24 kwi - 1 maj 2016

Puchar Zatoki Puck (Energa Sailing Cup)

Puck, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 1801 Gustaw Miciński MKŻ Arka Gdynia 13 5 16* 7 3 8 3 5 44.00
2 POL POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 5 6 12 11 6 6 5 40* 51.00
3 LTU LTU 435 Vejas Strelciunas BANGPUTYS 7 6 2 33* 7 5 1 24 52.00
4 POL POL 1881 Filip Miłoszewski UKS FIR Warszawa 7 3 13 14 1 1 14 19* 53.00
5 POL POL 1799 Kamil Manowiecki MKŻ Arka Gdynia 9 2 3 30* 9 4 6 22 55.00
6 POL POL 1791 Gabriela Czapska KS ENERGETYK Jaworzno 10 18* 17 1 8 11 4 6 57.00
7 POL POL 1745 Marcel Misiaszek UKS FIR Warszawa 5 11 5 26 2 9 2 43* 60.00
8 POL POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2 4 4 21 12 DSQ* 15 3 61.00
9 POL POL 2206 Zofia Korsak UKS FIR Warszawa 6 4 6 4 10 9 22 36* 61.00
10 POL POL 1867 Pola Dzik MKŻ Arka Gdynia 2 12 9 18 3 10 8 52* 62.00
11 POL POL 1865 Sławomir Kapałka MKŻ Arka Gdynia 3 2 1 22 4 UFD* 1 33 66.00
12 POL POL 1828 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 1 1 2 6 6 1 UFD* 51 68.00
13 POL POL 1991 Klara Sobczak UKS FIR Warszawa 8 9 8 12 4 42* 11 16 68.00
14 POL POL 1924 Filip Szmit MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 10 20 1 10 19 12 2 41* 74.00
15 POL POL 1728 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 1 16 7 3 25 19 3 RET* 74.00
16 POL POL 1490 Fabian Kacper MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 14 1 6 30* 17 3 13 23 77.00
17 POL POL 2020 Emilia Roszkowska KS ENERGETYK Jaworzno 4 24 17 1 36* 29 6 9 90.00
18 POL POL 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn 25 5 8 2 20 20 11 UFD* 91.00
19 POL POL 1780 Antoni Sapijaszko KS ENERGETYK Jaworzno 22 7 7 10 27 12 13 44* 98.00
20 POL POL 1585 Agnieszka Pawłowska LKS CHARZYKOWY 15 34* 25 25 18 2 17 1 103.00
21 POL POL 1852 Mateusz Szweda KS ENERGETYK Jaworzno 15 28 11 6 5 UFD* 8 39 112.00
22 POL POL 1576 Antoni Sopata KS AZS AWFiS Gdańsk 3 41 4 38 8 2 19 64* 115.00
23 POL POL 1587 Maciej Panaś MKŻ Arka Gdynia 9 15 12 17 29* 18 20 28 119.00
24 CZE CZE 2051 Zosia Burska Nauticus Yacht Club Olsztyn 20 10 19 4 23 14 36* 30 120.00
25 POL POL 1747 Juliusz Hebel KS "Baza" Mrągowo 8 35 10 14 14 27 15 48* 123.00
26 POL POL 1296 Mikołaj Merkler KS "Baza" Mrągowo 12 UFD* 16 2 11 3 UFD 8 129.00
27 POL POL 1459 Oliwier Urbański AZS Poznań 43 18 15 BFD* 15 10 16 12 129.00
28 POL POL 1527 Hanna Jarząbek KS ENERGETYK Jaworzno 19 UFD* 5 3 23 UFD 4 2 133.00
29 POL POL 1661 Jan Gierzyński KS ENERGETYK Jaworzno 20 27 18 16 35* 4 31 18 134.00
30 POL POL 1835 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 26 20 15 16 35* 34 14 11 136.00
31 POL POL 1988 Przemysław Machowski MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 22 32 36 UFD* 16 22 5 4 137.00
32 LTU LTU 437 Matas Niekis BANGPUTYS 13 10 43* 12 13 19 42 29 138.00
33 POL POL 1623 Marcin Popłonyk KS AZS AWFiS Gdańsk 17 51* 34 25 14 25 9 15 139.00
34 POL POL 1444 Oskar Ponto MKŻ Arka Gdynia 29 22 21 38* 15 17 12 25 141.00
