13 - 15 maj 2016

Puchar YKP Gdynia (Energa Sailing Cup)

Gdynia, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 POL POL 1865 Sławomir Kapałka MKŻ Arka Gdynia 1 2 1 1 1 DPI* 1 5 2 14.00
2 POL POL 1891 Jakub Gołębiowski MOS SSW Iława 12* 3 4 2 1 1 3 3 12 29.00
3 POL POL 1828 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 6 6 3 15* 6 3 4 1 1 30.00
4 POL POL 1924 Filip Szmit MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 15 2 3 4 3 2 56* 3 34.00
5 POL POL 1728 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 7 23* 2 4 2 2 7 9 6 39.00
6 POL POL 1881 Filip Miłoszewski UKS FIR Warszawa 3 4 14 4 3 6 20* 4 4 42.00
7 POL POL 1799 Kamil Manowiecki MKŻ Arka Gdynia 5 2 6 18* 2 5 5 10 8 43.00
8 POL POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 1 6 1 1 16 7 12 16 25* 60.00
9 POL POL 2052 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 28* 11 18 8 5 4 10 13 15 84.00
10 POL POL 1791 Gabriela Czapska KS ENERGETYK Jaworzno 36* 14 11 5 9 6 9 11 19 84.00
11 POL POL 1801 Gustaw Miciński MKŻ Arka Gdynia 4 3 6 3 16 12 36 7 39* 87.00
12 POL POL 1867 Pola Dzik MKŻ Arka Gdynia 9 16 3 6 9 10 23 36* 28 104.00
13 POL POL 954 Kacper Fabian MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 10 8 25 15 6 2 37 2 45* 105.00
14 POL POL 1759 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 26 11 29* 17 8 14 6 18 7 107.00
15 POL POL 1949 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 13 16 12 33 13 7 11 35* 5 110.00
16 POL POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 7 10 20 31 4 10 57* 25 10 117.00
17 POL POL 1747 Juliusz Hebel KS "Baza" Mrągowo 12 48* 4 12 12 4 25 6 44 119.00
18 POL POL 1868 Maksymilian Cymerman UKS FIR Warszawa 11 13 19 8 11 5 31 23 UFD* 121.00
19 POL POL 1663 Anna Januszewska MKŻ Arka Gdynia 22 21 28 10 7 12 14 40* 21 135.00
20 POL POL 2206 Zofia Korsak MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 4 18 12 19 14 DSQ* 46 8 22 143.00
21 POL POL 1822 Maksymilian Burdziej MKŻ Arka Gdynia 37 53* 15 16 11 9 15 17 24 144.00
22 POL POL 1852 Mateusz Szweda KS ENERGETYK Jaworzno 32 26 43* 7 12 8 19 33 14 151.00
23 POL POL 1988 Przemysław Machowski MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 19 22 33 10 18 14 28 53* 9 153.00
24 POL POL 1459 Oliwier Urbański AZS Poznań 23 7 5 30 10 22 24 37* 33 154.00
25 POL POL 1674 Szczepan Damasiewicz AZS Poznań 16 19 8 9 45* 30 34 27 16 159.00
26 POL POL 1807 Weronika Jaroszek MKŻ Arka Gdynia 27 25 29 32 8 13 33* 14 18 166.00
27 POL POL 1527 Hanna Jarząbek KS ENERGETYK Jaworzno DSQ* 33 36 11 7 9 8 28 38 170.00
28 POL POL 1863 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 34 10 28 24 21 26 18 44* 13 174.00
29 POL POL 1991 Klara Sobczak MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 38 28 16 21 3 8 45* 29 32 175.00
30 POL POL 1672 Gracjan Grzech MKŻ Arka Gdynia 6 5 7 13 22 34 60 62* 29 176.00
31 POL POL 2048 Gabriela Kulka KS ENERGETYK Jaworzno 20 DPI 39 29 14 11 16 47* 35 183.00
32 POL POL 1745 Marcel Misiaszek UKS FIR Warszawa 8 39 26 6 DNF* 17 39 12 37 184.00
33 POL POL 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 5 10 20 28 48 50* 43 31 187.00
