Regaty o Puchar Yacht Club Zefir Drakkar Poraj

27 - 28 cze 2020 Jastrząb, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

Nr
Nr
Załoga
Ur
Klub
3
POL 812
Wiktoria Baron
2005
UKS WIKING Zarzecze
6
POL 1415
Zofia Matyszkiewicz
2008
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
7
POL 1825
Tymoteusz Breitkopf
2009
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
8
POL 1907
Antoni Syrek
2008
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
9
POL 1104
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław
10
POL 1893
Miłosz Chybiński
UKS Żeglarz Wrocław
11
POL 18
Maja Kowalska
UKS Żeglarz Wrocław
12
POL 1593
Filip Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław
13
POL 1529
Wojciech Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław
16
POL 3624
Wiktoria Sajdak
Stowarzyszenie Marina Poraj
17
POL 888
Martyna Szpak
UKS WIKING Zarzecze
18
POL 1110
Hanna Jastrząb
UKS WIKING Zarzecze
19
POL 830
Wiktoria Urbańska
UKS WIKING Zarzecze
20
POL 1899
Julia Szklarska
UKS WIKING Zarzecze
21
POL 1086
Kamila Maziarz
KS ENERGETYK Jaworzno
22
POL 2147
Kacper Michalski
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
23
POL 982
Julia Nosal
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
24
POL 1624
Anna Chrobak
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
25
POL 1678
Mateusz Chrobak
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
26
POL 2080
Patrycja Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
27
POL 2058
Michał Kaczmarek
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
31
POL 5
Maja Ferenc
TS "Kuźnia" Rybnik
32
POL 107
Elżbieta Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik
33
POL 131
Piotr Słomka
TS "Kuźnia" Rybnik
34
POL 133
Wojciech Wójcik
TS "Kuźnia" Rybnik
36
POL 603
Amelia Ferenc
TS "Kuźnia" Rybnik
38
POL 1284
Jan Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik
40
POL 2119
Karol Gaj
TS "Kuźnia" Rybnik
41
POL 4112
Aleksander Łukanowski
TS "Kuźnia" Rybnik
42
POL 1244
Piotr Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
43
POL 2027
Gustaw Kowalski
TS "Kuźnia" Rybnik
50
POL II
Tymon Chrobot
2008
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
51
POL BN
Emil Tomzik
2007
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
52
POL 4
Kornel Śliwiński
2007
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
53
POL I
Tymoteusz Śliwiński
2009
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
54
POL 1682
Mikołaj Farana
2009
UKŻ MORiS PSZCZYNA
54
POL 1693
Henryk Farana
2012
UKŻ MORiS PSZCZYNA
68
POL 75
Zuzanna Zygmunt
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
69
POL 120
Kacper Stemplowski
KW LOK "Garland" Gliwice
70
POL 196
Kacper Kadłubowski
KW LOK "Garland" Gliwice
71
POL 244
Julia Włodarska
KW LOK "Garland" Gliwice
72
POL 1019
Zofia Zmarzły
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
73
POL 1241
Michał Johan
KW LOK "Garland" Gliwice
74
POL 1250
Kinga Szlachetka
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
75
POL 1387
Piotr Malitowski
KW LOK "Garland" Gliwice
76
POL 1532
Mateusz Kajanek
KW LOK "Garland" Gliwice
77
POL 1558
Kacper Niewiadomski
KW LOK "Garland" Gliwice
78
POL 1862
Michał Trzpis
KW LOK "Garland" Gliwice
79
POL 1964
Paweł Kornke
KW LOK "Garland" Gliwice
80
POL 1965
Karol Rusin
KW LOK "Garland" Gliwice
81
POL 1967
Michał Godlewski
KW LOK "Garland" Gliwice
82
POL 2051
Miłosz Rubinkowski
KW LOK "Garland" Gliwice