6 - 7 cze 2020

Puchar WOZŻ

Nieporęt, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 105 Hugo Campistro 2006 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1* 1 1 1 1 1 5.00
2 POL POL 114 Zofia Zarzecka 2008 K YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 2* 2 2 2 2 2 10.00
3 POL POL 106 Aleksandra Campistro 2008 K YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 3* 3 3 3 3 3 15.00
4 POL POL 9/YKP1 Jan Ozóg 2010 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA DNF* 4 4 4 4 4 20.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 102 Paweł Gardasiewicz 1977 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1 1 2* 1 2 1 6.00
2 POL POL 107 Maciej Pietrzak 2005 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 2 5* 1 2 1 3 9.00
3 POL POL 113 Joanna Scherer 1976 K Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu 3 3 3 4* 3 2 14.00
4 POL POL 100 Iga Stępczyńska 2004 K YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 5 2 4 3 4 6* 18.00
5 POL POL 103 Wiktoria Giec 2006 K YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 6* 4 6 5 6 4 25.00
6 POL POL 104 Marlena Szlaska 2003 K YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 4 6* 5 6 5 5 25.00
7 POL POL 108 Karol Chudyba 2003 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 8* 7 7 8 7 8 37.00
8 POL POL 9 Zuzanna żmuda 2004 K YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 9* 8 8 7 8 9 40.00
9 POL POL 178 Bartłomiej Zarzecki 1978 M Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu 7 DNF* DNF DNF DNF 7 44.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 214767 Filip Olszewski 2006 M KS Spójnia Warszawa 2 4* 1 1 1 5.00
2 POL POL 215171 Adelina Wietki 2006 K MKS "Dwójka" Warszawa 4* 1 2 3 4 10.00
3 POL POL 185706 Michalina Pawelczyk 2006 K MKS "Dwójka" Warszawa 5* 3 3 2 2 10.00
4 POL POL 207972 Karolina Gała 2005 K KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 1 5* 4 5 3 13.00
5 POL POL 208169 Zofia Wójcik 2005 K AZS UW Warszawa 3 2 5* 4 5 14.00
6 POL POL 180742 Maksymilian Papucki 2006 M UKS Zalew Kielce 7 6 7 7 8* 27.00
7 POL POL 86220 Maciej Placzke 2006 M Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 10* 8 9 6 6 29.00
8 POL POL 186220 Maria Kmin 2008 K UKS FIR Warszawa 6 9* 6 9 9 30.00
9 POL POL 183484 Róża Stolarska 2005 K UKS FIR Warszawa 8* 7 8 8 7 30.00
10 POL POL 189552 Marek Sokołowski 2006 M AZS UW Warszawa 9 10 DNF* DNF 10 40.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 210947 Łukasz Machowski 2001 M MKS "Dwójka" Warszawa 1 2 3* 1 2 6.00
2 POL POL 212588 Filip Rajchert 2003 M MKS "Dwójka" Warszawa 3* 1 1 3 3 8.00
3 POL POL 207098 Paulina Placzke 2002 K UKS FIR Warszawa 5 RDG
(11)
2 6 11* 16.00
4 POL POL 213292 Adam Slodownik 2004 M KS Spójnia Warszawa 6 9 14* 2 1 18.00
5 POL POL 185102 Konrad Berezowski 1977 M RKS Lasery Zegrze 4 3 5 10 12* 22.00
6 POL POL 212589 Amelia Buska 2003 K MKS "Dwójka" Warszawa 7 5 6 9* 4 22.00
7 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 M K.S. Spojnia - Warszawa 2 17* 8 7 6 23.00
8 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 M UKS FIR Warszawa 11* 8 4 4 8 24.00
9 POL POL 160406 Krzysztof Dobrowolski 1970 M UKS FIR Warszawa 9 6 7 8 10* 30.00
10 POL POL 185782 Julia Szymczak 2003 K MKS "Dwójka" Warszawa 10 4 15* 12 7 33.00
11 POL POL 212958 Natalia Borusińska 2002 K UKS Zalew Kielce 12 10 17* 13 5 40.00
12 POL POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 M MKS "Dwójka" Warszawa 13 16* 12 5 13 43.00
