Puchar Zatoki Puck

3 - 6 maj 2017

Puck, Polska

Wyniki regat
OPP B
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL 1805 Michał Jaroszek 1 1 1 1 6* 1 5.00
2 POL 2041 Filip Jarosiewicz 2 2 2 4 18* 3 13.00
3 POL 1292 Jakub Pietrzak 2 3 4 3 10* 3 15.00
4 POL 1757 Rafał Górski 1 1 2 2 11 29* 17.00
5 POL 1667 Marcel Bisewski 9* 4 5 2 4 2 17.00
6 POL 1939 Igor Rudek 4 1 9* 7 2 5 19.00
7 POL 1703 Janina Dmochowska 6 5 7* 4 1 4 20.00
8 POL 1865 Paulina Rutkowska UFD* 2 3 10 5 1 21.00
9 POL 203 Małgorzata Figel 2 28* 2 4 1 16 25.00
10 POL 1758 Jeremi Szczukowski DNC* 5 16 2 1 2 26.00
11 POL 1452 Antonina Ołowiak 4 9 10* 3 9 8 33.00
12 POL 878 Maja Kwiek BFD* 10 1 1 21 3 36.00
13 POL 1645 Michał Biedalak 3 7 5 7 14 16* 36.00
14 POL 920 Maksymilian Kruczyński 5 12 6 15* 2 14 39.00
15 POL 1018 Antoni Lipiński 3 UFD* 8 17 3 10 41.00
16 POL 2007 Alicja Michalewska 10 DNC* 17 6 3 5 41.00
17 POL 1799 Iwo Reński 13 3 12 5 32* 9 42.00
18 POL 2031 Fabian Kocięda 13 3 6 19* 14 6 42.00
19 POL 1362 Kamil Stemplewski 4 15 25* 9 6 9 43.00
20 POL 1522 Tymoteusz Wysocki 5 9 23* 13 7 11 45.00
21 POL 1443 Hubert Łobaczewski 11 7 29* 22 6 1 47.00
22 POL 2 Maria Suchocka 6 6 28* 16 9 11 48.00
23 POL 2117 Alicja Tutkowska DNC* 18 7 8 10 7 50.00
24 POL 1817 Ignacy Rojek 12 16 17* 11 8 5 52.00
25 POL 2200 Kaja Śledzińska 16* 12 11 1 14 16 54.00
26 POL 2040 Zofia Kucharska 16 19* 7 3 15 13 54.00
27 POL 1297 Mateusz Buło 3 12 27 6 31* 7 55.00
28 POL 1578 Marta Richert 11 8 3 12 21 35* 55.00
29 POL 1600 Radosław Parzych 18 4 5 12 21* 17 56.00
30 POL 1776 Michał Maziarka 11 22 32* 15 2 7 57.00
31 POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 9 4 9 30 DSQ* 6 58.00
32 POL 1159 Zuzanna Ołowiak 9 21* 21 18 12 2 62.00
33 POL 1638 Stanisław Radojewski 7 13 31* 13 12 17 62.00
34 POL 2605 Magdalena Skórnóg RET* 10 8 14 28 4 64.00
35 POL 927 Hugo Marciniak 10 5 54* 25 16 9 65.00
36 POL 1220 Maciej Ilnicki 15 17 20* 18 3 14 67.00
37 POL 1829 Stanisław Wojda 6 11 19* 17 15 18 67.00
38 POL 1883 Filip Oleszczyk 10 10 16 29* 20 12 68.00
39 POL 1833 Bartosz Dąbrowski 19 11 24* 11 11 17 69.00
40 POL 333 Michał Skawiński 8 7 14 21 25* 21 71.00
41 POL 2403 Pola Schmidt 7 30 37* 12 19 4 72.00
42 POL 1700 Natalia Kilar 23 6 50* 28 9 6 72.00
43 POL 1559 Jan Suchocki 12 20 25* 14 7 22 75.00
44 POL 1835 Natalia Ziółkowska 17 UFD* 13 23 5 19 77.00
45 POL 991 Karolina Gajdzińska BFD* 2 16 31 17 12 78.00
