Puchar Zatoki Puck (Energa Sailing Cup)

24 kwi - 1 maj 2016 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
Pkt
1
POL 11830
Piotr Śmieja
MKŻ Arka Gdynia
1
3
6
12*
1
11.00
2
POL 118
Ewa Lewandowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
2
3
7*
3
3
11.00
3
POL 1753
Mateusz Gwóźdź
MKŻ Arka Gdynia
6
4
1
8*
1
12.00
4
POL 1813
Marcel Mierzwicki
MKŻ Arka Gdynia
3
7*
1
7
2
13.00
5
POL 966
Patryk Chełkowski
Giżycka Grupa Regatowa
1
1
8
9*
4
14.00
6
POL 1667
Marcel Bisewski
MKŻ Arka Gdynia
6
8*
4
1
4
15.00
7
POL 800
Karolina Gała
UKS FIR Warszawa
2
5
7
10*
2
16.00
8
POL 1804
Hanna Burdziej
MKŻ Arka Gdynia
11*
5
4
1
9
19.00
9
POL 66
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
7
1
2
18*
15
25.00
10
POL 1853
Patryk Furmanek
MOS SSW Iława
7
11*
3
9
7
26.00
11
POL 1626
Aleksander Ponto
MKŻ Arka Gdynia
8
2
5
16
27*
31.00
12
POL 1889
Mateusz Gigielewicz
KS "Baza" Mrągowo
5
4
8
15*
14
31.00
13
POL 1403
Pola Schmidt
MKŻ Arka Gdynia
9
19*
3
6
14
32.00
14
POL 1830
Lena Sobiech
UKS FIR Warszawa
13
13
21*
2
5
33.00
15
POL 1971
Aleksandra Bobula
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
17*
11
14
2
9
36.00
16
POL 873
Gustaw Kwiek
UKS FIR Warszawa
3
6
9
19
28*
37.00
17
POL 1586
Tytus Czajkowski
RKS "Lasery" Zegrze
13
16
UFD*
5
7
41.00
18
POL 1473
Maja Krawczyńska
MKŻ Arka Gdynia
10
7
2
24
32*
43.00
19
POL 1914
Leon Gniadek
KŻ "Horn" Kraków
19
2
32*
6
19
46.00
20
POL 878
Maja Kwiek
UKS FIR Warszawa
4
10
27
29*
6
47.00
21
POL 1764
Dominika Ołowiak
MKŻ Arka Gdynia
24
8
12
28*
6
50.00
22
POL 1292
Jakub Pietrzak
MKŻ Arka Gdynia
18
12
11
19*
10
51.00
23
POL 2605
Magdalena Skórnóg
Giżycka Grupa Regatowa
35*
16
6
14
17
53.00
24
POL 6
Amelia Potejko
Giżycka Grupa Regatowa
29*
13
20
4
17
54.00
25
POL 1910
Aleksander Kuderski
UKS FIR Warszawa
10
15
33*
18
11
54.00
26
POL 1546
Borys Jarnot Bałuszek
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
8
9
35*
5
33
55.00
27
POL 1452
Antonina Ołowiak
MKŻ Arka Gdynia
16
24
26*
8
8
56.00
28
POL 1775
Zofia Czerniawska
MKŻ Arka Gdynia
UFD*
15
13
14
15
57.00
29
POL 1665
Paulina Rutkowska
MKŻ Arka Gdynia
20
22*
17
11
10
58.00
30
POL 1619
Szymon Gąsiorowski
MKŻ Arka Gdynia
30*
14
10
30
5
59.00
31
POL 1644
Stanisław Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
23
28*
15
10
16
64.00
32
POL 1974
Lilly May Niezabitowska
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
47*
25
23
4
13
65.00
33
POL 1353
Maria Konarzewska
KS AZS AWFiS Gdańsk
20
9
24
12
30*
65.00
34
POL 1628
Franciszek Borys
MKŻ Arka Gdynia
35*
21
15
