REGATY O PUCHAR PREZYDENTA WARSZAWY

3 - 5 cze 2022

Wybrzeże Helskie 1/5, Warszawa, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Omega Sport Ontex Paweł Kalota
Marek Wąsowski
Jakub Wróblewski
Joanna Szopińska
1992 YKP Warszawa 21.05.2022, 10:56
2 Omega Sport Lion Maciej Bienias
Piotr Dąbrowski
Bolesław Cieślak
YKP Warszawa 25.05.2022, 10:57
3 Omega Sport Paweł Gardasiewicz Paweł Gardasiewicz 04.06.2022, 15:08
4 Omega Sport mistrzowie SILING TEAM JAKUB JANKOWSKI 04.06.2022, 15:16
5 Omega Sport MISTRZOWIE MATEUSZ GWÓŹDŹ 04.06.2022, 15:17
6 Omega Sport mistrzowie MARCIN RUDAWSKI 04.06.2022, 15:17
7 Omega Sport MISTRZOWIE WOJCIECH GROSZEK 04.06.2022, 15:18
Omega Standard
# Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Omega Standard Advertis Paweł Gardasiewicz 1977 YKP Warszawa 21.05.2022, 11:45
2 Omega Standard Brak póki co Krzysztof Kaźmierczak
Marta Kopyt
Szymon Chmielewski
1983 21.05.2022, 19:39
3 Omega Standard Wena Robert Rey
Zofia Rey
Marek Rey
1989
1992
1990
24.05.2022, 11:52
4 Omega Standard WAT-9 Paweł Grabowski
Krzysztof Leński
Jakub Polkowski
2001 AZS WAT Warszawa 30.05.2022, 15:22
5 Omega Standard Y Paweł Tarkowski
Arkadiusz Sitek
Adam Czech
Piotr Motel
1981 31.05.2022, 18:05
6 Omega Standard Dzika bomba Mateusz Kruk
Agata Kalwarczyk
Maria Czubaty
Zofia Rodak
01.06.2022, 13:19
7 Omega Standard Biała Dariusz Zdanowski 1969 02.06.2022, 00:15
8 Omega Standard WAT-10 Rafał Błażejczyk
Karolina Skowrońska
Jacek Sajnóg
AZS WAT Warszawa 02.06.2022, 17:42
9 Omega Standard Comfort Łukasz Kominiak
Aneta Gajewska
Konrad Kowalczyk
1982
1978
1975
03.06.2022, 13:30
10 Omega Standard Ostre uda Mikołaj Banaś 03.06.2022, 20:24
11 Omega Standard NIEDZIELA TADEUSZ KUROPATWIŃSKI 05.06.2022, 10:05
12 Omega Standard NIEDZIELA Jacek Orkisz 05.06.2022, 10:06
13 Omega Standard NIEDZIELA Roman Racz 05.06.2022, 10:06
14 Omega Standard NIEDZIELA KRZYSZTOF BARANOWSKI 05.06.2022, 10:07
Open
# Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Open KAPRAL Wiktor Gogacz
Magdalena Klimczyk
23.05.2022, 15:09
2 Open Tequila Andrzej Wyszyński
Wojciech Kamiński
Witold Kamiński
23.05.2022, 21:26
3 Open Finn Arkadiusz Hnyluch 1970 Jacht Klub Opolski 25.05.2022, 23:04
4 Open Minicat 420 Instinct Grzegorz Świderski
Antek Jeż
1965 01.06.2022, 00:13
5 Open l'orange volante Mateusz Chojnacki
Jędrzej Kluziński
02.06.2022, 14:41
6 Open X Rafał Kapler
Przemysław Księżniak
Marek Moroz
WTŻ Warszawa 02.06.2022, 16:49
7 Open Omega YKP Jakub Roch Gieleciński
Zbyszek Ziomecki
Marek Kotelnicki
1981 03.06.2022, 08:05
8 Open Mały Zuch Piotr Skrzyniarz
Paula Grzegory
Józef Sławiński
1990
1995
03.06.2022, 14:21
Retro
# Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Retro Solvejg Sebastian Dubiel
Arkadiusz Kopczyński
Marta Gąska
Zuzanna Lizis
Beata Nowacka
1973
1974
22.05.2022, 16:43
2 Retro NiejednoRazem Marcin Koska
Michał Koska
Maciek Garlej
Maciek Koska
1985
2013
1979
1984
31.05.2022, 22:58
3 Retro NIE MA AGNIESZKA JANKOWSKA 04.06.2022, 10:01
4 Retro mistrzowie Wojciech Groszek 04.06.2022, 10:54
5 Retro mistrzowie PAWEŁ GARDASIEWICZ 04.06.2022, 15:18
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.