Regaty Jurajskie

2 - 3 lip 2022

Poraj, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Instal Pro Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
1972
1981
1972
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
21.06.2022, 22:16
2 PROCONET Katarzyna Szwankowska
Grzegorz Cytawa
Jerzy Cytawa
Tak
Tak
23.06.2022, 13:23
3 Biały Szkwał Jerzy Nadolny
Marek Wołoszyn
Marcin Panaś
1955
Tak
Tak
24.06.2022, 11:51
4 ROTE RAKETE Bożena Skut
Anna Dobrzańska
Żaklina Wardęga
1982 Jacht Klub Wrocław
Tak
Tak
26.06.2022, 00:30
5 Struga Wojciech Parużnik
Michał Jawor
Jacek Mrożek
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
Tak
Tak
26.06.2022, 12:38
6 FREESTYLE PARK Piotr Sikorski
Beniamin Piksa
Ela Malarz
Tak
Tak
26.06.2022, 19:41
7 BORA Racing Daniel Sokolowski
Piotr Inglot
Kacper Kowalski
1980 YKP Warszawa
Tak
Tak
27.06.2022, 18:08
8 Pronaw Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartłomiej Banasik
1982 77 Racing Club Gdańsk
Tak
Tak
27.06.2022, 23:38
9 PORTA Sailing Team Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Igor Tarasiuk
Porta Sailing Team
Tak
Tak
29.06.2022, 13:50
Omega Standard
# Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 patentywodne.pl Krzysztof Łazarski
Lidia Kowal
Paweł Pawlicki
1977 Robert's Port Hotel Mikołajki
Tak
Tak
21.06.2022, 15:07
2 jachtkolwiek Zbigniew Zarzeczny
Anna Gawlak-Skomra
Łukasz Skomra
1983
Tak
Tak
21.06.2022, 15:49
3 LIRA Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
1980
1992
1994
Kościański Klub Żeglarski
Tak
Tak
21.06.2022, 20:35
4 MYTHOS Marcin Markiewicz
Agata Tołłoczko
Michał Salamon
Tak
Tak
23.06.2022, 17:55
5 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Szymon Danielczyk
Tak
Tak
23.06.2022, 18:06
6 Monster Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
1976
2020
getsix Sailing Team
Tak
Tak
24.06.2022, 12:11
7 Kaliber 48 Tomasz Staśkiewicz
Karolina Garleja
Arkadiusz Kozimiński
KŻ Petrochemia
Tak
Tak
24.06.2022, 12:45
8 Filip Kurczewski
Jan Kurczewski
Agata Gabrysiak
YKP Inowrocław
Tak
Tak
26.06.2022, 16:35
9 PUCYFIK Michal Gajda
Bartosz Mach
Maciej Skiba
Yacht Club Rewa
Tak
Tak
26.06.2022, 19:50
10 Iława sailing Kuba Jurczak
Kuba Dolecki
Karol Podolski
2003
2005
2005
Iława Sailing
SSW MOS Iława
Tak
Tak
27.06.2022, 09:02
11 Płotka / Grupa ELTRON Piotr Bachman
Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
1989 KŻ Petrochemia
Tak
Tak
27.06.2022, 10:49
12 Malina Mariusz Wypych
Wojtek Michowicz
Tomasz Sobota
Tak
Tak
27.06.2022, 16:46
13 NEMO Szymon Winiarski
Dominika Karkus
Wiktor Worobiec
1996 YKP Kraków
Tak
Tak
27.06.2022, 19:11
14 Ama Krzysztof Grajewski
Ksawery Wierzbicki
Michał Górnisiewicz
Tak
Tak
27.06.2022, 21:18
15 Gronik Andrzej Moroński
Mariusz Estkowski
Filip Barczak
1957
Tak
Tak
27.06.2022, 21:35
16 Bitnair Nowa Sól Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
Tak
Tak
27.06.2022, 22:16
17 Wodna Pasja Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Dorota Siulińska
1977
1997
2007
Tak
Tak
27.06.2022, 22:20
18 mgiełka Andrzej Dembiński
Bartosz Dembiński
Zuzanna Raff
Tak
Tak
27.06.2022, 22:29
19 Bokeh Karol Boguś
Jarosław Mitas
Artur Tyński
Tak
Tak
27.06.2022, 22:41
20 Paczka z Rusiborza Michał Smuszkiewicz
Kamil Majda
Oskar Maguda
2003 Z wiatrem i pod wiatr
Tak
Tak
27.06.2022, 22:44
21 Krzysztof Ruliński
Bartosz Skrzypczak
Daniel Motłoch
1975
1995
1980
Tak
Tak
27.06.2022, 23:40
22 Arkadiusz Bezara
Marek Bornejko
Jakub Bornejko
JK OPTY Otmuchów
Tak
Tak
28.06.2022, 20:54
23 El Diablo Nikodem Gołębiowski
Marek Turniak
Szymon Ciszyk
Tak
Tak
29.06.2022, 19:37
24 Piotruś Pan Wiktor Leśkiewicz
Szymon Wróblewski
Piotr Koziorowski
UKS Morka Częstochowa
Tak
Tak
01.07.2022, 11:11
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.