46 POL 1926 Miłosz Michalak 30 9 22 34* 8 10 79.00
47 POL 157 Alicja Przybyłek 21 52* 38 10 5 8 82.00
48 POL 1917 Filip Marjański 21 UFD* 18 5 16 22 82.00
49 POL 1140 Aleksandra Borucka 19 11 38* 7 34 14 85.00
50 POL 1971 Blanka Bobula 20 22 4 8 32 36* 86.00
51 POL 1960 Miłosz Samek 18 19 22 47* 17 11 87.00
52 POL 1269 Zuzanna Zasada 23 14 18 11 23 31* 89.00
53 POL 1497 Wiktor Borkowski 25 18 30* 14 17 18 92.00
54 POL 1904 Igor Wójcik 14 18 31 15 DSQ* 15 93.00
55 POL 1822 Jakub Marciniak 27 8 27 8 24 37* 94.00
56 POL 447 Szymon Maruszczak 61* 17 11 19 26 23 96.00
57 POL 2065 Igor Wierzbowski 16 23 29 34* 13 15 96.00
58 POL 1361 Kacper Karbownik 8 8 10 33 40 43* 99.00
59 POL 2108 Julia Wróblewska 24 31 17 5 33* 23 100.00
60 POL 777 August Sobczak 5 54* 23 27 20 26 101.00
61 POL 1749 Lidia Łukasik UFD* 26 10 23 32 15 106.00
62 POL 966 Lena Cituk 19 UFD* 14 21 30 22 106.00
63 POL 1708 Oskar Sawicki 8 21 36 29 DSQ* 13 107.00
64 POL 1851 Patrycja Kurpiewska 12 DNC* 27 22 16 30 107.00
65 POL 1767 Aleksander Kosowski 15 UFD* 1 42 23 30 111.00
66 POL 1488 Natalia Burczyńska 37 24 23 41* 4 24 112.00
67 POL 2036 Natalia Krawczyńska 28 24 44* 30 12 19 113.00
68 POL 1603 Krzysztof Bruski 13 30 13 25 37* 34 115.00
69 POL 1364 Jan Fuk 17 20 29 40* 13 38 117.00
70 POL 1803 Zofia Czerniawska DNC* UFD 4 9 19 12 118.00
71 POL 1344 Nina Janowicz 35 DNF* 12 6 18 48 119.00
72 POL 1669 Natalia Chojnowska 14 DNC* 30 18 36 21 119.00
73 POL 1271 Sara Wiśniewska DSQ* 25 13 32 23 28 121.00
74 POL 1423 Mateusz Kluczka 33 UFD* 9 22 36 26 126.00
75 POL 1446 Konrad Wlazłowski 18 32 41 42* 13 25 129.00
76 POL 427 Zofia Pospieszna DNF* 14 30 17 22 46 129.00
77 POL 1 Aleksandra Bobrowska 20 27 28 27 28 35* 130.00
78 POL 1998 Aleksandra Szulska DSQ* 26 49 9 18 29 131.00
79 POL 1450 Piotr Kosowski 28 UFD* 37 27 20 20 132.00
80 POL 1972 Hanna Michałeczko UFD* 17 31 32 29 24 133.00
81 POL 1988 Michalina Pawelczyk 26 33 53* 26 27 21 133.00
82 POL 1581 Aniela Graczyk 23 44 8 23 50* 37 135.00
83 POL 2034 Natasha Anolik 22 UFD* 26 24 24 39 135.00
84 POL 1262 Wiktoria Hałabaty 1 48* 14 43 44 35 137.00
85 POL 244 Jan Macugowski 31 14 33 26 42* 33 137.00
86 POL 1228 Olga Kanikowska 22 29 21 44* 24 42 138.00
87 POL 1138 Michał Kuchtyn 7 24 42* 41 35 32 139.00
88 POL 1456 Maciej Małachowski 32 25 37 56* 27 19 140.00
89 POL 1388 Natalia Nadrzewia 38 15 33 48* 22 33 141.00
90 POL 1209 Wanda Szylińska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 41 UFD* 22 36 19 28 146.00
