Puchar Zatoki Puck (Energa Sailing Cup)

24 kwi - 1 maj 2016

Puck, Polska

Wyniki regat
Optimist A
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 1801 Gustaw Miciński MKŻ Arka Gdynia 13 5 16* 7 3 8 3 5 44.00
2 POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 5 6 12 11 6 6 5 40* 51.00
3 LTU 435 Vejas Strelciunas Bangputys 7 6 2 33* 7 5 1 24 52.00
4 POL 1881 Filip Miłoszewski UKS FIR Warszawa 7 3 13 14 1 1 14 19* 53.00
5 POL 1799 Kamil Manowiecki MKŻ Arka Gdynia 9 2 3 30* 9 4 6 22 55.00
6 POL 1791 Gabriela Czapska KS Energetyk Jaworzno 10 18* 17 1 8 11 4 6 57.00
7 POL 1745 Marcel Misiaszek UKS FIR Warszawa 5 11 5 26 2 9 2 43* 60.00
8 POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2 4 4 21 12 DSQ* 15 3 61.00
9 POL 2206 Zofia Korsak UKS FIR Warszawa 6 4 6 4 10 9 22 36* 61.00
10 POL 1867 Pola Dzik MKŻ Arka Gdynia 2 12 9 18 3 10 8 52* 62.00
11 POL 1865 Sławomir Kapałka MKŻ Arka Gdynia 3 2 1 22 4 UFD* 1 33 66.00
12 POL 1828 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 1 1 2 6 6 1 UFD* 51 68.00
13 POL 1991 Klara Sobczak UKS FIR Warszawa 8 9 8 12 4 42* 11 16 68.00
14 POL 1924 Filip Szmit Giżycka Grupa Regatowa 10 20 1 10 19 12 2 41* 74.00
15 POL 1728 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 1 16 7 3 25 19 3 RET* 74.00
16 POL 1490 Fabian Kacper MKS Szkuner Myślibórz 14 1 6 30* 17 3 13 23 77.00
17 POL 2020 Emilia Roszkowska KS Energetyk Jaworzno 4 24 17 1 36* 29 6 9 90.00
18 POL 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus YC Olsztyn 25 5 8 2 20 20 11 UFD* 91.00
19 POL 1780 Antoni Sapijaszko KS Energetyk Jaworzno 22 7 7 10 27 12 13 44* 98.00
20 POL 1585 Agnieszka Pawłowska LKS Charzykowy 15 34* 25 25 18 2 17 1 103.00
21 POL 1852 Mateusz Szweda KS Energetyk Jaworzno 15 28 11 6 5 UFD* 8 39 112.00
22 POL 1576 Antoni Sopata KS AZS AWFiS Gdańsk 3 41 4 38 8 2 19 64* 115.00
23 POL 1587 Maciej Panaś MKŻ Arka Gdynia 9 15 12 17 29* 18 20 28 119.00
24 CZE 2051 Zosia Burska Nauticus YC Olsztyn 20 10 19 4 23 14 36* 30 120.00
25 POL 1747 Juliusz Hebel KS BAZA Mrągowo 8 35 10 14 14 27 15 48* 123.00
26 POL 1296 Mikołaj Merkler KS BAZA Mrągowo 12 UFD* 16 2 11 3 UFD 8 129.00
27 POL 1459 Oliwier Urbański OŚ AZS Poznań 43 18 15 BFD* 15 10 16 12 129.00
28 POL 1527 Hanna Jarząbek KS Energetyk Jaworzno 19 UFD* 5 3 23 UFD 4 2 133.00
29 POL 1661 Jan Gierzyński KS Energetyk Jaworzno 20 27 18 16 35* 4 31 18 134.00
30 POL 1835 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 26 20 15 16 35* 34 14 11 136.00
31 POL 1988 Przemysław Machowski MKS Szkuner Myślibórz 22 32 36 UFD* 16 22 5 4 137.00
32 LTU 437 Matas Niekis Bangputys 13 10 43* 12 13 19 42 29 138.00
33 POL 1623 Marcin Popłonyk KS AZS AWFiS Gdańsk 17 51* 34 25 14 25 9 15 139.00
34 POL 1444 Oskar Ponto MKŻ Arka Gdynia 29 22 21 38* 15 17 12 25 141.00
35 POL 1864 Maciej Lutyński MKŻ Arka Gdynia 24 9 14 29 30 6 40* 34 146.00
36 POL 1891 Jakub Gołębiowski SSW MOS Iława UFD* UFD 3 39 1 8 9 10 147.00
37 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Energetyk Jaworzno 26 15 35 20 20 24 7 61* 147.00
38 POL 1460 Rafał Szubert OŚ AZS Poznań 29 25 27 UFD* 32 7 16 14 150.00
39 POL 1672 Gracjan Grzech MKŻ Arka Gdynia 4 30 20 9 7 UFD* 10 UFD 157.00
