11 - 14 maj 2017

Puchar YKP Gdynia

Gdynia, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 1494 Szymon Oleksiuk UKS FIR Warszawa UFD* 34 UFD 25 34 21 32 9 225.00
2 POL POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 26 54 DNS* 39 19 31 11 50 230.00
3 POL POL 1963 Anna Januszewska MKŻ Arka Gdynia 24 22 27 32 52* 48 36 42 231.00
4 POL POL 1608 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 34 35 28 33 47* 27 39 35 231.00
5 POL POL 1644 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 55 37 UFD* 12 49 30 32 18 233.00
6 POL POL 910 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 45 22 25 UFD* 56 24 39 24 235.00
7 POL POL 2100 Bianka Śledzińska UKS FIR Warszawa 30 33 47* 42 23 35 34 41 238.00
8 POL POL 1625 Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck 27 24 33 41 41 43* 40 32 238.00
9 POL POL 1891 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 45* 42 23 38 19 42 36 39 239.00
10 CZE CZE 70 Tomas Mlejnek SK Steti 39 16 32 43 36 36 38 46* 240.00
11 POL POL 1804 Hanna Burdziej UKS Zalew Kielce 43* 43 29 42 33 19 33 43 242.00
12 POL POL 2206 Urszula Adrian UKS FIR Warszawa 54 41 29 51 40 9 UFD* 37 261.00
13 POL POL 1935 Jakub Jan Mroczek MOS SSW Iława 41 45 35 57* 21 38 43 38 261.00
14 POL POL 1979 Liliana Lemke OPTI CWM Gdynia 43 50* 36 44 39 49 38 14 263.00
15 POL POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 31 31 39 UFD* 42 44 56 21 264.00
16 POL POL 1716 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 26 43 48 48 42 44 UFD* 17 268.00
17 POL POL 2207 Maciej Reck AZS Poznań 58* 46 52 43 21 26 43 37 268.00
18 POL POL 1930 Barbara Mindak LKS CHARZYKOWY 39 56* 26 31 47 50 35 47 275.00
19 POL POL 2075 Paweł Gerlachowski MKŻ Arka Gdynia 53 31 38 45 40 34 59* 36 277.00
20 POL POL 1260 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 51 47 34 35 DNS* 42 40 33 282.00
21 POL POL 1908 Marcin Pietrzak UKS FIR Warszawa 52 55 35 36 32 40 UFD* 39 289.00
22 POL POL 2062 Leon Gniadek KŻ "Horn" Kraków DSQ* 60 30 27 51 50 45 28 291.00
23 POL POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 50 46 46 48 55* 34 28 42 294.00
24 CZE CZE 797 Klara Himmelova YC NERATOVICE 60* 32 47 28 53 55 33 50 298.00
25 POL POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 46 41 51 40 37 52* 34 51 300.00
26 POL POL 1391 Julia Jędrasik KS "Baza" Mrągowo 49 53* 49 47 39 39 37 40 300.00
27 POL POL 1427 Marysia Prus-Głowacka AZS Poznań UFD* 44 32 29 60 37 45 54 301.00
28 POL POL 1602 Stanisław Wierczyński MKŻ Arka Gdynia 51 33 49 38 44 53* 47 40 302.00
29 CZE CZE 618 Barbora Svikova Cere 50 49 42 26 59* 55 48 34 304.00
30 POL POL 1029 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 28 57* 33 39 50 54 47 54 305.00
31 POL POL 1907 Michał Terpiłowski UKS FIR Warszawa 27 35 UFD* 53 46 37 49 59 306.00
32 POL POL 1628 Franciszek Borys MKŻ Arka Gdynia 58 UFD* 48 36 UFD 19 35 43 309.00
33 POL POL 1871 Kacper Korcz AZS Poznań 44 59* 41 35 31 48 56 56 311.00
34 POL POL 1978 Patryk Furmanek MOS SSW Iława 52 44 31 UFD* 54 45 54 35 315.00
