Puchar YKP Gdynia (Energa Sailing Cup)

13 - 15 maj 2016

Gdynia, Polska

Wyniki regat
Optimist A
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 POL 1865 Sławomir Kapałka MKŻ Arka Gdynia 1 2 1 1 1 DPI* 1 5 2 14.00
2 POL 1891 Jakub Gołębiowski SSW MOS Iława 12* 3 4 2 1 1 3 3 12 29.00
3 POL 1828 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 6 6 3 15* 6 3 4 1 1 30.00
4 POL 1924 Filip Szmit Giżycka Grupa Regatowa 2 15 2 3 4 3 2 56* 3 34.00
5 POL 1728 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 7 23* 2 4 2 2 7 9 6 39.00
6 POL 1881 Filip Miłoszewski UKS FIR Warszawa 3 4 14 4 3 6 20* 4 4 42.00
7 POL 1799 Kamil Manowiecki MKŻ Arka Gdynia 5 2 6 18* 2 5 5 10 8 43.00
8 POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 1 6 1 1 16 7 12 16 25* 60.00
9 POL 2052 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 28* 11 18 8 5 4 10 13 15 84.00
10 POL 1791 Gabriela Czapska KS Energetyk Jaworzno 36* 14 11 5 9 6 9 11 19 84.00
11 POL 1801 Gustaw Miciński MKŻ Arka Gdynia 4 3 6 3 16 12 36 7 39* 87.00
12 POL 1867 Pola Dzik MKŻ Arka Gdynia 9 16 3 6 9 10 23 36* 28 104.00
13 POL 954 Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz 10 8 25 15 6 2 37 2 45* 105.00
14 POL 1759 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 26 11 29* 17 8 14 6 18 7 107.00
15 POL 1949 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 13 16 12 33 13 7 11 35* 5 110.00
16 POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 7 10 20 31 4 10 57* 25 10 117.00
17 POL 1747 Juliusz Hebel KS BAZA Mrągowo 12 48* 4 12 12 4 25 6 44 119.00
18 POL 1868 Maksymilian Cymerman UKS FIR Warszawa 11 13 19 8 11 5 31 23 UFD* 121.00
19 POL 1663 Anna Januszewska MKŻ Arka Gdynia 22 21 28 10 7 12 14 40* 21 135.00
20 POL 2206 Zofia Korsak MKS Szkuner Myślibórz 4 18 12 19 14 DSQ* 46 8 22 143.00
21 POL 1822 Maksymilian Burdziej MKŻ Arka Gdynia 37 53* 15 16 11 9 15 17 24 144.00
22 POL 1852 Mateusz Szweda KS Energetyk Jaworzno 32 26 43* 7 12 8 19 33 14 151.00
23 POL 1988 Przemysław Machowski MKS Szkuner Myślibórz 19 22 33 10 18 14 28 53* 9 153.00
24 POL 1459 Oliwier Urbański OŚ AZS Poznań 23 7 5 30 10 22 24 37* 33 154.00
25 POL 1674 Szczepan Damasiewicz OŚ AZS Poznań 16 19 8 9 45* 30 34 27 16 159.00
26 POL 1807 Weronika Jaroszek MKŻ Arka Gdynia 27 25 29 32 8 13 33* 14 18 166.00
27 POL 1527 Hanna Jarząbek KS Energetyk Jaworzno DSQ* 33 36 11 7 9 8 28 38 170.00
28 POL 1863 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 34 10 28 24 21 26 18 44* 13 174.00
29 POL 1991 Klara Sobczak MKS Szkuner Myślibórz 38 28 16 21 3 8 45* 29 32 175.00
30 POL 1672 Gracjan Grzech MKŻ Arka Gdynia 6 5 7 13 22 34 60 62* 29 176.00
31 POL 2048 Gabriela Kulka KS Energetyk Jaworzno 20 DPI 39 29 14 11 16 47* 35 183.00
32 POL 1745 Marcel Misiaszek UKS FIR Warszawa 8 39 26 6 DNF* 17 39 12 37 184.00
33 POL 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus YC Olsztyn 2 5 10 20 28 48 50* 43 31 187.00
