Puchar WTW

21 - 22 cze 2019

Zegrze Południowe, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Deska Open
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 9 Zuzanna Żmuda YKP Warszawa 13.06.2019, 16:50
2 POL 103 Wiktoria Giec YKP Warszawa 16.06.2019, 15:38
3 POL 105 Hugo Campistro YKP Warszawa 16.06.2019, 15:38
4 POL 106 Aleksandra Campistro YKP Warszawa 16.06.2019, 15:38
5 POL 114 Zofia Zarzecka YKP Warszawa 16.06.2019, 15:38
6 POL 100 Iga Stępczyńska YKP Warszawa 16.06.2019, 15:38
7 POL 70 Natalia Staszewska YKP Warszawa 16.06.2019, 15:38
8 POL 178 Bartłomiej Zarzecki PSW 21.06.2019, 15:27
OPP A
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 20.06.2019, 00:02
2 POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 20.06.2019, 00:02
3 POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 21.06.2019, 09:24
4 POL 333 Michał Kornik KS Spójnia Warszawa 21.06.2019, 09:25
5 POL 2016 Malina Pietrzak KS Spójnia Warszawa 21.06.2019, 09:26
6 POL 1798 Hanna Ługowska KS Spójnia Warszawa 21.06.2019, 09:27
7 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 21.06.2019, 09:28
8 POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 22.06.2019, 13:47
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1551 Stanisław Tracz MKS Dwójka Warszawa 12.06.2019, 19:44
2 POL 652 Antoni Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 12.06.2019, 20:03
3 POL 1879 Igor Grzelak WTW Warszawa 13.06.2019, 15:46
4 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 13.06.2019, 15:46
5 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 13.06.2019, 15:46
6 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 13.06.2019, 15:46
7 POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa 13.06.2019, 15:46
8 POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa 13.06.2019, 15:46
9 POL 2126 Alexandre Vidal WTW Warszawa 13.06.2019, 15:46
10 POL 2197 Nathan Vidal WTW Warszawa 13.06.2019, 15:46
11 POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA UKS Nad Jeziorkiem 13.06.2019, 19:18
12 POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS Nad Jeziorkiem 13.06.2019, 19:21
13 POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 13.06.2019, 22:25
14 POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 13.06.2019, 22:25
15 POL 2044 Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 13.06.2019, 22:25
16 POL 1799 Iwo Barański AZS UW Warszawa 13.06.2019, 22:25
17 POL 186 Magdalena Ostrowska AZS UW Warszawa 13.06.2019, 22:25
18 POL 2041 Lena Wonka AZS UW Warszawa 13.06.2019, 22:25
19 POL 126 Wojciech Wołczyk UKS Szkwał Legionowo 17.06.2019, 15:37
20 POL 133 Jakub Pisarek UKS Szkwał Legionowo 17.06.2019, 15:37
21 POL 1787 Karim Kopański UKS Szkwał Legionowo 17.06.2019, 15:37
22 POL 860 Róża Hochman UKS Szkwał Legionowo 17.06.2019, 15:37
23 POL 1275 Karol Grabowski UKS Szkwał Legionowo 17.06.2019, 15:37
24 POL 1020 Amelia Dahms UKS Szkwał Legionowo 17.06.2019, 15:37
25 POL 1991 August Sobczak UKS Szkwał Legionowo 17.06.2019, 15:37
26 POL 777 Ignacy Sobczak UKS Szkwał Legionowo 17.06.2019, 15:37
27 POL 1525 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 18:35
28 POL 1332 Alicja Łozińska KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 18:35
29 POL 1765 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 18:35
30 POL 1766 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 18:35
31 POL 1769 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 18:35
32 POL 1245 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 18:35
33 POL 1910 Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 18:35
34 POL 1908 Jan Szerling KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 18:35
35 POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 18:35
36 POL 1570 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 18:35
37 POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:34
38 POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:34
39 POL 1892 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:34
40 POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:34
41 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:34
42 POL 1334 Ewa Główka KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:34
43 POL 2100 Hubert Matz KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:34
44 POL 2027 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:34
45 POL 1244 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:34
46 POL 910 Bruno Wdowiak KS Spójnia Warszawa 18.06.2019, 10:46
47 POL 879 Filip Sroczyński WTW Warszawa 19.06.2019, 13:26
48 POL 1909 Michał Guszcza WTW Warszawa 19.06.2019, 13:26
49 POL 1674 Wiktor Mariański WTW Warszawa 19.06.2019, 13:26
50 POL 321 Wojciech Konopiński WTW Warszawa 19.06.2019, 22:59
51 POL 825 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 19.06.2019, 23:47
52 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 19.06.2019, 23:47
53 POL 1246 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 19.06.2019, 23:47
54 POL 1813 Rozalia Rozum MKS Dwójka Warszawa 19.06.2019, 23:47
55 POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa 19.06.2019, 23:47
56 POL 1773 Ryszard Ruban MKS Dwójka Warszawa 19.06.2019, 23:47
57 POL 1788 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 19.06.2019, 23:47
58 POL 1768 Wiktor Wróbel MKS Dwójka Warszawa 19.06.2019, 23:47
59 POL 1106 Bartosz Janusek MKS Dwójka Warszawa 19.06.2019, 23:47
60 POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa 19.06.2019, 23:47
61 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 20.06.2019, 00:02
62 POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 20.06.2019, 00:02
63 POL 424 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 20.06.2019, 00:02
64 POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 20.06.2019, 00:02
65 POL 1470 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 20.06.2019, 00:02
66 POL 142 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 20.06.2019, 00:02
67 POL 1776 Maria Kmin UKS FIR Warszawa 20.06.2019, 00:02
68 POL 42 Aleksandra Bańbura UKS FIR Warszawa 20.06.2019, 00:02
69 POL 1888 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 20.06.2019, 00:02
70 POL 2202 Magda Traczyńska KS Spójnia Warszawa 20.06.2019, 00:02
71 POL 1075 Helena Grykin KS Spójnia Warszawa 20.06.2019, 00:02
72 POL 18 Marcel Stolarski MKS Dwójka Warszawa 20.06.2019, 00:02
73 POL 59 Tomasz Kosowski UKS FIR Warszawa 21.06.2019, 09:21
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.