35 POL POL 1884 Dominika Sawicka UKS Barnim Goleniów 48 52 44 49 48 46 29 59* 316.00
36 POL POL 1546 Borys Jarnot-Bałuszek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 35 37 57 49 20 BFD* 51 UFD 319.00
37 POL POL 1970 Maja Krawczyńska OPTI CWM Gdynia 38 48 UFD* 34 55 51 49 45 320.00
38 POL POL 1929 Mateusz Dobrzyński UKS FIR Warszawa 25 UFD* 54 54 26 22 UFD UFD 321.00
39 POL POL 1670 Patryk Kukowski KS Zatoka Puck 46 20 54 57 43 53 42* 49 322.00
40 POL POL 1923 Jakub Dąbek MOS SSW Iława 53* 49 42 47 50 41 50 48 327.00
41 CZE CZE 810 Jiří Himmel YC NERATOVICE 57 63* 39 30 57 58 48 53 342.00
42 POL POL 2048 Kacper Walêga UKS FIR Warszawa 44 58 43 52 DNS* 38 52 55 342.00
43 POL POL 1763 Julian Podwalski MOS SSW Iława 42 62* 53 59 58 49 53 47 361.00
44 POL POL 1230 Pola Wawrzyniak AZS Poznań 42 51 52 50 56 56 54 58* 361.00
45 POL POL 1448 Marianna Sienkiewicz UKS FIR Warszawa 59 47 59 45 UFD* 51 50 57 368.00
46 POL POL 1971 Aleksndra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg DNS* DNS DNS DNS 41 23 46 49 369.00
47 POL POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 57 56 50 44 53 BFD* 58 53 371.00
48 POL POL 1049 Gabriela Zawal AZS Poznań 47 59 51 55 49 52 60* 60 373.00
49 POL POL 1165 Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok 56 51 46 50 57 BFD* 62 61 383.00
50 CZE CZE 808 Katerina Altmannova TJ Lokomotiva Plzen 60 61* 50 58 51 57 55 52 383.00
51 POL POL 1959 Michał Koczorowski AZS Poznań DSQ* 58 43 52 62 BFD 44 56 385.00
52 POL POL 1745 Tomasz Gajda UKS Barnim Goleniów 47 53 55 51 54 UFD* UFD 64 394.00
53 POL POL 1974 Lilly May Niezbitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg DNS* DNS DNS DNS 44 28 51 62 395.00
54 POL POL 1276 Jakub Pawlak OPTI CWM Gdynia 40 54 37 54 DNS* DNS DNS DNS 395.00
55 POL POL 120 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 62 55 58 46 61 56 57 UFD* 395.00
56 POL POL 1525 Hanna Wiszniowska AZS Poznań 49 52 53 56 UFD* UFD UFD 52 402.00
57 POL POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus Yacht Club Olsztyn 61 57 DNC* DNS UFD 46 46 55 405.00
58 POL POL 1106 Dominika Raszka UKS FIR Warszawa 63 60 60 55 61 59 UFD* 48 406.00
59 POL POL 1739 Jakub Modzelewski AZS Poznań 54 62* 61 59 52 62 58 60 406.00
60 POL POL 1558 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 59 64 55 60 63 54 66* 62 417.00
61 POL POL 1965 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 64* 61 56 58 64 58 64 57 418.00
62 POL POL 1240 Aleksandra Jakubowska AZS Poznań 56 63* 62 60 60 61 57 63 419.00
63 POL POL 1666 Barbara Malarz JK "Kotwica" Tarnobrzeg DNS* DNS DNS DNS 58 47 61 58 434.00
64 1577 Liza Zvereva KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC 59 60 55 61 445.00
65 1374 Vladimir Amelin KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC DNS 57 52 65 454.00
66 1320 Vadim Belokopytov KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC 65 59 65 63 462.00
67 1654 Stepan Kuzmin KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC 66 60 63 UFD 469.00