35 POL POL 1864 Maciej Lutyński MKŻ Arka Gdynia 24 9 14 29 30 6 40* 34 146.00
36 POL POL 1891 Jakub Gołębiowski MOS SSW Iława UFD* UFD 3 39 1 8 9 10 147.00
37 POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS ENERGETYK Jaworzno 26 15 35 20 20 24 7 61* 147.00
38 POL POL 1460 Rafał Szubert AZS Poznań 29 25 27 UFD* 32 7 16 14 150.00
39 POL POL 1672 Gracjan Grzech MKŻ Arka Gdynia 4 30 20 9 7 UFD* 10 UFD 157.00
40 POL POL 1674 Szczepan Damasiewicz AZS Poznań 6 22 52 22 13 16 UFD* 31 162.00
41 POL POL 1708 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16 23 31 UFD* 19 15 26 37 167.00
42 POL POL 1868 Maksymilian Cymerman UKS FIR Warszawa UFD* 21 20 7 50 13 28 32 171.00
43 POL POL 1676 Gerard Polaczyk KŻ "Horn" Kraków 40* 23 10 40 37 30 17 21 178.00
44 POL POL 1861 Aleksandra Soczyńska MKŻ Arka Gdynia 19 29 32 27 34 11 28 62* 180.00
45 POL POL 1759 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 31 8 40 42 24 13 24 53* 182.00
46 LTU LTU 95 Ernestas Juskevicius BANGPUTYS UFD* 3 11 BFD 2 7 21 63 184.00
47 POL POL 1297 Cezary Sternicki KS "Baza" Mrągowo 32 40 26 21 5 33 27 60* 184.00
48 POL POL 1586 Bartosz Danowski MKŻ Arka Gdynia 32 13 30 24 33 35 UFD* 20 187.00
49 POL POL 1940 Kacper Worek MKŻ Arka Gdynia 27 28 24 40* 37 30 25 17 188.00
50 POL POL 2906 Maciej Karsznia KS ENERGETYK Jaworzno 34 62* 27 17 52 32 23 7 192.00
51 POL POL 1884 Adrianna Skrzecz UKS FIR Warszawa 33 36 13 BFD* 16 15 25 58 196.00
52 POL POL 170 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia UFD* 24 DSQ 11 12 23 38 13 198.00
53 POL POL 1807 Weronika Jaroszek MKŻ Arka Gdynia 12 27 9 BFD* 21 24 54 54 201.00
54 POL POL 1870 Dominik Śliwiński MKŻ Arka Gdynia 39 25 28 5 26 UFD* 39 46 208.50
55 POL POL 963 Gustaw Ostojewski KS ENERGETYK Jaworzno 18 45 18 13 48 57* 18 50 210.00
56 POL POL 2052 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 30 19 24 BFD* 18 17 30 UFD 215.00
57 POL POL 1930 Barbara Mindak LKS CHARZYKOWY 31 37 21 UFD* 10 21 21 UFD 218.00
58 POL POL 1363 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 27 30 36 5 64* 44 51 27 220.00
59 LTU LTU 701 Laurynas Ivanauskas BANGPUTYS UFD* 8 26 51 17 32 10 UFD 221.00
60 POL POL 1653 Paulina Rakowska MKŻ Arka Gdynia 48* 7 39 36 47 26 43 26 224.00
61 POL POL 1825 Sara Florczyńska AZS Poznań UFD* 16 25 45 42 20 31 45 224.00
62 POL POL 1362 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28 35 33 50 28 16 34 55* 224.00
63 POL POL 1551 Maciej Iliński MKŻ Arka Gdynia 14 42 23 BFD* 27 5 58 56 225.00
64 POL POL 1390 Kacper Młodzianowski KS AZS AWFiS Gdańsk 17 UFD* 46 23 41 22 35 42 226.00
65 POL POL 1625 Bartosz Kowalski KS ENERGETYK Jaworzno 37 47* 22 15 43 39 36 35 227.00
66 POL POL 2010 Joanna Kaniewska KS ENERGETYK Jaworzno 39 17 40 31 57 23 20 59* 227.00
67 POL POL 1260 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 46 26 32 28 65* 25 32 38 227.00
68 POL POL 1863 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 36 53 61* 8 28 31 23 49 228.00
