17 - 18 sie 2019

Regaty o Puchar Burmistrza Olecka

Olecko, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 442 Adam Bronakowski
Grzegorz Czyżewski
Paweł Sokołowski
Balt-Yacht Augustów 2 3* 2 1 3 1 9.00
2 BZS 501 Andrzej Stępkowski
Michał Osyda
Bogdan Pieńtrzykowski
Klub Żeglarski "KAMENA"
Klub Żeglarski "KAMENA"
Klub Żeglarski "KAMENA"
1 2 1 3 5* 2 9.00
3 POL POL 73 Wojciech Dziurdź
Adam Dziurdź
Katarzyna Czarniecka
Żagiel Sokółka 3 1 3 2 4* 3 12.00
4 Michałowo Jakub Jarocki
Maciej Drozdowski
Karol Suchodoła
UKŻ Michałowo
UKŻ Michałowo
UKŻ Michałowo
4 6* 4 5 2 4 19.00
5 POL POL 1121 Robert Dąbrowski
Marta Jaroszuk
Emil Przemielewski
Klub Wodny Olecko 5 7* 6 4 1 5 21.00
6 POL POL 731 Przemysław Brzeziński
Przemysław Lewosz
Eryk Czaplejewicz
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka 6* 4 5 6 6 6 27.00
7 Mistral Barbara Ramotowska
Amelia Potejko
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa 7 5 7 7 7 DNS* 33.00
8 1 Konrad Ołdakowski
Ewelina Melaniuk
Michał Czekała
Klub Wodny Olecko 8 8 8 9* 8 7 39.00
9 Aniqua Joanna/Krzysztof Fabisiak/Leśniewski
Jan Dobosz
Jakub Mikielewicz
Giżycka Grupa Regatowa DNF* 9 9 8 DNF DNF 46.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 1712 Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa 2 2 4* 1 1 6.00
2 POL POL 280 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa 1 5* 1 4 3 9.00
3 POL POL 1924 Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 5 1 2 2 6* 10.00
4 POL POL 1363 Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 3 6* 3 3 2 11.00
5 POL POL 13 Aleksander Zajączkowski 2009 Giżycka Grupa Regatowa 4 4 5* 5 5 18.00
6 POL POL 1570 Maja Horoszkiewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 6 3 9* 6 7 22.00
7 POL POL 1364 Marek Grzybowski 2009 Giżycka Grupa Regatowa 10* 8 6 7 4 25.00
8 POL POL 1122 Szymon Jaroszuk Akademia Augustów 7 11* 8 9 8 32.00
9 POL POL 1447 Krzysztof Szkudlarek 2010 Giżycka Grupa Regatowa 8 7 7 11 12* 33.00
10 UKS 58 Mateusz Żelaźnicki Klub Wodny Olecko 9 9 11 12* 9 38.00
11 V Ewa Fiutowska Akademia Augustów 11 14* 12 10 11 44.00
12 UKS 56 Alan Żelaźnicki Klub Wodny Olecko 14* 13 10 13 13 49.00
13 POL POL 1410 Weronika Piotrowicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa DNS* DNS DNS 8 10 52.00
14 POL POL 287 Maja Leśniewska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 13 10 14 17* 15 52.00
15 UKS 52 Michał Kot Klub Wodny Olecko 15 12 13 14 17* 54.00
16 UKS 60 Tymoteusz Kowalewski Klub Wodny Olecko 12 15* 15 15 14 56.00
17 UKS 59 Lena Czaplejewicz Klub Wodny Olecko DNS* DNS DNS 16 16 68.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 ? Bolesław Słomkowski
Zbigniew Kowalewski
Dariusz Sadowski
Klub Wodny Olecko 2 1 1 1 5.00
2 GBR GBR 20749 Maciej Kamiński Klub Wodny Olecko 1 2 2 2 7.00
3 * Jan Okińczyc
Jerzy Okińczyc
Jerzy Chmielewski
Klub Wodny Olecko 3 3 3 DNS 14.00
4 CZ0072 Jerzy Szeszko
Andrzej Karkusz
Kamil Nalbach
Klub Wodny Olecko DNS DNS 4 DNS 19.00
Omega Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Optimist Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
T1 Wyniki oficjalne po 4 wyścigach