68 1310 Evgeniya Bylkova KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC DNS DNS DNS DNS 490.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 1 6 4 9* 2 5 4 1 23.00
2 POL POL 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn 12* 2 7 3 1 2 2 7 24.00
3 POL POL 1950 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 16* 1 4 7 3 3 3 3 24.00
4 POL POL 1937 Mikołaj Merkler KS "Baza" Mrągowo 2 18* 9 6 2 1 4 1 25.00
5 POL POL 1868 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 6 3 9 1 12* 4 3 2 28.00
6 POL POL 1867 Pola Dzik MKŻ Arka Gdynia 5 3 6 8* 5 5 1 5 30.00
7 POL POL 2070 Gustaw Miciński MKŻ Arka Gdynia 4 5 3 37* 4 2 9 4 31.00
8 POL POL 1807 Weronika Jaroszek UKS Zalew Kielce 19* 6 3 5 7 6 8 4 39.00
9 POL POL 1881 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 8 10 1 4 1 BFD* 1 15 40.00
10 POL POL 2552 Maciej Iliński MKŻ Arka Gdynia 14* 12 2 2 13 7 5 3 44.00
11 POL POL 2000 Minkowski Ignacy O UKS FIR Warszawa 20* 1 12 5 3 1 10 13 45.00
12 POL POL 2072 Gracjan Grzech MKŻ Arka Gdynia 1 9 8 11 10 3 7 12* 49.00
13 POL POL 1879 Ludwik Grzelak UKS FIR Warszawa 13 7 5 10 6 BFD* 20 5 66.00
14 POL POL 1674 Szczepan Damasiewicz AZS Poznań 3 2 21 3 9 21 24* 8 67.00
15 POL POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 23 5 2 14 11 10 7 25* 72.00
16 POL POL 965 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 34 8 1 7 8 16 2 UFD* 76.00
17 POL POL 1587 Maciej Panas MKŻ Arka Gdynia 10 11 7 10 8 11 26* 19 76.00
18 POL POL 1444 Oskar Ponto OPTI CWM Gdynia 16 15 10 UFD* 15 9 6 8 79.00
19 POL POL 2020 Emilia Roszkowska UKS FIR Warszawa 7 4 6 UFD* 6 45 11 6 85.00
20 POL POL 1991 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 15 10 13 6 14 6 21 27* 85.00
21 POL POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 24 12 10 9 18 33* 8 6 87.00
22 POL POL 2010 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 13 17 17 17 9 30* 16 11 100.00
23 POL POL 1759 Jakub Ławicki OPTI CWM Gdynia 18 19 5 2 31* 15 17 25 101.00
24 POL POL 2030 Jan Turczynowicz UKS FIR Warszawa 7 40 12 13 17 4 UFD* 9 102.00
25 POL POL 411 Dominika Fajdasz UKS FIR Warszawa 9 36* 17 33 5 12 12 19 107.00
26 POL POL 1969 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 19 21* 20 16 13 18 9 14 109.00
27 POL POL 1700 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 17 7 24 21 UFD* 12 23 11 115.00
28 POL POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 9 4 14 19 35* 26 17 29 118.00
29 POL POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 9 8 15* 4 DNE 15 13 122.00
30 POL POL 1661 Jan Gierzyński KS Zatoka Puck 6 30 UFD* 26 26 11 18 7 124.00
31 POL POL 2025 Mikołaj Łangowski UKS FIR Warszawa 35* 14 19 20 23 16 10 22 124.00
32 POL POL 2082 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 10 19 22 24 10 32* 30 10 125.00
33 POL POL 1747 Juliusz Hebel KS "Baza" Mrągowo 29 11 11 14 33 UFD* 6 23 127.00
34 POL POL 1915 Filip Fajfer KŻ "Horn" Kraków 12 26 38 1 27 23 UFD* 2 129.00
35 POL POL 2044 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 11 40* 18 11 38 13 12 26 129.00
36 POL POL 1626 Aleksander Ponto OPTI CWM Gdynia 4 21 36* 16 16 22 26 26 131.00