69 POL POL 2051 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia UFD* 12 23 13 47 21 45 67 228.00
70 POL POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 18 11 33 19 26 55 DNF* UFD 239.00
71 POL POL 1114 Szymon Szczech MOS SSW Iława 38 37 38 32 9 UFD* 41 47 242.00
72 POL POL 2032 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 25 14 37 44 46 43 37 UFD* 246.00
73 POL POL 2033 Julia Schmidt MKŻ Arka Gdynia 11 14 53 UFD* 31 38 37 66 250.00
74 POL POL 1787 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 52 52 19 29 31 18 62* 57 258.00
75 POL POL 9 Urszula Andrian UKS FIR Warszawa 21 UFD* UFD 18 11 14 53 65 259.00
76 POL POL 1332 Jacek Muszyński KS ENERGETYK Jaworzno 11 UFD* 22 UFD 36 37 19 UFD 279.00
77 POL POL 1118 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 38 54* 29 43 51 37 7 3 208.00
78 POL POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice UFD* 21 43 35 22 58 29 5 213.00
79 POL POL 1721 Antoni Siwek KS ENERGETYK Jaworzno 16 47 63 BFD* 25 27 32 4 214.00
80 POL POL 1660 Zuzanna Figel MKŻ Arka Gdynia 33 49* 41 32 34 29 44 7 220.00
81 POL POL 1657 Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 23 13 49 BFD* 22 UFD 33 18 235.00
82 POL POL 1106 Magdalena Jagiełło MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 41 42 42 49 55* 28 27 11 240.00
83 POL POL 2222 Natalia Deja KS ENERGETYK Jaworzno 43 19 45 26 39 UFD* 40 30 242.00
84 POL POL 1903 Tomasz Bendlewski AZS Poznań 35 56 47 9 45 60* 47 6 245.00
85 POL POL 1427 Marysia Prus-Głowacka KS AZS AWFiS Gdańsk 23 UFD* UFD 35 40 44 29 2 250.00
86 POL POL 1822 Maksymilian Burdziej MKŻ Arka Gdynia 46 38 49 34 40 36 54* 9 252.00
87 POL POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 41 32 59* 34 32 42 59 15 255.00
88 POL POL 2030 Jan Turczynowicz KS ENERGETYK Jaworzno 34 40 48 UFD* 21 43 45 25 256.00
89 POL POL 188 Joanna Cymerman UKS FIR Warszawa UFD* 33 47 19 44 UFD 38 1 259.00
90 LTU LTU 1050 Gediminas Cirtautas BANGPUTYS 21 50 DSQ* 28 60 41 49 10 259.00
91 POL POL 1594 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 30 26 66* 36 49 35 52 36 264.00
92 POL POL 1963 Anna Januszewska MKŻ Arka Gdynia 42 44 42 UFD* 44 51 34 8 265.00
93 POL POL 1941 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 62* 34 50 31 38 48 35 33 269.00
94 POL POL 1916 Ida Stachura KŻ "Horn" Kraków 47 56* 31 41 30 31 48 42 270.00
95 POL POL 910 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 28 17 52 46 53 52 UFD* 24 272.00
96 LTU LTU 1091 Justinas Jocas BANGPUTYS 42 39 41 52 54 59* 24 20 272.00
97 POL POL 1902 Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 48 38 54* 53 41 47 46 13 286.00
98 POL POL 90 Marcel Montrymowicz RKS "Lasery" Zegrze 54 39 48 BFD* 62 46 26 17 292.00
99 POL POL 1999 Sebastian Ignaczewski KS ENERGETYK Jaworzno 55 59 67* 8 50 34 44 47 297.00
100 POL POL 1806 Zuzanna Dominikowska MKŻ Arka Gdynia 35 31 14 BFD* 48 UFD 57 38 300.00
101 BLR BLR 232 Saveli Morozov SDUSHOR MINSK 50 52 59* 44 59 49 22 26 302.00
