17 - 18 sie 2019

Regaty o Puchar Burmistrza Olecka

Olecko, Polska
Wyniki
# Klasa Nr na żaglu Załoga Klub
1 Omega POL POL 73 Wojciech Dziurdź
Adam Dziurdź
Katarzyna Czarniecka
Żagiel Sokółka
2 Omega POL POL 442 Adam Bronakowski
Grzegorz Czyżewski
Paweł Sokołowski
Balt-Yacht Augustów
3 Omega Michałowo Jakub Jarocki
Maciej Drozdowski
Karol Suchodoła
UKŻ Michałowo
UKŻ Michałowo
UKŻ Michałowo
4 Omega Mistral Barbara Ramotowska
Amelia Potejko
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa
5 Omega Aniqua Joanna/Krzysztof Fabisiak/Leśniewski
Jan Dobosz
Jakub Mikielewicz
Giżycka Grupa Regatowa
6 Omega BZS 501 Andrzej Stępkowski
Michał Osyda
Bogdan Pieńtrzykowski
Klub Żeglarski "KAMENA"
Klub Żeglarski "KAMENA"
Klub Żeglarski "KAMENA"
7 Omega POL POL 1121 Robert Dąbrowski
Marta Jaroszuk
Emil Przemielewski
Klub Wodny Olecko
8 Omega POL POL 731 Przemysław Brzeziński
Przemysław Lewosz
Eryk Czaplejewicz
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka
9 Omega 1 Konrad Ołdakowski
Ewelina Melaniuk
Michał Czekała
Klub Wodny Olecko
# Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub
1 Optimist POL POL 1712 Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa
2 Optimist POL POL 1924 Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa
3 Optimist POL POL 1410 Weronika Piotrowicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa
4 Optimist POL POL 1570 Maja Horoszkiewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa
5 Optimist POL POL 13 Aleksander Zajączkowski 2009 Giżycka Grupa Regatowa
6 Optimist POL POL 1363 Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa
7 Optimist POL POL 280 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa
8 Optimist POL POL 287 Maja Leśniewska 2011 Giżycka Grupa Regatowa
9 Optimist POL POL 1364 Marek Grzybowski 2009 Giżycka Grupa Regatowa
10 Optimist POL POL 1447 Krzysztof Szkudlarek 2010 Giżycka Grupa Regatowa
11 Optimist POL POL 1122 Szymon Jaroszuk Akademia Augustów
12 Optimist V Ewa Fiutowska Akademia Augustów
13 Optimist UKS 56 Alan Żelaźnicki Klub Wodny Olecko
14 Optimist UKS 58 Mateusz Żelaźnicki Klub Wodny Olecko
15 Optimist UKS 52 Michał Kot Klub Wodny Olecko
16 Optimist UKS 60 Tymoteusz Kowalewski Klub Wodny Olecko
17 Optimist UKS 59 Lena Czaplejewicz Klub Wodny Olecko
# Klasa Nr na żaglu Załoga Klub
1 T1 CZ0072 Jerzy Szeszko
Andrzej Karkusz
Kamil Nalbach
Klub Wodny Olecko
2 T1 * Jan Okińczyc
Jerzy Okińczyc
Jerzy Chmielewski
Klub Wodny Olecko
3 T1 GBR GBR 20749 Maciej Kamiński Klub Wodny Olecko
4 T1 ? Bolesław Słomkowski
Zbigniew Kowalewski
Dariusz Sadowski
Klub Wodny Olecko