Puchar WOZŻ

6 - 7 cze 2020

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Bic Techno
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 129 Aleksandra Campistro 2008 YKP Warszawa 04.06.2020, 14:28
2 128 Hugo Campistro 2006 YKP Warszawa 04.06.2020, 14:28
3 127 Zofia Zarzecka 2008 YKP Warszawa 04.06.2020, 14:28
4 136 Jan Ozóg 2010 YKP Warszawa 04.06.2020, 14:28
Deska Open
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 133 Joanna Scherer 1976 PSW 04.06.2020, 14:28
2 132 Bartłomiej Zarzecki 1978 PSW 04.06.2020, 14:28
3 124 Wiktoria Giec 2006 YKP Warszawa 04.06.2020, 14:28
4 130 Iga Stępczyńska 2004 YKP Warszawa 04.06.2020, 14:28
5 134 Paweł Gardasiewicz 1977 YKP Warszawa 04.06.2020, 14:28
6 131 Zuzanna żmuda 2004 YKP Warszawa 04.06.2020, 14:28
7 126 Maciej Pietrzak 2005 YKP Warszawa 04.06.2020, 14:28
8 135 Karol Chudyba 2003 YKP Warszawa 04.06.2020, 14:28
9 125 Marlena Szlaska 2003 YKP Warszawa 04.06.2020, 14:28
Laser 4.7
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 17 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 16:01
2 16 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 16:00
3 68 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 14:40
4 88 Zofia Wójcik 2005 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 20:01
5 91 Adelina Wietki 2006 MKS Dwójka Warszawa 05.06.2020, 21:35
6 18 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2020, 17:09
7 49 Maria Kmin 2008 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:58
8 90 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 21:10
9 51 Róża Stolarska 2005 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 09:33
10 67 Maksymilian Papucki 2006 UKS Zalew Kielce 05.06.2020, 14:25
Laser Radial
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 27 Adam Slodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 20:39
2 28 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 20:40
3 30 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 21:43
4 81 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 19:20
5 115 Krzysztof Orwaldi 1997 KS Spójnia Warszawa 06.06.2020, 11:22
6 87 Patryk Smółka 2004 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 19:49
7 83 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 05.06.2020, 19:25
8 15 Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2020, 15:13
9 1 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2020, 13:25
10 32 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2020, 23:16
11 29 Amelia Buska 2003 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2020, 21:30
12 33 Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa 05.06.2020, 07:39
13 34 Łukasz Machowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 05.06.2020, 08:47
14 100 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 05.06.2020, 23:34
15 77 Mariusz Kowalewski 1967 RKS Lasery Zegrze 05.06.2020, 18:23
16 79 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 05.06.2020, 18:28
17 50 Mikołaj Kmin 2005 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 09:13
18 89 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 21:00
19 99 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 23:10
20 66 Franek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 13:47
21 70 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 16:11
22 69 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 15:51
23 31 Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce 04.06.2020, 23:08
OPP A
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 26 Krzysztof Maksymowicz 2007 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 19:41
2 24 Stanisław Ługowski 2007 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 19:41
3 25 Weronika Przeździecka 2007 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 19:41
4 23 Maja Kwiek 2006 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 19:41
5 21 Michał "Kornik" Skawiński 2006 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 19:41
6 20 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 19:41
7 19 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 19:41
8 22 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 04.06.2020, 19:41
9 74 Magdalena Ostrowska 2005 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 18:02
10 75 Jakub Kaszewiak 2005 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 18:06
11 116 August Sobczak UKS Szkwał Legionowo 06.06.2020, 16:29
OPP B
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 56 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 11:23
2 52 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 11:23
3 53 Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 11:23
4 54 Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 11:23
5 55 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 11:23
6 57 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 11:23
7 94 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 22:17
8 103 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 06.06.2020, 07:59
9 122 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 06.06.2020, 17:30
10 58 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 11:23
11 78 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 18:23
12 71 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 16:46
13 72 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 17:52
14 73 Stanisław Wróblewski 2010 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 17:57
15 84 Pola Wójcik 2012 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 19:32
16 82 Maja Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 19:24
17 85 Mateusz Kazimierczyk 2010 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 19:36
18 86 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 19:38
19 101 Igor Prekiel 2007 AZS UW Warszawa 05.06.2020, 23:47
20 37 Bartosz Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
21 38 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
22 35 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
23 40 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
24 39 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
25 36 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
26 41 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
27 47 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
28 42 Magda Traczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
29 46 Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
30 45 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
31 43 Marcel Stolarski 2010 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
32 44 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 05.06.2020, 08:57
33 113 Michał Małagocki 2011 UKS Kliwer 06.06.2020, 09:25
34 112 Juliusz Bartczak 2008 UKS Kliwer 06.06.2020, 09:24
35 111 Kamil Czajkowski 2010 UKS Kliwer 06.06.2020, 09:23
36 110 Kuba Krysiński 2007 UKS Kliwer 06.06.2020, 09:22
37 109 Filip Brzostowski 2007 UKS Kliwer 06.06.2020, 09:21
38 108 Filip Szczepankowski 2007 UKS Kliwer 06.06.2020, 09:09
39 107 Krzysztof Szklarski 2008 UKS Kliwer 06.06.2020, 08:17
40 106 Piotr Kowalewski 2010 UKS Kliwer 06.06.2020, 08:17
41 104 Tomasz Rysz 2010 UKS Kliwer 06.06.2020, 08:17
42 105 Paweł Włodarczyk 2008 UKS Kliwer 06.06.2020, 08:17
43 80 Bartosz Sybilski 2010 UKS Szkwał Legionowo 05.06.2020, 19:07
44 60 Jakub Pisarek 2011 UKS Szkwał Legionowo 05.06.2020, 12:52
45 65 Hanna Gruziel 2010 UKS Szkwał Legionowo 05.06.2020, 12:52
46 64 Maksymilian Pilśnik 2008 UKS Szkwał Legionowo 05.06.2020, 12:52
47 63 Ignacy Sobczak 2012 UKS Szkwał Legionowo 05.06.2020, 12:52
48 61 Amelia Dahms 2009 UKS Szkwał Legionowo 05.06.2020, 12:52
49 59 Wojciech Wołczyk 2009 UKS Szkwał Legionowo 05.06.2020, 12:52
Open Skiff
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 203 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 08.06.2020, 10:49
2 117 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 06.06.2020, 17:27
3 118 Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 06.06.2020, 17:27
4 119 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa 06.06.2020, 17:27
5 121 Krzysztof Królik 2006 Sail & Ski Klub Warszawa 06.06.2020, 17:27
6 120 Jan Szerling 2007 Sail & Ski Klub Warszawa 06.06.2020, 17:27
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.