102 POL POL 1714 Maja Niemira MKŻ Arka Gdynia 37 41 UFD* 51 42 36 46 49 302.00
103 POL POL 2207 Maciej Reck AZS Poznań 49 49 46 BFD* 67 33 18 41 303.00
104 POL POL 1834 Mieszko Mejsner UKS FIR Warszawa 47 53 28 49 43 40 55* 44 304.50
105 POL POL 59 Marianna Sienkiewicz UKS FIR Warszawa 51 UFD* UFD 57 24 28 56 14 307.00
106 POL POL 1601 Jakub Mazurek UKS FIR Warszawa 44 43 45 42 60* 45 57 32 308.00
107 POL POL 1855 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 61* 36 39 47 52 50 48 37 309.00
108 POL POL 1556 Maciej Popłonyk KS AZS AWFiS Gdańsk 24 50 51 UFD* 67 46 53 23 314.00
109 POL POL 1775 Ivo Zachrias MKŻ Arka Gdynia 45 29 55 20 71 38 67 UFD* 325.00
110 POL POL 1671 Tomasz Kowalski UKŻ "Wiking" Toruń UFD* 46 50 37 61 64 33 35 326.00
111 POL POL 1447 Paweł Kuszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 36 54 44 BFD* 33 UFD 43 40 327.00
112 POL POL 1550 Konstanty Masłoch LKS CHARZYKOWY 59* 51 57 27 46 54 49 45 329.00
113 LTU LTU 2800 Arunas Daracius BANGPUTYS UFD* UFD 58 15 49 61 39 31 330.00
114 POL POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice UFD* 48 53 41 62 62 59 12 337.00
115 POL POL 1497 Antoni Borkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 50 31 58 BFD* 54 26 66 52 337.00
116 POL POL 1049 Gabriela Zawal AZS Poznań 55 48 66 47 69* 47 47 28 338.00
117 POL POL 969 Alicja Samolińska MOS SSW Iława UFD* UFD 34 23 39 72 50 46 341.00
118 POL POL 1029 Fabian Chodak UKŻ "Wiking" Toruń 52 UFD* 38 50 51 63 41 54 349.00
119 LTU LTU 35 Rukas Strelciunas BANGPUTYS 40 UFD* 30 UFD 70 41 UFD 16 351.00
120 POL POL 1286 Patryk Sulkowski MOS SSW Iława 49 45 63 BFD* 38 UFD 61 21 354.00
121 POL POL 1244 Jan Strużkiewicz KS ENERGETYK Jaworzno 51 67 37 58 66 69* 30 51 360.00
122 POL POL 1818 Pawel Grochu Gerlachowski MKŻ Arka Gdynia 44 61 65 48 76* 40 50 53 361.00
123 POL POL 1378 Marcel Skaza KS ENERGETYK Jaworzno 61 60 57 BFD* 59 49 51 29 366.00
124 POL POL 1915 Filip Fajfer KŻ "Horn" Kraków 53 55 44 43 63 67 UFD* 43 368.00
125 BLR BLR 323 Madycki Evgeni SDUSHOR MINSK DNS* DNS DNS BFD 29 UFD 12 22 371.00
126 POL POL 1165 Jakub Chodak UKŻ "Wiking" Toruń 56 57 65* 24 61 52 63 59 372.00
127 POL POL 2035 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 54 44 56 52 53 54 72* 61 374.00
128 POL POL 127 Agata Dróżyńska UKŻ "Wiking" Toruń 63 64 56 54 68 73* 52 19 376.00
129 POL POL 1528 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 68 33 64 33 65 45 74* 69 377.00
130 POL POL 1270 Krystyna Kiersnowska UKŻ "Wiking" Toruń 53 61 67* 37 64 56 56 55 382.00
131 POL POL 1438 Bartłomiej Nowak AZS Poznań 65 55 61 55 58 71* 62 27 383.00
132 POL POL 1424 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 56 UFD* 28 UFD 56 39 63 64 383.00
133 POL POL 574 Mikołaj Ksobich KS AZS AWFiS Gdańsk 57 58 35 53 70* 57 69 65 394.00
134 POL POL 1089 Maksymilian Kalupa AZS Poznań 45 57 60 BFD* 58 53 60 68 401.00
135 POL POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus Yacht Club Olsztyn UFD* 63 69 39 66 51 73 48 409.00
