REGATY PAMIĘCI

4 - 5 wrz 2021

Wilków Morskich 17/19, Poznań, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
29er
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Alicja Przybyłek
Hanna Wiszniowska
2005
2005
OŚ AZS Poznań
JKW Poznań
03.09.2021, 00:00
2 Stanisław Radojewski
Alex ślusarczyk
2004
2004
JKW Poznań 03.09.2021, 00:00
3 Antoni Sopata
Wiktor Borkowski
2003
2006
AZS Poznań / AZS Poznań
OŚ AZS Poznań
03.09.2021, 00:00
4 Zuzanna Widomska
Kacper Walęga
2003
2005
JKW Poznań 30.08.2021, 00:00
Europa
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Wiktoria Bazyli 2007 WKŻ Wolsztyn 03.09.2021, 00:00
2 Alicja Siputa 2005 WKŻ Wolsztyn 03.09.2021, 00:00
3 Jakub Bendowski 2009 WKŻ Wolsztyn 03.09.2021, 00:00
4 Filip Pańczyszyn 2007 WKŻ Wolsztyn 03.09.2021, 00:00
5 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻMKS Poznań 03.09.2021, 00:00
6 Joanna Kiełczewska 2003 JKW Poznań 03.09.2021, 00:00
7 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań 03.09.2021, 00:00
8 Joanna Małyszka 1997 KŻ Mewa Poznań 02.09.2021, 00:00
9 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
10 Jakub Micewski 2005 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
11 Anna Witczak 2004 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
12 Martyna Mariak 2005 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
13 Laura Tomikowska 2004 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
14 Oskar Otto 2007 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
15 Magdalena Laskowska 2007 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
16 Barbara Bartkowiak 2008 OŚ AZS Poznań 31.08.2021, 00:00
17 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 31.08.2021, 00:00
18 Fiałkowski Mateusz 2021 K.Ż. „MEWA” 31.08.2021, 00:00
19 Ilia Sytiuk 2021 K.Ż. „MEWA” 31.08.2021, 00:00
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Amelia Szygenda 2008 JKW Poznań 01.09.2021, 00:00
2 Jerzy Gałęza 2007 JKW Poznań 03.09.2021, 00:00
3 Martyna Seroka 2008 ŻLKS Poznań 03.09.2021, 00:00
4 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 03.09.2021, 00:00
5 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 03.09.2021, 00:00
6 Emilia Siekierczak 2008 OŚ AZS Poznań 03.09.2021, 00:00
7 Zofia Pospieszna 2007 OŚ AZS Poznań 02.09.2021, 00:00
8 Piotr Jakubowski 2006 PKM LOK Poznań 02.09.2021, 00:00
9 Szymon Rossa 2006 ŻMKS Poznań 01.09.2021, 00:00
10 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań 01.09.2021, 00:00
11 Andrzej Nycz 2006 JKW Poznań 29.08.2021, 00:00
12 Martyna Stachowiak 2008 KŻ Mewa Poznań 04.09.2021, 08:52
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS Poznań 03.09.2021, 00:00
2 Cezary Popielski 2005 OŚ AZS Poznań 03.09.2021, 00:00
3 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań 03.09.2021, 00:00
4 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 03.09.2021, 00:00
5 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 03.09.2021, 00:00
6 Krzysztof Dzilne 2006 ŻLKS Poznań 03.09.2021, 00:00
7 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa 03.09.2021, 00:00
8 Jeremi ślusarski 2006 KŻ Mewa Poznań 03.09.2021, 00:00
9 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
10 Sarah Goetz 2005 OŚ AZS Poznań 02.09.2021, 00:00
11 Wojciech Stefaniak 2006 PKM LOK Poznań 02.09.2021, 00:00
12 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 02.09.2021, 00:00
13 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 02.09.2021, 00:00
14 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
15 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
16 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 01.09.2021, 00:00
17 Krzysztof Olejnik 2005 SEJK Pogoń Szczecin 31.08.2021, 00:00
18 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 21.08.2021, 00:00
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Piotr Gonzalez Vogel 2005 JKW Poznań 03.09.2021, 00:00
2 Tomasz Pablo Misiak 2001 JKW Poznań 03.09.2021, 00:00
3 David Goetz 2003 OŚ AZS Poznań 03.09.2021, 00:00
4 Antoni Borkowski 2003 OŚ AZS Poznań 03.09.2021, 00:00
5 Daniel śmiałowski 2007 PKM LOK Poznań 02.09.2021, 00:00
6 Mikołaj Warot 2005 JKW Poznań 02.09.2021, 00:00
7 Maciej Reck 2004 JKW Poznań 31.08.2021, 00:00
Optimist
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Adam Wojcieszak 2013 OŚ AZS Poznań 03.09.2021, 00:00
2 Ida Siekierczak 2013 OŚ AZS Poznań 03.09.2021, 00:00
3 Witold Prus-głowacki 2011 OŚ AZS Poznań 01.09.2021, 00:00
4 Alicja Tychmanowicz 2012 OŚ AZS Poznań 01.09.2021, 00:00
5 Lena Stronka 2012 ŻMKS Poznań 03.09.2021, 00:00
6 Emilia Siekierczak 2008 OŚ AZS Poznań 03.09.2021, 00:00
7 Antoni Banach 2012 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
8 Maksymilian Flaczyński 2010 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
9 Anna Niklaus 2011 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
10 Mia Wuster 2010 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
11 Adam Szymankiewicz 2011 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
12 Pola Zelich 2011 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
13 Maksymilian Pluciński 2010 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
14 Szymon Rowecki 2011 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
15 Mikołaj łabanowicz 2012 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
16 Aleks Garstecki 2010 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
17 Oskar Pluciński 2013 ŻMKS Poznań 02.09.2021, 00:00
18 Stanisław Trojanek 2011 ŻMKS Pń 02.09.2021, 00:00
19 Marcel Haufa 2009 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
20 Jeremiasz Konieczny 2007 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