7
23
66.00
35
POL 1907
Michał Terpiłowski
UKS FIR Warszawa
22
6
UFD*
15
24
67.00
36
POL 1276
Jakub Pawlak
MKŻ Arka Gdynia
12
23
17
34*
18
70.00
37
POL 1798
Hanna Ługowska
UKS FIR Warszawa
14
12
32
40*
13
71.00
38
POL 1494
Szymon Oleksiuk
UKS FIR Warszawa
26*
23
14
13
21
71.00
39
POL 244
Jan Macugowski
KŻ "Horn" Kraków
32*
27
11
11
23
72.00
40
POL 1262
Jakub Marciniak
MKŻ Arka Gdynia
18
10
35
OCS*
12
75.00
41
POL 1805
Michał Jaroszek
MKŻ Arka Gdynia
32*
32
5
21
18
76.00
42
POL 2117
Alicja Tutkowska
MKŻ Arka Gdynia
17
19
31*
22
20
78.00
43
POL 920
Maksymilian Kruczyński
KS AZS AWFiS Gdańsk
11
34*
16
33
19
79.00
44
POL 1011
Igor Wierzbowski
KŻ "Horn" Kraków
24
17
UFD*
36
3
80.00
45
POL 1908
Marcin Pietrzak
UKS FIR Warszawa
33*
22
19
20
21
82.00
46
POL 1666
Aleksandra Mac
Regatowy Klub Sportowy Lasery
26
31*
22
20
16
84.00
47
POL 1879
Ludwik Grzelak
UKS FIR Warszawa
4
BFD*
UFD
3
12
87.00
48
POL 2031
Fabian Kocięda
MKŻ Arka Gdynia
21
38*
26
25
20
92.00
49
POL 1269
Zuzanna Zasada
KS ENERGETYK Jaworzno
25
20
38*
22
25
92.00
50
POL 1159
Zuzanna Ołowiak
MKŻ Arka Gdynia
15
33
13
33
34*
94.00
51
POL 2041
Filip Jarosiewicz
MKŻ Arka Gdynia
23
36*
21
26
26
96.00
52
POL 1470
Maciej Placzke
UKS FIR Warszawa
36
31
18
13
39*
98.00
53
POL 1877
Barbara Malarz
Regatowy Klub Sportowy Lasery
16
30
31*
27
26
99.00
54
POL 1443
Hubert Łobaczewski
MKŻ Arka Gdynia
22
21
20
38*
36
99.00
55
POL 1659
Kordian Kreft
KS ENERGETYK Jaworzno
28
33
22
43*
22
105.00
56
POL 1226
Teresa Masztalerz
UKŻ "Wiking" Toruń
28
29
18
32*
31
106.00
57
POL 1811
Oliwia Krajewska
MKŻ Arka Gdynia
30
35*
23
23
32
108.00
58
POL 2022
Liliana Lemke
MKŻ Arka Gdynia
9
17
19
DNF*
DNF
113.00
59
POL 991
Karolina Gajdzińska
KS AZS AWFiS Gdańsk
21
39
24
40*
29
113.00
60
POL 2040
Zofia Kucharska
MKŻ Arka Gdynia
31
29
16
38
49*
114.00
61
POL 1897
Franciszek Mikulski
KS AZS AWFiS Gdańsk
34
35
43*
16
30
115.00
62
POL 1155
Jakub Piesiewicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
14
26
37
41*
39
116.00
63
POL 2036
Natalia Krawczyńska
MKŻ Arka Gdynia
19
25
47*
35
37
116.00
64
POL 175
Filip Kawałko
MKŻ Arka Gdynia
34
20
39*
30
33
117.00
65
POL 1
Miłosz Michalak
MKŻ Arka Gdynia
48*
45
25
44
8
122.00
66
POL 1557
Mikołaj Strupiński
Giżycka Grupa Regatowa
44*
14
25
43
40
122.00
67
POL 276
Igor Kawałko
MKŻ Arka Gdynia
39
24
40*
24
35
122.00
68
POL 1904
Igor Wójcik
MKŻ Arka Gdynia
38
BFD*
27
23
35
123.00
69
POL 1749
Lidia Łukasik
UKS FIR Warszawa
36
28
46*
31
28
123.00
70
POL 1816
Wiktor Ciołkowski
Regatowy Klub Sportowy Lasery
39