91 POL 1356 Danuta Wilska 28 35 24 30 30 36* 147.00
92 POL 1930 Mateusz Grabowski DNF* 16 3 13 43 DNC 149.00
93 POL 1226 Teresa Masztalerz 40 DNC* 24 16 45 25 150.00
94 POL 1515 Karol Stachowski DNF* 15 40 28 48 20 151.00
95 POL 4 Adrian Majdosz 29 DNC* 35 37 11 41 153.00
96 POL 1550 Antoni Szyca 49 DNC* 32 56 7 10 154.00
97 POL 2119 Aleksander Bury 21 DNC* 28 49 33 28 159.00
98 POL 1348 Amelia Rasz 15 DNC* DNC 38 8 26 161.00
99 POL 1234 Wiktor Polaczek BFD* 39 33 37 28 24 161.00
100 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski DNC* DNC 20 10 31 27 162.00
101 POL 2156 Nikolas Urba UFD* DNF 41 19 15 13 162.00
102 POL 2067 Mateusz Kolba 44 28 26 50* 38 27 163.00
103 POL 1254 Franciszek Thomas 50 13 6 52 59* 46 167.00
104 POL 1001 Oskar Wielczyk BFD* 21 26 47 26 47 167.00
105 POL 1185 Aleksander Daniszewski 25 23 42 36 41 DSQ* 167.00
106 POL 1701 Max Berliński 20 DNC* 15 39 60 34 168.00
107 POL 10 Piotr Kuźniarski 32 34 36 24 42 57* 168.00
108 POL 133 Maciej Wójcik UFD* UFD 44 44 4 8 174.00
109 POL 12 Andrzej Pochopień 34 35 59* 49 25 33 176.00
110 POL 1500 Bartosz Luśnia 29 DNC* 51 47 31 20 178.00
111 POL 1862 Zuzanna Zielińska 47 DNC* 40 25 25 42 179.00
112 POL 958 Alicja Koczorowska BFD* 51 18 29 30 52 180.00
113 POL 2064 Bartłomiej Heksel BFD* 13 DSQ 35 29 31 182.00
114 POL 442 Adrian Manista 47 29 39 24 45 DNF* 184.00
115 POL 1354 Martyna Żydzis 37 33 47 34 33 54* 184.00
116 POL 1482 Roch Dmuchowski 26 DNC* 25 32 58 44 185.00
117 POL 1981 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 27 37 32 56* 45 45 186.00
118 POL 1004 Tymoteusz Mika 40 DNC* 36 33 53 25 187.00
119 POL 1925 Alicja Wróblewska 33 45 45 46* 37 27 187.00
120 POL 1659 Adam Tomczyński 31 DNC* 41 26 47 43 188.00
121 POL 1913 Maksymilian Kowalczyk 27 16 DSQ* DSQ 43 29 189.00
122 POL 1359 Tymon Sochaj 26 23 54* 48 43 49 189.00
123 POL 1089 Jakub Zakrzewski 51* 22 47 31 41 49 190.00
124 POL 2008 Maciej Kasprzak 34 DNC* 21 42 54 40 191.00
125 POL 4161 Julka Kozubowicz 34 UFD* 40 37 41 39 191.00
126 POL 2037 Hanna Węsierska DNF* 46 11 21 59 55 192.00
127 POL 1270 Weronika Maciejczuk 24 DNC* 38 51 34 45 192.00
128 POL 1574 Sarah Goetz 35 UFD* 50 35 35 37 192.00
129 POL 1873 Zofia Michałeczko UFD* 36 49 35 46 31 197.00
130 POL 326 Zofia Jachymska BFD* 38 19 57 10 UFD 198.00
131 POL 2066 Jakub Lipowski BFD* 58 35 38 35 32 198.00
132 POL 5119 Kajetan Kaska 24 38 DNC* 63 22 52 199.00