40 POL 1674 Szczepan Damasiewicz OŚ AZS Poznań 6 22 52 22 13 16 UFD* 31 162.00
41 POL 1708 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 16 23 31 UFD* 19 15 26 37 167.00
42 POL 1868 Maksymilian Cymerman UKS FIR Warszawa UFD* 21 20 7 50 13 28 32 171.00
43 POL 1676 Gerard Polaczyk KŻ Horn Kraków 40* 23 10 40 37 30 17 21 178.00
44 POL 1861 Aleksandra Soczyńska MKŻ Arka Gdynia 19 29 32 27 34 11 28 62* 180.00
45 POL 1759 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 31 8 40 42 24 13 24 53* 182.00
46 LTU 95 Ernestas Juskevicius Bangputys UFD* 3 11 BFD 2 7 21 63 184.00
47 POL 1297 Cezary Sternicki KS BAZA Mrągowo 32 40 26 21 5 33 27 60* 184.00
48 POL 1586 Bartosz Danowski MKŻ Arka Gdynia 32 13 30 24 33 35 UFD* 20 187.00
49 POL 1940 Kacper Worek MKŻ Arka Gdynia 27 28 24 40* 37 30 25 17 188.00
50 POL 2906 Maciej Karsznia KS Energetyk Jaworzno 34 62* 27 17 52 32 23 7 192.00
51 POL 1884 Adrianna Skrzecz UKS FIR Warszawa 33 36 13 BFD* 16 15 25 58 196.00
52 POL 170 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia UFD* 24 DSQ 11 12 23 38 13 198.00
53 POL 1807 Weronika Jaroszek MKŻ Arka Gdynia 12 27 9 BFD* 21 24 54 54 201.00
54 POL 1870 Dominik Śliwiński MKŻ Arka Gdynia 39 25 28 5 26 UFD* 39 46 208.50
55 POL 963 Gustaw Ostojewski KS Energetyk Jaworzno 18 45 18 13 48 57* 18 50 210.00
56 POL 2052 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 30 19 24 BFD* 18 17 30 UFD 215.00
57 POL 1930 Barbara Mindak LKS Charzykowy 31 37 21 UFD* 10 21 21 UFD 218.00
58 POL 1363 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 27 30 36 5 64* 44 51 27 220.00
59 LTU 701 Laurynas Ivanauskas Bangputys UFD* 8 26 51 17 32 10 UFD 221.00
60 POL 1653 Paulina Rakowska MKŻ Arka Gdynia 48* 7 39 36 47 26 43 26 224.00
61 POL 1825 Sara Florczyńska OŚ AZS Poznań UFD* 16 25 45 42 20 31 45 224.00
62 POL 1362 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa 28 35 33 50 28 16 34 55* 224.00
63 POL 1551 Maciej Iliński MKŻ Arka Gdynia 14 42 23 BFD* 27 5 58 56 225.00
64 POL 1390 Kacper Młodzianowski KS AZS AWFiS Gdańsk 17 UFD* 46 23 41 22 35 42 226.00
65 POL 1625 Bartosz Kowalski KS Energetyk Jaworzno 37 47* 22 15 43 39 36 35 227.00
66 POL 2010 Joanna Kaniewska KS Energetyk Jaworzno 39 17 40 31 57 23 20 59* 227.00
67 POL 1260 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 46 26 32 28 65* 25 32 38 227.00
68 POL 1863 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 36 53 61* 8 28 31 23 49 228.00
69 POL 2051 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia UFD* 12 23 13 47 21 45 67 228.00
70 POL 1981 Joanna Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 18 11 33 19 26 55 DNF* UFD 239.00
71 POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS Iława 38 37 38 32 9 UFD* 41 47 242.00
72 POL 2032 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 25 14 37 44 46 43 37 UFD* 246.00
73 POL 2033 Julia Schmidt MKŻ Arka Gdynia 11 14 53 UFD* 31 38 37 66 250.00
74 POL 1787 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 52 52 19 29 31 18 62* 57 258.00
75 POL 9 Urszula Andrian UKS FIR Warszawa 21 UFD* UFD 18 11 14 53 65 259.00
76 POL 1332 Jacek Muszyński KS Energetyk Jaworzno 11 UFD* 22 UFD 36 37 19 UFD 279.00