136 POL POL 1448 Natalia Ciszek MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 57 65 69* 62 69 56 42 60 411.00
137 POL POL 1428 Stefan Marciniak KS AZS AWFiS Gdańsk 58 60 68 45 56 UFD* 55 73 415.00
138 POL POL 1560 Piotr Błoński UKS FIR Warszawa UFD* UFD 72 BFD 45 48 65 39 423.00
139 POL POL 1391 Julia Jędrasik KS "Baza" Mrągowo 69 59 51 56 75* 74 60 56 425.00
140 POL POL 1283 Anna Zroślak AZS Poznań 63 64 68 48 74* 68 58 58 427.00
141 POL POL 1997 Kaja Siwa KŻ "Horn" Kraków 64 46 62 61 55 70 UFD* 70 428.00
142 POL POL 1888 Dominik Ignaczewski KS ENERGETYK Jaworzno 58 UFD* 64 BFD 75 60 64 34 432.00
143 POL POL 1265 Maciej Dobrowolski UKS FIR Warszawa 67 66 60 54 74* 58 70 57 432.00
144 POL POL 1230 Pola Wawrzyniak KS AZS AWFiS Gdańsk 66 63 70* 63 57 53 64 67 433.00
145 POL POL 1832 Gilbert Guszcza UKŻ "Wiking" Toruń 64 62 70 46 73* 61 71 63 437.00
146 POL POL 1041 Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 60 58 73 BFD* 68 55 76 50 440.00
147 POL POL 859 Jerzy Sienkiewicz UKS FIR Warszawa 59 43 UFD* UFD 73 66 61 62 441.00
148 POL POL 1831 Eliza Milewska UKŻ "Wiking" Toruń UFD* UFD 54 BFD 63 50 68 66 455.00
149 POL POL 1574 Dawid Goetz KS AZS AWFiS Gdańsk 62 UFD* 55 60 72 65 UFD 71 462.00
150 POL POL 1566 Nina Machowicz UKS FIR Warszawa 60 65 62 BFD* 72 59 75 72 465.00
151 POL POL 1278 Magdalena Leśniak AZS Poznań UFD* 68 71 59 71 75 65 74 483.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 11830 Piotr Śmieja MKŻ Arka Gdynia 1 3 6 12* 1 11.00
2 POL POL 118 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2 3 7* 3 3 11.00
3 POL POL 1753 Mateusz Gwóźdź MKŻ Arka Gdynia 6 4 1 8* 1 12.00
4 POL POL 1813 Marcel Mierzwicki MKŻ Arka Gdynia 3 7* 1 7 2 13.00
5 POL POL 966 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 1 8 9* 4 14.00
6 POL POL 1667 Marcel Bisewski MKŻ Arka Gdynia 6 8* 4 1 4 15.00
7 POL POL 800 Karolina Gała UKS FIR Warszawa 2 5 7 10* 2 16.00
8 POL POL 1804 Hanna Burdziej MKŻ Arka Gdynia 11* 5 4 1 9 19.00
9 POL POL 66 Jakub Kluk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 7 1 2 18* 15 25.00
10 POL POL 1853 Patryk Furmanek MOS SSW Iława 7 11* 3 9 7 26.00
11 POL POL 1626 Aleksander Ponto MKŻ Arka Gdynia 8 2 5 16 27* 31.00
12 POL POL 1889 Mateusz Gigielewicz KS "Baza" Mrągowo 5 4 8 15* 14 31.00
13 POL POL 1403 Pola Schmidt MKŻ Arka Gdynia 9 19* 3 6 14 32.00
14 POL POL 1830 Lena Sobiech UKS FIR Warszawa 13 13 21* 2 5 33.00
15 POL POL 1971 Aleksandra Bobula Regatowy Klub Sportowy Lasery 17* 11 14 2 9 36.00
16 POL POL 873 Gustaw Kwiek UKS FIR Warszawa 3 6 9 19 28* 37.00
17 POL POL 1586 Tytus Czajkowski RKS "Lasery" Zegrze 13 16 UFD* 5 7 41.00
18 POL POL 1473 Maja Krawczyńska MKŻ Arka Gdynia 10 7 2 24 32* 43.00
19 POL POL 1914 Leon Gniadek KŻ "Horn" Kraków 19 2 32* 6 19 46.00
20 POL POL 878 Maja Kwiek UKS FIR Warszawa 4 10 27 29* 6 47.00
21 POL POL 1764 Dominika Ołowiak MKŻ Arka Gdynia 24 8 12 28* 6 50.00
22 POL POL 1292 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia 18 12 11 19* 10 51.00