34 POL POL 1585 Agnieszka Pawłowska LKS CHARZYKOWY 14 15 37 11 27 34 58* 31 20 189.00
35 POL POL 963 Gustaw Ostojewski KS ENERGETYK Jaworzno 15 12 24 50 17 28 26 22 54* 194.00
36 POL POL 1780 Antoni Sapijaszko KS ENERGETYK Jaworzno 33 26 16 36 13 11 32 32 42* 199.00
37 POL POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 15 52* 39 22 24 13 35 39 17 204.00
38 POL POL 1296 Mikołaj Merkler KS "Baza" Mrągowo 8 44 7 14 47 25 21 52* 41 207.00
39 POL POL 2020 Emilia Roszkowska KS ENERGETYK Jaworzno 13 20 24 16 25 31 30 58* 49 208.00
40 POL POL 1657 Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 35 DPI* 45 46 5 25 17 15 30 218.00
41 POL POL 170 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 11 35 13 2 43 45 54* 48 23 220.00
42 POL POL 1676 Gerard Polaczyk KŻ "Horn" Kraków 41 40 9 36 15 33 42* 19 27 220.00
43 POL POL 1661 Jan Gierzyński KS ENERGETYK Jaworzno 43 43 32 29 21 26 44* 20 11 225.00
44 POL POL 1460 Rafał Szubert AZS Poznań 21 DPI 25 18 32 23 38 24 52* 225.00
45 POL POL 1586 Bartosz Danowski MKŻ Arka Gdynia 29 31 48* 37 10 27 22 45 26 227.00
46 POL POL 1551 Maciej Iliński MKŻ Arka Gdynia 14 8 15 34 38 DPI 53 26 59* 230.00
47 POL POL 1940 Kacper Worek MKŻ Arka Gdynia 18 45* 26 27 32 24 29 42 43 241.00
48 POL POL 1825 Sara Florczyńska MKŻ Arka Gdynia 27 17 DNF* 41 30 15 13 59 47 249.00
49 POL POL 1884 Adrianna Skrzecz UKS FIR Warszawa 30 30 52* 23 33 16 52 30 36 250.00
50 POL POL 1916 Ida Stachura KŻ "Horn" Kraków 50 34 36 13 22 18 27 55* 51 251.00
51 POL POL 9 Urszula Andrian UKS FIR Warszawa 5 13 21 9 DNF* 46 49 49 60 252.00
52 POL POL 910 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 9 20 32 30 34 28 48 51 53* 252.00
53 POL POL 2906 Maciej Karsznia KS ENERGETYK Jaworzno 30 37 DPI 5 37 19 43 60* 48 260.00
54 POL POL 1576 Antoni Sopata KS AZS AWFiS Gdańsk 3 DPI 50 35 20 17 DNF* DNF DNF 267.00
55 POL POL 90 Marcel Montrymowicz RKS "Lasery" Zegrze 48 4 22 44 34 43 56 21 61* 272.00
56 POL POL 1708 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28 9 14 22 DNF* 43 51 DNF 40 274.00
57 POL POL 1625 Bartosz Kowalski KS ENERGETYK Jaworzno 22 39 UFD* 43 23 21 40 34 56 278.00
58 POL POL 2051 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia 44 57 34 33 18 15 62* 57 34 292.00
59 POL POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17 27 49 54* 28 41 41 41 50 294.00
60 POL POL 1787 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 55 14 37 7 44 32 63* 61 46 296.00
61 POL POL 1864 Maciej Lutyński MKŻ Arka Gdynia 25 DPI 5 17 27 41 DNF* DNF DNF 297.00
62 POL POL 1363 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 21 31 18 14 DNF* 52 DPI 38 58 299.00
63 POL POL 1941 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 57* 31 28 19 37 55 46 55 302.00
64 POL POL 1660 Zuzanna Figel MKŻ Arka Gdynia 31 17 35 40 44 36 61 50 62* 314.00
65 POL POL 188 Joanna Cymerman UKS FIR Warszawa 16 29 17 31 DNF* DNF 59 54 57 330.00
66 POL POL 1623 Marcin Popłonyk KS AZS AWFiS Gdańsk 32 DPI 10 56 50 29 DNF* DNF DNF 332.00