13 POL POL 213309 Michał Paciorek 2004 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 16 7 9 15 20* 47.00
14 POL POL 173379 Kacper Dybiec 2005 M K.S. Spojnia - Warszawa 8 15 13 11 DNF* 47.00
15 POL POL 208733 Mariusz Kowalewski 1967 M RKS Lasery Zegrze 18 12 10 14 DNF* 54.00
16 POL POL 201832 Franek Kotlarek 2005 M UKS FIR Warszawa 15 14 16 21* 14 59.00
17 POL POL 198208 Jakub Rzeszotek 2006 M MKS "Dwójka" Warszawa 17 13 19* 16 16 62.00
18 POL POL 173838 Stanisław Elmer 1967 M RKS Lasery Zegrze 14 21 DNF* 17 15 67.00
19 POL POL 204912 Krzysztof Orwaldi 1997 M K.S Spójnia - Warszawa 21* 20 21 18 9 68.00
20 POL POL 212202 Kajetan Gliniecki 2002 M Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 20 18 11 DNF* 21 70.00
21 POL POL 19183 Kacper Radzikowski 2001 M MKS "Dwójka" Warszawa 19 22* 18 19 18 74.00
22 POL POL 20709 Mikołaj Kmin 2005 M UKS FIR Warszawa 22* 19 20 20 19 78.00
23 POL POL 189348 Patryk Smółka 2004 M AZS UW Warszawa 23* 23 22 22 17 84.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 2000 Adam Turczynowicz 2005 M K.S Spójnia - Warszawa 1 4* 1 4 6.00
2 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2007 M K.S Spójnia - Warszawa 5* 3 2 1 6.00
3 POL POL 1975 Maja Kwiek 2006 K K.S Spójnia - Warszawa 2 2 9* 2 6.00
4 POL POL 2078 Stanisław Ługowski 2007 M K.S Spójnia - Warszawa 6 1 5 7* 12.00
5 POL POL 1991 August Sobczak M UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 7* 7 4 3 14.00
6 POL POL 333 Michał "Kornik" Skawiński 2006 M K.S Spójnia - Warszawa 4 5 6* 6 15.00
7 POL POL 2158 Weronika Przeździecka 2007 K K.S Spójnia - Warszawa 8 DNF* 3 5 16.00
8 POL POL 1118 Jakub Kaszewiak 2005 M AZS UW Warszawa 3 6 8* 8 17.00
9 POL POL 1452 Magdalena Ostrowska 2005 K AZS UW Warszawa 9* 8 7 9 24.00
10 POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 K K.S Spójnia - Warszawa DNF DNF DNF DNF 36.00
10 POL POL 2191 Jan Karnowski 2006 M K.S Spójnia - Warszawa DNF DNF DNF DNF 36.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Pkt do lat 9
1 POL POL 2157 Hubert Matz 2008 M K.S. Spojnia - Warszawa 1* 1 1 1 3.00
2 POL POL 2027 Wiktor Przeździecki 2008 M K.S. Spojnia - Warszawa 2 2 4* 2 6.00
3 POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 K AZS UW Warszawa 4 5* 2 3 9.00
4 POL POL 1791 Zofia Brdulak 2009 K K.S Spójnia - Warszawa 3 3 3 13* 9.00
5 POL POL 1963 Filip Szczepankowski 2007 M UKS KLIWER 7* 6 6 6 18.00
6 POL POL 1892 Eryk Kąkolewski 2009 M KS Spójnia Warszawa 20* 7 10 5 22.00
7 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 K K.S Spójnia - Warszawa 11 8 7 20* 26.00
8 POL POL 1436 Wojciech Wołczyk 2009 M UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 5 9 17* 14 28.00
9 POL POL 1245 Aleksandra Matz 2010 K KS Spójnia Warszawa 18* 10 8 11 29.00
10 POL POL 1244 Emilia Brdulak 2011 K KS Spójnia Warszawa 13 21* 11 7 31.00 1
11 POL POL 1074 Juliusz Bartczak 2008 M UKS KLIWER 25* 14 9 8 31.00
12 POL POL 470 Bartosz Nurowski 2009 M UKS FIR Warszawa 16* 11 13 10 34.00
13 POL POL 1626 Saturnin Smółka 2007 M AZS UW Warszawa 21 4 12 32* 37.00
14 POL POL 1075 Helena Moritz 2009 K UKS FIR Warszawa 14 15 19* 12 41.00
15 POL POL 3465 Piotr Kowalewski 2010 M UKS KLIWER 6 20 26* 17 43.00
16 POL POL 1470 Ewa Bańbura 2010 K UKS FIR Warszawa 17 13 16 19* 46.00
17 POL POL 1819 Maja Szotyńska 2008 K AZS UW Warszawa 15 12 23 DNF* 50.00
18 POL POL 1422 Maksymilian Kajdy 2010 M UKS FIR Warszawa 9 28* 14 28 51.00
