Puchar WOZŻ

6 - 7 cze 2020

Nieporęt, Polska

Komunikat nr. 1

Data

04.06.2020

Czas

09:25

Od

Organizator

Zawiadomienie o regatach

Komunikat nr. 2

Data

06.06.2020

Czas

00:40

Od

Komisja Regatowa

Instrukcja żeglugi

Komunikat nr. 3

Data

06.06.2020

Czas

07:34

Od

Organizator

Licencja na regaty

Komunikat nr. 4

Data

06.06.2020

Czas

09:14

Od

Organizator

Prośby o sprostowanie wyniku oraz protesty można składać drogą mailową na adres [email protected]
Druki do pobrania w załącznikach.
Koniecznie należy podać swój numer telefonu!

Komunikat nr. 5

Data

06.06.2020

Czas

15:24

Od

Komisja Regatowa

Limit czasu protestowego w dniu dzisiejszym upływa o godzinie 16.19

Komunikat nr. 6

Data

06.06.2020

Czas

19:53

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów

Komunikat nr. 7

Data

07.06.2020

Czas

14:16

Od

Komisja Regatowa

Limit czasu protestowego w dniu dzisiejszym upływa o godzinie 14.40

Komunikat nr. 8

Data

07.06.2020

Czas

15:30

Od

Zespół Protestowy

zestawienie protestów 07.06

Komunikat nr. 9

Data

08.06.2020

Czas

11:34

Od

Organizator

Za nami pierwsze regaty na Jeziorze Zegrzyńskim w tym sezonie. Dziękujemy wszystkim za liczny udział (na starcie stanęło ponad 100 zawodniczek i zawodników) oraz sportową rywalizację. Klasyfikacja regat Puchar WOZŻ przedstawia się w poszczególnych klasach następująco:

Laser Radial
1. Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa
2. Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa
3. Paulina Placzke UKS FIR

Laser 4.7
1. Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa
2. Adelina Wietki MKS Dwójka Warszawa
3. Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa

Optimist A
1. Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
2. Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa
3. Maja Kwiek KS Spójnia Warszawa

Optimist B
1. Hubert Matz KS Spójnia Warszawa
2. Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa
3. Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa

Open Skiff
1. Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa
2. Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa
3. Krzysztof Królik Sail & Ski Klub Warszawa

Deska Open
1. Paweł Gardasiewicz YKP Warszawa
2. Maciej Pietrzak YKP Warszawa
3. Joanna Scherer PSW

Bic Techno
1. Hugo Campistro YKP Warszawa
2. Zofia Zarzecka YKP Warszawa
3. Aleksandra Campistro YKP Warszawa

Komunikat nr. 10

Data

08.06.2020

Czas

11:55

Od

Komisja Regatowa

Dyplomy dla zwycięzców do pobrania tu: https://drive.google.com/drive/folders/1ahquF9UBANuhJp3KcabRU0XnlV8n01q9?usp=sharing

Terminy zgłoszeń:

4 - 8 cze 2020

Deska Open
Bic Techno
Laser 4.7
Laser Radial
Open Skiff
OPP A
OPP B

60 PLN - płatność na miejscu

Informacje:
  • Klasy:

    Deska Open
    Bic Techno
    Laser 4.7
    Laser Radial
    Open Skiff
    OPP A
    OPP B

  • Termin:

    6 - 7 cze 2020

  • Miejsce:

    Nieporęt, Polska

Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.