Regaty o Puchar Prezydenta Warszawy 2023

3 - 4 cze 2023

Wybrzeże Helskie 1/5, Warszawa, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Klasa Nazwa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Omega Sport ODU 6 Aneta Gajewska
Łukasz Kominiak
Konrad Kowalczyk
YKP Warszawa 30.05.2023, 22:07
2 Omega Sport brak 7 Krzysztof "strazak;-)" Budek
Asia Kamińska
Mikołaj Banaś
Tomek Ligman
Odyssey Sailing Club 25.05.2023, 15:00
3 Omega Sport Ekologia 9 Adam Cebo
Joanna Krusiec-Cebo
Lukasz Cebo
30.05.2023, 19:27
4 Omega Sport POLI80 15 Maciej Bienias
Bartek Kowalski
Krzysiek Rubinkowski
Maks Nazarewicz
YKP Warszawa 24.05.2023, 13:49
5 Omega Sport Ontex 21 Paweł Kalota
Marek Wąsowski
Jakub Wróblewski
YKP Warszawa 24.05.2023, 10:06
Omega Standard
# Klasa Nazwa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Omega Standard Omega 10 Łukasz Sobociński
Filip Wierzchowski
Robert Jurkowski
27.05.2023, 11:22
2 Omega Standard WAT-10 11 Adrian Kaczyński
Agnieszka Porażka
Paweł Łochowski
Maciej Tomków
AZS WAT Warszawa 02.06.2023, 16:32
3 Omega Standard Podchorąży 13 Tobiasz Zajączkowski
Ewa Kawczyńska
Piotr Mazur
Sailing Legia
RKS Lasery Zegrze
02.06.2023, 16:38
4 Omega Standard PIRATKA 14 Paweł Jakubiak
Łukasz Tkaczyk
Tomek Gawdzik
YC Politechniki Lubelskiej
YC Politechniki Lubelskiej
25.05.2023, 21:58
5 Omega Standard Kaczkan Sailing Team 16 Mateusz Gotowicki
Mateusz Madej
Magdalena Rumianek-Madej
Paula Grzegory
Morąski Klub Żeglarski Keja 28.05.2023, 22:04
6 Omega Standard WAT - 8 17 Rafał Błażejczyk
Karolina Skowrońska
Katarzyna Derwich
Dominik Dachniewski
AZS WAT Warszawa 02.06.2023, 16:38
7 Omega Standard Hania 20 Marcin Wenderlich
Wiktoria Baranowska
Dariusz Wenderlich
Zgierski Klub Sportów Wodnych 02.06.2023, 09:42
8 Omega Standard Mały Zuch 24 Paula Grzegory
Łukasz Gorgol
Marcin Przygoda
Zuch Załoga 29.05.2023, 16:32
Open
# Klasa Nazwa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Open Rs feva 8 Marcin Zaremba 27.05.2023, 11:48
2 Open Werma 19 Krzysztof Komarowski
Marcin Malicki
Żeglarski Jeziorak 03.06.2023, 09:03
3 Open Przygody 27 Michał Wilanowski
Henryk Wilanowski
Zofia Cypel
04.06.2023, 10:52
Retro
# Klasa Nazwa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Retro NiejednoRazem 12 Marcin Koska
Agnieszka Koska
Piotr Garlej
Maciek Garlej
Jacek Leszko
30.05.2023, 08:23
2 Retro MA-WOŁ 18 Paweł Tarkowski
Wojciech Stelmach
Adam Czech
03.06.2023, 09:04
3 Retro Solvejg 22 Sebastian Dubiel
Arkadiusz Kopczyński
Marta Gąska
Beata Stawiarska
29.05.2023, 09:16
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2024 Upwind24. All rights reserved.