Puchar YKP Gdynia

11 - 14 maj 2017

Gdynia, Polska

Wyniki regat
OPP A - Srebrna
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 1494 Szymon Oleksiuk UKS FIR Warszawa UFD* 34 UFD 25 34 21 32 9 225.00
2 POL 1390 Kacper Młodzianowski OŚ AZS Poznań 26 54 DNS* 39 19 31 11 50 230.00
3 POL 1963 Anna Januszewska MKŻ Arka Gdynia 24 22 27 32 52* 48 36 42 231.00
4 POL 1608 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa 34 35 28 33 47* 27 39 35 231.00
5 POL 1644 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 55 37 UFD* 12 49 30 32 18 233.00
6 POL 910 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 45 22 25 UFD* 56 24 39 24 235.00
7 POL 2100 Bianka Śledzińska UKS FIR Warszawa 30 33 47* 42 23 35 34 41 238.00
8 POL 1625 Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck 27 24 33 41 41 43* 40 32 238.00
9 POL 1891 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 45* 42 23 38 19 42 36 39 239.00
10 CZE 70 Tomas Mlejnek SK Steti 39 16 32 43 36 36 38 46* 240.00
11 POL 1804 Hanna Burdziej UKS Zalew Kielce 43* 43 29 42 33 19 33 43 242.00
12 POL 2206 Urszula Adrian UKS FIR Warszawa 54 41 29 51 40 9 UFD* 37 261.00
13 POL 1935 Jakub Jan Mroczek SSW MOS Iława 41 45 35 57* 21 38 43 38 261.00
14 POL 1979 Liliana Lemke Opti CWM Gdynia 43 50* 36 44 39 49 38 14 263.00
15 POL 2033 Julia Schmidt Opti CWM Gdynia 31 31 39 UFD* 42 44 56 21 264.00
16 POL 1716 Michał Tokarczyk LOK Garland Gliwice 26 43 48 48 42 44 UFD* 17 268.00
17 POL 2207 Maciej Reck OŚ AZS Poznań 58* 46 52 43 21 26 43 37 268.00
18 POL 1930 Barbara Mindak LKS Charzykowy 39 56* 26 31 47 50 35 47 275.00
19 POL 2075 Paweł Gerlachowski MKŻ Arka Gdynia 53 31 38 45 40 34 59* 36 277.00
20 POL 1260 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 51 47 34 35 DNS* 42 40 33 282.00
21 POL 1908 Marcin Pietrzak UKS FIR Warszawa 52 55 35 36 32 40 UFD* 39 289.00
22 POL 2062 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków DSQ* 60 30 27 51 50 45 28 291.00
23 POL 2006 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa 50 46 46 48 55* 34 28 42 294.00
24 CZE 797 Klara Himmelova Yacht Club Neratovice 60* 32 47 28 53 55 33 50 298.00
25 POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 46 41 51 40 37 52* 34 51 300.00
26 POL 1391 Julia Jędrasik KS BAZA Mrągowo 49 53* 49 47 39 39 37 40 300.00
27 POL 1427 Marysia Prus-Głowacka OŚ AZS Poznań UFD* 44 32 29 60 37 45 54 301.00
28 POL 1602 Stanisław Wierczyński MKŻ Arka Gdynia 51 33 49 38 44 53* 47 40 302.00
29 CZE 618 Barbora Svikova Cere 50 49 42 26 59* 55 48 34 304.00
30 POL 1029 Fabian Chodak UKŻ Siódemka Białystok 28 57* 33 39 50 54 47 54 305.00
31 POL 1907 Michał Terpiłowski UKS FIR Warszawa 27 35 UFD* 53 46 37 49 59 306.00
32 POL 1628 Franciszek Borys MKŻ Arka Gdynia 58 UFD* 48 36 UFD 19 35 43 309.00
33 POL 1871 Kacper Korcz OŚ AZS Poznań 44 59* 41 35 31 48 56 56 311.00
34 POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 52 44 31 UFD* 54 45 54 35 315.00
35 POL 1884 Dominika Sawicka UKS Barnim Goleniów 48 52 44 49 48 46 29 59* 316.00