34 POL 1585 Agnieszka Pawłowska LKS Charzykowy 14 15 37 11 27 34 58* 31 20 189.00
35 POL 963 Gustaw Ostojewski KS Energetyk Jaworzno 15 12 24 50 17 28 26 22 54* 194.00
36 POL 1780 Antoni Sapijaszko KS Energetyk Jaworzno 33 26 16 36 13 11 32 32 42* 199.00
37 POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 15 52* 39 22 24 13 35 39 17 204.00
38 POL 1296 Mikołaj Merkler KS BAZA Mrągowo 8 44 7 14 47 25 21 52* 41 207.00
39 POL 2020 Emilia Roszkowska KS Energetyk Jaworzno 13 20 24 16 25 31 30 58* 49 208.00
40 POL 1657 Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 35 DPI* 45 46 5 25 17 15 30 218.00
41 POL 170 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 11 35 13 2 43 45 54* 48 23 220.00
42 POL 1676 Gerard Polaczyk KŻ Horn Kraków 41 40 9 36 15 33 42* 19 27 220.00
43 POL 1661 Jan Gierzyński KS Energetyk Jaworzno 43 43 32 29 21 26 44* 20 11 225.00
44 POL 1460 Rafał Szubert OŚ AZS Poznań 21 DPI 25 18 32 23 38 24 52* 225.00
45 POL 1586 Bartosz Danowski MKŻ Arka Gdynia 29 31 48* 37 10 27 22 45 26 227.00
46 POL 1551 Maciej Iliński MKŻ Arka Gdynia 14 8 15 34 38 DPI 53 26 59* 230.00
47 POL 1940 Kacper Worek MKŻ Arka Gdynia 18 45* 26 27 32 24 29 42 43 241.00
48 POL 1825 Sara Florczyńska MKŻ Arka Gdynia 27 17 DNF* 41 30 15 13 59 47 249.00
49 POL 1884 Adrianna Skrzecz UKS FIR Warszawa 30 30 52* 23 33 16 52 30 36 250.00
50 POL 1916 Ida Stachura KŻ Horn Kraków 50 34 36 13 22 18 27 55* 51 251.00
51 POL 9 Urszula Andrian UKS FIR Warszawa 5 13 21 9 DNF* 46 49 49 60 252.00
52 POL 910 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 9 20 32 30 34 28 48 51 53* 252.00
53 POL 2906 Maciej Karsznia KS Energetyk Jaworzno 30 37 DPI 5 37 19 43 60* 48 260.00
54 POL 1576 Antoni Sopata KS AZS AWFiS Gdańsk 3 DPI 50 35 20 17 DNF* DNF DNF 267.00
55 POL 90 Marcel Montrymowicz RKS Lasery Zegrze 48 4 22 44 34 43 56 21 61* 272.00
56 POL 1708 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 28 9 14 22 DNF* 43 51 DNF 40 274.00
57 POL 1625 Bartosz Kowalski KS Energetyk Jaworzno 22 39 UFD* 43 23 21 40 34 56 278.00
58 POL 2051 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia 44 57 34 33 18 15 62* 57 34 292.00
59 POL 1981 Joanna Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 17 27 49 54* 28 41 41 41 50 294.00
60 POL 1787 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 55 14 37 7 44 32 63* 61 46 296.00
61 POL 1864 Maciej Lutyński MKŻ Arka Gdynia 25 DPI 5 17 27 41 DNF* DNF DNF 297.00
62 POL 1363 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 21 31 18 14 DNF* 52 DPI 38 58 299.00
63 POL 1941 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 31 57* 31 28 19 37 55 46 55 302.00
64 POL 1660 Zuzanna Figel MKŻ Arka Gdynia 31 17 35 40 44 36 61 50 62* 314.00
65 POL 188 Joanna Cymerman UKS FIR Warszawa 16 29 17 31 DNF* DNF 59 54 57 330.00
66 POL 1623 Marcin Popłonyk KS AZS AWFiS Gdańsk 32 DPI 10 56 50 29 DNF* DNF DNF 332.00