133 POL 3002 Maria Retecka 39 19 34 51 62* 57 200.00
134 POL 1753 Michał Jankowski 29 27 55 41 DSQ* 49 201.00
135 POL 1704 Franciszek Wołyniec 43 31 57 16 56 68* 203.00
136 POL 1760 Max Niziałkowski 17 42 46 50 61* 48 203.00
137 POL 1136 Hanna Korsak BFD* 57 50 20 47 30 204.00
138 POL 1200 Jakub Gil 36 25 42 58* 46 55 204.00
139 POL 139 Cezary Popielski UFD* 37 43 39 44 41 204.00
140 POL 1671 Antoni Osiński 31 50 60* 39 53 34 207.00
141 POL 4707 Franciszek Zając 46 DNC* 19 70 50 23 208.00
142 POL 1601 Ewa Czapla 39 UFD* 34 36 51 48 208.00
143 POL 1788 Antoni Kiliszek DNF* 60 15 45 DSQ 18 212.00
144 POL 14821 Wojciech Jankowski 56* 32 45 31 48 56 212.00
145 POL 2032 Antonina Zagórska 43 DNC* 54 28 39 54 218.00
146 POL 1554 Tymon Przyjemczak 38 49 48 40 57* 44 219.00
147 POL 1884 Stanisław Maik 30 DNC* 35 57 55 43 220.00
148 POL 1756 Konrad Ciernia 35 59* 47 52 38 51 223.00
149 POL 310 Maciej Lewiński 57 DNC* 43 33 50 46 229.00
150 POL 1329 Gita Van 44 DNC* 58 40 37 51 230.00
151 POL 1312 Michalina Maciejak 51 DNF* 15 45 60 60 231.00
152 POL 2002 Robert Berliński 32 DNC* 49 63 49 38 231.00
153 POL 140 Mikołaj Mataczyński 41 DNC* 64 52 38 36 231.00
154 POL 118 Lilia Sochaj 54 UFD* 59 45 42 32 232.00
155 POL 18 Borys Podumis 49 34 53 38 58 61* 232.00
156 POL 131 Hugo Skupnik 22 DNC* 62 55 49 47 235.00
157 POL 1523 Olga Wietek DNC* DNC 44 20 27 DNC 239.00
158 POL 349 Filip Bil 46 DNC* 45 43 48 60 242.00
159 POL 4704 Iwo Dudek UFD* DNC 20 43 52 55 244.00
160 POL 1438 Dobromir Sokołowski BFD* 43 64 51 36 53 247.00
161 POL 1819 Paweł Piankowski 48 DNC* 52 57 40 52 249.00
162 POL 77 Marek Szczepankowski DSQ* UFD DNC 20 40 42 250.00
163 POL 1479 Hanna Sadecka DNF* 40 56 55 58 41 250.00
164 POL 1274 Wiktoria Harnasz DNC* 41 39 54 56 61 251.00
165 POL 2101 Mikołaj Bazyli 25 6 DNC* DNC DNC DNC 253.00
166 POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 45 DSQ* 60 54 51 44 254.00
167 POL 2586 Aleksandra Mańkowska BFD* 56 61 53 46 39 255.00
168 POL 4701 Maciej Maćkowiak 45 DNC* 51 54 44 62 256.00
169 POL 147 Agata Koropecka DNS* DNC 63 44 29 47 257.00
170 POL 1853 Kinga Furmanek DNF* 47 57 60 34 59 257.00
171 POL 2306 Wojciech Reck UFD* DNC 48 58 39 40 259.00
172 POL 1028 Szymon Małachowski 42 DNC* 46 62 56 53 259.00
173 POL 1656 Lidia Jakubowska 36 DNF* 55 62 54 53 260.00
174 POL 1823 Gustaw Zalewski DNF* 53 58 62 49 40 262.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.