Basińska
ŻLKS Poznań 31.08.2022, 20:08
6 POL 29510 Krzysztof Sulejewski
Alicja Chmielewska
ŻLKS Poznań 31.08.2022, 23:18
7 POL 30708 Tomasz Słodecki
Zbigniew Rakocy
PKM LOK Poznań 01.09.2022, 09:55
8 POL 28221 Karol Maciejewski
Bartosz Pędziński
ŻLKS Poznań 01.09.2022, 10:26
9 POL 29474 Jerzy Kuncewicz
Helena Becker-Skwara
ŻLKS Poznań 01.09.2022, 20:51
ILCA 7 (Laser Standard)
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.