20 - 22 wrz 2019

Puchar Ziemi Sądeckiej

Znamirowice, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 128 Bartosz Miziewicz WKŻ Wolsztyn 4* 1 1 1 3.00
2 POL POL 41 Zosia Derwich WKŻ Wolsztyn 1 2 4* 3 6.00
3 POL POL 132 Maksymilian Markow YKP Kraków 2 3 2 7* 7.00
4 POL POL 52 Katarzyna Derwich WKŻ Wolsztyn 5 4 3 6* 12.00
5 POL POL 143 Leon Dura WKŻ Wolsztyn 3 5 6* 5 13.00
6 POL POL 1115 Joanna Kiełczewska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 7 DNF* 5 2 14.00
7 POL POL 44 Alicja Siputa WKŻ Wolsztyn 6 6 7* 4 16.00
8 POL POL 1785 Magda Winiarska YKP Kraków 8 DNF* 8 DNF 26.00
9 POL POL 6 Jacek Guzik YKP Kraków DNF* DNF 9 DNF 29.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 1 2 1 4.00
2 POL POL 209834 Leon Gniadek KŻ "Horn" Kraków 3 1 5 9.00
3 POL POL 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 5 6 2 13.00
4 POL POL 215688 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 2 9 4 15.00
5 POL POL 205650 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 4 5 7 16.00
6 POL POL 180338 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 6 8 3 17.00
7 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 9 3 11 23.00
8 POL POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 17 4 8 29.00
9 POL POL 191839 Kamil Lenczowski KŻ "Horn" Kraków 8 15 9 32.00
10 POL POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 7 16 10 33.00
11 POL POL 206283 Paweł Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 13 12 12 37.00
12 POL POL 207572 Kuba Matysik YKP Kraków 22 10 6 38.00
13 POL POL 8 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 16 13 13 42.00
14 POL POL 205180 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 14 7 DNF 47.00
15 POL POL 197815 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 12 11 DNF 49.00
16 POL POL 206282 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 10 18 DNF 54.00
17 POL POL 811312 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria 15 14 DNF 55.00
18 POL POL 166479 Tymoteusz Mika KŻ "Horn" Kraków 11 23 DNF 60.00
19 POL POL 171303 Konrad Ciernia KŻ "Horn" Kraków 20 20 DNF 66.00
20 POL POL 97749 Kacper Kulawiak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 24 17 DNF 67.00
21 POL POL 155035 Andrzej Pochopień KŻ "Horn" Kraków 19 22 DNF 67.00
22 POL POL 192832 Aleksandra Szczepańska KN Lider Kraków 18 24 DNF 68.00
23 POL POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 23 19 DNF 68.00
24 POL POL 2 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 21 21 DNF 68.00
25 POL POL 160735 Natalia Krysta UKS WIKING Zarzecze DNF DNF DNF 78.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 166705 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 1 3 2 6.00
2 POL POL 195574 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok 6 1 1 8.00
3 POL POL 201940 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 2 5 5 12.00
4 POL POL 211312 Michał Szymaszek UKS Pogoria 7 2 4 13.00
5 POL POL 179375 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 3 7 3 13.00
6 POL POL 201561 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków 8 4 7 19.00
7 POL POL 177820 Grzegorz Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 5 6 8 19.00
8 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 4 8 10 22.00
9 POL POL 191838 Grzegorz Rusecki KS Energetyk 9 10 6 25.00
10 POL POL 174566 Piotr Kubica KŻ "Horn" Kraków 10 9 9 28.00