77 POL 1118 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 38 54* 29 43 51 37 7 3 208.00
78 POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice UFD* 21 43 35 22 58 29 5 213.00
79 POL 1721 Antoni Siwek KS Energetyk Jaworzno 16 47 63 BFD* 25 27 32 4 214.00
80 POL 1660 Zuzanna Figel MKŻ Arka Gdynia 33 49* 41 32 34 29 44 7 220.00
81 POL 1657 Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 23 13 49 BFD* 22 UFD 33 18 235.00
82 POL 1106 Magdalena Jagiełło MKS Szkuner Myślibórz 41 42 42 49 55* 28 27 11 240.00
83 POL 2222 Natalia Deja KS Energetyk Jaworzno 43 19 45 26 39 UFD* 40 30 242.00
84 POL 1903 Tomasz Bendlewski OŚ AZS Poznań 35 56 47 9 45 60* 47 6 245.00
85 POL 1427 Marysia Prus-Głowacka OŚ AZS Poznań 23 UFD* UFD 35 40 44 29 2 250.00
86 POL 1822 Maksymilian Burdziej MKŻ Arka Gdynia 46 38 49 34 40 36 54* 9 252.00
87 POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 41 32 59* 34 32 42 59 15 255.00
88 POL 2030 Jan Turczynowicz KS Energetyk Jaworzno 34 40 48 UFD* 21 43 45 25 256.00
89 POL 188 Joanna Cymerman UKS FIR Warszawa UFD* 33 47 19 44 UFD 38 1 259.00
90 LTU 1050 Gediminas Cirtautas Bangputys 21 50 DSQ* 28 60 41 49 10 259.00
91 POL 1594 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 30 26 66* 36 49 35 52 36 264.00
92 POL 1963 Anna Januszewska MKŻ Arka Gdynia 42 44 42 UFD* 44 51 34 8 265.00
93 POL 1941 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 62* 34 50 31 38 48 35 33 269.00
94 POL 1916 Ida Stachura KŻ Horn Kraków 47 56* 31 41 30 31 48 42 270.00
95 POL 910 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 28 17 52 46 53 52 UFD* 24 272.00
96 LTU 1091 Justinas Jocas Bangputys 42 39 41 52 54 59* 24 20 272.00
97 POL 1902 Jakub Kazukiewicz Giżycka Grupa Regatowa 48 38 54* 53 41 47 46 13 286.00
98 POL 90 Marcel Montrymowicz RKS Lasery Zegrze 54 39 48 BFD* 62 46 26 17 292.00
99 POL 1999 Sebastian Ignaczewski KS Energetyk Jaworzno 55 59 67* 8 50 34 44 47 297.00
100 POL 1806 Zuzanna Dominikowska MKŻ Arka Gdynia 35 31 14 BFD* 48 UFD 57 38 300.00
101 BLR 232 Saveli Morozov SDUSHOR MINSK 50 52 59* 44 59 49 22 26 302.00
102 POL 1714 Maja Niemira MKŻ Arka Gdynia 37 41 UFD* 51 42 36 46 49 302.00
103 POL 2207 Maciej Reck OŚ AZS Poznań 49 49 46 BFD* 67 33 18 41 303.00
104 POL 1834 Mieszko Mejsner UKS FIR Warszawa 47 53 28 49 43 40 55* 44 304.50
105 POL 59 Marianna Sienkiewicz UKS FIR Warszawa 51 UFD* UFD 57 24 28 56 14 307.00
106 POL 1601 Jakub Mazurek UKS FIR Warszawa 44 43 45 42 60* 45 57 32 308.00
107 POL 1855 Bogusz Tłok MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 61* 36 39 47 52 50 48 37 309.00
108 POL 1556 Maciej Popłonyk KS AZS AWFiS Gdańsk 24 50 51 UFD* 67 46 53 23 314.00
109 POL 1775 Ivo Zachrias MKŻ Arka Gdynia 45 29 55 20 71 38 67 UFD* 325.00
110 POL 1671 Tomasz Kowalski UKŻ Wiking Toruń UFD* 46 50 37 61 64 33 35 326.00
111 POL 1447 Paweł Kuszewski Giżycka Grupa Regatowa 36 54 44 BFD* 33 UFD 43 40 327.00
112 POL 1550 Konstanty Masłoch LKS Charzykowy 59* 51 57 27 46 54 49 45 329.00
113 LTU 2800 Arunas Daracius Bangputys UFD* UFD 58 15 49 61 39 31 330.00
114 POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice UFD* 48 53 41 62 62 59 12 337.00