67 POL 1902 Jakub Kazukiewicz Giżycka Grupa Regatowa 51 47 46 54* 17 18 4 5 12 200.00
68 POL 2010 Joanna Kaniewska KS Energetyk Jaworzno 48* 22 42 32 43 39 11 10 6 205.00
69 POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 37 33 DNF* 43 42 21 5 6 19 206.00
70 POL 1653 Paulina Rakowska MKŻ Arka Gdynia 51 42 8 27 DNF* DNF 9 1 2 207.00
71 POL 1855 Bogusz Tłok MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 53 27 17 35 DNF* 56 7 7 18 220.00
72 POL 1587 Maciej Panas MKŻ Arka Gdynia 24 18 33 38 DNF* DNF 1 40 3 224.00
73 POL 1806 Zuzanna Dominikowska MKŻ Arka Gdynia 45 41 58 61* 20 16 6 2 38 226.00
74 POL 1930 Barbara Mindak LKS Charzykowy 26 54* 40 41 25 32 24 33 7 228.00
75 POL 1106 Magdalena Jagiełło MKS Szkuner Myślibórz 47 55* 42 19 39 20 2 34 27 230.00
76 RUS 13192 Aleksandr Birkle Nauticus YC Olsztyn 46 36 DNF* 51 15 20 14 3 46 231.00
77 POL 1332 Jacek Muszyński KS Energetyk Jaworzno 57 60* 51 50 26 29 10 15 8 246.00
78 POL 2207 Maciej Reck OŚ AZS Poznań 41 34 46 12 46 DNF* 26 18 24 247.00
79 POL 1870 Dominik Śliwiński MKŻ Arka Gdynia 18 36 55 28 UFD* 33 27 9 42 248.00
80 POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 29 7 38 59 DNF* 35 39 14 29 250.00
81 POL 1775 Ivo Zachrias MKŻ Arka Gdynia 17 38 47 48* 45 30 19 21 33 250.00
82 POL 1550 Konstanty Masłoch LKS Charzykowy 42 38 45 45 30 31 DNF* 4 17 252.00
83 POL 1594 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 52* 43 48 34 29 40 32 16 10 252.00
84 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Energetyk Jaworzno 10 51 9 48 DNF* DNF 28 27 13 253.00
85 POL 1861 Aleksandra Soczyńska MKŻ Arka Gdynia DNF* 63 30 24 19 45 UFD 8 5 261.00
86 POL 2032 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 20 61 34 55 35 DPI* 17 13 26 261.00
87 POL 1664 Antoni Pasich UKS FIR Warszawa 23 32 35 DPI 42 40 8 DNF* 23 262.00
88 POL 1260 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 34 46* 40 44 41 42 20 19 25 265.00
89 POL 1077 Tomasz Procek LOK Garland Gliwice 44 44 11 26 DNF* DNF 25 48 4 269.00
90 POL 2222 Natalia Deja KS Energetyk Jaworzno 52 35 DNF* 42 35 35 18 23 31 271.00
91 POL 1362 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa 24 25 43 51* 33 38 40 32 37 272.00
92 POL 1447 Paweł Kuszewski Giżycka Grupa Regatowa 54 32 58 21 26 DSQ* 44 17 22 274.00
93 POL 1244 Jan Strużkiewicz KS Energetyk Jaworzno 62 47 DNF* 60 37 39 3 26 1 275.00
94 POL 1714 Maja Niemira MKŻ Arka Gdynia DNS* 56 57 42 24 19 15 22 45 280.00
95 POL 2035 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 47 50* 31 49 36 23 45 12 43 286.00
96 POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 57 65* 49 38 40 24 22 11 50 291.00
97 POL 59 Marianna Sienkiewicz UKS FIR Warszawa 36 51 54* 25 36 44 16 31 52 291.00
98 POL 1444 Oskar Ponto MKŻ Arka Gdynia DSQ* 19 44 20 49 DNF 38 47 9 293.00
99 POL 1378 Marcel Skaza KS Energetyk Jaworzno 35 49 DNF* 52 29 36 23 25 44 293.00
100 POL 2030 Jan Turczynowicz KS Energetyk Jaworzno 49* 49 41 39 38 37 46 20 34 304.00