19 POL POL 960 Ignacy Sobczak 2012 M UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 19* 17 18 16 51.00 2
20 POL POL 959 Marcel Stolarski 2010 M UKS FIR Warszawa 22 23* 21 9 52.00
21 POL POL 3463 Krzysztof Szklarski 2008 M UKS KLIWER DNF* 16 15 21 52.00
22 POL POL 3464 Paweł Włodarczyk 2008 M UKS KLIWER 12 19 DNF* 22 53.00
23 POL POL 3467 Tomasz Rysz 2010 M UKS KLIWER DNF* 18 24 15 57.00
24 POL POL 2201 Stanisław Wróblewski 2010 M AZS UW Warszawa DNF* DNF 5 4 59.00
25 POL POL 2135 Wojciech Sikorski 2008 M AZS UW Warszawa 10 24 29* 26 60.00
26 POL POL 2202 Magda Traczyńska 2010 K UKS FIR Warszawa 26* 25 20 25 70.00
27 POL POL 1787 Jakub Pisarek 2011 M UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 32* 27 27 18 72.00 3
28 POL POL 1800 Kacper Wysocki 2009 M UKS FIR Warszawa 23 DNF* 28 23 74.00
29 POL POL KLI 02 Michał Małagocki 2011 M UKS KLIWER 27 DNF* 22 29 78.00 4
30 POL POL 075 Ignacy Moritz 2010 M UKS FIR Warszawa 24 29 31* 27 80.00
31 POL POL 1478 Aleksandra Bańbura 2012 K UKS FIR Warszawa 29 22 34 DNF* 85.00 5
32 POL POL 1424 Tadeusz Kozłowski 2010 M UKS FIR Warszawa 34 30 25 DNF* 89.00
33 POL POL 3999 Tomasz Ignaczewski 2012 M KS Spójnia Warszawa 28 26 35 DNF* 89.00 6
34 POL POL 2071 Amelia Dahms 2009 K UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 31 31 33* 30 92.00
35 POL POL 126 Hanna Gruziel 2010 K UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 33 DNF* 30 31 94.00
36 POL POL 1423 Kuba Krysiński 2007 M UKS KLIWER 8 DNF* 37 DNF 95.00
37 POL POL 1076 Antoni Koterba 2012 M UKS FIR Warszawa DNF* DNF 38 24 112.00 7
38 POL POL 1776 Dominik Kmin 2012 M UKS FIR Warszawa 30 DNF* 32 DNF 112.00 8
39 POL POL 11 Igor Prekiel 2007 M AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF 33 133.00
40 POL POL 1020 Maksymilian Pilśnik 2008 M UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNF 36 DNF 136.00
41 POL POL KLI 04 Filip Brzostowski 2007 M UKS KLIWER DNF* DNF 39 DNF 139.00
42 POL POL 958 Piotr Placzke 2012 M UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF 150.00 9
42 POL POL 102 Bartosz Sybilski 2010 M UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNF DNF DNF 150.00
42 POL POL 1111 Pola Wójcik 2012 K AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 150.00 10
42 POL POL 1903 Mateusz Kazimierczyk 2010 M AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 150.00
42 POL POL 1 Eryk Kazimierczyk 2012 M AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 150.00 11
42 POL POL 202 Aleksander Franczyk 2010 M KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF 150.00
42 POL POL 3466 Kamil Czajkowski 2010 M UKS KLIWER DNF* DNF DNF DNF 150.00
42 POL POL 002 Leon Mostowski 2012 M KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF 150.00 12
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 9234 Józef Krasowski 2009 M KS Spójnia Warszawa 4* 1 2 1 4.00
2 POL POL 10940 Jan Muszyński 2007 M KS Spójnia Warszawa 1 2 4* 2 5.00
3 POL POL 10702 Krzysztof Królik 2006 M Sail & Ski Klub Warszawa 2 3* 1 3 6.00
4 POL POL 9180 Wojciech Henryk Komenda 2008 M KS Spójnia Warszawa 3 4* 3 4 10.00
5 POL POL 10555 Jan Szerling 2007 M Sail & Ski Klub Warszawa DNF* DNF 5 6 18.00
6 POL POL 10929 Antoni Brzozowski 2009 M KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF 5 19.00
Bic Techno Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Deska Open Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
OPP A Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
Open Skiff Wyniki oficjalne po 4 wyścigach