38
30
17
43*
124.00
71
POL 1297
Mateusz Buło
KS "Baza" Mrągowo
15
30
33
50*
47
125.00
72
POL 1998
Aleksandra Szulska
MKŻ Arka Gdynia
50*
27
28
26
44
125.00
73
POL 1348
Jakub Dąbek
KS AZS AWFiS Gdańsk
37
32
29
27
41*
125.00
74
POL 1396
Mateusz Gąsiorowski
MKŻ Arka Gdynia
UFD*
BFD
10
37
11
126.00
75
POL 1479
Hanna Sadecka
UKŻ "Wiking" Toruń
UFD*
26
12
39
55
132.00
76
POL 20021
Pola Przyjemczak
KS ENERGETYK Jaworzno
27
34
45*
29
45
135.00
77
POL 1909
Magdalena Guszcza
UKS FIR Warszawa
41
BFD*
34
25
38
138.00
78
POL 1757
Rafał Górski
KS AZS AWFiS Gdańsk
25
18
28
DNF*
DNF
139.00
79
POL 139
Oliwia Dróżyńska
UKŻ "Wiking" Toruń
33
41
40
47*
27
141.00
80
POL 910
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
31
47*
45
44
25
145.00
81
POL 1812
Iwo Reński
MKŻ Arka Gdynia
42
42
44*
37
29
150.00
82
POL 830
Ziemowit Chursan
UKS FIR Warszawa
40
43
41
28
46*
152.00
83
POL 1851
Patrycja Kurpiewska
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
40
37
41
56*
37
155.00
84
POL 1137
Maciej Schiele
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
37
42
52*
45
34
158.00
85
POL 1602
Stanisław Wierczyński
MKŻ Arka Gdynia
5
18
DNF*
DNF
DNF
159.00
86
POL 2034
Natasha Anolik
MKŻ Arka Gdynia
27
41
49
42
53*
159.00
87
POL 19141
Maksymilian Kowalczyk
KŻ "Horn" Kraków
52
55*
30
35
42
159.00
88
POL 1228
Natasza Urbaniak
KS AZS AWFiS Gdańsk
29
47
BFD*
46
38
160.00
89
POL 1603
Krzysztof Bruski
MKŻ Arka Gdynia
UFD*
36
36
31
60
163.00
90
POL 1817
Ernest Rojek
KS AZS AWFiS Gdańsk
45
45
38
36
52*
164.00
91
POL 1913
Franciszek Niwicki
KŻ "Horn" Kraków
43
57*
39
41
41
164.00
92
POL 1350
Martyna Grycuk
KS AZS AWFiS Gdańsk
50*
37
43
42
47
169.00
93
POL 1271
Sara Wiśniewska
UKŻ "Wiking" Toruń
UFD*
BFD
UFD
17
22
175.00
94
POL 1246
Dominika Raszka
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
46
50
29
50
55*
175.00
95
POL 1351
Apolonia Malańska
KS AZS AWFiS Gdańsk
UFD*
48
36
39
54
177.00
96
POL 1768
Antoni Kiliszek
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
46
46
37
54*
49
178.00
97
POL 1911
Kacper Bąk
KŻ "Horn" Kraków
41
44
46
49*
48
179.00
98
POL 1833
Bartosz Dąbrowski
UKŻ "Wiking" Toruń
38
61*
56
48
40
182.00
99
POL 1225
Aleksandra Mańkowska
UKŻ "Wiking" Toruń
UFD*
40
UFD
46
31
185.00
100
POL 243
Marysia Kowalska
KS "Baza" Mrągowo
58
58
9
DNF*
61
186.00
101
POL 984
Emil Siwko
UKS FIR Warszawa
57
55
53
21
59*
186.00
102
POL 1140
Stanisław Grocholewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
48
39
UFD*
47
52
186.00
103
POL 1349
Nikola Krzosek
KS AZS AWFiS Gdańsk
