REGATY DNI MORZA 2022

11 - 12 cze 2022

Nad Jeziorem 120, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Martyna Trawczyńska 2008 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
2 Antoni Poniecki 2008 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
3 Kamil Marczak 2007 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
4 Stanisław Kasprzak 2009 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
5 Mateusz Kuchowicz 2009 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
6 Nela Kasprzyk 2008 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
7 Mikołaj Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
8 Ignacy Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
9 Maksymilian Malinowski 2009 JKW Poznań 07.06.2022, 06:30
10 Henryk Klapczyński-Lima 2009 PKM LOK Poznań 07.06.2022, 11:54
11 Maria Nycz 2009 JKW Poznań 07.06.2022, 14:39
12 Marysia Olejniczak 2009 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
13 Maciej Urbaniak 2009 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
14 Ada Wilińska 2008 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
15 Łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
16 Maks Czarnecki 2009 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
17 Marta Gajdzińska 2010 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
18 Ignacy Pospieszny 2009 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
19 Paweł Wiliński 2010 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
20 Maksymilian Olejniczak 2009 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
21 Filip Modzelewski 2009 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:45
22 Lena Roszak 2009 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:52
23 MAŁGORZATA JERZMANOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 07.06.2022, 21:53
24 MARCEL HAUFA 2009 ŻLKS Poznań 07.06.2022, 21:53
25 Wiktor Pytel 2008 PKM LOK Poznań 08.06.2022, 19:02
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Adam Szymankiewicz 2011 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 21:26
2 Anna Niklaus 2011 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 21:26
3 Maksymilian Flaczyński 2010 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 21:26
4 Maksymilian Pluciński 2010 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 21:26
5 Antoni Banach 2012 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 21:26
6 Szymon Rowecki 2011 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 21:26
7 Filip Mazur 2010 KŻ Mewa Poznań 05.06.2022, 15:33
8 Anastasiia Semenchenko 2010 KŻ Mewa Poznań 05.06.2022, 15:33
9 Nina Krawczyk 2012 KŻ Mewa Poznań 05.06.2022, 15:33
10 Zofia Kaczmarek 2013 KŻ Mewa Poznań 05.06.2022, 15:33
11 Franciszek Kaczmarek 2013 KŻ Mewa Poznań 05.06.2022, 15:33
12 Oliwier Żyła 2013 JKW Poznań 06.06.2022, 13:09
13 Tytus Sautycz 2010 JKW Poznań 06.06.2022, 16:31
14 Piotr Jankowski 2011 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
15 Mateusz Albrecht 2010 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
16 Adam Albrecht 2012 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
17 Maja Dębicka 2010 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
18 Stanisław Błoch 2013 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
19 Barbara Łukomska 2011 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
20 Lena Kasperczyk 2011 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
21 Paweł Kuchowicz 2011 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
22 Aleksandra Stefaniak 2010 PKM LOK Poznań 06.06.2022, 19:01
23 Jan Wajda 2013 JKW Poznań 06.06.2022, 21:56
24 Mikołaj Radomski 2011 ŻMKS Poznań 06.06.2022, 22:38
25 Antonina Goszczyńska 2013 ŻMKS Poznań 06.06.2022, 22:38
26 Agata Trojanek 2013 ŻMKS Poznań 06.06.2022, 22:38
27 Wojciech Antkowiak 2013 ŻMKS Poznań 06.06.2022, 22:38
28 Lena Stronka 2012 ŻMKS Poznań 06.06.2022, 22:38
29 Oskar Pluciński 2013 ŻMKS Poznań 06.06.2022, 22:38
30 Stanisław Trojanek 2011 ŻMKS Poznań 06.06.2022, 22:38
31 STANISŁAW WOJCIŃSKI 2010 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 07.06.2022, 09:06
32 Mikołaj Rawecki 2010 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 07.06.2022, 09:09
33 Klaudia Lipińska 2010 JKW Poznań 07.06.2022, 09:13
34 Basia Gmurek 2011 Ostrowska Akademia Sportu 07.06.2022, 11:04
35 JAN Nycz 2011 JKW Poznań 07.06.2022, 14:41
36 Lila Klewenhagen 2012 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
37 Witold Prus-Głowacki 2011 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
38 Alicja Tychmanowicz 2012 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
39 Matylda Szafranek 2012 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
40 Ida Siekierczak 2013 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
41 Kalina Czajkowska 2010 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
42 Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
43 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
44 Stanisław Olszanowski 2012 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
45 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 18:38
46 Szymon Tarajkowicz 2013 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 21:46
47 Leo Kabała 2014 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 21:46
48 Gabriela Wiśniewska 2012 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 21:46
49 Aleksandra Kazana 2012 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 21:46
50 Adam Wojcieszak 2013 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 21:46
51 SZYMON BACH 2011 ŻLKS Poznań 07.06.2022, 21:53
52 ZOFIA JERZMANOWSKA 2012 ŻLKS Poznań 07.06.2022, 21:53
53 WIKTOR DZILNE 2010 ŻLKS Poznań 07.06.2022, 21:53
54 Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań 08.06.2022, 23:29
55 Adam Gruźlewski 2014 PKM LOK Poznań 08.06.2022, 23:32
56 Kaja Madej 2012 UKS Yacht Club Sława 09.06.2022, 08:37
57 Oliwia Szulczyńska 2012 UKS Yacht Club Sława 09.06.2022, 11:25
58 Lena Olejarz 2011 UKS Yacht Club Sława 09.06.2022, 11:34
59 Kuba Szulczyński 2010 UKS Yacht Club Sława 09.06.2022, 11:48
60 Julian Jankowiak 2012 UKS Yacht Club Sława 09.06.2022, 12:04
61 Adam Kamzelski 2010 UKS Yacht Club Sława 09.06.2022, 12:23
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.