23 POL POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 35* 16 6 14 17 53.00
24 POL POL 6 Amelia Potejko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 29* 13 20 4 17 54.00
25 POL POL 1910 Aleksander Kuderski UKS FIR Warszawa 10 15 33* 18 11 54.00
26 POL POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 8 9 35* 5 33 55.00
27 POL POL 1452 Antonina Ołowiak MKŻ Arka Gdynia 16 24 26* 8 8 56.00
28 POL POL 1775 Zofia Czerniawska MKŻ Arka Gdynia UFD* 15 13 14 15 57.00
29 POL POL 1665 Paulina Rutkowska MKŻ Arka Gdynia 20 22* 17 11 10 58.00
30 POL POL 1619 Szymon Gąsiorowski MKŻ Arka Gdynia 30* 14 10 30 5 59.00
31 POL POL 1644 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 23 28* 15 10 16 64.00
32 POL POL 1974 Lilly May Niezabitowska Regatowy Klub Sportowy Lasery 47* 25 23 4 13 65.00
33 POL POL 1353 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 20 9 24 12 30* 65.00
34 POL POL 1628 Franciszek Borys MKŻ Arka Gdynia 35* 21 15 7 23 66.00
35 POL POL 1907 Michał Terpiłowski UKS FIR Warszawa 22 6 UFD* 15 24 67.00
36 POL POL 1276 Jakub Pawlak MKŻ Arka Gdynia 12 23 17 34* 18 70.00
37 POL POL 1798 Hanna Ługowska UKS FIR Warszawa 14 12 32 40* 13 71.00
38 POL POL 1494 Szymon Oleksiuk UKS FIR Warszawa 26* 23 14 13 21 71.00
39 POL POL 244 Jan Macugowski KŻ "Horn" Kraków 32* 27 11 11 23 72.00
40 POL POL 1262 Jakub Marciniak MKŻ Arka Gdynia 18 10 35 OCS* 12 75.00
41 POL POL 1805 Michał Jaroszek MKŻ Arka Gdynia 32* 32 5 21 18 76.00
42 POL POL 2117 Alicja Tutkowska MKŻ Arka Gdynia 17 19 31* 22 20 78.00
43 POL POL 920 Maksymilian Kruczyński KS AZS AWFiS Gdańsk 11 34* 16 33 19 79.00
44 POL POL 1011 Igor Wierzbowski KŻ "Horn" Kraków 24 17 UFD* 36 3 80.00
45 POL POL 1908 Marcin Pietrzak UKS FIR Warszawa 33* 22 19 20 21 82.00
46 POL POL 1666 Aleksandra Mac Regatowy Klub Sportowy Lasery 26 31* 22 20 16 84.00
47 POL POL 1879 Ludwik Grzelak UKS FIR Warszawa 4 BFD* UFD 3 12 87.00
48 POL POL 2031 Fabian Kocięda MKŻ Arka Gdynia 21 38* 26 25 20 92.00
49 POL POL 1269 Zuzanna Zasada KS ENERGETYK Jaworzno 25 20 38* 22 25 92.00
50 POL POL 1159 Zuzanna Ołowiak MKŻ Arka Gdynia 15 33 13 33 34* 94.00
51 POL POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ Arka Gdynia 23 36* 21 26 26 96.00
52 POL POL 1470 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 36 31 18 13 39* 98.00
53 POL POL 1877 Barbara Malarz Regatowy Klub Sportowy Lasery 16 30 31* 27 26 99.00
54 POL POL 1443 Hubert Łobaczewski MKŻ Arka Gdynia 22 21 20 38* 36 99.00
55 POL POL 1659 Kordian Kreft KS ENERGETYK Jaworzno 28 33 22 43* 22 105.00
56 POL POL 1226 Teresa Masztalerz UKŻ "Wiking" Toruń 28 29 18 32* 31 106.00
57 POL POL 1811 Oliwia Krajewska MKŻ Arka Gdynia 30 35* 23 23 32 108.00
58 POL POL 2022 Liliana Lemke MKŻ Arka Gdynia 9 17 19 DNF* DNF 113.00
59 POL POL 991 Karolina Gajdzińska KS AZS AWFiS Gdańsk 21 39 24 40* 29 113.00
60 POL POL 2040 Zofia Kucharska MKŻ Arka Gdynia 31 29 16 38 49* 114.00
61 POL POL 1897 Franciszek Mikulski KS AZS AWFiS Gdańsk 34 35 43* 16 30 115.00
