Puchar Ziemi Sądeckiej

20 - 22 wrz 2019

Znamirowice, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 41 Zosia Derwich WKŻ Wolsztyn 06.09.2019, 18:21
2 POL 143 Leon Dura WKŻ Wolsztyn 18.09.2019, 17:30
3 POL 128 Bartosz Miziewicz WKŻ Wolsztyn 18.09.2019, 19:34
4 POL 1115 Joanna Kiełczewska JKW Poznań 19.09.2019, 06:29
5 POL 132 Maksymilian Markow YKP Kraków 20.09.2019, 00:05
6 POL 52 Katarzyna Derwich WKŻ Wolsztyn 20.09.2019, 08:38
7 POL 44 Alicja Siputa WKŻ Wolsztyn 20.09.2019, 08:40
8 POL 1785 Magda Winiarska YKP Kraków 20.09.2019, 08:41
9 POL 6 Jacek Guzik YKP Kraków 20.09.2019, 08:54
Laser 4.7
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 06.09.2019, 15:11
2 POL 160735 Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze 08.09.2019, 22:58
3 POL 215688 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 10.09.2019, 11:11
4 POL 205650 Aleksandra Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 16.09.2019, 12:11
5 POL 205136 Lilly May Niezabitowska JK Kotwica Tarnobrzeg 16.09.2019, 12:11
6 POL 205180 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 16.09.2019, 12:11
7 POL 206282 Nina Łypaczewska LOK Garland Gliwice 16.09.2019, 22:30
8 POL 8 Oliwia Osadcow LOK Garland Gliwice 16.09.2019, 22:38
9 POL 2 Dominik Masłoń SYC Zefir Drakkar Poraj 17.09.2019, 15:27
10 POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK Beskid Nowy Sącz 17.09.2019, 23:45
11 POL 192832 Aleksandra Szczepańska KN Lider Kraków 18.09.2019, 19:28
12 POL 180338 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 18.09.2019, 19:28
13 POL 197815 Piotr Hofman LOK Garland Gliwice 19.09.2019, 20:56
14 POL 209834 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 19.09.2019, 21:38
15 POL 191839 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 19.09.2019, 21:39
16 POL 171303 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 19.09.2019, 21:41
17 POL 166479 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 19.09.2019, 21:41
18 POL 155035 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 19.09.2019, 21:44
19 POL 171258 Marcel Skubański KŻ Nysa 19.09.2019, 21:51
20 POL 97749 Kacper Kulawiak KŻ Nysa 19.09.2019, 21:52
21 POL 206283 Paweł Szota KŻ Nysa 19.09.2019, 21:54
22 POL 197749 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 19.09.2019, 21:55
23 POL 207572 Kuba Matysik YKP Kraków 19.09.2019, 22:18
24 POL 811312 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 20.09.2019, 08:45
25 POL 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 20.09.2019, 09:29
Laser Radial
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 191838 Grzegorz Rusecki KS Energetyk Jaworzno 10.09.2019, 10:25
2 POL 177820 Grzegorz Malitowski LOK Garland Gliwice 17.09.2019, 13:16
3 POL 179375 Maria Grabska SYC Zefir Drakkar Poraj 17.09.2019, 15:26
4 POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK Beskid Nowy Sącz 17.09.2019, 23:48
5 POL 195574 Anna Michalska UKŻ Siódemka Białystok 18.09.2019, 11:44
6 POL 166705 Marcin Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 18.09.2019, 19:35
7 POL 174566 Piotr Kubica KŻ Horn Kraków 19.09.2019, 21:45
8 POL 201940 Wiktor Kreft KŻ Horn Kraków 19.09.2019, 21:46
9 POL 201561 Anna Trędowska KŻ Horn Kraków 19.09.2019, 21:46
10 POL 211312 Michał Szymaszek UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 20.09.2019, 08:43
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.