12
DNF*
59
54
62
187.00
104
POL 1912
Kamil Lenczowski
KŻ "Horn" Kraków
44
53*
47
51
46
188.00
105
POL 1359
Natalia Ziółkowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
55
44
42
48
57*
189.00
106
POL 1959
Michał Koczorowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
53*
52
44
52
42
190.00
107
POL 1385
Jakub Micewski
Regatowy Klub Sportowy Lasery
49
49
50
56*
43
191.00
108
POL 1701
Max Berliński
MKŻ Arka Gdynia
43
51
48
58*
50
192.00
109
POL 958
Alicja Koczorowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
49
54
BFD*
45
45
193.00
110
POL 1718
Antoni Kuźmiński
KS "Baza" Mrągowo
58*
49
34
53
58
194.00
111
POL 1234
Wiktor Polaczek
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
51
54*
51
49
44
195.00
112
POL 12
Jan Fuk
Giżycka Grupa Regatowa
42
DNF*
51
52
51
196.00
113
POL 124
Jan Doniec
KŻ "Horn" Kraków
54
46
42
55
60*
197.00
114
POL 1656
Lidia Jakubowska
KS ENERGETYK Jaworzno
53*
50
52
51
50
203.00
115
POL 306
Agnieszka Zadora
UKS FIR Warszawa
DNS*
DNS
DNS
32
36
204.00
116
POL 216
Maja Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
51
43
49
DNF*
DNF
211.00
117
POL 1535
Wiktoria Warzych
MKŻ Arka Gdynia
UFD*
52
DNF
DNF
24
212.00
118
POL 1610
Gustaw Zalewski
UKŻ "Wiking" Toruń
UFD*
59
UFD
34
51
212.00
119
POL 1480
Hubert Bałdyga
KS "Baza" Mrągowo
52
48
BFD*
59
56
215.00
120
POL 1595
Julia Bolda
MKŻ Arka Gdynia
DNF*
40
BFD
60
48
216.00
121
POL 1329
Mariusz Wiercioch
KŻ "Horn" Kraków
55
56*
55
53
54
217.00
122
POL 1874
Blanka Bobula
Regatowy Klub Sportowy Lasery
59
64*
48
57
56
220.00
123
POL 10
Mikołaj Czałbowski
Giżycka Grupa Regatowa
54
53
55
58
DNF*
220.00
124
POL 1120
Sarah Goetz
KS AZS AWFiS Gdańsk
56
58
50
61*
57
221.00
125
POL 1600
Radosław Parzych
KS "Baza" Mrągowo
57
57
53
55
DNF*
222.00
126
POL 1819
Paweł Piankowski
MKŻ Arka Gdynia
45
62
57
DNF*
64
228.00
127
POL 1344
Nina Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
56
56
54
DNF*
63
229.00
128
POL 1671
Antoni Osiński
UKŻ "Wiking" Toruń
47
BFD*
UFD
62
53
230.00
129
POL 1354
Martyna Żydzis
KS AZS AWFiS Gdańsk
60
63*
58
59
59
236.00
130
POL 308
Amelia Wolska
UKS FIR Warszawa
RET*
59
54
DNF
62
243.00
131
POL 13
Lena Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
UFD*
60
BFD
57
61
246.00
132
POL 1561
Krzysztof Ołowiak
MKŻ Arka Gdynia
DNF*
51
DNF
DNF
DNF
255.00
133
POL 941
Wiktor Borkowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
UFD*
BFD
UFD
DNF
58
262.00
134
POL 2002
Robert Berliński
MKŻ Arka Gdynia
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
272.00