37 POL POL 923 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 11 25 20 32 7 20 25 38* 140.00
38 POL POL 1806 Zuzanna Dominikowska UKS Zalew Kielce 21 20 11 15 32 8 UFD* 34 141.00
39 POL POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 8 13 31 28 43* 18 19 31 148.00
40 POL POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 5 28 56* 4 35 36 13 28 149.00
41 POL POL 1949 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 20 13 16 24 24 33* 19 33 149.00
42 POL POL 1924 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 25 27 14 23 25 15 20 45* 149.00
43 POL POL 2071 D Mateusz Gwó MKŻ Arka Gdynia 22 8 18 12 22 43 27 44* 152.00
44 POL POL 2074 Karolina Gała UKS FIR Warszawa 37* 27 27 20 28 14 18 21 155.00
45 POL POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 18 30 16 UFD* 17 32 23 29 165.00
46 POL POL 1813 Marcel Mierzwicki MKŻ Arka Gdynia 31 45 24 56* 18 7 14 27 166.00
47 POL POL 1999 Jakub Tomczyński UKS FIR Warszawa 22 23 15 DNS* 14 24 29 41 168.00
48 POL POL 1993 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 15 14 23 UFD* 25 BFD 14 10 171.00
49 POL POL 1903 Tomasz Bendlewski AZS Poznań 28 42 22 27 11 29 53* 17 176.00
50 POL POL 1167 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 32 25 DSQ* 19 24 13 41 22 176.00
51 POL POL 1 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów 37* 17 28 18 29 25 25 36 178.00
52 POL POL 1764 Dominika Ołowiak MKŻ Arka Gdynia 36 34 15 18 38 10 30 UFD* 181.00
53 POL POL 1614 Iga Wielczyk MOS SSW Iława 2 18 45* 41 22 31 44 24 182.00
54 POL POL 2121 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 33 29 34 29 16 35* 22 20 183.00
55 POL POL 1982 Jan Witkowiak AZS Poznań 30 39 45* 37 12 41 13 12 184.00
56 POL POL 1942 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 41 29 21 22 28 25 42* 18 184.00
57 POL POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17 39 41* 40 30 29 16 16 187.00
58 CZE CZE 765 Simon Jurecka Nauticus Yacht Club Olsztyn 40* 38 30 34 27 17 22 20 188.00
59 POL POL 1611 Antoni Nazimek AZS Poznań UFD* 24 40 21 30 8 15 51 189.00
60 POL POL 1817 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 33 32 UFD* 13 29 14 37 32 190.00
61 POL POL 2 Bartosz Miziewicz MOS SSW Iława 23 38 UFD* 8 45 17 31 30 192.00
62 POL POL 1936 Mateusz Gigielewicz KS "Baza" Mrągowo 21 16 UFD* 46 20 20 27 44 194.00
63 POL POL 1941 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 48 15 13 25 46 39 UFD* 16 202.00
64 POL POL 1906 Gustaw Kwiek UKS FIR Warszawa 55 50 37 30 15 UFD* 5 15 207.00
65 POL POL 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 38 48* 26 22 36 28 28 30 208.00
66 POL POL 2104 Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 29 23 44 23 34 40 21 DNC* 214.00
67 POL POL 1660 Zuzanna Figiel OPTI CWM Gdynia 32 36 40 31 45* 27 31 23 220.00
68 POL POL 1428 Stefan Marciniak AZS Poznań 14 28 19 53 37 BFD* 24 46 221.00
69 POL POL 1721 Antoni Siwek UKS FIR Warszawa 36 26 25 17 48* 47 41 31 223.00
OPP A - Srebrna Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
OPP A - Złota Wyniki oficjalne po 8 wyścigach