Puchar WTW

21 - 22 cze 2019 Zegrze Południowe, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
Pkt
do lat 9
1
POL 1991
August Sobczak
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
1
1
3
5.00
2
POL 1879
Igor Grzelak
WTW Warszawa
5
4
1
10.00
3
POL 2158
Weronika Przeździecka
K.S. Spojnia - Warszawa
2
3
13
18.00
4
POL 1518
Klara Piotrowska
WTW Warszawa
3
12
5
20.00
5
POL 2107
Marta Piotrowska
WTW Warszawa
7
2
12
21.00
6
POL 2078
Stanisław Ługowski
WTW Warszawa
4
13
4
21.00
7
POL 825
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
12
8
6
26.00
8
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
K.S. Spojnia - Warszawa
6
7
16
29.00
9
POL 2048
Igor Mirowski
AZS UW Warszawa
19
6
8
33.00
10
POL 2126
Alexandre Vidal
WTW Warszawa
14
20
2
36.00
11
POL 1246
Hanna Gębicka
MKS "Dwójka" Warszawa
9
9
21
39.00
12
POL 2005
Michał Kuczmarski
MKS "Dwójka" Warszawa
13
18
11
42.00
13
POL 925
Nina Zygo
MKS "Dwójka" Warszawa
8
10
28
46.00
14
POL 1799
Iwo Barański
AZS UW Warszawa
30
5
15
50.00
15
POL 2197
Nathan Vidal
WTW Warszawa
17
25
9
51.00
16
POL 2100
Hubert Matz
K.S. Spojnia - Warszawa
21
16
14
51.00
17
POL 1244
Zofia Brdulak
K.S Spójnia - Warszawa
15
15
25
55.00
18
POL 2044
Jakub Kaszewiak
AZS UW Warszawa
25
24
7
56.00
19
POL 1334
Ewa Główka
K.S. Spojnia - Warszawa
10
11
36
57.00
20
POL 1525
Józef Krasowski
KS Spójnia Warszawa
34
17
10
61.00
21
POL 1106
Bartosz Janusek
MKS "Dwójka" Warszawa
28
14
19
61.00
22
POL 1422
Krzysztof Junczyk
UKS FIR Warszawa
11
22
30
63.00
23
POL 1529
Alexander Nowak
UKS FIR Warszawa
16
37
17
70.00
24
POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
18
28
26
72.00
25
POL 186
Magdalena Ostrowska
AZS UW Warszawa
22
32
20
74.00
26
POL 1570
Antoni Brzozowski
KS Spójnia Warszawa
27
35
18
80.00
27
POL 1637
Nina Mirowska
AZS UW Warszawa
20
26
34
80.00
28
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
K.S Spójnia - Warszawa
44
19
22
85.00
29
POL 1139
Alicja Kurpiewska
MKS "Dwójka" Warszawa
29
30
27
86.00
30
POL 1910
Pola Wdowiak
KS Spójnia Warszawa
23
39
31
93.00
31
POL 2027
Wiktor Przeździecki
K.S. Spojnia - Warszawa
35
29
32
96.00
32
POL 2041
Lena Wonka
AZS UW Warszawa
32
44
23
99.00
33
POL 126
Wojciech Wołczyk
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
40
21
41
102.00
34
POL 1714
Antoni Malicki
WTW Warszawa
24
33
45
102.00
35
POL 1766
Jan Muszyński
KS Spójnia Warszawa
38
36
29
103.00
36
POL 424
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
26
27
53
106.00
37
POL 1076
Bartosz Nurowski
UKS FIR Warszawa
31
38
38
107.00
38
POL 951
Wojciech Henryk Komenda
KS Spójnia Warszawa
42
34
35
111.00
39
POL 1813
Rozalia Rozum
MKS "Dwójka" Warszawa
39
40
33
112.00
40
POL 1892
Aleksander Główka
K.S. Spojnia - Warszawa
47
43
24
114.00
41
POL 1275
Karol Grabowski
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
46
23
49
118.00
42
POL 1773
Ryszard Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
33
46
47
126.00
43
POL 1765
Emilia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
41
41
44
126.00
1
44
POL 1787
Karim Kopański
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
45
31
51
127.00
45
POL 1776
Maria Kmin
UKS FIR Warszawa
37
49
55
141.00
46
POL 2786
ZUZANNA KAMIŃSKA
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
55
42
46
143.00
47
POL 1888
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa
36
52
56
144.00
48
POL 1788
Wiktor Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
53
45
50
148.00
49
POL 1245
Aleksandra Matz
KS Spójnia Warszawa
48
63
39
150.00
2
50
POL 860
Róża Hochman
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
58
50
42
150.00
51
POL 59
Tomasz Kosowski
UKS FIR Warszawa
52
47
52
151.00
3
52
POL 142
Ewa Bańbura
UKS FIR Warszawa
59
53
40
152.00
4
53
POL 1674
Wiktor Mariański
WTW Warszawa
57
54
43
154.00
54
POL 18
Marcel Stolarski
MKS "Dwójka" Warszawa
56
62
37
155.00
5
55
POL 1020
Amelia Dahms
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
61
48
48
157.00
56
POL 1075
Helena Grykin
KS Spójnia Warszawa
50
59
57
166.00
6
57
POL 879
Filip Sroczyński
WTW Warszawa
54
60
54
168.00
58
POL 652
Antoni Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
51
57
62
170.00
59
POL 1551
Stanisław Tracz
MKS "Dwójka" Warszawa
60
55
60
175.00
7
60
POL 777
Ignacy Sobczak
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
62
56
58
176.00
8
61
POL 2201
Stanisław Wróblewski
WTW Warszawa
43
61
DNF
178.00
9
62
POL 2202
Magda Traczyńska
KS Spójnia Warszawa
64
58
59
181.00
63
POL 1470
Maksymilian Kajdy
UKS FIR Warszawa
49
64
DNF
187.00
10
64
POL 1908
Jan Szerling
KS Spójnia Warszawa
63
51
DNF
188.00
65
POL 133
Jakub Pisarek
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
65
65
63
193.00
11
66
POL 42
Aleksandra Bańbura
UKS FIR Warszawa
DNF
DNF
61
209.00
12
67
POL 1768
Wiktor Wróbel
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF
DNF
DNF
222.00
67
POL 910
Bruno Wdowiak
KS Spójnia Warszawa
DNF
DNF
DNF
222.00
67
POL 1909
Michał Guszcza
WTW Warszawa
DNF
DNF
DNF
222.00
13
67
POL 321
Wojciech Konopiński
WTW Warszawa
DNF
DNF
DNF
222.00
67
POL 1332
Alicja Łozińska
KS Spójnia Warszawa
DNF
DNF
DNF
222.00
67
POL 1769
Marcel Tyczyński
KS Spójnia Warszawa
DNF
DNF
DNF
222.00
67
POL 2157
Gabriela Fajdasz
K.S. Spojnia - Warszawa
DNF
DNF
DNF
222.00