67 POL POL 1902 Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 51 47 46 54* 17 18 4 5 12 200.00
68 POL POL 2010 Joanna Kaniewska KS ENERGETYK Jaworzno 48* 22 42 32 43 39 11 10 6 205.00
69 POL POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 37 33 DNF* 43 42 21 5 6 19 206.00
70 POL POL 1653 Paulina Rakowska MKŻ Arka Gdynia 51 42 8 27 DNF* DNF 9 1 2 207.00
71 POL POL 1855 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 53 27 17 35 DNF* 56 7 7 18 220.00
72 POL POL 1587 Maciej Panas MKŻ Arka Gdynia 24 18 33 38 DNF* DNF 1 40 3 224.00
73 POL POL 1806 Zuzanna Dominikowska MKŻ Arka Gdynia 45 41 58 61* 20 16 6 2 38 226.00
74 POL POL 1930 Barbara Mindak LKS CHARZYKOWY 26 54* 40 41 25 32 24 33 7 228.00
75 POL POL 1106 Magdalena Jagiełło MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 47 55* 42 19 39 20 2 34 27 230.00
76 RUS RUS 13192 Aleksandr Birkle Nauticus Yacht Club Olsztyn 46 36 DNF* 51 15 20 14 3 46 231.00
77 POL POL 1332 Jacek Muszyński KS ENERGETYK Jaworzno 57 60* 51 50 26 29 10 15 8 246.00
78 POL POL 2207 Maciej Reck AZS Poznań 41 34 46 12 46 DNF* 26 18 24 247.00
79 POL POL 1870 Dominik Śliwiński MKŻ Arka Gdynia 18 36 55 28 UFD* 33 27 9 42 248.00
80 POL POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 29 7 38 59 DNF* 35 39 14 29 250.00
81 POL POL 1775 Ivo Zachrias MKŻ Arka Gdynia 17 38 47 48* 45 30 19 21 33 250.00
82 POL POL 1550 Konstanty Masłoch LKS CHARZYKOWY 42 38 45 45 30 31 DNF* 4 17 252.00
83 POL POL 1594 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 52* 43 48 34 29 40 32 16 10 252.00
84 POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS ENERGETYK Jaworzno 10 51 9 48 DNF* DNF 28 27 13 253.00
85 POL POL 1861 Aleksandra Soczyńska MKŻ Arka Gdynia DNF* 63 30 24 19 45 UFD 8 5 261.00
86 POL POL 2032 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 20 61 34 55 35 DPI* 17 13 26 261.00
87 POL POL 1664 Antoni Pasich UKS FIR Warszawa 23 32 35 DPI 42 40 8 DNF* 23 262.00
88 POL POL 1260 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 34 46* 40 44 41 42 20 19 25 265.00
89 POL POL 1077 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 44 44 11 26 DNF* DNF 25 48 4 269.00
90 POL POL 2222 Natalia Deja KS ENERGETYK Jaworzno 52 35 DNF* 42 35 35 18 23 31 271.00
91 POL POL 1362 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 24 25 43 51* 33 38 40 32 37 272.00
92 POL POL 1447 Paweł Kuszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 54 32 58 21 26 DSQ* 44 17 22 274.00
93 POL POL 1244 Jan Strużkiewicz KS ENERGETYK Jaworzno 62 47 DNF* 60 37 39 3 26 1 275.00
94 POL POL 1714 Maja Niemira MKŻ Arka Gdynia DNS* 56 57 42 24 19 15 22 45 280.00
95 POL POL 2035 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 47 50* 31 49 36 23 45 12 43 286.00
96 POL POL 1915 Filip Fajfer KŻ "Horn" Kraków 57 65* 49 38 40 24 22 11 50 291.00
97 POL POL 59 Marianna Sienkiewicz UKS FIR Warszawa 36 51 54* 25 36 44 16 31 52 291.00
98 POL POL 1444 Oskar Ponto MKŻ Arka Gdynia DSQ* 19 44 20 49 DNF 38 47 9 293.00
99 POL POL 1378 Marcel Skaza KS ENERGETYK Jaworzno 35 49 DNF* 52 29 36 23 25 44 293.00