101 POL 1029 Fabian Chodak UKŻ Wiking Toruń 38 24 44 40 DNF* 54 30 37 41 308.00
102 POL 2033 Julia Schmidt MKŻ Arka Gdynia 33 DPI* 41 23 DNF 49 31 28 40 312.00
103 POL 1997 Kaja Siwa KŻ Horn Kraków 53 62 DNF* 59 31 27 12 UFD 15 326.00
104 POL 1118 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 25 9 DNF* 25 DNF DNF 52 42 49 336.00
105 POL 1888 Dominik Ignaczewski KS Energetyk Jaworzno 39 61 59 57 40 DNF* 21 24 36 337.00
106 POL 1964 Olga Hanslik LOK Garland Gliwice 58 53 50 49 DNF* 51 29 35 16 341.00
107 POL 1391 Julia Jędrasik KS BAZA Mrągowo 62 56 22 45 DNF* DNF 36 39 21 348.00
108 POL 1438 Bartłomiej Nowak OŚ AZS Poznań 61 64 53 58 31 DPI* 13 29 48 357.00
109 POL 1424 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 59 52 DNF* 52 23 42 34 45 55 362.00
110 POL 1999 Sebastian Ignaczewski KS Energetyk Jaworzno 40 46 56 26 DNF* DNS 55 49 32 371.00
111 POL 1849 Kacper Jaskuła ŻMKS Poznań 39 41 19 55 48 38 DNF* DNF DNF 374.00
112 POL 1427 Marysia Prus-Głowacka OŚ AZS Poznań 19 30 13 47 DNF* DNF DNF DNF DNF 377.00
113 POL 1556 Maciej Popłonyk KS AZS AWFiS Gdańsk 42 21 23 60 41 DNF* DNF DNF DNF 388.00
114 POL 1903 Tomasz Bendlewski OŚ AZS Poznań 46 63 DNF* 65 DNF 50 48 38 14 391.00
115 POL 1165 Jakub Chodak UKŻ Wiking Toruń 45 54 51 58 DNF* DNF 43 46 30 394.00
116 POL 1532 Hanna Okularczyk LOK Garland Gliwice 50 59 DNF* 46 DNF DNF 49 41 20 399.00
117 POL 1831 Eliza Milewska UKŻ Wiking Toruń 56 37 DNF* 63 DNF 53 42 36 47 401.00
118 POL 1528 Michał Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 64 66 47 53 DNF* DNF 53 44 11 405.00
119 POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus YC Olsztyn 60 65 56 64 DNF* DNF 33 30 35 410.00
120 POL 1818 Pawel Grochu Gerlachowski MKŻ Arka Gdynia 43 42 55 56 DNF* DNF 35 UFD 53 418.00
121 POL 1497 Antoni Borkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 49 23 27 53 DNF* DNF DNF DNF DNF 420.00
122 POL 1390 Kacper Młodzianowski KS AZS AWFiS Gdańsk 56 59 27 65 39 44 DNF* DNF DNF 424.00
123 POL 1286 Patryk Sulkowski SSW MOS Iława 58 40 23 57 DNF* DNF 47 DNF DNF 426.00
124 POL 1089 Maksymilian Kalupa OŚ AZS Poznań 61 64 38 61 DNF* DNF 41 DNF 28 427.00
125 POL 1428 Stefan Marciniak KS AZS AWFiS Gdańsk 40 29 30 62 DNF* DNF DNF DNF DNF 429.00
126 POL 1270 Krystyna Kiersnowska UKŻ Wiking Toruń 55 58 DNF* 64 DNF DNF 50 43 39 443.00
127 POL 1832 Gilbert Guszcza UKŻ Wiking Toruń 63 58 20 66 DNF* DNF 54 50 DNF 445.00
128 POL 859 Jerzy Sienkiewicz UKS FIR Warszawa 63 62 52 47 DNF* DNF 37 DNF 51 446.00
129 POL 1848 Bartosz Miziewicz SSW MOS Iława 59 45 53 37 DNF* DNF DNF DNF DNF 462.00
130 RUS 542 Georgii Baturin BAHRAIN SAILING 60 60 57 63 DNF* DNF 51 DNF 54 479.00
131 POL 1935 Jakub Mroczek SSW MOS Iława 54 48 54 62 DNF* DNF DNF DNF DNF 486.00
132 RUS 17 Marta Vvedenskaya KONIGSBERG DNF* 66 DNS DNF DNF DNF DNF DNF DNF 535.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.