115 POL 1497 Antoni Borkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 50 31 58 BFD* 54 26 66 52 337.00
116 POL 1049 Gabriela Zawal OŚ AZS Poznań 55 48 66 47 69* 47 47 28 338.00
117 POL 969 Alicja Samolińska SSW MOS Iława UFD* UFD 34 23 39 72 50 46 341.00
118 POL 1029 Fabian Chodak UKŻ Wiking Toruń 52 UFD* 38 50 51 63 41 54 349.00
119 LTU 35 Rukas Strelciunas Bangputys 40 UFD* 30 UFD 70 41 UFD 16 351.00
120 POL 1286 Patryk Sulkowski SSW MOS Iława 49 45 63 BFD* 38 UFD 61 21 354.00
121 POL 1244 Jan Strużkiewicz KS Energetyk Jaworzno 51 67 37 58 66 69* 30 51 360.00
122 POL 1818 Pawel Grochu Gerlachowski MKŻ Arka Gdynia 44 61 65 48 76* 40 50 53 361.00
123 POL 1378 Marcel Skaza KS Energetyk Jaworzno 61 60 57 BFD* 59 49 51 29 366.00
124 POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 53 55 44 43 63 67 UFD* 43 368.00
125 BLR 323 Madycki Evgeni SDUSHOR MINSK DNS* DNS DNS BFD 29 UFD 12 22 371.00
126 POL 1165 Jakub Chodak UKŻ Wiking Toruń 56 57 65* 24 61 52 63 59 372.00
127 POL 2035 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 54 44 56 52 53 54 72* 61 374.00
128 POL 127 Agata Dróżyńska UKŻ Wiking Toruń 63 64 56 54 68 73* 52 19 376.00
129 POL 1528 Michał Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 68 33 64 33 65 45 74* 69 377.00
130 POL 1270 Krystyna Kiersnowska UKŻ Wiking Toruń 53 61 67* 37 64 56 56 55 382.00
131 POL 1438 Bartłomiej Nowak OŚ AZS Poznań 65 55 61 55 58 71* 62 27 383.00
132 POL 1424 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 56 UFD* 28 UFD 56 39 63 64 383.00
133 POL 574 Mikołaj Ksobich KS AZS AWFiS Gdańsk 57 58 35 53 70* 57 69 65 394.00
134 POL 1089 Maksymilian Kalupa OŚ AZS Poznań 45 57 60 BFD* 58 53 60 68 401.00
135 POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus YC Olsztyn UFD* 63 69 39 66 51 73 48 409.00
136 POL 1448 Natalia Ciszek MKS Szkuner Myślibórz 57 65 69* 62 69 56 42 60 411.00
137 POL 1428 Stefan Marciniak KS AZS AWFiS Gdańsk 58 60 68 45 56 UFD* 55 73 415.00
138 POL 1560 Piotr Błoński UKS FIR Warszawa UFD* UFD 72 BFD 45 48 65 39 423.00
139 POL 1391 Julia Jędrasik KS BAZA Mrągowo 69 59 51 56 75* 74 60 56 425.00
140 POL 1283 Anna Zroślak OŚ AZS Poznań 63 64 68 48 74* 68 58 58 427.00
141 POL 1997 Kaja Siwa KŻ Horn Kraków 64 46 62 61 55 70 UFD* 70 428.00
142 POL 1888 Dominik Ignaczewski KS Energetyk Jaworzno 58 UFD* 64 BFD 75 60 64 34 432.00
143 POL 1265 Maciej Dobrowolski UKS FIR Warszawa 67 66 60 54 74* 58 70 57 432.00
144 POL 1230 Pola Wawrzyniak KS AZS AWFiS Gdańsk 66 63 70* 63 57 53 64 67 433.00
145 POL 1832 Gilbert Guszcza UKŻ Wiking Toruń 64 62 70 46 73* 61 71 63 437.00
146 POL 1041 Aleksander Hlebowicz Nauticus YC Olsztyn 60 58 73 BFD* 68 55 76 50 440.00
147 POL 859 Jerzy Sienkiewicz UKS FIR Warszawa 59 43 UFD* UFD 73 66 61 62 441.00
148 POL 1831 Eliza Milewska UKŻ Wiking Toruń UFD* UFD 54 BFD 63 50 68 66 455.00
149 POL 1574 Dawid Goetz KS AZS AWFiS Gdańsk 62 UFD* 55 60 72 65 UFD 71 462.00
150 POL 1566 Nina Machowicz UKS FIR Warszawa 60 65 62 BFD* 72 59 75 72 465.00
151 POL 1278 Magdalena Leśniak OŚ AZS Poznań UFD* 68 71 59 71 75 65 74 483.00
Optimist B
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.