21 Wiktor Dzilne 2010 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
22 Wiktor Kubiak 2008 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
23 Małgorzata Jerzmanowska 2009 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
24 Maksym Osiński 2008 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
25 Antek Kubiak 2011 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
26 Patryk Rataj 2009 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
27 Maja Kmetko 2009 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
28 Mateusz Grotkiewicz 2010 OŚ AZS Poznań 01.09.2021, 00:00
29 Matylda Szafranek 2012 OŚ AZS Poznań 01.09.2021, 00:00
30 Natalia Grotkiewicz 2012 OŚ AZS Poznań 01.09.2021, 00:00
31 Szymon Tarajkowicz 2013 OŚ AZS Poznań 01.09.2021, 00:00
32 Lena Tomikowska 2009 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
33 Szymon Bach 2011 ŻLKS Poznań 01.09.2021, 00:00
34 Adam Jakubowski 2008 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
35 Ignacy Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
36 Mikołaj Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
37 Stanisław Kasprzak 2009 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
38 Mateusz Kayser 2009 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
39 Aleksandra Stefaniak 2010 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
40 Zofia Kuczynska 2009 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
41 Antoni Poniecki 2008 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
42 Maja Andrzejewska 2007 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
43 Kamil Marczak 2007 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
44 Henryk Lima Klapczyński 2009 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
45 Bruno Widerak 2008 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
46 Paweł Kuchowicz 2011 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
47 Nela Kasprzyk 2008 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
48 Lena Kasperczyk 2011 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
49 Piotr Grzesiek 2009 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
50 Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
51 Barbara łukomska 2011 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
52 Sophie Bax 2008 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
53 Zosia Nowak 2009 PKM LOK Poznań 01.09.2021, 00:00
54 Adam Chojnicki 2009 JKW Poznań 31.08.2021, 00:00
55 Hanna Chojnicka 2010 JKW Poznań 31.08.2021, 00:00
56 Lena Roszak 2009 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
57 łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
58 Ada Wilińska 2008 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
59 Maksymilian Czarnecki 2009 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
60 Marta Gajdzińska 2010 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
61 Ignacy Pospieszny 2009 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
62 Kalina Czajkowska 2010 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
63 Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
64 Filip Poterski 2009 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
65 Paweł Wiliński 2010 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
66 Stanisław Olszanowski 2012 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
67 Wojciech Barkowiak 2010 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
68 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
69 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS Poznań 30.08.2021, 00:00
70 Maciej Urbaniak 2009 JKW Poznań 30.08.2021, 00:00
71 Antoni Kramer 2009 JKW Poznań 29.08.2021, 00:00
72 Jagoda Sawicka 2010 JKW Poznań 29.08.2021, 00:00
73 Jan Wajda 2013 JKW Poznań 28.08.2021, 00:00
74 Maja Czajkowska 2010 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
75 Jędrzej Anioła 2007 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
76 Maksymilian Olejniczak 2009 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
77 Maria Olejniczak 2009 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
78 Laura Urbańska 2009 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
79 Maksymilian Malinowski 2009 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
80 Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
81 Ignacy Kalinowski 2009 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
82 Klaudia Lipińska 2010 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
83 Jan Nycz 2011 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
84 Maria Nycz 2009 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
85 Wiktor Chmieleski 2008 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
86 Maksymilian Koschel 2007 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
87 Jan Kamieński 2006 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
88 Stanisław Cholewicki 2007 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
89 Jan Makowski 2007 JKW Poznań 27.08.2021, 00:00
90 Martyna Latusek 2009 JKW Poznań 25.08.2021, 00:00
91 Nina Krawczyk 2012 K.Ż. „MEWA” 31.08.2021, 00:00
92 Andrzej Sytiuk 2009 K.Ż. „MEWA” 31.08.2021, 00:00
Snipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Tomasz Zielazek
Emilia Bukała
1960
0001
JKW Poznań 31.08.2021, 00:00
2 Karol Maciejewski
Bartosz Skowroński
1985
1982
ŻLKS Poznań / ŻLKS Poznań
ŻLKS Poznań
31.08.2021, 00:00
3 Rafał Zakrzewski
Agnieszka Wiercińska
1957
1993
JKW Poznań 31.08.2021, 00:00
4 Gerard Polaczyk
Szymon Jaruga
2003
2003
KŻ Mewa Poznań 04.09.2021, 00:44
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.