100 POL POL 2030 Jan Turczynowicz KS ENERGETYK Jaworzno 49* 49 41 39 38 37 46 20 34 304.00
101 POL POL 1029 Fabian Chodak UKŻ "Wiking" Toruń 38 24 44 40 DNF* 54 30 37 41 308.00
102 POL POL 2033 Julia Schmidt MKŻ Arka Gdynia 33 DPI* 41 23 DNF 49 31 28 40 312.00
103 POL POL 1997 Kaja Siwa KŻ "Horn" Kraków 53 62 DNF* 59 31 27 12 UFD 15 326.00
104 POL POL 1118 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 25 9 DNF* 25 DNF DNF 52 42 49 336.00
105 POL POL 1888 Dominik Ignaczewski KS ENERGETYK Jaworzno 39 61 59 57 40 DNF* 21 24 36 337.00
106 POL POL 1964 Olga Hanslik KW LOK "Garland" Gliwice 58 53 50 49 DNF* 51 29 35 16 341.00
107 POL POL 1391 Julia Jędrasik KS "Baza" Mrągowo 62 56 22 45 DNF* DNF 36 39 21 348.00
108 POL POL 1438 Bartłomiej Nowak AZS Poznań 61 64 53 58 31 DPI* 13 29 48 357.00
109 POL POL 1424 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 59 52 DNF* 52 23 42 34 45 55 362.00
110 POL POL 1999 Sebastian Ignaczewski KS ENERGETYK Jaworzno 40 46 56 26 DNF* DNS 55 49 32 371.00
111 POL POL 1849 Kacper Jaskuła MOS SSW Iława 39 41 19 55 48 38 DNF* DNF DNF 374.00
112 POL POL 1427 Marysia Prus-Głowacka KS AZS AWFiS Gdańsk 19 30 13 47 DNF* DNF DNF DNF DNF 377.00
113 POL POL 1556 Maciej Popłonyk KS AZS AWFiS Gdańsk 42 21 23 60 41 DNF* DNF DNF DNF 388.00
114 POL POL 1903 Tomasz Bendlewski AZS Poznań 46 63 DNF* 65 DNF 50 48 38 14 391.00
115 POL POL 1165 Jakub Chodak UKŻ "Wiking" Toruń 45 54 51 58 DNF* DNF 43 46 30 394.00
116 POL POL 1532 Hanna Okularczyk KW LOK "Garland" Gliwice 50 59 DNF* 46 DNF DNF 49 41 20 399.00
117 POL POL 1831 Eliza Milewska UKŻ "Wiking" Toruń 56 37 DNF* 63 DNF 53 42 36 47 401.00
118 POL POL 1528 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 64 66 47 53 DNF* DNF 53 44 11 405.00
119 POL POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus Yacht Club Olsztyn 60 65 56 64 DNF* DNF 33 30 35 410.00
120 POL POL 1818 Pawel Grochu Gerlachowski MKŻ Arka Gdynia 43 42 55 56 DNF* DNF 35 UFD 53 418.00
121 POL POL 1497 Antoni Borkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 49 23 27 53 DNF* DNF DNF DNF DNF 420.00
122 POL POL 1390 Kacper Młodzianowski KS AZS AWFiS Gdańsk 56 59 27 65 39 44 DNF* DNF DNF 424.00
123 POL POL 1286 Patryk Sulkowski MOS SSW Iława 58 40 23 57 DNF* DNF 47 DNF DNF 426.00
124 POL POL 1089 Maksymilian Kalupa AZS Poznań 61 64 38 61 DNF* DNF 41 DNF 28 427.00
125 POL POL 1428 Stefan Marciniak KS AZS AWFiS Gdańsk 40 29 30 62 DNF* DNF DNF DNF DNF 429.00
126 POL POL 1270 Krystyna Kiersnowska UKŻ "Wiking" Toruń 55 58 DNF* 64 DNF DNF 50 43 39 443.00
127 POL POL 1832 Gilbert Guszcza UKŻ "Wiking" Toruń 63 58 20 66 DNF* DNF 54 50 DNF 445.00
128 POL POL 859 Jerzy Sienkiewicz UKS FIR Warszawa 63 62 52 47 DNF* DNF 37 DNF 51 446.00
129 POL POL 1848 Bartosz Miziewicz MOS SSW Iława 59 45 53 37 DNF* DNF DNF DNF DNF 462.00
130 RUS RUS 542 Georgii Baturin BAHRAIN SAILING 60 60 57 63 DNF* DNF 51 DNF 54 479.00
131 POL POL 1935 Jakub Mroczek MOS SSW Iława 54 48 54 62 DNF* DNF DNF DNF DNF 486.00
132 RUS RUS 17 Marta Vvedenskaya KONIGSBERG DNF* 66 DNS DNF DNF DNF DNF DNF DNF 535.00
Optimist A Wyniki oficjalne po 9 wyścigach