62 POL POL 1155 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 14 26 37 41* 39 116.00
63 POL POL 2036 Natalia Krawczyńska MKŻ Arka Gdynia 19 25 47* 35 37 116.00
64 POL POL 175 Filip Kawałko MKŻ Arka Gdynia 34 20 39* 30 33 117.00
65 POL POL 1 Miłosz Michalak MKŻ Arka Gdynia 48* 45 25 44 8 122.00
66 POL POL 1557 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 44* 14 25 43 40 122.00
67 POL POL 276 Igor Kawałko MKŻ Arka Gdynia 39 24 40* 24 35 122.00
68 POL POL 1904 Igor Wójcik MKŻ Arka Gdynia 38 BFD* 27 23 35 123.00
69 POL POL 1749 Lidia Łukasik UKS FIR Warszawa 36 28 46* 31 28 123.00
70 POL POL 1816 Wiktor Ciołkowski Regatowy Klub Sportowy Lasery 39 38 30 17 43* 124.00
71 POL POL 1297 Mateusz Buło KS "Baza" Mrągowo 15 30 33 50* 47 125.00
72 POL POL 1998 Aleksandra Szulska MKŻ Arka Gdynia 50* 27 28 26 44 125.00
73 POL POL 1348 Jakub Dąbek KS AZS AWFiS Gdańsk 37 32 29 27 41* 125.00
74 POL POL 1396 Mateusz Gąsiorowski MKŻ Arka Gdynia UFD* BFD 10 37 11 126.00
75 POL POL 1479 Hanna Sadecka UKŻ "Wiking" Toruń UFD* 26 12 39 55 132.00
76 POL POL 20021 Pola Przyjemczak KS ENERGETYK Jaworzno 27 34 45* 29 45 135.00
77 POL POL 1909 Magdalena Guszcza UKS FIR Warszawa 41 BFD* 34 25 38 138.00
78 POL POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk 25 18 28 DNF* DNF 139.00
79 POL POL 139 Oliwia Dróżyńska UKŻ "Wiking" Toruń 33 41 40 47* 27 141.00
80 POL POL 910 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 31 47* 45 44 25 145.00
81 POL POL 1812 Iwo Reński MKŻ Arka Gdynia 42 42 44* 37 29 150.00
82 POL POL 830 Ziemowit Chursan UKS FIR Warszawa 40 43 41 28 46* 152.00
83 POL POL 1851 Patrycja Kurpiewska MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 40 37 41 56* 37 155.00
84 POL POL 1137 Maciej Schiele MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 37 42 52* 45 34 158.00
85 POL POL 1602 Stanisław Wierczyński MKŻ Arka Gdynia 5 18 DNF* DNF DNF 159.00
86 POL POL 2034 Natasha Anolik MKŻ Arka Gdynia 27 41 49 42 53* 159.00
87 POL POL 19141 Maksymilian Kowalczyk KŻ "Horn" Kraków 52 55* 30 35 42 159.00
88 POL POL 1228 Natasza Urbaniak KS AZS AWFiS Gdańsk 29 47 BFD* 46 38 160.00
89 POL POL 1603 Krzysztof Bruski MKŻ Arka Gdynia UFD* 36 36 31 60 163.00
90 POL POL 1817 Ernest Rojek KS AZS AWFiS Gdańsk 45 45 38 36 52* 164.00
91 POL POL 1913 Franciszek Niwicki KŻ "Horn" Kraków 43 57* 39 41 41 164.00
92 POL POL 1350 Martyna Grycuk KS AZS AWFiS Gdańsk 50* 37 43 42 47 169.00
93 POL POL 1271 Sara Wiśniewska UKŻ "Wiking" Toruń UFD* BFD UFD 17 22 175.00
94 POL POL 1246 Dominika Raszka MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 46 50 29 50 55* 175.00
95 POL POL 1351 Apolonia Malańska KS AZS AWFiS Gdańsk UFD* 48 36 39 54 177.00
96 POL POL 1768 Antoni Kiliszek MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 46 46 37 54* 49 178.00
97 POL POL 1911 Kacper Bąk KŻ "Horn" Kraków 41 44 46 49* 48 179.00
98 POL POL 1833 Bartosz Dąbrowski UKŻ "Wiking" Toruń 38 61* 56 48 40 182.00
99 POL POL 1225 Aleksandra Mańkowska UKŻ "Wiking" Toruń UFD* 40 UFD 46 31 185.00
