Puck Sailing Days 2022

10 - 12 cze 2022

Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
505
# Klasa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 505 Mariusz Michalski
Piotr Duma
Yacht Klub Stal Gdynia
PSK505
24.05.2022, 07:23
2 505 Przemysław Zagórski
Michał Olko
Yacht Klub Stal Gdynia 26.05.2022, 12:37
3 505 Tomasz Brzozowski
Pawel Choroba
KŻ Horn Kraków 26.05.2022, 12:45
4 505 Tomasz Polikowski
Adam Najmowicz
Yacht Klub Stal Gdynia 26.05.2022, 12:59
5 505 Anna Zabłocka
Jedrzej Bering
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 26.05.2022, 13:21
6 505 Mateusz Jura
Bartek Chroł
26.05.2022, 13:25
7 505 Jan Sibilski
Kacper Kaczmarek
ŻLKS Poznań
OŚ AZS Poznań
26.05.2022, 13:38
8 505 Karol Milewski
Bartosz Milewski
26.05.2022, 14:20
9 505 Dariusz Konopczak
Paweł HENSZKE
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 26.05.2022, 16:12
10 505 Michał Kępski
Maksymilian Zaniewski
RKS Lasery Zegrze 28.05.2022, 12:54
11 505 Marcin Panek
Kuba Grabowski
30.05.2022, 19:31
12 505 Paweł Kluczyński
Teofil Nowak
OŚ AZS Poznań 02.06.2022, 23:51
13 505 Mieczysław Szwed
Tomasz Idzikowski
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 03.06.2022, 11:26
14 505 Mateusz Byrski
Aleksandra Gill
UKS Navigo Sopot
Ocean Challenge Yacht Club
07.06.2022, 16:49
15 505 Jacek Ludwiczak
Grzegorz Szreder
Yacht Klub Stal Gdynia 08.06.2022, 07:49
Flying Dutchman
# Klasa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Flying Dutchman Paweł Żebrowski
Maciej Żebrowski
AKŻ '90 Wałcz 30.05.2022, 19:32
2 Flying Dutchman Tomasz Jankowiak
Piotr Cieśla
WKŻ Wolsztyn 30.05.2022, 20:27
3 Flying Dutchman Jacek Tyszkiewicz
Damian Bernaciak
31.05.2022, 08:56
4 Flying Dutchman Mateusz Chrobak
Adrian Serdyński
Stowarzyszenie Klasy FD 02.06.2022, 20:40
5 Flying Dutchman Paweł Świderski
Marcin Zawistowski
KS Spójnia Warszawa 03.06.2022, 13:27
6 Flying Dutchman Tomasz Kośmicki
Adrian Górka
WKŻ Wolsztyn 06.06.2022, 07:05
7 Flying Dutchman Tomasz Walkiewicz
Marek Żurowski
HOW Rancho 06.06.2022, 07:14
8 Flying Dutchman Rafał Seroczyński
Kuba Stańczyk
06.06.2022, 23:02
9 Flying Dutchman mirosław marcinkiewicz
piotr ukleja
WKŻ Wolsztyn 07.06.2022, 15:49
Nautica 450
# Klasa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Nautica 450 Tomasz Zambrzycki
Paweł Matusiak
Yacht Club Rewa 23.05.2022, 09:23
2 Nautica 450 Łukasz Maksymowicz
Michał Wilanowski
Sailing Legia 23.05.2022, 10:49
3 Nautica 450 Piotr Śledziński
Joanna Śledzińska
Między Żaglami 23.05.2022, 13:44
4 Nautica 450 Daniel Podkanowicz
Adam Burek
PTŻ Nowy Targ 23.05.2022, 21:15
5 Nautica 450 Bartosz Puchowski
Marta Puchowska
24.05.2022, 17:01
6 Nautica 450 Paweł Turczynowicz
Jan Turczynowicz
Sailing Legia 25.05.2022, 18:12
7 Nautica 450 Piotr Dzierżewicz
Łukasz Rudnsztuk
Między Żaglami 27.05.2022, 00:24
8 Nautica 450 Krzysztof Siwiec
Maciej Chatlas
ŻLKS Poznań
Między Żaglami
27.05.2022, 11:21
9 Nautica 450 Mariusz Sternicki
Anna Scheibe
Między Żaglami 27.05.2022, 12:13
10 Nautica 450 Maciej Odważny
Artur Stachowski
ProData Sailing Team 29.05.2022, 15:18
11 Nautica 450 Paweł Kanafek
Ola Harnasz
KŻ Horn Kraków 30.05.2022, 22:27
12 Nautica 450 Monika Kraszewska
Paweł Pik
Yacht Club Gdańsk 31.05.2022, 13:30
13 Nautica 450 Patryk Sójkowski
Barbara Sójkowska
01.06.2022, 15:16
14 Nautica 450 Błażej Łukomski
Mateusz Myszkowski
PKM LOK Poznań 01.06.2022, 15:38
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.