21 - 22 cze 2019

Puchar WTW

Zegrze Południowe, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 178 Bartłomiej Zarzecki Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu 3* 1 1 1 3.00
2 POL POL 100 Iga Stępczyńska YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1 2 3* 2 5.00
3 POL POL 103 Wiktoria Giec YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 2 3 2 4* 7.00
4 POL POL 9 Zuzanna Żmuda Yacht Klub Polski Warszawa 4* 4 4 3 11.00
5 POL POL 70 Natalia Staszewska YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 5* 5 5 5 15.00
6 POL POL 114 Zofia Zarzecka YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 6 7* 6 7 19.00
7 POL POL 105 Hugo Campistro YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 8* 6 8 6 20.00
8 POL POL 106 Aleksandra Campistro YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 7 8* 7 8 22.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 333 Michał Kornik KS Spójnia Warszawa 1* 1 1 1 3.00
2 POL POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 2 5* 5 2 9.00
3 POL POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 4* 4 3 3 10.00
4 POL POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 3 6 2 7* 11.00
5 POL POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 6 2 4 DNF* 12.00
6 POL POL 2016 Malina Pietrzak KS Spójnia Warszawa 5 3 8* 6 14.00
7 POL POL 1798 Hanna Ługowska KS Spójnia Warszawa 7 8* 6 4 17.00
8 POL POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 8* 7 7 5 19.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt do lat 9
1 POL POL 1991 August Sobczak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 1 1 3 5.00
2 POL POL 1879 Igor Grzelak WTW Warszawa 5 4 1 10.00
3 POL POL 2158 Weronika Przeździecka K.S. Spojnia - Warszawa 2 3 13 18.00
4 POL POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 3 12 5 20.00
5 POL POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 7 2 12 21.00
6 POL POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 4 13 4 21.00
7 POL POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 12 8 6 26.00
8 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz K.S. Spojnia - Warszawa 6 7 16 29.00
9 POL POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 19 6 8 33.00
10 POL POL 2126 Alexandre Vidal WTW Warszawa 14 20 2 36.00
11 POL POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 9 9 21 39.00
12 POL POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 13 18 11 42.00
13 POL POL 925 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa 8 10 28 46.00
14 POL POL 1799 Iwo Barański AZS UW Warszawa 30 5 15 50.00
15 POL POL 2197 Nathan Vidal WTW Warszawa 17 25 9 51.00
16 POL POL 2100 Hubert Matz K.S. Spojnia - Warszawa 21 16 14 51.00
17 POL POL 1244 Zofia Brdulak K.S Spójnia - Warszawa 15 15 25 55.00
18 POL POL 2044 Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 25 24 7 56.00
19 POL POL 1334 Ewa Główka K.S. Spojnia - Warszawa 10 11 36 57.00
20 POL POL 1525 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 34 17 10 61.00
21 POL POL 1106 Bartosz Janusek MKS "Dwójka" Warszawa 28 14 19 61.00
22 POL POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 11 22 30 63.00
23 POL POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 16 37 17 70.00
24 POL POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 18 28 26 72.00
25 POL POL 186 Magdalena Ostrowska AZS UW Warszawa 22 32 20 74.00
26 POL POL 1570 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 27 35 18 80.00
27 POL POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 20 26 34 80.00
28 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska K.S Spójnia - Warszawa 44 19 22 85.00
29 POL POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 29 30 27 86.00
30 POL POL 1910 Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa 23 39 31 93.00
31 POL POL 2027 Wiktor Przeździecki K.S. Spojnia - Warszawa 35 29 32 96.00
32 POL POL 2041 Lena Wonka AZS UW Warszawa 32 44 23 99.00
33 POL POL 126 Wojciech Wołczyk UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 40 21 41 102.00
34 POL POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa 24 33 45 102.00
35 POL POL 1766 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 38 36 29 103.00
36 POL POL 424 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 26 27 53 106.00
37 POL POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 31 38 38 107.00
38 POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa 42 34 35 111.00
39 POL POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 39 40 33 112.00
40 POL POL 1892 Aleksander Główka K.S. Spojnia - Warszawa 47 43 24 114.00
41 POL POL 1275 Karol Grabowski UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 46 23 49 118.00
42 POL POL 1773 Ryszard Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 33 46 47 126.00
43 POL POL 1765 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 41 41 44 126.00 1
44 POL POL 1787 Karim Kopański UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 45 31 51 127.00
45 POL POL 1776 Maria Kmin UKS FIR Warszawa 37 49 55 141.00
46 POL POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 55 42 46 143.00
47 POL POL 1888 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 36 52 56 144.00
48 POL POL 1788 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 53 45 50 148.00
49 POL POL 1245 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 48 63 39 150.00 2
50 POL POL 860 Róża Hochman UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 58 50 42 150.00
51 POL POL 59 Tomasz Kosowski UKS FIR Warszawa 52 47 52 151.00 3
52 POL POL 142 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 59 53 40 152.00 4
53 POL POL 1674 Wiktor Mariański WTW Warszawa 57 54 43 154.00
54 POL POL 18 Marcel Stolarski MKS "Dwójka" Warszawa 56 62 37 155.00 5
55 POL POL 1020 Amelia Dahms UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 61 48 48 157.00
56 POL POL 1075 Helena Grykin KS Spójnia Warszawa 50 59 57 166.00 6
57 POL POL 879 Filip Sroczyński WTW Warszawa 54 60 54 168.00
58 POL POL 652 Antoni Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 51 57 62 170.00
59 POL POL 1551 Stanisław Tracz MKS "Dwójka" Warszawa 60 55 60 175.00 7
60 POL POL 777 Ignacy Sobczak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 62 56 58 176.00 8
61 POL POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa 43 61 DNF 178.00 9
62 POL POL 2202 Magda Traczyńska KS Spójnia Warszawa 64 58 59 181.00
63 POL POL 1470 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 49 64 DNF 187.00 10
64 POL POL 1908 Jan Szerling KS Spójnia Warszawa 63 51 DNF 188.00
65 POL POL 133 Jakub Pisarek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 65 65 63 193.00 11
66 POL POL 42 Aleksandra Bańbura UKS FIR Warszawa DNF DNF 61 209.00 12
67 POL POL 1768 Wiktor Wróbel MKS "Dwójka" Warszawa DNF DNF DNF 222.00
67 POL POL 910 Bruno Wdowiak KS Spójnia Warszawa DNF DNF DNF 222.00
67 POL POL 1909 Michał Guszcza WTW Warszawa DNF DNF DNF 222.00 13
67 POL POL 321 Wojciech Konopiński WTW Warszawa DNF DNF DNF 222.00
67 POL POL 1332 Alicja Łozińska KS Spójnia Warszawa DNF DNF DNF 222.00
67 POL POL 1769 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa DNF DNF DNF 222.00
67 POL POL 2157 Gabriela Fajdasz K.S. Spojnia - Warszawa DNF DNF DNF 222.00
Deska Open Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
OPP A Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 3 wyścigach