100 POL POL 243 Marysia Kowalska KS "Baza" Mrągowo 58 58 9 DNF* 61 186.00
101 POL POL 984 Emil Siwko UKS FIR Warszawa 57 55 53 21 59* 186.00
102 POL POL 1140 Stanisław Grocholewski KS AZS AWFiS Gdańsk 48 39 UFD* 47 52 186.00
103 POL POL 1349 Nikola Krzosek KS AZS AWFiS Gdańsk 12 DNF* 59 54 62 187.00
104 POL POL 1912 Kamil Lenczowski KŻ "Horn" Kraków 44 53* 47 51 46 188.00
105 POL POL 1359 Natalia Ziółkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 55 44 42 48 57* 189.00
106 POL POL 1959 Michał Koczorowski KS AZS AWFiS Gdańsk 53* 52 44 52 42 190.00
107 POL POL 1385 Jakub Micewski Regatowy Klub Sportowy Lasery 49 49 50 56* 43 191.00
108 POL POL 1701 Max Berliński MKŻ Arka Gdynia 43 51 48 58* 50 192.00
109 POL POL 958 Alicja Koczorowska KS AZS AWFiS Gdańsk 49 54 BFD* 45 45 193.00
110 POL POL 1718 Antoni Kuźmiński KS "Baza" Mrągowo 58* 49 34 53 58 194.00
111 POL POL 1234 Wiktor Polaczek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 51 54* 51 49 44 195.00
112 POL POL 12 Jan Fuk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 42 DNF* 51 52 51 196.00
113 POL POL 124 Jan Doniec KŻ "Horn" Kraków 54 46 42 55 60* 197.00
114 POL POL 1656 Lidia Jakubowska KS ENERGETYK Jaworzno 53* 50 52 51 50 203.00
115 POL POL 306 Agnieszka Zadora UKS FIR Warszawa DNS* DNS DNS 32 36 204.00
116 POL POL 216 Maja Cituk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 51 43 49 DNF* DNF 211.00
117 POL POL 1535 Wiktoria Warzych MKŻ Arka Gdynia UFD* 52 DNF DNF 24 212.00
118 POL POL 1610 Gustaw Zalewski UKŻ "Wiking" Toruń UFD* 59 UFD 34 51 212.00
119 POL POL 1480 Hubert Bałdyga KS "Baza" Mrągowo 52 48 BFD* 59 56 215.00
120 POL POL 1595 Julia Bolda MKŻ Arka Gdynia DNF* 40 BFD 60 48 216.00
121 POL POL 1329 Mariusz Wiercioch KŻ "Horn" Kraków 55 56* 55 53 54 217.00
122 POL POL 1874 Blanka Bobula Regatowy Klub Sportowy Lasery 59 64* 48 57 56 220.00
123 POL POL 10 Mikołaj Czałbowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 54 53 55 58 DNF* 220.00
124 POL POL 1120 Sarah Goetz KS AZS AWFiS Gdańsk 56 58 50 61* 57 221.00
125 POL POL 1600 Radosław Parzych KS "Baza" Mrągowo 57 57 53 55 DNF* 222.00
126 POL POL 1819 Paweł Piankowski MKŻ Arka Gdynia 45 62 57 DNF* 64 228.00
127 POL POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 56 56 54 DNF* 63 229.00
128 POL POL 1671 Antoni Osiński UKŻ "Wiking" Toruń 47 BFD* UFD 62 53 230.00
129 POL POL 1354 Martyna Żydzis KS AZS AWFiS Gdańsk 60 63* 58 59 59 236.00
130 POL POL 308 Amelia Wolska UKS FIR Warszawa RET* 59 54 DNF 62 243.00
131 POL POL 13 Lena Cituk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko UFD* 60 BFD 57 61 246.00
132 POL POL 1561 Krzysztof Ołowiak MKŻ Arka Gdynia DNF* 51 DNF DNF DNF 255.00
133 POL POL 941 Wiktor Borkowski KS AZS AWFiS Gdańsk UFD* BFD UFD DNF 58 262.00
134 POL POL 2002 Robert Berliński MKŻ Arka Gdynia DNF* DNF DNF DNF DNF 272.00
Optimist A Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Optimist B Wyniki oficjalne po 5 wyścigach