36 POL 1546 Borys Jarnot-Bałuszek YC PTTK Beskid Nowy Sącz 35 37 57 49 20 BFD* 51 UFD 319.00
37 POL 1970 Maja Krawczyńska Opti CWM Gdynia 38 48 UFD* 34 55 51 49 45 320.00
38 POL 1929 Mateusz Dobrzyński UKS FIR Warszawa 25 UFD* 54 54 26 22 UFD UFD 321.00
39 POL 1670 Patryk Kukowski KS Zatoka Puck 46 20 54 57 43 53 42* 49 322.00
40 POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS Iława 53* 49 42 47 50 41 50 48 327.00
41 CZE 810 Jiří Himmel Yacht Club Neratovice 57 63* 39 30 57 58 48 53 342.00
42 POL 2048 Kacper Walêga UKS FIR Warszawa 44 58 43 52 DNS* 38 52 55 342.00
43 POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS Iława 42 62* 53 59 58 49 53 47 361.00
44 POL 1230 Pola Wawrzyniak OŚ AZS Poznań 42 51 52 50 56 56 54 58* 361.00
45 POL 1448 Marianna Sienkiewicz UKS FIR Warszawa 59 47 59 45 UFD* 51 50 57 368.00
46 POL 1971 Aleksndra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg DNS* DNS DNS DNS 41 23 46 49 369.00
47 POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 57 56 50 44 53 BFD* 58 53 371.00
48 POL 1049 Gabriela Zawal OŚ AZS Poznań 47 59 51 55 49 52 60* 60 373.00
49 POL 1165 Jakub Chodak UKŻ Siódemka Białystok 56 51 46 50 57 BFD* 62 61 383.00
50 CZE 808 Katerina Altmannova TJ Lokomotiva Plzen 60 61* 50 58 51 57 55 52 383.00
51 POL 1959 Michał Koczorowski OŚ AZS Poznań DSQ* 58 43 52 62 BFD 44 56 385.00
52 POL 1745 Tomasz Gajda UKS Barnim Goleniów 47 53 55 51 54 UFD* UFD 64 394.00
53 POL 1974 Lilly May Niezbitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg DNS* DNS DNS DNS 44 28 51 62 395.00
54 POL 1276 Jakub Pawlak Opti CWM Gdynia 40 54 37 54 DNS* DNS DNS DNS 395.00
55 POL 120 Nina Łypaczewska LOK Garland Gliwice 62 55 58 46 61 56 57 UFD* 395.00
56 POL 1525 Hanna Wiszniowska OŚ AZS Poznań 49 52 53 56 UFD* UFD UFD 52 402.00
57 POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus YC Olsztyn 61 57 DNC* DNS UFD 46 46 55 405.00
58 POL 1106 Dominika Raszka UKS FIR Warszawa 63 60 60 55 61 59 UFD* 48 406.00
59 POL 1739 Jakub Modzelewski OŚ AZS Poznań 54 62* 61 59 52 62 58 60 406.00
60 POL 1558 Aleksander Szczygielski LOK Garland Gliwice 59 64 55 60 63 54 66* 62 417.00
61 POL 1965 Oliwia Osadcow LOK Garland Gliwice 64* 61 56 58 64 58 64 57 418.00
62 POL 1240 Aleksandra Jakubowska OŚ AZS Poznań 56 63* 62 60 60 61 57 63 419.00
63 POL 1666 Barbara Malarz JK "Kotwica" Tarnobrzeg DNS* DNS DNS DNS 58 47 61 58 434.00
64 1577 Liza Zvereva KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC 59 60 55 61 445.00
65 1374 Vladimir Amelin KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC DNS 57 52 65 454.00
66 1320 Vadim Belokopytov KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC 65 59 65 63 462.00
67 1654 Stepan Kuzmin KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC 66 60 63 UFD 469.00
68 1310 Evgeniya Bylkova KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC DNS DNS DNS DNS 490.00
OPP A - Złota
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.