Regaty o Puchar Yacht Club Zefir Drakkar Poraj

27 - 28 cze 2020

Jastrząb, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 2 Natalia Krysta 2004 UKS WIKING Zarzecze 24.06.2020, 19:50
2 4 Kornelia Klimas 2007 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 25.06.2020, 17:33
3 5 Szymon Pytlowany 2006 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 25.06.2020, 17:38
4 28 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 25.06.2020, 23:44
5 29 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 25.06.2020, 23:45
6 30 Zofia Prędki KLUB ŻEGLARSKI NYSA 25.06.2020, 23:45
7 44 Nina Łypaczewska 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 09:06
8 46 Maria Grabska 2001 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 26.06.2020, 12:04
9 47 Piotr Grabski 2005 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 26.06.2020, 12:08
10 48 Maja Cieślińska 2009 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 26.06.2020, 12:30
11 49 Szymon Kubicki 2008 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 26.06.2020, 12:31
12 60 Malwina Kowalczyk JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 26.06.2020, 22:58
13 61 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 22:59
14 62 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 22:59
15 63 Oliwer Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:00
16 64 Konstanty Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:01
17 65 Maciej Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:01
18 66 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:02
19 67 Kamil Szlachetka JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 26.06.2020, 23:03
Laser Radial
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 1 Maciej Brymora 1997 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 24.06.2020, 13:48
2 14 Przemysław Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 25.06.2020, 23:31
3 15 Sławomir Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 25.06.2020, 23:32
4 45 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 26.06.2020, 11:58
5 55 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 22:51
6 56 Grzegorz Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 22:52
7 57 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 22:53
8 58 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 22:54
9 59 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 22:57
Optimist
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 3 Wiktoria Baron 2005 UKS WIKING Zarzecze 24.06.2020, 20:05
2 6 Zofia Matyszkiewicz 2008 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 25.06.2020, 17:40
3 7 Tymoteusz Breitkopf 2009 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 25.06.2020, 17:42
4 8 Antoni Syrek 2008 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 25.06.2020, 17:43
5 9 Kajetan Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 25.06.2020, 23:26
6 10 Miłosz Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 25.06.2020, 23:27
7 11 Maja Kowalska UKS Żeglarz Wrocław 25.06.2020, 23:28
8 12 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław 25.06.2020, 23:30
9 13 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 25.06.2020, 23:30
10 16 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj 25.06.2020, 23:34
11 17 Martyna Szpak UKS WIKING Zarzecze 25.06.2020, 23:36
12 18 Hanna Jastrząb UKS WIKING Zarzecze 25.06.2020, 23:37
13 19 Wiktoria Urbańska UKS WIKING Zarzecze 25.06.2020, 23:38
14 20 Julia Szklarska UKS WIKING Zarzecze 25.06.2020, 23:39
15 21 Kamila Maziarz KS ENERGETYK Jaworzno 25.06.2020, 23:40
16 22 Kacper Michalski KLUB ŻEGLARSKI NYSA 25.06.2020, 23:41
17 23 Julia Nosal KLUB ŻEGLARSKI NYSA 25.06.2020, 23:42
18 24 Anna Chrobak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 25.06.2020, 23:42
19 25 Mateusz Chrobak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 25.06.2020, 23:43
20 26 Patrycja Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 25.06.2020, 23:43
21 27 Michał Kaczmarek KLUB ŻEGLARSKI NYSA 25.06.2020, 23:44
22 31 Maja Ferenc TS "Kuźnia" Rybnik 25.06.2020, 23:48
23 32 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 25.06.2020, 23:48
24 33 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 25.06.2020, 23:49
25 34 Wojciech Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 25.06.2020, 23:50
26 36 Amelia Ferenc TS "Kuźnia" Rybnik 25.06.2020, 23:52
27 38 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 25.06.2020, 23:53
28 40 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 25.06.2020, 23:55
29 41 Aleksander Łukanowski TS "Kuźnia" Rybnik 25.06.2020, 23:56
30 42 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 25.06.2020, 23:57
31 43 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 25.06.2020, 23:58
32 50 Tymon Chrobot 2008 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 26.06.2020, 12:33
33 51 Emil Tomzik 2007 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 26.06.2020, 12:35
34 52 Kornel Śliwiński 2007 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 26.06.2020, 12:40
35 53 Tymoteusz Śliwiński 2009 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 26.06.2020, 12:42
36 54 Mikołaj Farana 2009 UKŻ MORiS PSZCZYNA 26.06.2020, 18:59
37 54 Henryk Farana 2012 UKŻ MORiS PSZCZYNA 26.06.2020, 18:59
38 68 Zuzanna Zygmunt JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 26.06.2020, 23:09
39 69 Kacper Stemplowski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:10
40 70 Kacper Kadłubowski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:11
41 71 Julia Włodarska KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:12
42 72 Zofia Zmarzły JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 26.06.2020, 23:14
43 73 Michał Johan KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:15
44 74 Kinga Szlachetka JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 26.06.2020, 23:15
45 75 Piotr Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:16
46 76 Mateusz Kajanek KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:17
47 77 Kacper Niewiadomski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:17
48 78 Michał Trzpis KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:18
49 79 Paweł Kornke KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:19
50 80 Karol Rusin KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:19
51 81 Michał Godlewski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:20
52 82 Miłosz Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 26.06.2020, 23:21
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.